Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Trač partije

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.06.2012., 14:17   #3461
Quote:
~Asia~ kaže: Pogledaj post
Sjećam se kad mi je ured još bio u zgradi gdje je Story kad sam jedan dan išla na gablec, a dole na porti dreka, doš'o nogometaš da prebije glavnu urednicu, i policija je bila došla. Ja sam samo čula urlanje nešto kako su mu upropastili život, al ne mogu se sjetiti koji je to skandal točno bio..... Mislim da su njega uslikali s ljubavnicom, tako nešto.
http://dnevnik.hr/showbizz/paparazzi...i-storyja.html

btw, gdje je marija cvitanović? već je dugo nema na eventima, a nekad je bila inventar.
zvrk hanuma is offline  
Old 19.06.2012., 14:19   #3462
Quote:
NekaNovaJa kaže: Pogledaj post


Uploaded with ImageShack.us
NekaNovaJa, evo da te utješim, prepoznajem ga!!!

da, on se tako oblači.

on je meni baš cool tip.

dobro, malo je maltretirao one balerine, ali šta sad, same su htjele takvu mazohističlku patničku profesiju.
aryna is offline  
Old 19.06.2012., 14:20   #3463
Quote:
~Asia~ kaže: Pogledaj post
Sjećam se kad mi je ured još bio u zgradi gdje je Story kad sam jedan dan išla na gablec, a dole na porti dreka, doš'o nogometaš da prebije glavnu urednicu, i policija je bila došla. Ja sam samo čula urlanje nešto kako su mu upropastili život, al ne mogu se sjetiti koji je to skandal točno bio..... Mislim da su njega uslikali s ljubavnicom, tako nešto.
Cvita?
__________________
"Being well adjusted to a sick society is not an indication of health." (Jiddu Krishnamurti)
NekaNovaJa is offline  
Old 19.06.2012., 14:23   #3464
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
NekaNovaJa, evo da te utješim, prepoznajem ga!!!

da, on se tako oblači.

on je meni baš cool tip.

dobro, malo je maltretirao one balerine, ali šta sad, same su htjele takvu mazohističlku patničku profesiju.

Viš koka, moj trud nije bio uzaludan!
Ako sam usrećila samo jednu forumašicu, kao da sam usrećila čitav svijet!
__________________
"Being well adjusted to a sick society is not an indication of health." (Jiddu Krishnamurti)
NekaNovaJa is offline  
Old 19.06.2012., 14:31   #3465
E da, to je to
~Asia~ is offline  
Old 19.06.2012., 14:59   #3466
Quote:
NekaNovaJa kaže: Pogledaj post
Alooo, ženo, pa šta se zaboravila golf palica br. 9???
Ma možeš misliti. A nekoliko tjedana poslije - hop, priča na tri stranice o tome kako je Tanja promijenila status na fejsu i napisala da je zaručena. Pa su stavljali izvatke komentara u kojima Tomo Vrban, Bradačica i slični planiraju kakvu će vjenčanicu i kakve cipele nositi. Smeće od novina, kažem vam. Tko bi im dolazio na ono preseravanje u Mimari da se usude napisati pravi članak o tim idiotima?

Btw, zar ove godine nije bilo tog eventa? Sjećam se da se to odvijalo negdje u kasno proljeće i da je jedne godine tako pljuštala kiša da su se zvijezde morale stisnuti pod strehom desno od ulaza u Mimaru i čekati da do njih dođe limuzina i odveze ih tih trideset metara do crvenog tepiha gdje su čekali vrišteći fanovi.

Koka, hoćeš li izvući iz svoje arhive onu fotku na kojoj Alka Vujica i Josipa Lisac pristižu na događaj, a u pozadini se ponosno ističu kran, blato i poslagane cigle?
__________________
Don't send me a winky face and then wonder why I show up at your house naked.
mpoo is offline  
Old 19.06.2012., 15:08   #3467
Quote:
NekaNovaJa kaže: Pogledaj post

Viš koka, moj trud nije bio uzaludan!
Ako sam usrećila samo jednu forumašicu, kao da sam usrećila čitav svijet!
dašta.

