Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.05.2009., 20:48   #41
Quote:
Rocky_Balboa kaže: Pogledaj post
hahah, vješamo mi štošta na kite, ne brini!!
Kita je da se kiti! op:
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Old 19.05.2009., 20:49   #42
Quote:
acidophilus kaže: Pogledaj post
Je li netko od muškaraca nekad imao osjećaj (ili možda čak bio siguran) da mu penis miriše neugodno ili neka od žena (ili muškaraca?) prilikom oralnog seksa primjetila loš miris/okus partnerovog penisa? Kakva su vam iskustva s tim?
Povuci kožicu i dobro ga operi, može se desit da spermići završe ispod kožice i tamo se usmrde tj. smrde po pokvarenim proteinima. Kao da ostaviš otvoreno mlijeko na suncu par tjedana..
juma is offline  
Old 19.05.2009., 20:59   #43
kao sto mozes smrdit ispod pazuha mozes i dolje..ne kuzim sto nije jasno.. ako se tusiras svaki dan bar jednom mislim da ne bi trebao imat problema.. u svakom slucaju mozda da odes do doktora
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Old 19.05.2009., 22:20   #44
Quote:
leptirica 2 kaže: Pogledaj post
Ne kužim kako nekom može smrdjeti partnerova ona stvar
Ako smo kompaktibilni,tj.jedno za drugo to se osjeti vec pri susretu i bez sexa.,a po prirodi nam je da nećemo izbrati partnera koji smrdi ko ukiseljeni kupus ili stara riba-sad karikiram.... Hoću reć da spavamo sa partnerom čiji miris nas privlači i onda nam nemože biti odbojan..barem meni nije nikad moj dragi bio smrdljiv a niti mi je poznato da sam ja njemu
A sami prema sebi često imamo predrasude da smrdimo,stalno se preuckamo kada idemo negdje i slično al to je normalno
neki ne, neki spavaju s kim stignu
ili sa čim stignu
coolinesay is offline  
Old 20.05.2009., 12:02   #45
nakon ejak. operi i to je to!
zack is offline  
Old 20.05.2009., 17:41   #46
gorgonzola
dobar tek cure
messerschmitt is offline  
Old 20.05.2009., 18:22   #47
Quote:
acidophilus kaže: Pogledaj post
Je li netko od muškaraca nekad imao osjećaj (ili možda čak bio siguran) da mu penis miriše neugodno ili neka od žena (ili muškaraca?) prilikom oralnog seksa primjetila loš miris/okus partnerovog penisa? Kakva su vam iskustva s tim?
ako je suditi po nicku, pretpostavljam da znam koji je tvoj problem!
muad´dib is offline  
Old 20.05.2009., 18:41   #48
Quote:
acidophilus kaže: Pogledaj post
Je li netko od muškaraca nekad imao osjećaj (ili možda čak bio siguran) da mu penis miriše neugodno ili neka od žena (ili muškaraca?) prilikom oralnog seksa primjetila loš miris/okus partnerovog penisa? Kakva su vam iskustva s tim?
Redovno pranje svaki dan, sapunom i mlakom vodom, pred oralni seks ga peri kao da drkas ono dobro ga isrtljaj i onda ne smije smrditi. To sto se moze malo osjetiti neki miris nije smrad nego ono sto u narodu zovu "prčotina" odnosno tekucina koja ti iz penisa pocne curiti kad se uzbudis. A to djevojci ne bi smjelo smetati jer i one kapaju kada ih dolje lizes.

Ako pak nije ovo, nego imas neki smrad dobro pogledaj jer pravi smrad je uvijek popracen iscjetkom a to je znak neke spolne bolesti - od bakterije pa do ne daj boze virusa nekog. u tom slucaju znas sto ti je c
__________________
Previše godina, previše iskustva, Previše žena, previše bančenja, Ne pitaj me ništa, ako nisi spreman/na na bešćutnu istinu!
Ero Dero is offline  
Old 20.05.2009., 18:43   #49
Quote:
leptirica 2 kaže: Pogledaj post
Ne kužim kako nekom može smrdjeti partnerova ona stvar
Ako smo kompaktibilni,tj.jedno za drugo to se osjeti vec pri susretu i bez sexa.,a po prirodi nam je da nećemo izbrati partnera koji smrdi ko ukiseljeni kupus ili stara riba-sad karikiram.... Hoću reć da spavamo sa partnerom čiji miris nas privlači i onda nam nemože biti odbojan..barem meni nije nikad moj dragi bio smrdljiv a niti mi je poznato da sam ja njemu
A sami prema sebi često imamo predrasude da smrdimo,stalno se preuckamo kada idemo negdje i slično al to je normalno
eh ja se u potpunosti slazem.. kao da sam ja ovo pisala
__________________
..i recite joj da bez nje nestale su sve tajne, ljubavi, sve tuge, radosti..
i da je volim još, i ne mogu bez nje.. bez ruže crvene..
ruza_crvena7 is offline  
Old 21.05.2009., 02:13   #50
Ne bi trebalo biti nekog mirisa, ali ako se netko prao ujutro, ne može očekivati da će mu pimpek navečer mirisati na ruže.

