Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.03.2013., 20:49   #41
Prikini sa pizdarija jer ce ti i "mali" dopizdit. Drz jezik za zubima i zivi sa tim.
android-Split is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2013., 20:49   #42
Quote:
CROBRA kaže: Pogledaj post
a jesi sigurna da on drzi malog u gacama ,i samo za tebe ga vadi

vidim da neznas sta znaci "musko"
A kakve to veze ima s bilo čime? Netko drugi je *MOŽDA* govno pa nije problem ako sam ja *SIGURNO* govno? WTF?
georgefinidi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2013., 20:50   #43
Quote:
georgefinidi kaže: Pogledaj post
Zašto da se isplače? Pa napisala je da ne osjeća kajanje. Meni se čini da se radi o strašno sebičnoj i nezreloj osobi. Muž joj je promijenio firmu, radi duže, ona ga, umjesto da mu bude podrška, vara s "malim" (koliko godina ima uopće?). I još na kraju izjavljuje da ne osjeća kajanje. Dno dna. Jedini strah koji ona ima je da muž ne sazna pa da ne ostane bez sigurnosti i rutine koju ima s mužem.
zato što je nezrela kucania koja doma prati mex sapunice i sanja o nekom malom zgodnom preplanulom s velikom hm
hocu reci bilo bi joj dobro da se malo preispita pa da vidina čemu je
dno dna?pa možda, ali ipak bi joj trebali dati podršku vidiš da je jadna očajna, sada valjda plače na zahodu i roni suze
__________________
ljudi smo, dogovorit ćemo se
gigi11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2013., 20:51   #44
Quote:
georgefinidi kaže: Pogledaj post
Zašto da se isplače? Pa napisala je da ne osjeća kajanje. Meni se čini da se radi o strašno sebičnoj i nezreloj osobi. Muž joj je promijenio firmu, radi duže, ona ga, umjesto da mu bude podrška, vara s "malim" (koliko godina ima uopće?). I još na kraju izjavljuje da ne osjeća kajanje. Dno dna. Jedini strah koji ona ima je da muž ne sazna pa da ne ostane bez sigurnosti i rutine koju ima s mužem.
muz joj radi duze ,ja znam da kad muz odjednom svaki dan "radi duze" znaas na sta mislim raditi duze ,a ona misli da je ona ta koja vara .. bogami da mi muz ostaje svaki dan duze na terenu ,pitala bi se ko ,tu koga vara
CROBRA is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2013., 20:54   #45
Quote:
CROBRA kaže: Pogledaj post
muz joj radi duze ,ja znam da kad muz odjednom svaki dan "radi duze" znaas na sta mislim raditi duze ,a ona misli da je ona ta koja vara .. bogami da mi muz ostaje svaki dan duze na terenu ,pitala bi se ko ,tu koga vara
Je, da, sigurno je to.
georgefinidi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2013., 20:55   #46
Quote:
georgefinidi kaže: Pogledaj post
A kakve to veze ima s bilo čime? Netko drugi je *MOŽDA* govno pa nije problem ako sam ja *SIGURNO* govno? WTF?
jer zenice kucanice,su vecinom naivne i vjeruju u muzevu ,vjernost ima veze sa svacime ,samo ti trabunjas i quotas bzvz ... ja kao prvo nebi vjerovala muzu koj ostaje dulje na poslu ,uglavnom ima na netu znakovi prevare ,jedan je i ostajanje duze na poslu ...
CROBRA is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2013., 20:55   #47
Quote:
Tut-tut kaže: Pogledaj post
Nemoj to više nikada ponovit. I ne govori o tome okolo, pogotovo ne svome mužu. Možeš jedino ispovjedniku reć. Zapravo moraš.
Pa rekla nam je.
siddharta is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2013., 20:58   #48
Quote:
newbee kaže: Pogledaj post
sta ste svi tako fatalni?veze prolaze kroz faze raznih vrsta. i ne znaci da ce, ako je jednom posrnula, nastaviti to raditi. mozda i nastavi,ali mozda nikad vise i ne ponovi.
i brakovi s povremenim seksom sastrane mogu biti u puno segmenata dobri.
isto tako, vjerni brakovi mogu biti katastrofa,barem o tome citamo po forumima.

