Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.07.2017., 21:40   #401
Do unazad 3 tjedna imala sam relativno pozitivna iskustva s povratima, sve su mi uvijek vratili samo što sam nekad novce dobila odmah drugi- treći dan, a nekad sam čekala i po mjesec i pol do 2, uz konstantno pisanje mailova.

Sad prije tri tjedna sam im vratila u istom paketu dvije stvari iz dvije različite narudžbe, tako inače uvijek i radim, čak po više stvari iz 4 različite narudžbe vraćala...
E sad su oni meni prije tjedan i pol vratili novce samo za jednu haljinu, a za kaput 500 kn ne! A ja imam potvrdu da je preuzeto i potpisano od njih, težina paketa se vidi na obrascu i to sam im sve slala, 1, 586 kg, znači to nikako nije mogla biti samo jedna lagana haljinica, i sad natezanje, prvo me zvao lik pa kaže vidi da su zaprimili i da su mi za ovo prebacili, a za drugo imaju još vremena vratiti jer im je rok 5- 12 radnih dana...te onda kasnije pišu da nisu primili uopće paket, a naravno da jesu, i potpisano je i vratili novce za jednu jeftiniju stvar, a za skuplju naravno nisu..., te da im poslikam obrazac, te da rade na slučaju... ali novce ne vraćaju. I svaki, SVAKI dan im pišem mail u svezi toga, sad više uopće ni ne odgovaraju.
Ovo je kraj definitivni moje veze s Mangom uopće.
Hellcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2017., 18:08   #402
Hvala na odgovoru. Probati ću prodati na krpicama onda.
A ubuduće naručujem iz Manga samo stvari koje sam potpuno sigurna da će biti ok, ovo nema smisla s takvom korisničkom službom....
@nchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2017., 18:31   #403
A ne može se nikad bit 100% siguran s njima. Ja sam u veličinu uvijek sigurna,ali kad pošalju kaput s rasparanim remenom 5-6 cm, totalno zavrnđan samo da se ne skuži na prvu (to vjerojatno ni nisu oni krivi već mustra koja im ga je vratila takvog), i to naplate 500 kn i onda se prave grbavi kad trebaju vratiti novce...što reći na to. Muka mi je od Manga iskreno. Nedavno sam našla i na krpicama nekoliko tema,sve jako nezadovoljne cure, u zadnje vrijeme po više od mjesec dana ne dobivaju povrate za iteme s tragovima ljepila i slične gadosti.
Definitivni kraj.
Hellcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 14:31   #404
Pozdav ,molim vas ako netko ima ove sandale da mi kaže da li su brojevi uobičajeni ili trebam uzeti veće jer sam između 38 i 39 broja[IMG]83093549_87[/IMG] hvala
la vie est loco is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 14:53   #405
Ima li netko tko bi narucivao sa Mango outleta da se prikljucim narudzbi? Ja sam iz Bih, pa ako ima netko tko bi posredovao nek se javi u inbox.

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
krizzia is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 23:17   #406
http://shop.mango.com/HR/p0/woman/cl...&s=rebajas_she

ima li neka od vas?
već ga dulje vrijeme gledam i sada je stvarno po smiješnoj cijeni za 100% vune , no muči me jedna stvar, a to je da rubovi nisu obrađeni, pa me strah da mi ne bi bio pohaban na tim dijelovima, a i k tome ide što se odjednom ponovno pojavio kao dostupan u svim veličinama ( prije par dana ga nije bilo ) mucice potencijalne me isto zanimaju, nemam ni jedan Mangov kaput
i glede veličine sve jakne su mi L zbog ramena, no tu su raglan rukavi, pa jel bi mogao i M proći ili će me zatezati neovisno o tome? gledam da se veže, pa bi mogao biti malo veći, za usporedbu na ovom tu M me zateže u ramenima: http://shop.mango.com/HR/p0/woman/cl...&s=rebajas_she
pattie_boyd is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 11:55   #407
jel mi se čini ili je Mango (ne outlet) usporio sa slanjem narudžbi? dvije narudžbe mi već par dana stoje "being prepared"... :/

Zadnje uređivanje Marija_Kt : 21.07.2017. at 11:55. Reason: -
Marija_Kt is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 16:09   #408
Meni je posljednja narudžba iznimno brzo stigla.
Naručeno prošlog četvrtka, poslano u petak, a u utorak je paket već bio kod mene.
anita-17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 23:15   #409
Quote:
Hellcat kaže: Pogledaj post
Do unazad 3 tjedna imala sam relativno pozitivna iskustva s povratima, sve su mi uvijek vratili samo što sam nekad novce dobila odmah drugi- treći dan, a nekad sam čekala i po mjesec i pol do 2, uz konstantno pisanje mailova.

