Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.07.2014., 11:11   #601
Jel ima tko upoznat prebacivanjem sa FSB na RGN?
Koji su uvjeti, kolko se da prebacit predmeta?

dao sam komplet prvu godinu i nes druge pa da znam za svaki slucaj ak zvisim termu

tnx
InfiX is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2014., 16:10   #602
Quote:
InfiX kaže: Pogledaj post
Jel ima tko upoznat prebacivanjem sa FSB na RGN?
Koji su uvjeti, kolko se da prebacit predmeta?

dao sam komplet prvu godinu i nes druge pa da znam za svaki slucaj ak zvisim termu

tnx
Pitaj na temi FSB-a i RGN-a, tamo ćeš prije dobiti odgovor.
Verbeia is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2014., 12:27   #603
Studiram matematiku na FPMOZ-u na Sveučilištu u Mostaru. Tek sam pri kraju prve godine, ali razmatram neke mogućnosti za budućnost. Mogu li upisati diplomski studij na PMF-u u Zagrebu? Uspoređivala sam predmete sa znanstvenim i nastavničkim smjerom, podudaraju se manje-više s nastavničkim, iako kod nas postoji samo jedna matematika Koje smjerove mogu razmatrati? Imam dvojno državljanstvo, to znači da ne moram biti u onoj kvoti za strane državljane, zar ne? Ako netko bilo što zna, molila bih da podijeli (Na PMF temi nitko nije bio od pomoći )
Lace is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2014., 12:56   #604
najbolje ti je nazvati fakultet

pitaš, pa ti sve kažu
cirio is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2014., 16:36   #605
A znam, ali kako još u to nisam ni sigurna ni ništa, onda mi se teško natjerati
Lace is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2014., 16:38   #606
Quote:
Lace kaže: Pogledaj post
A znam, ali kako još u to nisam ni sigurna ni ništa, onda mi se teško natjerati
pa ako zoveš i pitaš, ne znači da moraš

bar ćeš znati koje su ti opcije
cirio is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2014., 02:14   #607
Talking Prebacivanje s RGN-a na geodeziju, molim pomoć !

Ovako. Ove sam godine upisala rudarstvo na RGN-u, ali najviše od svega ipak želim na geodeziju. Upoznata sam s onom metodom geodetskog faksa; zamolba i 2000 kuna, pa ako si među onih pet sretnika koji imaju najviše bodova (koji se računaju na temelju ECTS-a i ocjena), prebace te.
Pa me sad zanima sljedeće:
1. Hoće me prebaciti na drugu godinu ?
2. S koliko bodova sigurno upadam možda netko zna ? (da ih počnem skupljati na vrijeme )
3. Ako me prebace, koliko dodatnih predmeta slušam na drugoj godini da nadoknadim propušteno ?
4. Studiranje je i dalje besplatno iako sam se prebacila ?

Pa eto, ako tko zna išta o gore navedenom i želi to podijeliti samnom, jako sam mu zahvalna
ditavonteese524 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 19:45   #608
Zdravo! Zamolila bih ako neko zna da odgovori je li moguće prebacivanje sa prve god prehrambenog fakulteta u Mostaru na drugu god medicinsko labaratorijske dijagnostike u Zagreb? Što i kako?
lucisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 08:12   #609
pozz..

Moze pitanje ak je neko upoznat do kad se rjesavaju, dolaze rezultati rjesenja poprilike molbi za prijelaz na drugi fakultet?

tnx
InfiX is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 13:53   #610
Pozdrav, prosle godine sam upisala ekonomski fakultet, i polozila sam sve predmete na 1. god., a prosjek mi je 4,5. Htjela bih se prebaciti na drugi fakultet jer mi se ekonomija ne sviđa i kontaktirala sam puno fakulteta u Zagrebu no svi mi kažu da se nije moguće prebaciti.
Ima li tko slično iskustvo, i da li se može na ijedan faks prebaciti s ekonomije? Hvala!
ucenik18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2014., 15:07   #611
Pozdrav .jeli moguće prebaciti se sa kemijskog fakulteta u splitu na biologiju i ekologiju mora ili ribarstvo...ako je kakva je procedura
__________________
And peace all around may be your fortune.
Ostat ćemo sami ti i ja u svijetu kome rod i ne treba
Nevera is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2014., 21:45   #612
Quote:
ucenik18 kaže: Pogledaj post
Pozdrav, prosle godine sam upisala ekonomski fakultet, i polozila sam sve predmete na 1. god., a prosjek mi je 4,5. Htjela bih se prebaciti na drugi fakultet jer mi se ekonomija ne sviđa i kontaktirala sam puno fakulteta u Zagrebu no svi mi kažu da se nije moguće prebaciti.
Ima li tko slično iskustvo, i da li se može na ijedan faks prebaciti s ekonomije? Hvala!
A što bi ti točno vrijedilo da ti netko kaže da se možeš prebaciti na, recimo, FER, a tebe to ne zanima?

