Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.09.2014., 13:46   #8541
Molim vas pomoc. Gdje u zapadnom dijelu ( Malesnica,Gajnice,..) otici na sminkanje? U pitanju je starija osoba, ali da je korektno srede?
anabe is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2014., 23:21   #8542
Frizura/šminka

Šminka => Bela make up i držalo mi je od subote ujutro do nedjelje navečer cura radi savršeno!!

Frizura => informacije šaljem putem poruke. Za mene potpunu perfekcionisticu kada je kosa u pitanju bila sam oduševljena, a i svi gosti zajedno sa mnom. Do sada se nitko još nije uspio izboriti s mojom kosom, a Ivana me naprosto oduševila

Budući da je Bela u siječnju već bila bukirana za rujan 2014.g., a znala sam da želim baš nju, nisam mogla birati pa sam se naručila prvo na šminku pa onda na frizuru. Budući da mi nakon šminke frizerka nije mogla prati kosu dogovorile smo se da ću u petak navečer doći na feniranje pa da će mi u subotu popraviti s figarom i složiti frizuru. Što je na kraju ispalo savršeno jer je u subotu sve bilo puno brže i uz puuuuno manje stresa jer sam već u petak vidjela da će sve biti baš onako kako želim

Buduća 2110 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 13:06   #8543
Evo moje svadbene frizure. Royal Professional salon. Bila sam prezadovoljna
http://i59.tinypic.com/2m5m255.jpg

Zadnje uređivanje Mayo : 13.09.2014. at 15:58. Reason: Prevelika fotka
divacroatia1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 13:51   #8544
Slika ti je prevelika, smanji.
Uglavnom, bas takvu nekakvu frizuru ja zelim, cak imam istu duljinu i boju kose, a i jako slican ukras za kosu
Female Toxic is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 19:34   #8545
Prekrasnu kosu imaš divacroatia1
Lace is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2014., 09:54   #8546
Female, dobar izbor frizure Meni je ta ukosnica predobra, kupila sam ju prek ebaya. Lace, Hvalaaa
divacroatia1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2014., 15:43   #8547
daj molim te link za ebay :-)
Female Toxic is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2014., 16:42   #8548
Za vjenčanje me šminkala Petra Sever, jako sam zadovoljna i definitivno ju preporučam. Šminkanje je 400kn, ali probno stvarno nije potrebno Petra je jako ugodna cura, perfekcionist i voli svoj posao, a rezultati su vidljivi.
arabella505 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 17:36   #8549
Quote:
Female Toxic kaže: Pogledaj post
daj molim te link za ebay :-)
Evo, ovak se zove ukosnica: Crystal Rhinestone Flower Wedding Party Bridal Hair Comb Hairpin Clip Jewelr J15
divacroatia1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 23:10   #8550
Ja ću se šminkati sama , a na friz ću ići u Hair Couture (ako tražite salon u centru sve preporuke za njih). Za frizuru sam mislila samo jednostavne old hollywood kovrče, prebačene na jednu stranu i to je to.. U kosu će ići nekakav ukras, nisam još sigurna kakav, a radit će mi ga Irena Vucinić (možete ju naći na fejsu, radi krasan nakit <3).



Kad smo kod friza, jel imala/ima neka od vas Balmain ekstenzije na češljić, ste zadovoljne s njima?
Hana020 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 14:00   #8551
Može neko prepoučiti neku curu s fejsa ili nekoga da izrađuje ukrasne češljiće za kosu ili slično?
Velika_kokos is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 12:33   #8552
Moram pohvaliti Moranu Perežu, vrhunski posao je odradila, jedvačekam slike pa da vam pokažem.

Nažalost, s frizurom u Royalu nisam bila zadovoljna, dva puta ju je popravljao i opet to nije bilo to. Savjetujem svima da odete na probnu frizuru ipak!
Torresita is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2014., 02:38   #8553
Ima li netko za preporučiti neki dobar frizerski salon u St-u? Stavila sam već i na drugu temu, ali me zanima i ovdje, jer mi treba neka svečanija frizura, a ne šišanje i sl. Razmatram salon Institut, ali ipak bi htjela cut i druga misljenja. Kosa mi je dosta zahtjevna i bitno mi je da ne rade ofrlje. I da frizura ne kosta 100e.
__________________
Difficile est longum subito deponere amorem. Ideo fide, sed cui, vide.
totallyconfused is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2014., 09:48   #8554
Evo nekih ideja.. Meni je savrseno.. Jos samo da nadem nekog tko bi to znao napravit

http://www.youtube.com/watch?v=A_z8QChOA_I

http://www.youtube.com/watch?v=aPtfQqhQWKY

http://www.youtube.com/watch?v=yrCf_N7PSJ4
__________________
Difficile est longum subito deponere amorem. Ideo fide, sed cui, vide.
totallyconfused is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2014., 14:53   #8555
kod mene su šminkanje i nokti manji problem jer jedno će obavit kuma (koja to odlično radi), a drugo cura kod koje sam bila više puta i odlična je. sad, problem je u frizuri. nije meni problem ni do zagreba otić na farbanje/šišanje, ali nekak mi je nezgodno da na dan vjenčanja putujem dva sata tamo i isto toliko nazad. gubim veći dio dana, izmorit ću se, a u autu ću morat sjedit ko kip inače bi si mogla uništit frizuru. da ne kažem da mi se ne isplati ići dva puta (probno i "pravo"), koliko god frizura povoljna bila.

