Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.10.2016., 09:19   #521
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
TUŠKANOVA, ne Kušlanova. Jedna prije Heinzelove kad gledaš od Džamije.

Inače kad idem na posao obično idem Branimirovom, no otakd su je probili tamo je kaos. Pa sam probao Zvonimorovom .... na Zvonimirovoj semafori nisu jednoznačni - može te pogodit da su zeleni (rijetko) a puno ćešće naletiš na crveni val.

Inače ako su nesposobni za regulirat kak spada ja nebi imao ništa protiv da recimo Branimirova ima "zeleni val" prema gradu a Zvonimirova prema Sesvetama. Ili obratno. Ali nema. Obje su kak te pogodi.
Sigurno postoje ljudi sposobni za takvo nešto no kod nas je problem što bi taj posao (proučavanje, istraživanje, teoretiziranje) trajao bar godinu dana a koštao bi više nego gradnja autoceste... jer treba namiriti sve "gladne" koji bi se odmah pojavili.
tekac is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2016., 14:02   #522
Ne nego treba zaposliti ljude koji su sposobni a ne ekipu koja je prije 20 godina dobila posao prek veze i jebat ce nas do penzije.
sony xperia u is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2016., 15:12   #523
Ako misliš na Hrvatsku gdje je godinama vladavina HDZ-a ili SDP-a teško (prije bih rekao: impossible mission) da ćeš naći nekoga koji će taj posao odraditi kako treba. Sposobnih ljudi ima, ali ima li poštenih? Ako nekome novome daš taj posao on će se isto potruditi da ga ne završi do penzije... jer plaća ide...
tekac is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2016., 15:50   #524
Što se to događa s prometom u Zagrebu?

Danas, u subotu oko 14-15 sati se vozio gradom, išao Vlaškom, pa Medveščakom do Zvijezde pa na Mlinarsku i Jurjevsku.
Već vidim kako je u kontra smjeru ne gužva nego pravi prometni čep kao da je ponedjeljak u 7 ujutro.
Ribnjak, skretanje prema Palmotićevoj, pa Medveščak skroz otprilike do Sinkovićeve - kolona automobila koji se vuku metar po metar pa stoje.
Mislim si, neću se vraćat tim putem idem preko Gornjeg Grada pa na Mesničku i Frankopansku pa Savsku.
Kurac. Mesnička zakrčena skoro od samog vrha, ovi što skreću s Tuškanca također kolona dokle pogled seže.
Frankopanska, Savska vožnja u koloni, povremeni zastoji.
Križanje Savske i Vukovarske krkljanac. Semafor promet Savskom u smjeru juga (a i sjevera) je razjeban totalno - zeleno traje tek da propusti tri automobila i brzo pali crveno.
Dokopam se nakon valjda 15 minuta vožnje Savskom konačno Savskog mosta, kružni tok i eto me u Av. Dubrovnik.
Semafor na križanju Av. Dubrovnik i skretanja za Kajzericu (lijevo) i Trnsko (desno) ne radi. Gužva, trube rade, svi smetaju svima. Totalni kaos na cesti

Kružni tok kod Plodina u Zapruđu nešto kopaju kod pješačkog prijelaza i od tri trake vozi se samo u jednoj. Kolona skroz do HAK-a.

Da mi je netko rekao da ZG promet subotom u 14 sati izgleda kao prometna špica ujutro bilo kojeg dana u tjednu poslao bi ga u kurac da laže, no ovo danas je izgledalo upravo tako.
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2016., 15:58   #525
Svaki dan je tako. Što se čudiš? Ne pratiš vijesti da se ekonomija oporavlja, BDP raste kao i potrošnja, emigracija šalje devize pa se ima da se toči i vozi, prosječnom Hrvatu je ionako dovoljno da ima u džepu par sto kn za natočit, odvest se do kladionice, kafića, za cigarete i ćevape. Mislim da nisam ništa bitno izostavio.
__________________
It's who I am, it's what I am. Right or wrong, I can't change that.
Broxigar is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2016., 20:12   #526
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
TUŠKANOVA, ne Kušlanova. Jedna prije Heinzelove kad gledaš od Džamije.
budem obratil pažnju idući puta.
Quote:
Inače kad idem na posao obično idem Branimirovom, no otakd su je probili tamo je kaos. Pa sam probao Zvonimorovom .... na Zvonimirovoj semafori nisu jednoznačni - može te pogodit da su zeleni (rijetko) a puno ćešće naletiš na crveni val.
ovisi kak te potrefi. meni to više liči na sreću nego na zavjeru, pogotovo ako znamo da i broj zaposlenih raste pa i to doprinosi gužvama.