Mislim, nije mi baš kristalno jasna poanta tvog posta. Valjda znaš što te zanima i što želiš studirati bez obzira na situaciju sa sadašnjim faksom.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=1I9IUVt1CFg
Rafa007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2014., 21:49   #613
Quote:
ucenik18 kaže: Pogledaj post
Pozdrav, prosle godine sam upisala ekonomski fakultet, i polozila sam sve predmete na 1. god., a prosjek mi je 4,5. Htjela bih se prebaciti na drugi fakultet jer mi se ekonomija ne sviđa i kontaktirala sam puno fakulteta u Zagrebu no svi mi kažu da se nije moguće prebaciti.
Ima li tko slično iskustvo, i da li se može na ijedan faks prebaciti s ekonomije? Hvala!
zašto bi se prebacivala? mogla si se prijaviti na postani-student, prijaviti studijski program koji te zanima i to je to, ne kužim zašto bi se prebacivali osim ako to nije neki srodan fakultet, a i ovako ako imaš koji položen sličan kolegij na drugom fakultetu ti se lako prizna.

sa ekonomije se možeš "prebaciti" na bilo koji fakultet u hrvatskoj
Ikstomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2014., 22:17   #614
Quote:
InfiX kaže: Pogledaj post
pozz..

Moze pitanje ak je neko upoznat do kad se rjesavaju, dolaze rezultati rjesenja poprilike molbi za prijelaz na drugi fakultet?

tnx
Molbe ti se rješavaju do početka akademske godine,tj. najkasnije do 15.10., a rezultati bi ti trebali doći nakon što se sastane nastavno vijeće koje se sastaje jednom u mjesecu, barem je tako bilo kada sam ja predala molbu na mom faksu, rješenje mi je došlo 2-3 dana nakon što sam predala molbu.
__________________
Čekam. Ne znam što i ne znam koga. Ali čekam.
Tonka 24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2014., 01:34   #615
Quote:
Rafa007 kaže: Pogledaj post
A što bi ti točno vrijedilo da ti netko kaže da se možeš prebaciti na, recimo, FER, a tebe to ne zanima?

Mislim, nije mi baš kristalno jasna poanta tvog posta. Valjda znaš što te zanima i što želiš studirati bez obzira na situaciju sa sadašnjim faksom.

Htjela bih studirati pravo ili jezike no i na Pravnom i na Filozofskom su mi rekli da ne postoji mogućnost prebacivanja.

Malo sam se nejasno izrazila s tim sto sam pitala da li se na ijedan faks moze prebaciti ali bilo mi je čudno da su mi oba fakulteta rekla da se ne može prebaciti.
ucenik18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2014., 05:45   #616
Ne postoji mogućnost prebacivanja, ali možeš se ispisati s ekonomije i upisati novi fakultet, samo što si za ovu akademsku godinu zakasnila. Možeš prijaviti preko Postani Studenta fakultete i upisati se na neki novi iduće godine, a dotad studiraj ekonomiju.
Nuria Monfort is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2014., 10:48   #617
Quote:
ucenik18 kaže: Pogledaj post
Htjela bih studirati pravo ili jezike no i na Pravnom i na Filozofskom su mi rekli da ne postoji mogućnost prebacivanja.

Malo sam se nejasno izrazila s tim sto sam pitala da li se na ijedan faks moze prebaciti ali bilo mi je čudno da su mi oba fakulteta rekla da se ne može prebaciti.
Logično mi je da se ne možeš prebaciti budući da to nisu srodni fakulteti.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=1I9IUVt1CFg
Rafa007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2014., 20:20   #618
jel se može ispisati s jednog faksa i za tjedan dana temeljem rješenja o prijelazu upisati na drugi bez gubljenja studentskih prava

zapravo me zanima koliki smije biti razmak između ispisa i upisa

hvala
__________________
I lost my mind, sold my soul, to those demons eyes, I have no faith and hope is gone, since long, long time.....
dichy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2014., 14:26   #619
Pozz,jel se moze nakon preddiplomskog upisati diplomski (isti smjer) na drugom faksu i kak to funkcionira?
medo9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2014., 17:31   #620
Quote:
dichy kaže: Pogledaj post
jel se može ispisati s jednog faksa i za tjedan dana temeljem rješenja o prijelazu upisati na drugi bez gubljenja studentskih prava

zapravo me zanima koliki smije biti razmak između ispisa i upisa

hvala
Studentska prava bez obzira na ispis vrijede do kraja upisane akademske godine. Znam iz osobnog iskustva. Ispisao sam se u 7. mjesec kako bi se upisao na novi fakultet i čak na papiru od ispisa piše da studentska prava vrijede do 15. 10.
be.redy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:14.