Kažu da je prirodan miris i kurca i pičke vrlo blaga nota ribe.
Orondil is offline  
Old 21.05.2009., 02:23   #51
Quote:
Orondil kaže: Pogledaj post
Ne bi trebalo biti nekog mirisa, ali ako se netko prao ujutro, ne može očekivati da će mu pimpek navečer mirisati na ruže.

Kažu da je prirodan miris i kurca i pičke vrlo blaga nota ribe.



navodno je nesto izmedu mirisa covjecje ribice dok se tjera i kivija koji cuci na suncu 3,14 sati ali.........

zna bit kiselo
PinkFrodo is offline  
Old 21.05.2009., 02:28   #52
znate ono kada neki muskarac gnjusno smrdi? to dolazi od jajca, a ne od ispod pazuha. zato pazite kraj koga stojite u tramvaju
Flat is offline  
Old 23.05.2009., 18:20   #53
Quote:
shinobi_ kaže: Pogledaj post
Nemoj da ti počnem pričati kako zna kod žena zasmrditi, uff, samo kada se prisjetim muka mi je.

Inače moj miriše na polja lavande.
istina...naletio sam jednom na jednu, mislim cura komad i pol sportašica...MA BOLI GLAVA...a još me jače zabolila kad sam je skinuo, neobrijana a smrdilo ko crkotina, zbriso sam kao da bježim prd čoporom gladnih vukova tako da...
michael-bbb is offline  
Old 23.05.2009., 18:24   #54
Ma buraz, kažu mi trebe da mi Miki miriši po ljubičicama
Tako da, za mene problema nema...
Jednoj se, koliko se sjećam, svidio onaj ustaljeni miris međunožnog znoja, da mi je tak popušila i da me je pojebala da nisam 2 dana mogao hodati, pišati i sebi doći
__________________
Prekrasno - http://www.youtube.com/watch?v=Ol8b98BW7vU
Vujsla is offline  
Old 23.05.2009., 23:26   #55
uvijek prije seksa pod tuš
i općenito prije spavanja

osim ak te neće zaskočiti nakon što se vratiš s posla gdje si 12 sati proveo
ciganche is offline  
Old 23.05.2009., 23:29   #56
Kod mog dragog to ovisi kaj je jeo dan prije. Ako se nažderavao slatkoga prva liga ali ako su ćevapi bili u igri-NEMA PUŠENJA
vesna1988 is offline  
Old 24.05.2009., 00:15   #57
Quote:
vesna1988 kaže: Pogledaj post
Kod mog dragog to ovisi kaj je jeo dan prije. Ako se nažderavao slatkoga prva liga ali ako su ćevapi bili u igri-NEMA PUŠENJA
opet neka svinjska posla
cevapi
 
Old 24.05.2009., 00:22   #58
Talking

Quote:
Valderama kaže: Pogledaj post
opet neka svinjska posla
cevapi
e vi ćene svašta pišete,Znam da moja ženska je meni govorila kako mi se penis osjeti na ribu Fish hehe kak to zapažate ali ribu ne jedem,,,ajd baram je zdrava riba...hehehe
Felix83 is offline  
Old 24.05.2009., 00:55   #59
Quote:
Felix83 kaže: Pogledaj post
e vi ćene svašta pišete,Znam da moja ženska je meni govorila kako mi se penis osjeti na ribu Fish hehe kak to zapažate ali ribu ne jedem,,,ajd baram je zdrava riba...hehehe
ja zensko
el ti ovaj lici na zensko
 
Old 24.05.2009., 00:58   #60
Pimpek ti je krepo pa smrdi.

Otpast će sam, ne moraš na operaciju.
Grgica Mali is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:06.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger