Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.09.2013., 09:17   #361
Yohji Yamamoto
ovo mi je došlo kao 'revija uz jutarnju kavu', i baš mi je ostavilo gorak okus u ustima; daleko od toga da tu nema komada koje bih nosila (ima, par izdvajam ispod), ali u cjelini, meni to nije 'onaj' Yohji kojeg volim, od palete boja nadalje; plus su mi neke izvedbe inače dobrih ideja (svođenje sakoa na majicu) baš loše.

par lijepih komada...(krasne su mu ove paučinaste haljine)



__________________
And I'm waiting all the day, love
For my dear, dear Irish boy...
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2013., 09:44   #362
yohji i mix svih mogucih neon boja zastooooo, yohji?

AF Vandevorst meni jedna od najlipsih i najnosivijih kolekcija ove sezone



__________________
Aristo-blog
Aristo-insta
Reptiliaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2013., 11:16   #363
Quote:
makyca kaže: Pogledaj post

Dries je odličan.


pokušavam naći video s revije (the whole thing, ne neke male isječke) i nemrem glazbena pratnja je bio basist radioheada, colin greenwood
__________________
Sheila Take a Meow
Rumpus is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2013., 21:17   #364
Junya Watanabe
Jako volim Junyu, uvijek mi je zabavan, igrao se denimom, sportskom odjećom, kožom...ili mu 'Indijaneri prihajali'. Zabavna, duhovita kolekcija s jakom idejom provučenom doslovno kroz sve komade (onaj trenč koji završava resicama je genijalan!), iz koje bih posudila svašta, uključujući i najbolje krojene traperice do sada na FW-ovima (košulje i trenchevi, kao i gdjekoja kožna jakna, zaista više ne trebaju poseban introduction). Žmirim jedino na cipele...

__________________
And I'm waiting all the day, love
For my dear, dear Irish boy...

Zadnje uređivanje xavierkat : 28.09.2013. at 21:35.
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2013., 21:19   #365


__________________
And I'm waiting all the day, love
For my dear, dear Irish boy...
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2013., 09:37   #366
Saint Laurent

Parada kontemporari haljinica i ostale robice kombinirane s le smokingom. Kombinaciju koju već desetak godina nosi svaka druga cura na ullici. Lijepe su i haljine, još su ljepše jakne, nosila bih ja prva skoro sve ponuđeno.
No, pravac kojim su u SL očigledno odlučili ići je samo s jednim ciljem, što je s ovom kolekcijom još više podcrtano - Bitno je da se prodaje. Razumljivo potpuno (u današnje doba :v :v) ali i svjedno užasno tužno kad se sjetiš da se radi o modnoj kući dizajnera koji je toliko puno značio u svijetu mode.
Nije mi cilj pljuvat Hedija, neću tim putem :v, on valjda radi onako kako najbolje zna. Samo to šta radi se teško može nazvati nekim dizajnom, ali ko mene pita :F.
Dok se ovakvi komadići budu prodavali za 68.000$, neće ni Hedija nitko ništa pitati :v


__________________
Say something perfect, something I can steal.
me in honey is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2013., 09:51   #367
Quote:
bbc kaže: Pogledaj post
Snažna prezentacija i pravi performans.
Apsolutno najznačajniji momenat na modnim tjednima za sljedeće ljeto.
Samo mogu reći bravo svim uključenima, od Owensa do plesačica.

Quote:
bbc kaže: Pogledaj post
Lanvin imam dojam kao da je gotovo tekuća traka u pitanju.
I ja, već unazad nekoliko godina. Uvijek je to divna roba, prepoznatljivi Lanvin u krojevima i stylingu, ali da se Elbaz ukolotečio, bome jest. Svejedno mi je najdraži i najdivniji čovik u svijetu mode <3.
__________________
Say something perfect, something I can steal.

Zadnje uređivanje me in honey : 01.10.2013. at 12:02.
me in honey is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2013., 10:33   #368
Quote:
me in honey kaže: Pogledaj post

najdivniji čovik u svijetu mode <3.
iza driesa



SL piči u istom pravcu. meni ne smeta. lipa robica, lipi stajlinzi, sve bi htjela. i tak
__________________
Sheila Take a Meow
Rumpus is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2013., 12:08   #369
Louis Vuitton – kraj jedne ere
Marc Jacobs i njegova posljednja kolekcija za Louis Vuitton

Bio je to dramatičan, emocionalan i veličanststven show. Nakon 16 godina provedenih za kormilom slavne tvrtke Marc Jacobs se oprostio u velikom stilu. Scena, potpuno u crnom, sastavljena je od više prepoznatljivih scena koje su bile osnova nekoliko posljednih revija. Sat na kolodvoru, pokretne stepenice, karusel, hotelske sobe, liftovi u hotelskom lobbyu....sve je to snažno podsjetilo na pozornice ranije održanih revija. Magična glazba zanosnog ritma koju potpisuje Phillip Glass i ovog je puta izazivala trnce. U momentima je sve sličilo na veličanstven posljednji ispraćaj. Odjeća je kao i uvijek bila bogata. Fantastične jakne, jeans i styling koji je povremeno podsjećao na Vuitton verziju fashion punk-skinsa. I što je najvažnije, nikad ne znate što možete očekivati.