a i meni je draže vidjet njega na kokošinjcu nego nekakve fufe.
aryna is offline  
Old 19.06.2012., 15:23   #3468
U petak Tanja Dragović viđena sa svojim fudbalerčićem, Radovanom Stošićem i još dvojicom. Natezala se sa svima i ljubakala sa svojim fudbalerom bez imalo srama pred cijelim Galleryjem kao da namjerno to radi da svi vide. Izgledala je pijano i izdrogirano.
forumko007 is offline  
Old 19.06.2012., 17:09   #3469
Quote:
forumko007 kaže: Pogledaj post
U petak Tanja Dragović viđena sa svojim fudbalerčićem, Radovanom Stošićem i još dvojicom. Natezala se sa svima i ljubakala sa svojim fudbalerom bez imalo srama pred cijelim Galleryjem kao da namjerno to radi da svi vide. Izgledala je pijano i izdrogirano.
grupnjak, a?
kiss me is offline  
Old 19.06.2012., 18:05   #3470
Reklamira se Story na tv-u - na naslovnici pise: Skrivene njeznosti .. ili tako nesto; par na slici se ljubaka u autu koliko sam skuzila.
__________________
You can have anything you want if you are willing to give up the belief that you can’t have it.
Chocolate_M is offline  
Old 19.06.2012., 18:14   #3471
Quote:
Chocolate_M kaže: Pogledaj post
Reklamira se Story na tv-u - na naslovnici pise: Skrivene njeznosti .. ili tako nesto; par na slici se ljubaka u autu koliko sam skuzila.
__________________
slauf
slaufolina is offline  
Old 19.06.2012., 18:33   #3472


kao da radiš za zet .
__________________
ma jebeš potpis
Vilibald is offline  
Old 19.06.2012., 18:37   #3473
Quote:
Chocolate_M kaže: Pogledaj post
Reklamira se Story na tv-u - na naslovnici pise: Skrivene njeznosti .. ili tako nesto; par na slici se ljubaka u autu koliko sam skuzila.
sviđa mi se taj afirmativni pristup, a ne da napišu, kajaznam, "kurvanje mužu iza leđa"
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Old 19.06.2012., 18:58   #3474
Quote:
forumko007 kaže: Pogledaj post
U petak Tanja Dragović viđena sa svojim fudbalerčićem, Radovanom Stošićem i još dvojicom. Natezala se sa svima i ljubakala sa svojim fudbalerom bez imalo srama pred cijelim Galleryjem kao da namjerno to radi da svi vide. Izgledala je pijano i izdrogirano.
Slike
__________________
slauf
slaufolina is offline  
Old 19.06.2012., 19:18   #3475
Quote:
kokakoka kaže: Pogledaj post
sviđa mi se taj afirmativni pristup, a ne da napišu, kajaznam, "kurvanje mužu iza leđa"
to se više danas tak ne govori. nemoj bit prozaična.
aryna is offline  
Old 19.06.2012., 19:22   #3476
Hoćemo slike

koje ste vi sretnice kad tak nekaj vidite

ja sam vidla samo kalembera na ćevapima ( bez žene)
__________________

Postoje dvije vrste ljudi koji ne znaju ništa o ženama:
oženjeni i neoženjeni muškarci.
brza maca is offline  
Old 19.06.2012., 19:28   #3477
Quote:
brza maca kaže: Pogledaj post
Hoćemo slike

koje ste vi sretnice kad tak nekaj vidite
o bože, neš ti sreće vidjet tanju d.!
aryna is offline  
Old 19.06.2012., 19:37   #3478
Pa mislim, da vidim tanju u akciji to bi mi bilo
ko kad je dikan bacio prsten u studiju...

ne znam.... ne djeluje mi ona horny
__________________

Postoje dvije vrste ljudi koji ne znaju ništa o ženama:
oženjeni i neoženjeni muškarci.
brza maca is offline  
Old 19.06.2012., 20:04   #3479
Quote:
brza maca kaže: Pogledaj post
Pa mislim, da vidim tanju u akciji to bi mi bilo
ko kad je dikan bacio prsten u studiju...

ne znam.... ne djeluje mi ona horny
ne? a mate granić?
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Old 19.06.2012., 21:05   #3480
http://www.story.hr/samo-u-storyju-t...muskarca-95776
passionfan is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:50.