Sad prije tri tjedna sam im vratila u istom paketu dvije stvari iz dvije različite narudžbe, tako inače uvijek i radim, čak po više stvari iz 4 različite narudžbe vraćala...
E sad su oni meni prije tjedan i pol vratili novce samo za jednu haljinu, a za kaput 500 kn ne! A ja imam potvrdu da je preuzeto i potpisano od njih, težina paketa se vidi na obrascu i to sam im sve slala, 1, 586 kg, znači to nikako nije mogla biti samo jedna lagana haljinica, i sad natezanje, prvo me zvao lik pa kaže vidi da su zaprimili i da su mi za ovo prebacili, a za drugo imaju još vremena vratiti jer im je rok 5- 12 radnih dana...te onda kasnije pišu da nisu primili uopće paket, a naravno da jesu, i potpisano je i vratili novce za jednu jeftiniju stvar, a za skuplju naravno nisu..., te da im poslikam obrazac, te da rade na slučaju... ali novce ne vraćaju. I svaki, SVAKI dan im pišem mail u svezi toga, sad više uopće ni ne odgovaraju.
Ovo je kraj definitivni moje veze s Mangom uopće.

Evo quotam se samo da napišem da su mi jučer vraćeni novci za kaput, nisam sad točno brojala ali više od mjesec dana... i to odmah nakon što sam ovaj put umjesto na Complaint, išla na Information Request zašto mi još nisu vratili novce, dakle isti takav mail sam slala mjesec dana bezbroj puta ovima na Complaint i nakon prvotnog zvanja i nekoliko odgovora da nisu ni dobili i poslije toga više nikakvih odgovora, a ovako su doslovno odmah za pol sata riješili moj slučaj. Sad mogu opet u šoping kod njih
Hellcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 14:12   #410
ima neko ovaj kaput? http://shop.mango.com/HR/p0/woman/cl..._she.familia;2
fairy wings is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 22:24   #411
Outlet se malo popunio, bar sa cipelama..
Vidim hrpu novih modela za koje se ne sjećam da su bili na regularnom mangu


Ima li netko ove gležnjače?

FatGlow is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 09:51   #412
Mango narudžba

naručuje li netko iz ZG sa web shopa?
našla sam si traperice za 99kn pa da podijelimo poštarinu.
jankoos is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 07:57   #413
Ja bi nešto sa outleta pa ako netko naručuje nek se javi da mu se priključim
NinaDrv is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 08:46   #414
Jel ima netko link za ovu haljinicu?

https://www.google.hr/imgres?imgurl=...act=mrc&uact=8
andie265 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 21:40   #415
http://shop.mango.com/hr/woman/dress..._73025590.html
Lady Morgana is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 10:20   #416
Ima li tko ovaj kaput?

http://shop.mango.com/hr/woman/coats..._she.familia;2

Velicina, da li je realna, kvaliteta, da li je onako deblji topal? Svako iskustvo dobrodoslo
crazydiamond2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 13:34   #417
Quote:
andie265 kaže: Pogledaj post
Jel ima netko link za ovu haljinicu?

https://www.google.hr/imgres?imgurl=...act=mrc&uact=8
Klik.
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 08:47   #418
Quote:
Inanna kaže: Pogledaj post
Tnx
andie265 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 19:50   #419
Da li netko zna hoće se zalihe nadopunjavati kao što je bio običaj negdje rano ujutro ako se ne varam, s obzirom da su finalna sniženja?
Lady Morgana is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 09:45   #420
Quote:
Lady Morgana kaže: Pogledaj post
Da li netko zna hoće se zalihe nadopunjavati kao što je bio običaj negdje rano ujutro ako se ne varam, s obzirom da su finalna sniženja?
Meni se nekad rano ujutro znaju pojavit stvari koje pratim.

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
__________________
Jizz it
Tze is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:54.