Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.04.2016., 17:10   #21
Quote:
zlakraljica kaže: Pogledaj post
Pregledala sam i iskreno niti jedna ta suknja mi se ne sviđa. Nisu niti malo ženstvene (barem meni).
A ne znam, ovako na modelusi mi to super izgleda, na meni - ne znam. Ali kombinacija kosulja + suknja do koljena mi je bas ko za posao. Treba nekako postici wow efekt :/
njanja6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2016., 17:15   #22
@njanja6 meni je ovo apsolutno prekrasno i mislim da će biti odlično za malo formalniju, svečaniju svadbu; s time da bih ti ja sugerirala neku lakšu košulju (možda mješavinu sa svilom, ali mat) i baš kao na slici suknju koja je poprilično teška i masivna
__________________
And I'm waiting all the day, love
For my dear, dear Irish boy...
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2016., 21:41   #23
Quote:
xavierkat kaže: Pogledaj post
@njanja6 meni je ovo apsolutno prekrasno i mislim da će biti odlično za malo formalniju, svečaniju svadbu; s time da bih ti ja sugerirala neku lakšu košulju (možda mješavinu sa svilom, ali mat) i baš kao na slici suknju koja je poprilično teška i masivna

Da, suknja je zaista predivna, mislim da ce na kraju biti jos veci problem naci nju nego kosulju
Hvala na savjetu - zaista rijetko nosim kosulje (osim nekih potpuno casual) i tesko mi je uopce zamislit sto trebam traziti. Sad vec imam neke smjernice
njanja6 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:56.