autorici - samo hladno u glavi.misli tko ti je najvazniji,ako osjetis da razvijas nekakvu nezdravu zaljubljenost - prekini avanturu odmah.ti osjecaji ionako su prolazni, i to moras iamti na umu.
Ne shvaćam zašto kvotaš mene . Gdje sam to fatalan i gdje je bilo kakva primjedba u tom smislu ? Ništa slično nisam rekao niti davao savjete tipa razvedi se, plači ili išta slično tome.
siddharta is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2013., 21:03   #49
Ak voliš muža, zaboravi da se ovo ikad dogodilo i šuti, nastavi dalje;
a ako ga voliš onako...tek toliko zbog djece i spremna si na raskid- priznaj, pa kud puklo.
Jer leći bezbrižno s drugim u krevet, smrdi mi na loš brak, i to već dulje vrijeme.
Ne znam, glupa je situacija, pogotvo jer ne osjećaš kajanje.
(Mislim da ja ne bih mogla živjeti s tim..rekla bih u svakom slučaju, ali bih se i kajala.. ) Nisam pametna..poslušaj druge savjete, ovo je samo moje mišljenje
shtrumfeta is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2013., 21:08   #50
Quote:
ella-27 kaže: Pogledaj post
Moj brak nije savršen, ali nije ni loš i ne želim izgubiti muža, ali ovo što osjećam jače je od mene... između nas je samo kemija, ništa drugo, ali nisam dovoljno jaka da ga odbijem....
da ne zelis izgubit muza nebi ga prevarila.
rnr666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2013., 21:09   #51
Quote:
gigi11 kaže: Pogledaj post
zato što je nezrela kucania koja doma prati mex sapunice i sanja o nekom malom zgodnom preplanulom s velikom hm
hocu reci bilo bi joj dobro da se malo preispita pa da vidina čemu je
dno dna?pa možda, ali ipak bi joj trebali dati podršku vidiš da je jadna očajna, sada valjda plače na zahodu i roni suze
svako mišljenje vrijedi pročitati, ali s obzirom da već 10 godina vodim uspješan obrt nemožeš me nazivati nezrelom kućanicom. Mali i nije tako mali ima 27god, i nije da prije nije bilo drugih koji su pokušavali pa da sam sad nasjela na prvi k... koji se ponudio....
ella-27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2013., 21:13   #52
fenomenalno
ti ne volis svoga muza jer da ga volis ne bi mu to napravila.

ako mislis da sam zbilja ukrivu nemoj mu to nikada reci i zaboravi ovo.
supersoldier is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2013., 21:14   #53
Quote:
Kinder Pikachu kaže: Pogledaj post
Misliš li da ćeš puknuti ako ne kažeš mužu?
Quote:
ella-27 kaže: Pogledaj post
ne... on je jedina osoba za koju ne želim da sazna
Quote:
siddharta kaže: Pogledaj post
Neobično Tko bi rekao?


hm, biće veselo i iinteresantno ako i muž koji put navraća ovdje pa se prepozna u opisu familije i nestašne mu žene...

samo ja ne razumijem razlog da ovdje piše o tome - ne želi reć prijateljicama, iako tračaju o svemu i svačemu pa tako i o tome ko je koga od njihovim poznanika prevario ili se samo ovdje hvali kako je ona tako stara i ružna zavela mladog i neštašnog pastuha u naponu snage
__________________
--ja vas vidim, uvijek--
anđeo čuvar is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2013., 21:17   #54
Quote:
ella-27 kaže: Pogledaj post
Muči me moje ponašanje, razočarala sam samu sebe
Prihvati se, takva si kakva si. Kao i mnogo drugih ljudi. Nista novo...
__________________
Nema milion istina, ali ima milion tumacenja iste...
Ashton66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2013., 21:21   #55
Quote:
CROBRA kaže: Pogledaj post
ja kao prvo nebi vjerovala muzu koj ostaje dulje na poslu ,uglavnom ima na netu znakovi prevare ,jedan je i ostajanje duze na poslu ...
Na ovaj način daješ autorici podršku?

Možda čovjek duže radi jer ne može birati radno vrijeme a mora djecu prehraniti...
Autorice ushićeno si se zaletila ako se možeš nositi s time onda si probila led...
eelli is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2013., 21:24   #56
Quote:
ella-27 kaže: Pogledaj post
Muči me moje ponašanje, razočarala sam samu sebe
Da se malo našalimo (dugo nismo). Al' nisi razočarala malog. A ni on tebe
siddharta is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2013., 21:36   #57
važno je da se ljudi vole i da uživaju
a on nije mali on ima 27 godina
on je jako veliki i zreli muškarac a i ti si vrlo zrela žena jer imaš uspješan obrt 10 godina
__________________
ljudi smo, dogovorit ćemo se
gigi11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2013., 21:41   #58
Quote:
siddharta kaže: Pogledaj post
Da se malo našalimo (dugo nismo). Al' nisi razočarala malog. A ni on tebe
A i gušila ju je zatvorenost. Valjda ju je mali otčepio
georgefinidi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2013., 21:43   #59
Quote:
georgefinidi kaže: Pogledaj post
A i gušila ju je zatvorenost. Valjda ju je mali otčepio
Otvorila mu se
siddharta is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2013., 22:39   #60
Quote:
ella-27 kaže: Pogledaj post
A evo ukratko, muž mi je 5 godina stariji, vjenčali smo se nakon godine hodanja, ok je prema meni, osim što je u zadnjih par mjeseci promjenio firmu pa ima dugo radno vrijeme, dođe doma večera i spreman je za krevet. Nedjeljom je slobodan i to vrijem pokušava što više posvetiti djeci. Sex nam je od samog početka bio odličan i stvarno se u tome pogledu nemam na što požaliti. Ja imam obrt i radim od kuće tako da većinu vremena provodim doma. istina da me je u zadnje vrijeme počela gušiti ova zatvorenost jer kad sam bila mlađa bavila sam se plesom i puno izlazila. poslovno surađujem s ovim malim i već me nekoliko puta pokušao odvesti u krevet, ali uvijek sam ga odbila, iako mi je laskalo to što je zagrijan za mene...
ako si ti zbog ovoga isla prevarit muza,onda bi ja svog trebala varat svaki dan!!!!:
__________________
bila sam na onoj strani,al'pređoh vama iz inata.....
forgot is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:21.