činjenica je da se po svim tim dugačkim cestama može proći bez stajanja.
sumnjam da se režim semafora mijenja svaki dan, rekao bi da prolazak ovisi da li netko smeta naprijed ili ne.
Quote:
Inače ako su nesposobni za regulirat kak spada ja nebi imao ništa protiv da recimo Branimirova ima "zeleni val" prema gradu a Zvonimirova prema Sesvetama. Ili obratno. Ali nema. Obje su kak te pogodi.
više sam pitao da mi netko objasni kak se može složiti zvonimirova da bude zeleni val u oba smjera a da zeleni val imaju i heinzelova, i svetice, i bauerova, pa onda i vlaška sa tramvajima...
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2016., 19:05   #527
od srca se nadam da ce nekom past glava zbog ovog sto su izveli na Bologni. Ne samo da je netko dao da zatvore jednu od vaznijih gradskih prometnica na tri mjeseca da bi zamjenili dvije poprecne cijevi ispod nje, vec im je sad netko dao blagoslov da raskopanu cestu ofrlje pokrpaju i takvu puste u promet. Sramota
__________________
There's so many different worlds, so many different suns
and we have just one world, but we live in different ones..
Tijs is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2016., 19:53   #528
Kak poprečne?? Kad ide plinska cijev cijelom dužinom?? I kad to riješe ide komplet novi asfalt.

Tipkam dok vozim.....
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2016., 20:09   #529
nego kaj su, onaj dio od raskrizja do benzinske je uzdozno iskopan, ali u onoj velikoj rupetini su cijevi bile poprecno na cestu.

i kakav novi asfalt, danas su iscrtali onaj dio do benzinske, di je cesta samo pokrpana
__________________
There's so many different worlds, so many different suns
and we have just one world, but we live in different ones..
Tijs is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2016., 10:06   #530
Voda je Nalc, nije plin. I moram se složit da je jebena sramota kako to rade - da je omladinska radna akcija prije bi bilo gotovo.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2016., 10:29   #531
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Voda je Nalc, nije plin. I moram se složit da je jebena sramota kako to rade - da je omladinska radna akcija prije bi bilo gotovo.
Novi sloj ide kad završe radovi na cijeloj trasi.

Tipkam dok vozim.....
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2016., 10:56   #532
KAD je ključna riječ tvog posta ....
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2016., 11:26   #533
Quote:
JKD01 kaže: Pogledaj post
Što se to događa s prometom u Zagrebu?

Danas, u subotu oko 14-15 sati se vozio gradom, išao Vlaškom, pa Medveščakom do Zvijezde pa na Mlinarsku i Jurjevsku.
Već vidim kako je u kontra smjeru ne gužva nego pravi prometni čep kao da je ponedjeljak u 7 ujutro.
Ribnjak, skretanje prema Palmotićevoj, pa Medveščak skroz otprilike do Sinkovićeve - kolona automobila koji se vuku metar po metar pa stoje.
Mislim si, neću se vraćat tim putem idem preko Gornjeg Grada pa na Mesničku i Frankopansku pa Savsku.
Kurac. Mesnička zakrčena skoro od samog vrha, ovi što skreću s Tuškanca također kolona dokle pogled seže.
Frankopanska, Savska vožnja u koloni, povremeni zastoji.
Križanje Savske i Vukovarske krkljanac. Semafor promet Savskom u smjeru juga (a i sjevera) je razjeban totalno - zeleno traje tek da propusti tri automobila i brzo pali crveno.
Dokopam se nakon valjda 15 minuta vožnje Savskom konačno Savskog mosta, kružni tok i eto me u Av. Dubrovnik.
Semafor na križanju Av. Dubrovnik i skretanja za Kajzericu (lijevo) i Trnsko (desno) ne radi. Gužva, trube rade, svi smetaju svima. Totalni kaos na cesti

Kružni tok kod Plodina u Zapruđu nešto kopaju kod pješačkog prijelaza i od tri trake vozi se samo u jednoj. Kolona skroz do HAK-a.

