Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.04.2006., 19:53   #81
kiya, za što točno služi kantarion?
alexxx is offline  
Old 17.04.2006., 21:57   #82
Quote:
kiya kaže:
Uh, ne bi mi se dalo ici na konizaciju i biti tjedan dana u bolnici
Ja sam radila konizaciju u privatnoj poliklinici i bila sam doma isti dan
__________________
Restart and reboot yourself
Prolaznica is online now  
Old 18.04.2006., 03:49   #83
Quote:
alexxx kaže:
kiya, za što točno služi kantarion?
to je ulje na bazi majcicne dusice, sluzi za mazanje ranica, opeklina... takodjer i za upale sluznice. na "Sanji" je jednom bila neka tema kad su bili ginekolozi gosti, pa je jedan rekao da je kantarion ulje jako dobro za upale kod zena. Ja sam pak, za to saznala, od jedne babe travarice
kiya is offline  
Old 18.04.2006., 03:51   #84
Quote:
Prolaznica kaže:
Ja sam radila konizaciju u privatnoj poliklinici i bila sam doma isti dan
e pa odlicno! moja frendica je lezala cijeli tjedan u bolnici. Prvo jedan dan na intenzivnoj, pa s kateterom jos jedan dan u sobi, pa jos 5 dana na opravku. Ne kuzim zasto drzavne bolnice ostavljaju pacijente a privatne klinike ne?!
kiya is offline  
Old 18.04.2006., 09:18   #85
Quote:
kiya kaže:
e pa odlicno! moja frendica je lezala cijeli tjedan u bolnici. Prvo jedan dan na intenzivnoj, pa s kateterom jos jedan dan u sobi, pa jos 5 dana na opravku. Ne kuzim zasto drzavne bolnice ostavljaju pacijente a privatne klinike ne?!
Zato sto su u drzavnoj bolnici vjerojatno nesto zajebali.
marika is offline  
Old 18.04.2006., 10:40   #86
Quote:
kiya kaže:
e pa odlicno! moja frendica je lezala cijeli tjedan u bolnici. Prvo jedan dan na intenzivnoj, pa s kateterom jos jedan dan u sobi, pa jos 5 dana na opravku. Ne kuzim zasto drzavne bolnice ostavljaju pacijente a privatne klinike ne?!
Možda u bolnici nije bila letz konizacija nego nožem?
Ava Adore is offline  
Old 18.04.2006., 10:53   #87
Quote:
kiya kaže:
to je ulje na bazi majcicne dusice
gospine trave.
ako je za upale onda super. stavljam od večeras.

tnx
alexxx is offline  
Old 18.04.2006., 16:16   #88
Quote:
Ava Adore kaže:
Možda u bolnici nije bila letz konizacija nego nožem?
I ja sam operirana nozem i lezala samo 24 sata u bolnici. U Hrvatskoj su mi rekli da racunam na 10ak dana - da ne bi doslo do sekundarnog krvarenja. Doktor ovdje mi je rekao da idem kuci, lezim u krevetu i ako slucajno prokrvarim, u roku od 45 minuta dodjem. Cijelu noc sam cucala intravenozno bocu necega (sestra mi je rekla da su sredstva protiv bolova, antibiotik), za nekoliko sati sam isla na wc i smjela malo hodati. I sve proslo OK.
__________________
One person's stubborn is another person's stupid.
njusa is offline  
Old 18.04.2006., 19:13   #89
Quote:
Ava Adore kaže:
Možda u bolnici nije bila letz konizacija nego nožem?
ne znam zbilja! nisu nista krivo napravili, sve je proslo ok, ali je odlezala cijeli tjedan skupa s operacijom. Radio joj je dr. Milojkovic, jedan od thje best u Hr koji radi kolposkopije i konizacije i te stvari.
kiya is offline  
Old 18.04.2006., 19:59   #90
Quote:
kiya kaže:
Radio joj je dr. Milojkovic, jedan od thje best u Hr koji radi kolposkopije i konizacije i te stvari.
Kolposkopija je obično gledanje pod povećalom
Tvrdko is offline  
Old 18.04.2006., 23:25   #91
pitala mamu maloprije za kantarion. kaže da ima i antivirusno djelovanje. pa to je onda baš dobro za hpv.

a pošto je i za upale, ide si alex to stavljat.
alexxx is offline  
Old 19.04.2006., 11:55   #92
Quote:
alexxx kaže:
pitala mamu maloprije za kantarion. kaže da ima i antivirusno djelovanje. pa to je onda baš dobro za hpv.

a pošto je i za upale, ide si alex to stavljat.
A di je alex to nabavila?

Help!
marika is offline  
Old 19.04.2006., 16:22   #93
u apoteci.
alexxx is offline  
Old 19.04.2006., 16:27   #94
kak se koristi?
__________________
The written word is the only way to present yourself on the forum. So if you type like an idiot, people will assume you are one.
Desiree is offline  
Old 19.04.2006., 16:29   #95
Quote:
kiya kaže:
to je ulje na bazi majcicne dusice, sluzi za mazanje ranica, opeklina... takodjer i za upale sluznice.
GOSPINA TRAVA / KANTARION ( Hypericum perforatum )
www.cro-web.com/zdravlje/index1.php3?newsid=13
arwen is offline  
Old 19.04.2006., 16:30   #96
evo, kaže kiya namočiš tampon i staviš preko noći.
ja imam samo home made ulje, mama kaže da to bolje ne na sluznicu, i da će mi kupit.
alexxx is offline  
Old 19.04.2006., 16:32   #97
dobro, sad koristim tampone tak i tak, mozda mogu spojit ugodno s korisnim?
__________________
The written word is the only way to present yourself on the forum. So if you type like an idiot, people will assume you are one.
Desiree is offline  
Old 19.04.2006., 17:14   #98
Quote:
Desirée kaže:
kak se koristi?
da, natopis tampon uljem, turnes ga sto dublje mozes , s njim prespavas, ponovis nekih tjedan dana tj. noci za redom... ja sad to radim poslije svake menge, 7 noci za redom.
kiya is offline  
Old 19.04.2006., 17:15   #99
Quote:
alexxx kaže:
u apoteci.
ja sam isto kupila u apoteci, ali biljnoj.
kiya is offline  
Old 19.04.2006., 19:08   #100
Najprije se ispričavam ako sam promašio temu i u tom slučaju molim da me uputite na pravi topic na ovom forumu ako ga ima.
Ima li netko kakva iskustva s Poliklinikom Zora Profozić, bilo pozitivna ili negativna? Još me zanima kolika je zapravo mogućnost da pojedini (privatni) liječnici "varaju" na rezultatima s ciljem što češćeg dolaženja kod njih, naplaćivanja svih tih pregleda i testiranja, pa čak i sudjelovanja u dobiti "preporukom" pojedinih lijekova.
Cijenio bih iskustva i razmišljanja.
čvarkožder is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:13.