Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.08.2014., 20:57   #1321
Quote:
tomislav10 kaže: Pogledaj post
Akcija traje ... možda nemaju kupona pa ne govore više...
Otišao u glavnu poštu i tamo imaju.

Imam jedno pitanje, pri sortiranju programu ostane redni broj koji je dobio pri skeniranju programa iako ga npr. premjestim na prvo mjesto kada ga hoću direktno onda ga moram ukucati onaj broj koji je dobio pri skeniranju a ne broj na kojem se nalazi na mojoj listi. Kako to promjeniti ?

Zadnje uređivanje D@ny : 26.08.2014. at 21:52.
D@ny is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 22:38   #1322
Isključi sortiranje programa po LCN-u,a odaberi po frekvenciji,abecedi ili nešto drugo (zaboravija sam koje su sve opcije) i onda posloži programe kako želiš - prijemnik će ih tako i zapamtiti.
bombardix is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 11:30   #1323
Jednom riječju sranje, probao uhvatiti preko zajedničke antene, ništa, hvata 4 programa (HRT 1 i 2, RTL i NOVU), spojio na sobnu antenu, hvata nekih 30 programa, onda počne trzati.
Danas im vraćam, hasta la vista evotv
europe is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 19:46   #1324
Usluga je dostupna svugdje, provjerite adresu, usluga nije dostupna na vašoj adresi....koga oni j....?! I zašto nigdje nema podatka o toj akciji? Sad sam pročešljala njihove stranice ništa ne piše nisam ih još ni uzela, a već su mi digli živce (usput to bi mi trebalo za oca za na selo jer jedina druga opcija mu je gamad iz T-coma, a to ne dolazi v obzir....) Gdje ste vi čuli za tu akciju i jel još traje?
__________________
Nemoj me slušat,čuj me!
Giove is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 20:00   #1325
Quote:
DeeJay Dee kaže: Pogledaj post
Nema sexa u osnovnim paketima. Nigdje.


ios / tt
Ima u Iskon osnovnom paketu.
__________________
Nemoj me slušat,čuj me!
Giove is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 02:36   #1326
Pitanje.. Uskoro mi ističe godinu dana svi paketi plus besplatni HBO i Cinemax. Jel bi bilo moguće odjaviti uslugu i kad me isključe sklopiti ponovo novu uslugu sa akcijom (po drugi puta) svi paketi plus godinu dana besplatnog HBO i Cinemaxa?

Just curious.
Renta10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 08:02   #1327
Quote:
Renta10 kaže: Pogledaj post
Pitanje.. Uskoro mi ističe godinu dana svi paketi plus besplatni HBO i Cinemax. Jel bi bilo moguće odjaviti uslugu i kad me isključe sklopiti ponovo novu uslugu sa akcijom (po drugi puta) svi paketi plus godinu dana besplatnog HBO i Cinemaxa?

Just curious.
Ja ne vidim razloga zasto ne. Da sam na tvome mjestu, samo bi pricekao jedan dan i opet aktivirao ga. Ili bi ga prebacio na drugo ime u obitelji cisto da ne kakaju.

Sent from my banana using Tapatalk!
__________________
LUGSOR FOOD - dehidrirane poslastice za pse i mačke
Retonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 08:45   #1328
Quote:
Renta10 kaže: Pogledaj post
Pitanje.. Uskoro mi ističe godinu dana svi paketi plus besplatni HBO i Cinemax. Jel bi bilo moguće odjaviti uslugu i kad me isključe sklopiti ponovo novu uslugu sa akcijom (po drugi puta) svi paketi plus godinu dana besplatnog HBO i Cinemaxa?

Just curious.
Po boxu (receiveru) samo se jednom može iskoristiti promotivni period. Ako želiš ponovno godinu dana besplatnog HBO i Cinemax (uz uvjet naravno da si aktivan pretplatnik, odnosno da plaćaš pretplatu) te po trenutnoj akciji još dobiješ 1 mjesec svi paketi za 0 kn - onda moraš ponovno kupiti receiver. Ne znam da li dodatno prave problema ako je u pitanju ista osoba, ali to ionako onda možeš uzeti na nekog drugog člana u obitelji.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 11:24   #1329
Quote:
Giove kaže: Pogledaj post
I zašto nigdje nema podatka o toj akciji? Sad sam pročešljala njihove stranice ništa ne piše nisam ih još ni uzela, a već su mi digli živce
Koga upecaju ,upecaju. Traži da ti ispune kupon, i onda uzmi uređaj za 199 kn, ako ti nude za 499 kn, nemoj uzeti već inzistiraj na 199 kn, ako ne daju odi u drugu poštu. Link na tu akciju je ;
http://www.evotv.hr/uvjeti-i-ponuda
i onda skinuti pdf- Evotv cijene i tamo ima stavka Evotv jesen 2013.
Tako i piše u ugovoru - Evotv jesen 2013

Quote:
Renta10 kaže: Pogledaj post
Pitanje.. Uskoro mi ističe godinu dana svi paketi plus besplatni HBO i Cinemax. Jel bi bilo moguće odjaviti uslugu i kad me isključe sklopiti ponovo novu uslugu sa akcijom (po drugi puta) svi paketi plus godinu dana besplatnog HBO i Cinemaxa?

Just curious.
Obavezno javi kako je prošlo!

