Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.10.2016., 13:52   #21
Tebi, očito, apsolutno nije ništa jasno.
Troskot is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 14:40   #22
Mislim da tu nikom ništa nije jasno, jer autor teme piše da je to neki njegov znanac.
Tu je previše pokvarenih telefona.
Pročitajte još jednom dobro prvi post.
__________________
You're never too old to rock'n roll if you're too young to die!
Brichi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 15:19   #23
Ja vidim samo da kolegi cc18 nije u ovoj priči ništa jasno jer, kako se da isčitati iz njegovih upisa u temi, on je našu raspravu i kritiku ponašanja osiguravajućih društava protumačio kao opravdavanje brze vožnje.

Molim kolegu cc18 da me ispravi ako sam ga krivo skužio.
Troskot is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 15:29   #24
Ne brini se, cc18 ionako živi u nekom paralelnom svemiru. Nije on tu zapravo s nama, ovo je samo njegova hologramska projekcija.
frenchman is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 17:32   #25
Quote:
Troskot kaže: Pogledaj post
Ja vidim samo da kolegi cc18 nije u ovoj priči ništa jasno jer, kako se da isčitati iz njegovih upisa u temi, on je našu raspravu i kritiku ponašanja osiguravajućih društava protumačio kao opravdavanje brze vožnje.

Molim kolegu cc18 da me ispravi ako sam ga krivo skužio.
Da, krivo si skuzio. Ne zanima me sad kako je on vozio, zanimivljivo mi je, da je vama normalno da osiguranje plati svako glupost. Pa to ide iz vasih dzepova.
Obavezno osiguranje mora platiti stoposto osim ako sud ne kaze nesto drugo, a u tom slucaju zna se da nece platiti ni ne smije.
Jos gore je kod kaskog.
cc18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 17:44   #26
Quote:
cc18 kaže: Pogledaj post
Da, krivo si skuzio. Ne zanima me sad kako je on vozio, zanimivljivo mi je, da je vama normalno da osiguranje plati svako glupost. Pa to ide iz vasih dzepova.
Obavezno osiguranje mora platiti stoposto osim ako sud ne kaze nesto drugo, a u tom slucaju zna se da nece platiti ni ne smije.
Jos gore je kod kaskog.
Oprosti, ali tek sad te ništa ne razumijem.

Jel mozes to malo preformulirat jer inače ne mogu replicirat.
Troskot is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 21:06   #27
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Oprosti ali tolerancija se računa UVIJEK - jer je u postupku mjerenja brzine. Objesna samo prebrza vožnje s tim nema veze
Nije li da se kod nesreće brzina dobije vještačenjem? Zapravo, onda prođeš još bolje, jer vještak mora računati za najgoru moguću situaciju na cesti(odnosno, da nisi vozio manje od xy km/h prije nesreće), ali da na tu brzinu ne ide tolerancija, jer nije dobivena mjerenjem(a tolerancija ide zbog mjernih uređaja, kojih u tom slučaju nema).


Obijesna vožnja obuhvaća i +50 prekoračenje ograničenja.
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2016., 23:12   #28
Da, vještaćenje je druga stvar. No kad se radi o MJERENJU, propisana tolerancija se UVIJEK i BEZ IZUZETKA primjenjuje - jer je tako opisano u samoj proceduri mjerenja, nitko ne spominje za što će se izmjerena vrijednost koristit.

Kao što rekoh - elaborat je druga stvar.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2016., 23:29   #29
A dobro, to je istina, ali mislim da je stvarno rijetkost situacija da se do utvrđivanja brzine vožnje kod sudara došlo mjerenjem Trebali bi se pući pred policijom
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2016., 10:51   #30
Quote:
tugo kaže: Pogledaj post
Danas došlo do mene da poznanika ganja euroherc za 50000 kn jer je obijesnom voznjom (navodno prebrzo vozio) skrivio prometnu za koju je njegovo osiguranje ( euroherc) moralo isplatiti štetu.
Jel to moguće?

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
Osiguranje mu nece priznati stetu ako je za to kazneno djelo obijesne voznje donesena pravomocna sudska presuda...

Ako nema presude, onda neka uzima odvjetnika...
Markkonen is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2016., 11:22   #31
Njegovo osiguranje je drugoj strani u sudaru isplatilo štetu i sada traži regres od njega zbog objesne vožnje. Njemu nije ništa isplatilo
frenchkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2016., 07:18   #32
Quote:
frenchkey kaže: Pogledaj post
Njegovo osiguranje je drugoj strani u sudaru isplatilo štetu i sada traži regres od njega zbog objesne vožnje. Njemu nije ništa isplatilo
Druga strana nema veze s time... A pokretac teme se nije izjasnio da li je taj poznanik pravomocno osudjen za kazneno djelo obijesne voznje...
Markkonen is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2016., 17:03   #33
Nije osuđen sud jos nije bio ako ce uopce biti jer je bila nesreca s materijalnom stetom

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
tugo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2016., 18:14   #34
Onda mu se ne može ni osiguranje regresirati radi objesne vožnje.
Fishkal is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:44.