prvo sam mislila imat puštenu kosu sa velikim loknama, onda sam mislila to isto samo što bi kosu prebacila sa strane, ali iz određenih razloga ipak sam se odlučila za podignutu kosu, ali neku totalno ležernu pundžu.
imam kosu do cca pola leđa, ali stepenasto je šišana, tako da su neki pramenčići malo kraći. kak mi je kosta gusa, blago valovita i jako neposlušna bojim se da ovi moji lokalni frizeri nebi znali što bi samnom.
možda je glupo reći, ali frizure mladenki koje su ih radile u mom mjestu se meni nikako ne sviđaju jer su za mene to "babske" pundže. totalno zastarjele, loše napravljene i vidno nalakirane.
moja neka želja je da mi kosa izgleda ležerno i opušteno, a ne kao da mi je netko nešto zacementirao na glavu.
nešto ovako npr.

ovaj tjedan planiram otići na farbanje i na probnu frizuru i iskreno se nadam da će uspjeti napraviti nešto barem približno onom što želim. držite mi fige
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2014., 15:04   #8556
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
kod mene su šminkanje i nokti manji problem jer jedno će obavit kuma (koja to odlično radi), a drugo cura kod koje sam bila više puta i odlična je. sad, problem je u frizuri. nije meni problem ni do zagreba otić na farbanje/šišanje, ali nekak mi je nezgodno da na dan vjenčanja putujem dva sata tamo i isto toliko nazad. gubim veći dio dana, izmorit ću se, a u autu ću morat sjedit ko kip inače bi si mogla uništit frizuru. da ne kažem da mi se ne isplati ići dva puta (probno i "pravo"), koliko god frizura povoljna bila.

prvo sam mislila imat puštenu kosu sa velikim loknama, onda sam mislila to isto samo što bi kosu prebacila sa strane, ali iz određenih razloga ipak sam se odlučila za podignutu kosu, ali neku totalno ležernu pundžu.
imam kosu do cca pola leđa, ali stepenasto je šišana, tako da su neki pramenčići malo kraći. kak mi je kosta gusa, blago valovita i jako neposlušna bojim se da ovi moji lokalni frizeri nebi znali što bi samnom.
možda je glupo reći, ali frizure mladenki koje su ih radile u mom mjestu se meni nikako ne sviđaju jer su za mene to "babske" pundže. totalno zastarjele, loše napravljene i vidno nalakirane.
moja neka želja je da mi kosa izgleda ležerno i opušteno, a ne kao da mi je netko nešto zacementirao na glavu.
nešto ovako npr.

ovaj tjedan planiram otići na farbanje i na probnu frizuru i iskreno se nadam da će uspjeti napraviti nešto barem približno onom što želim. držite mi fige
ja sam ti imala nešto slično tome, i frizer mi je došao doma. Doduše koštao je nešto više ali sam bil prezadovljna napravljenim budući da mi je kosa u to vrijeme bila cm ispod ramena.
Neznam od kud si i koliko misliš odvojiti za frizuru?
tinci22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2014., 15:09   #8557
ne znam ni kako se cijene točno kreću. npr za prstenje sam znala koliko košta neki prosjek i onda nam je bilo lakše pričat o ciframa. kod frizure uopće nemam ideju koliko bi nešto kvalitetno koštalo. npr meni je puno dati 500 kn za frizuru, a opet, to je možda cijena ispod koje nebi našla nikog .
što se dolaženja kući tiče, to sam čula od cura za šminkanje, ali mislim da frizer nikome kod nas nije došao.
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2014., 15:37   #8558
Kod mene vjenčana frizura dođe 200-250 kn. To je tu neka normalna cijena. Ja sam stotinjak km od zg-a
Velika_kokos is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2014., 15:41   #8559








Ove se meni sviđaju. I mislim da bi mi ok stajale. Sviđaju mi se jako i one skroz zalizane pundže, ali to mi ne stoji dobro. Mora mi biti malo natapirano, mrvicu.
Velika_kokos is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2014., 17:14   #8560
Mene je sminkala Petra Sever i curi mogu dati samo 5++! Sve mi je na svadbi bilo super, sa svime sam zadovoljna ali ona je ucinila svoj posao posebno dobro. Ja a i svi ostali smo bili zadovoljni u potpunosti. Istaknula mi je oci toliko da me je kuma u nevjerici pitala da li sam stavljala lece u boji. Haha Petra me od sada uvijek sminka!
simal is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:58.