Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.01.2016., 14:38   #641
Quote:
darkilla kaže: Pogledaj post
ovak...mislim znam da je to neka standardna stvar kod nas za vrijeme popusta ali pun mi je kufer i zeljala bi negdje prijavit ovo:

znaci kupim u Zari artikl za nesto sitno tipa 59kn, na etiketi stoji prekrizeno 399kn, pa onda 199 isto prekrizeno. odljepim etiketu i vidim da je u startu originalna cijena bila 40 eur..znaci 300kn, ne 399kn, zar nije to neka vrsta varanja, obmane, stagodideminajetru?
ako na etiketi nema originalno ispisane cijene izrazene u KN onda se ona moze regulirati ali postoji neki podatak i koliko, ako se dobro sjecam radi se o max 20 %( da u toj cijeni ovisi i transport i skladistenje i davanja prema drzavi jer neki brendovi strogo diktiraju da se roba ne smije prodavat ispod crecimo za primjer 80% marze) ....a to sve ovisi o nacinu poslovanja pojedinog koncepta


Quote:
Tallyy kaže: Pogledaj post
bila danas i cijena je i dalje 29,90. Brojevi su dosta probrani, pa tko zna što se može naći.
dosla im je nova roba za snizenje a se nadopune rade na dnevnim bazama tj ovisno o tome kako trgovkinje stignu sve postavljat na polici
Frendica mi tamo radi i kate da je vec luda, mora dolazit na posao o 2 sata ranije da bi poslagala novopridoslu robu za snizenej na police i sve polijepila sa novom snizenom cijenom
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2016., 11:30   #642
Da li je netko bio na Velesajmu, da podijeli iskustva?
__________________
Ginger Rogers did everything Fred Astaire did, but she did it backwards and in high heels.
sugababe156 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2016., 12:02   #643
Quote:
sugababe156 kaže: Pogledaj post
Da li je netko bio na Velesajmu, da podijeli iskustva?
vratila sam se prije pola sata. po meni nisu nikakva specijalna sniženja. po tim cijenama mogu naći i na svakom sniženju. išla sam tamo da si kupim trenirku jer sam se ponadala da će komplet biti po 150-200kn, ali je skuplje od toga. bolje rečeno samo jedan dio je 150kn. također, brojevi su ogromni, najviše l i xl.
kupila sam si reda radi pernatu jaknu, ali mislim da se za te novce može naći bilo gdje.
malo sam razočarana jer sam mislila da će biti puuuuno bolji izbor (nisam mogla naći ni tenisice za teretanu. ima cca. 5 vrsti ženskih tenisica za teretanu, ali broja 40 nigdje)
pas-garo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2016., 11:08   #644
Quote:
pas-garo kaže: Pogledaj post
vratila sam se prije pola sata. po meni nisu nikakva specijalna sniženja. po tim cijenama mogu naći i na svakom sniženju. išla sam tamo da si kupim trenirku jer sam se ponadala da će komplet biti po 150-200kn, ali je skuplje od toga. bolje rečeno samo jedan dio je 150kn. također, brojevi su ogromni, najviše l i xl.
kupila sam si reda radi pernatu jaknu, ali mislim da se za te novce može naći bilo gdje.
malo sam razočarana jer sam mislila da će biti puuuuno bolji izbor (nisam mogla naći ni tenisice za teretanu. ima cca. 5 vrsti ženskih tenisica za teretanu, ali broja 40 nigdje)
steta...
ocito su na to snizenje stavili ostatke ostataka po previsokim cijenama.....to je realnost kod nas
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2016., 18:40   #645
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
steta...
ocito su na to snizenje stavili ostatke ostataka po previsokim cijenama.....to je realnost kod nas
da, i ja sam bila i mogu potvrditi ovo. Od obuće za ženske nema po meni ništa prihvatljivog s obzirom na dizajn i cijenu, trenirke i majice nista isto, preskupo s obzirom na to da nije nista ovogodisnja kolekcija vec vjerojatno 2013 ili starije... Jedino sto je bilo dobro su skafanderi za skijanje za žene. Ima ih lijepih i kvalitetnih za 300,400 kn...
Inače. nema ni kabina( ok to mogu pregrmiti), ali da nema niti jedno ogledalo u hali, to je katastrofa. ja sam probavala jaknu tak da su me morali slikavat da vidim kako izgledam... užas
Cold Cold Heart is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2016., 23:37   #646
Sniženja/rasprodaje #2

Jel netko bio u pitarosso (ex pitarelo)? Dobila sam na mail kupon za 60% na jedan artikl. Kakva je ponuda?