Zadnje uređivanje D@ny : 28.08.2014. at 11:31.
D@ny is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 18:07   #1330
Quote:
D@ny kaže: Pogledaj post
Koga upecaju ,upecaju. Traži da ti ispune kupon, i onda uzmi uređaj za 199 kn, ako ti nude za 499 kn, nemoj uzeti već inzistiraj na 199 kn, ako ne daju odi u drugu poštu. Link na tu akciju je ;
http://www.evotv.hr/uvjeti-i-ponuda
i onda skinuti pdf- Evotv cijene i tamo ima stavka Evotv jesen 2013.
Tako i piše u ugovoru - Evotv jesen 2013
evotv jesen 2013! u jesen 2014 će dijeliti nešto što je bilo aktuelno prošle godine!?
__________________
Ne svađaj se sa glupljim od sebe. Nikada nećeš pobijediti.
viking is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 00:56   #1331
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
Po boxu (receiveru) samo se jednom može iskoristiti promotivni period. Ako želiš ponovno godinu dana besplatnog HBO i Cinemax (uz uvjet naravno da si aktivan pretplatnik, odnosno da plaćaš pretplatu) te po trenutnoj akciji još dobiješ 1 mjesec svi paketi za 0 kn - onda moraš ponovno kupiti receiver. Ne znam da li dodatno prave problema ako je u pitanju ista osoba, ali to ionako onda možeš uzeti na nekog drugog člana u obitelji.
Ovog sam se i bojao i zvuči logično. U suprotnom, kad bi to prošlo bez kupnje novog prijemnika EvoTv bi ispao " amater".

Iako, svaki korisnik više je samo plus za Evo...pa makar i u duploj promociji.

Svakako, provjeriti ću kada mi istekne godinu dana pa javim...ako se neće već prije saznati.
Renta10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 10:16   #1332
Quote:
viking kaže: Pogledaj post
evotv jesen 2013! u jesen 2014 će dijeliti nešto što je bilo aktuelno prošle godine!?
E jeb... odužila se akcija :klap:
D@ny is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 10:59   #1333
Quote:
europe kaže: Pogledaj post
Jednom riječju sranje, probao uhvatiti preko zajedničke antene, ništa, hvata 4 programa (HRT 1 i 2, RTL i NOVU), spojio na sobnu antenu, hvata nekih 30 programa, onda počne trzati.
Danas im vraćam, hasta la vista evotv
To je kao da kupiš mobitel, u njega ne staviš SIM karticu, pa kažeš da je mobitel sranje.

Da bi EvoTV radio u zajedničkim antenskim sustavima u taj isti sustav moraju se pustiti frekvencije na kojima EvoTv emitira.
tomislav10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 11:01   #1334
Quote:
Giove kaže: Pogledaj post
Usluga je dostupna svugdje, provjerite adresu, usluga nije dostupna na vašoj adresi....koga oni j....?! I zašto nigdje nema podatka o toj akciji? Sad sam pročešljala njihove stranice ništa ne piše nisam ih još ni uzela, a već su mi digli živce (usput to bi mi trebalo za oca za na selo jer jedina druga opcija mu je gamad iz T-coma, a to ne dolazi v obzir....) Gdje ste vi čuli za tu akciju i jel još traje?
A što pizdiš!? Zato imaš forume da doznaš stvari koje se ne mogu doznati na drugi način. Npr ova akcija.
tomislav10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2014., 09:48   #1335
Quote:
tomislav10 kaže: Pogledaj post
To je kao da kupiš mobitel, u njega ne staviš SIM karticu, pa kažeš da je mobitel sranje.

Da bi EvoTV radio u zajedničkim antenskim sustavima u taj isti sustav moraju se pustiti frekvencije na kojima EvoTv emitira.
Kad me već vučeš za jezik, da ti odgovorim, prvo ne mogu ja drkati po zajedničkom antenskom sustavu, a drugo, očito nisi do kraja pročitao moj post, pa vidio da sam probao i na kućnu antenu, nešto je pronašao, ali onda trza kod šaltanja programa. A ako sad ne radi u probnom periodu, ako će tek kasnije raditi kad je oblačno, ili ne znam ni ja kakvo vrijeme.
A da ne pričam ovdje o postupku prema meni kao kupcu kad sam došao vratiti recevier. Hvala lijepo, kad se budu ponašali profesionalno, i kad im djelatnice budu educirane, onda možemo razgovarati.
HP je jedno stoljeće iza ostalih kabelskih operatera
europe is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2014., 10:33   #1336
1. Jesi pogledao na karti dostupnosti, nalaziš li se u području na kojem je moguć prijam sobnom antenom ili se ipak preporuča vanjska
2. Jesi dobro okrenuo antenu (prema istoj karti)
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2014., 17:49   #1337
Najlakše je popizditi na prvu.

Djelatnici pošte, su kao što samo ime kaže, prvenstveno verzirani za pružanje poštanskih usluga. Treba imati razumijevanja prema njima kad vidimo što se sve prodaje u poštanskim uredima ...
tomislav10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2014., 20:11   #1338
Quote:
europe kaže: Pogledaj post
Kad me već vučeš za jezik, da ti odgovorim, prvo ne mogu ja drkati po zajedničkom antenskom sustavu, a drugo, očito nisi do kraja pročitao moj post, pa vidio da sam probao i na kućnu antenu, nešto je pronašao, ali onda trza kod šaltanja programa. A ako sad ne radi u probnom periodu, ako će tek kasnije raditi kad je oblačno, ili ne znam ni ja kakvo vrijeme.
A da ne pričam ovdje o postupku prema meni kao kupcu kad sam došao vratiti recevier. Hvala lijepo, kad se budu ponašali profesionalno, i kad im djelatnice budu educirane, onda možemo razgovarati.
HP je jedno stoljeće iza ostalih kabelskih operatera
Nemožeš ali imaš servisera koji može i mora omogučiti signal...
koka36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2014., 12:11   #1339
Pojavljuju se novi Test programi!
Ima li tko informacije o čemu se radi?
I prije ih je bilo pa ništa....
mrta is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2014., 10:18   #1340
http://webshop.alles.hr/products/mod...-evotv-grundig
triki555 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:03.