Dovidjenja Marc, a kako sad najave stoje – dobro došao Nicholas Ghesquiere!
bbc is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2014., 15:02   #370
RTW FALL 2014.

06.02. - 13.02. NYC
14.02. - 18.02. London
19.02. - 24.02. Milan
25.02. - 05.03. Paris

__________________
Say something perfect, something I can steal.
me in honey is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2014., 12:02   #371
Quote:
me in honey kaže: Pogledaj post
RTW FALL 2014.

06.02. - 13.02. NYC
14.02. - 18.02. London
19.02. - 24.02. Milan
25.02. - 05.03. Paris

nismo nista komentirale a bilo je svega

meni najbolja revija paris miu miu - combo od kozne suknje, kosulje,bra peeking underneath, te dugog kaputa works for me always

najiscekivanija revija sezone louis vuitton - ne znam sta reci, Nicolas pobro pohvale

tragicno mi je bilo gledat stellu m plus celine -ostavilo me ravnodusnim
ysl - sto vise gledam to mi se vise svidja
__________________
wrong side of investment banking
Journal is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2014., 20:46   #372
SL malo ziheraški i komercijalno, ali nije ni loše.
NeverMoore is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2014., 20:56   #373
meni je dobar SL, 60te

sarah burton je napravila pristojnu kolekciju iako ja i dalje ne mogu prožvakati što svaka njezina revija izgleda ko set kostima za nekakvu predstavu. uvijek mi fali neke "širine". al ima lijepih haljina.

horor nad hororima je čanki aaaaaaaaa
__________________
Sheila Take a Meow
Rumpus is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2014., 10:41   #374
http://www.buro247.hr/thumb/690x395/...14naslovna.jpg Elie Saab
Zaljubljena sam u cijelu njenu novu kolekciju
missm21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2014., 12:21   #375
Elie je zapravo muško, ali mu je ime stvarno ženskasto pa se lako zabuniti .

Za tjedan dana počinje HC Paris, 06.-11.07.

Muški tjedan mode u Parizu završava danas. Među zapaženijima je svakako Givenchy, s instalacijom aviona čiji se dijelovi ne dodiruju nasred kružne piste i gostovanjem Victoria's secret anđelica Lime, Candice, Irine i Isabeli Fontane.

Revija je bila atraktivna, pomalo mračna i usudila bih se reći provokativna. Ne mogu ne primjetiti obuću koja podsjeća na martensice + bijele vezice (iliti špigete, koje su zaštitni znak skinheadsa) + mrežice preko kose + cijela kolekcija je crno-bijela. U globalu mi se najviše svidjela prezentacija, a od kolekcije kaputi i čizme. Zanimljivi su mi dijelovi kolekcije koji izgledaju kao da je netko bijelu boju pošpricao po crnoj odjeći i na nekim komadima postigao mrlje koje podsjećaju na Rorschachove testove osobnosti .

makyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2014., 12:43   #376
odličan mi je muški givenchy (iako sve teže rikardu opraštam lizanje dupeta kenji i kim ), već vidim muške i ženske odjele na zari i HM-u pretrpane ovakvim komadima. printevi i čizme
__________________
Sheila Take a Meow
Rumpus is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2014., 17:35   #377
Moguće je da se na relaciji Tisci - Kanye radi o doslovnom lizanju dupeta, jer se šuškalo da su njih dvojica u nekakvoj seksualnoj vezi .
makyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2014., 18:01   #378
Quote:
makyca kaže: Pogledaj post
Moguće je da se na relaciji Tisci - Kanye radi o doslovnom lizanju dupeta, jer se šuškalo da su njih dvojica u nekakvoj seksualnoj vezi .





a to mi je ipak maaaaaalo strečd. iako bi kanjetu uvijek prije poželila rikarda a ne kim.
__________________
Sheila Take a Meow
Rumpus is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2014., 17:05   #379
Armani Prive - kolekcija ugodna za gledanje, ali nema tu ništa inovativno ni pretjerano zanimljivo (bar meni). Teška klasika. Lajkam puno tila u večernjim haljinama i na njega nakačene točkice i kuglice i prezentaciju istih s velovima na glavama modela.
Poslovni kostimići su klasika i jako lijepo krojeni. Cijela kolekcija je u samo 3 boje - crvenoj, bijeloj i crnoj s geometrijskim uzorcima i to u malim količinama.




makyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2014., 17:23   #380
Valentino - bila sam u dilemi sviđa li mi se ili ne, ali na kraju sam ipak zaključila da mi se sviđa, jer veći dio kolekcije odiše pustinjom. Dio kolekcije s motivom nekakve trske/cvijeta me podsjeća na pejzaž sjeverne Afrike (nije da sam ikad bila, ali bliska rodbina mi je živjela tamo i slike koje sam gledala i dekoracije koje su imali u stanu odišu slično ko ove haljine). Dio dugih minimalističkih haljina me asocira na stilizirane halje beduina, a dio na oprave koje su bogate engleske dame nosile na krstarenjima Mediteranom u romanima Agathe Christie . Šta ću, slaba sam na pustinju . Tilaste haljine isto lajkam - jer su tilaste .






Ovo izgleda kao nešto što bi Cate Blanchett dobro nosila:



A ovo Tilda Swinton

makyca is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:04.