Da mi je netko rekao da ZG promet subotom u 14 sati izgleda kao prometna špica ujutro bilo kojeg dana u tjednu poslao bi ga u kurac da laže, no ovo danas je izgledalo upravo tako.

Pa glavni razlog su turistički busevi. Treba pronaći genijalca koji je smislio da će parkinzi biti u Palmotićevoj i Vončininoj i polomit mu noge. Da bi bus došao do mjesto iskrcaja u Palmotićevoj zakrči promet u okolnim ulicama (u kojim ni prije nije bila bajna situacija). Nakon iskrcaja idu opet istim ulicama u kojima su u dolasku napravili kaos i skrenu desno u Vlašku (to skretanje je opet problem jer bus ne može skrenuti bez dovoljno mjesta, dakle opet mora čekati) i onda ode lijevo u Vončinu, gdje busevi imaju besplatni (!!!) parking. I kad skupi ljude opet isto. Da ne spominjem da je vrijeme kada turističke grupe i ekskurzije idu iz centra se poklapa s prometnim gužvama kada se ljudi vraćaju s posla.
__________________
Što na Forumu nije dozvoljeno?
- vrijeđanje po bilo kojoj osnovi/
psovanje, flejmanje, spamanje

Zadnje uređivanje German : 03.11.2016. at 12:00.
German is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2016., 11:56   #534
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Voda je Nalc, nije plin. I moram se složit da je jebena sramota kako to rade - da je omladinska radna akcija prije bi bilo gotovo.
jucer ujutro bila kolona skroz do dojkica. kako li sam samo psovao u autu.
sony xperia u is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2016., 13:57   #535
Quote:
Nalc kaže: Pogledaj post
Novi sloj ide kad završe radovi na cijeloj trasi.

Tipkam dok vozim.....
znaci, mozemo ocekivat da ce je iduce godine ponovno zatvorit na jedno 3 mjeseca da je asfaltiraju
__________________
There's so many different worlds, so many different suns
and we have just one world, but we live in different ones..
Tijs is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2016., 17:43   #536
A onda piši prigovor pa se vozi po razrovanom. 4 trake su? Dvije rade, dvije su u prometu. Riješeno. A kod mene zatvore cestu na skoro godinu dana, obilazni putovi označeni al svi deru kroz selo, patuljaka ni za lijek! I onda mi cestar sere zakaj sam postavil stupiće (one prave kaj su uz ceste, jer su kod rekonstrukcije stare stupiće ZAKAPALI) uz ogradu i oko šahta za vodu (koji je napukao kad ga je pritslo 16-ak tona Neoplan Translinera pred mojim očima). Neću dalje, glava me boli i ne riskira mi se opomena zbog gluposti.

Tipkam dok vozim.....
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2016., 19:17   #537
Ja nalc kad se sjetim onog horora kad su cestu prema zaboku delali. boze dragi. onda smo se vozili gore po onoj tvojoj sporednoj
sony xperia u is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2016., 19:28   #538
ak ima netko savjet koji je najbrži put od Antunovića do Maksimira? Stalno isprobavam ovo pa ono, ali ispod 45 minuta u jutarnjim/popodnevnim špicama ne ide.
_Mystical_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2016., 20:11   #539
Puko je taj šaht na 8 t,
16 t ima osovina,a šaht je zavatio samo jedan kraj
zacky is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2016., 00:08   #540
Quote:
_Mystical_ kaže: Pogledaj post
ak ima netko savjet koji je najbrži put od Antunovića do Maksimira? Stalno isprobavam ovo pa ono, ali ispod 45 minuta u jutarnjim/popodnevnim špicama ne ide.
slavonskom do selske skrenuti lijevo pa u ozaljsku desno nakon trešnjevačkog placa lijevo u novu cestu na kružnom toku u b.adžije do jukićeve na zeleni val tu malo može biti gužva kod westina. zelenim valom do džamije pa dukljaninova, bulićeva desno u martićevu skroz ravno do harambašićeve desno u maksimirsku

nazad

maksimirska poslije kvatrića u derenčinovu lijevo pa na zvonimirovu po zelenom valu lijevo u savsku prije cibone desno u tratinsku ravno po ozaljskoj proći selsku i prije remize u puljsku lijevo i na slavonsku
Ginekolog Žarko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:00.