Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.05.2006., 12:02   #41
ja ću sa rakovca biciklom, ako ne nađem prijevoz, nedaj bože kiše
to nesmijem propustit
KA-Power is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2006., 17:20   #42
Daj onda potpuno izvješće napiši kad se vratiš.
slash is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2006., 10:22   #43
Kaj se to zbilo da je Karlovac osvojio bod protiv Mosora? Prvi i zadnji bod ove kalendarske godine.
slash is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2006., 00:37   #44
@ slash

http://www.bilder-hosting.de/show/QA9K8.html

Ilovac - Karlovac (0:2) 1:3

- na početku oko 250 ljudi, 10. minuta vodstvo karlovca preko grgurinovića smirilo je ilovčane, oko 25.minute pljusak, onda sam otišao u birc kod stadiona, u međovremenu je trbušić dao gol za 0:2, tako se otišlo na odmor....dok je padala kiša uspio sam popit dva piva, ali je prestala do početka drugog poluvremena, ilovac je smanjio, čini mi se oko 70.minute, nisam siguran, ali je milašinović postigao gol za 1:3 i sve je bilo gotovo...
Karlovac: Skočibušić, - Luketić, Bukva, Bošković, Starešina, - Tasev, Mišić,Kondić (Klobučar),Grgurinović, - Nikolić(Milašinović), Trbušić
- po meni su svi bili dobri, ali Boškoviću ilovčani nisu mogli niš, prolaska nije bilo.
- jednostavno Karlovac je bio bolji
- sastav Ilovca neznam kompletan pa ga nisam pisao
KA-Power is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2006., 20:52   #45
jel zna mozda ko jel se moze kupat na onom kupalistu na korani vec? jel ima ljudi jel mislimo se sutra zaletit dole.
Bundy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2006., 22:55   #46
Mi smo se mislili malo zaletit danas okupat se, ali nije bilo volje. Morat ćeš se malo duže namakat u vodu, ali kad uđeš, onda je izvrsna za ove vruće dane. Nema baš previše ljudi, ali sad to počinje, sredinom svibnja.

Očekuj i gro maturanata ako ćete biti do predvečer, pošto je ovo zadnji vikend u školovanju istih, a ako nećete čekati večer, onda nemate problema.

Inače, na kupalištu se može kupati, sve je u redu s njim, iako bi dobro došlo da se još to malo počisti. Mislim na ono kupalište di je skakaona, nadam se da mislimo na istu.

edit: Daj javi svoje utiske iz ovog ubergrada ako budeš išao.
slash is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2006., 23:18   #47
ok, i ka mozes malo pojasnit put kako da dodemo
Bundy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2006., 23:43   #48
Pretpostavljam da ćete ići autoputom, pa kad izađete sa njega, nastavite brzom cestom cca. još 3 kilometra, te skreneš lijevo na drugim semaforima i onda ideš ravno nekih 500 m. Nakon što dođeš na nove semafore, skrećeš desno i ideš ravno, i onda nakon cca. 200 metara vidiš veliki trg, sportsku dvoranu i razrušeni Hotel Korana. Negdje oko njih parkiraš i već otuda vidiš i rijeku i skakaonu i tamo si.

Nadam se da sam ti barem malo pomogao, pošto ja sigurno ne bih skužio da me netko ovako uputi u neki grad.
slash is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2006., 16:25   #49
Quote:
slash kaže:
...te skreneš lijevo na drugim semaforima ...

- četvrti semafor od naplatnih kućica
- i gdje vidiš na tisuće penzića da bočaju, tu si
KA-Power is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2006., 21:53   #50
semafori

kad se skines s autoputa, odmah prvi semafor na Ilovcu, 50m od naplatnih
picis ravno

drugi semafor kod zeljeznickog, kod benzinske(neznam sad koja, jel Tifon )
picis ravno

treci semafor kod pothodnika, kod trznice, mozes il ravno il lijevo)

cetvrti semafor odmah 200 m dalje
tu moras lijevo(ako vec na prethodnom nisi skrenuo lijevo)

dalje vi objasnite
rossonero is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2006., 14:42   #51
dok mi čovjeku objasnimo doći će jesen
KA-Power is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2006., 14:48   #52
Dobro, jebemu, valjda je skužio. Mislio sam na drugo raskršće kad se prođe tih cca 3 km do središta grada, kako sam i napisao.

Ovo je jedan od rijetkih turista koji će ovo ljeto doći u Karlovac, pa makar se samo došao okupati.
slash is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2006., 17:42   #53
- ma, naša korana je čista zato ljudi dolaze
pa kaj onda ak dobiš neke prišteve i ranice
i to je za ljude
KA-Power is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2006., 14:49   #54
Moram priznat da se nikad nisam tamo kupao. Ak se dobro sjecam

Al smo zato u njoj hladili pive.
rossonero is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2006., 16:58   #55
Quote:
rossonero kaže:
Moram priznat da se nikad nisam tamo kupao. Ak se dobro sjecam

Al smo zato u njoj hladili pive.
Jebote, pa kakva su onda to bila slavlja kraja školske godine, kad se niste bacali u vodu nakon par popijenih piva?? Pretpostavka je, naravno, da ste na Korani slavili, kao i svi drugi osnovno i srednjoškolci.