Sent from my iPhone using Tapatalk
mali miš is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2016., 23:46   #647
Quote:
mali miš kaže: Pogledaj post
Jel netko bio u pitarosso (ex pitarelo)? Dobila sam na mail kupon za 60% na jedan artikl. Kakva je ponuda?

Sent from my iPhone using Tapatalk
u westgateu je ogroman izbor

jedino sto imaju dosta jako čudnih modela, ko da su iz 90-ih

al imaju lijepih čizmica i gležnjača te muške obuće
sharenaloptica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2016., 10:56   #648
Quote:
mali miš kaže: Pogledaj post
Jel netko bio u pitarosso (ex pitarelo)? Dobila sam na mail kupon za 60% na jedan artikl. Kakva je ponuda?
Da li su svi dobili isti kupon pa da se može staviti kupon na forum,?
__________________
Ginger Rogers did everything Fred Astaire did, but she did it backwards and in high heels.
sugababe156 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2016., 11:12   #649
s.oliver u areni je na 70% ...dosta je probrano,ali
da se još naći...
frogi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2016., 11:49   #650
tu je kupon ali treba imati njihovu karticu:

http://o.contactlab.it/ov/2003917/77...cqz%2Bp6Gvk218
__________________
Seventh son of a seventh son
angel_w is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2016., 15:43   #651
Quote:
mali miš kaže: Pogledaj post
Jel netko bio u pitarosso (ex pitarelo)? Dobila sam na mail kupon za 60% na jedan artikl. Kakva je ponuda?

Sent from my iPhone using Tapatalk
Popust vrijedi samo na onu obuću koja nije na popustu, a 90% trgovine stave na minimalno 10% popusta, tako da skoro i nemaš izbora, tako je bilo sredinom 12mj kada su meni poslali kupon za 60%
__________________
S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom.
Ana So is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2016., 08:48   #652
Pozdrav svima!

Fenomenalni popust je i u Roses Fashion Outletu. Westgate ima super ponudu jer nema tolike gužve kao u drugim zagrebačkim shopping centrima.

Po meni, za sada, najbolja sniženja imaju Pull&Bear, Stradivarius, Carpisa i Parfois, Humanic,New Yorker i Springfield. A o Rosesu neću ni pričati, došla bih s punim kamionom doma.
basicblank is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2016., 18:34   #653
Ima li neki popust na shoosteru na nesniženo, npr neki kod ili učlanjenje, bar 10% možda
supergirl1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2016., 02:16   #654
Velika snizenja su u stradivariusu i OVS-u u city centru east, ugl ima brojeva i velik izbor..U mass-u sam nasla odlicne cizme Tamaris, cekam da jos malo snize cijenu.. E da, nasla super kardigan u stradivariusu, ali kad sam skuzila da su ga snizili citavih 20 kn nisam kupila iz principa
Zns netko do kada uopce traju snizenja?
laaraa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2016., 13:09   #655
jel zna netko kad ide dodatnih 20% u benetonu?
they call me Bo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2016., 16:05   #656
U gantu su sniženja trajala do jučer,barem kako mi je rečeno.Kakve su im to fore sada?
Što ne bi sniženja trebala trajati do sredine 2.mjeseca po pravilima nekim?
__________________
Imiđ kralja zlata odgajala me krema,u izbjegavanju zakona tu mi ravnog nema.
intercepts is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2016., 12:04   #657
Ima li Patrizia Pepe ikad popust?
Ldray is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2016., 17:21   #658
Quote:
Ldray kaže: Pogledaj post
Ima li Patrizia Pepe ikad popust?

Popust u PP je jos od 3.1.


Sent from my lovely iPhone using Tapatalk
__________________
...try walking in my shoes
Ani2306 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2016., 11:44   #659
Od jutros na Benetonnu natpis -50%.
vera_00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2016., 15:20   #660
U Karla trgovini neki modeli Huntera sniženi na 490.00kn, u Vlaškoj najveći izbor jr su oni outlet
nety is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:13.