Ili si ti bio mrtav pijan na svakoj proslavi kraja škole, pa se ne sjećaš?
slash is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2006., 23:50   #56
Quote:
slash kaže:
Jebote, pa kakva su onda to bila slavlja kraja školske godine, kad se niste bacali u vodu nakon par popijenih piva?? Pretpostavka je, naravno, da ste na Korani slavili, kao i svi drugi osnovno i srednjoškolci.

Ili si ti bio mrtav pijan na svakoj proslavi kraja škole, pa se ne sjećaš?
A neznam, bila su slavlja OK, al mislim da se nisam kupao
Valjda


Nego, jel se da nabavit ulaznica za Crvenu Jabuku
Prica mi frend kao da se neda vise

Nabavit cu ja nju, nekako, okupljamo se svi opet, nakon godine dana
Tak se sjecam norijade, ko da je jucer bila.
Dani ponosa i slave
rossonero is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2006., 17:04   #57
Ma može se nabavit, 20 kuna u knjižari Mozaik na Korzu.
Ili možeš kupit od mog frenda krivotvorenu za 5 kuna.
slash is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2006., 22:53   #58
Eto i ja iz Karlovca
trivamynew is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2006., 23:19   #59
Quote:
slash kaže:
Ma može se nabavit, 20 kuna u knjižari Mozaik na Korzu.
Ili možeš kupit od mog frenda krivotvorenu za 5 kuna.
Kupio ujutro


Quote:
trivamynew kaže:
Eto i ja iz Karlovca


koji dio?
rossonero is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2006., 00:20   #60
prije svega - pozdrav svima

a sad krecem u raspravu ma nis strasno, Karlovac je oduvijek bio grad u kojem zive najveca gundjala, ali istovremeno gundjala koja puno teze od ostalih odlaze zivjet negdje drugdje, nego su ipak vezani za grad.

hocu rec - par vas zesce pretjeruje. bas zato sto volim svoj grad niposto nisam zadovoljan s mnogim stvarima, ali ne volim bas ni da se pretjeruje.

pa evo samo nekih opaski:

1) izlasci - nije idealno, ali u biti je sasvim prihvatljivo za grad od 60.000 stanovnika. mislim, vjerujem da shvacate da bi bilo glupo usporedjivat ga sa Zagrebom, Splitom ili Rijekom? a nadam se da shvacate u kakvoj ste zabludi ako mislite da je u drugim gradovima slicne velicine zabavnije stovise, nadam se da shvacate da ste u jos vecoj zabludi ako mislite da je u gradovima te velicine u inozemstvu zabavnije u njemackom ili engleskom gradu od 60.000 stanovnika postoje dva puba i jedan disko u kojem pustaju stvari iz 80-ih

Primjerice, Klik (dakle, potpuno neutralni ljudi) vec godinama radi reportaze o nocnom zivotu gradova, nabavite si na kiosku broj od svibnja, ima ga jos. Nisu bas njezni, mnoge gradove su prilicno ispljuvali (u proslom broju su Slavonski Brod ispljuvali da mi je bilo zao za citat) - Karlovac su jako ishvalili.

sto se cajki tice u Pappasu, Cohibi, Knjigama i kavi, Drmesu, Riveru (premda u River bas i ne idem) nikada nisam cuo narodnjak. pa dajte ipak shvatite da ne zivite u visemilijunskom velegradu poput Londona - KOLIKO vi zelite birceva?


2) sport - nogomet nam je oduvijek sramota, ali jebiga, nije to jedini sport. ima iznimaka poput Varazdina, ali generalno opet ne stoji da smo u sportskom smislu losiji od gradova slicne velicine. Rukomet je ove godine vrlo dobar, odbojka odlicna, da ne spominjem sad manje sportove poput baseballa.

3) ovo cisto kao zabavna opaska - turisti (netko je spomenuo nekom da ce bit jedini turist ). U travnju (izvor, "Karlovacki list") je grad posjetilo 1.049 turista koji su ostvarili 2.038 nocenja (to da ne bi netko rekao da samo prespavaju na putu prema moru). Dakle, mali grad na kontinentu je u travnju imao preko tisucu turista - uostalom, Karlovac i Karlovacka zupanija su vec godinama vodeci na kontinentu (izuzevsi Grad Zagreb) po turistickoj posjeti i po nocenjima.


pozdrav, najte zamjerit na duzini
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:06.