Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.09.2016., 17:28   #381
Quote:
Rory Delap kaže: Pogledaj post
Jednostavno mi ne prolazi da se jedan takav psihopatski ubojica i alfa muškarčina krene baviti tuđim ljubavnim problemima.
Nisi onda bas najbolje skuzio Punisherov lik
LeGriffio is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 23:29   #382
Quote:
LeGriffio kaže: Pogledaj post
Nisi onda bas najbolje skuzio Punisherov lik
Na što točno ciljaš? Ako ciljaš na to da je on zapravo jako emotivan, da pati, da mu je ta obitelj bila sve to mi je jasno, ali me čudi da se išao baviti tuđim ljubavnim životom, to mi je bilo pomalo mekušasto. Pogotovo kad je ovo bila jedna nova faza života za njega gdje je bio baš hladnokrvni jebač bez milosti, da se tako izrazim.
Rory Delap is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2016., 02:30   #383
Ciljam na to da, iako je on bio hladnokrvni ubojica zeljan osvete, nije postao psihopat potpuno lisen emocija. Samo ih je, barem je tako prikazan u seriji, iskljucio, svojevoljno. Tako da me nije cudilo da je pokazao emocije prema ljudima koji mu nisu bili na death listi
LeGriffio is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2016., 14:19   #384
Bi li mu Karen bila na death listi kad bi saznao da je ona ubila Fiskovog prijatelja?
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2016., 21:26   #385
Sezona je dobro pocela, izvrsni pocetak(prve 3-4 epizode), no kraj je totalno fulan, hrpetina kliseja, fajt scene bez nekog posebnog povoda, likovi koji nemaju veze s vezom.
Zadnja epizoda je fail, Matt Elektra emotivni talk na krovu, ona umire, uto se pojavljuje Punisher, Matt pizdi i sve kolje redom, Nobua rjesi ko da je od papira, Nobu se budi i evo Sticka odjednom.
Sezona bi se jednostavno trebala baviti borbom Iraca, Cartela koga li vec i Punishera koji bi bio izmedju toga. Sezona je bila izvrsna dok su Irci, Punisher, Daredevil vodili kolo...cim su dosli Đapanezeri s onim idiotskim mrtav sam, a u biti sam ziv klincadijom, sve je krenulo ukrivo. Daredevil je upravo bio zakon jer je isao niz crtu sto veceg realiteta, borba ljudi koje je zivot ucinio snaznim. Kakvi zivi mrtvaci i bakraci.
Da se radi o blockbuster filmu, popljuvalo bi ga se uzduz i poprijeko.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2016., 01:02   #386
Quote:
The_End kaže: Pogledaj post
Sezona je dobro pocela, izvrsni pocetak(prve 3-4 epizode), no kraj je totalno fulan, hrpetina kliseja, fajt scene bez nekog posebnog povoda, likovi koji nemaju veze s vezom.
Zadnja epizoda je fail, Matt Elektra emotivni talk na krovu, ona umire, uto se pojavljuje Punisher, Matt pizdi i sve kolje redom, Nobua rjesi ko da je od papira, Nobu se budi i evo Sticka odjednom.
Sezona bi se jednostavno trebala baviti borbom Iraca, Cartela koga li vec i Punishera koji bi bio izmedju toga. Sezona je bila izvrsna dok su Irci, Punisher, Daredevil vodili kolo...cim su dosli Đapanezeri s onim idiotskim mrtav sam, a u biti sam ziv klincadijom, sve je krenulo ukrivo. Daredevil je upravo bio zakon jer je isao niz crtu sto veceg realiteta, borba ljudi koje je zivot ucinio snaznim. Kakvi zivi mrtvaci i bakraci.
Da se radi o blockbuster filmu, popljuvalo bi ga se uzduz i poprijeko.


ne kužim kaj si očekivao...pa radi se o adaptaciji stripa u kojem se pojavljuju takvi likovi, ne može sve biti baš toliko realno kako bi ti htio
starman100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2016., 19:45   #387
iskreno imao sam veca ocekivanja od ove serije al dobro
matej101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2017., 17:20   #388
sta nista ove godine od nove sezone?
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2017., 17:30   #389
Defenderi na jesen.
Pa onda u proljeće Daredevil, za godinu dana.
dobrimag is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2017., 18:10   #390
ajme ne, dvije godine pauze
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2017., 18:40   #391
Mislim da je negdje bilo rečeno da ove godine izlaze osim 1 sezone Iron Fist , The Defenders na ljeto negdje i pred kraj godine 1.sezona The Punisher .

A , 2018.god. izlaze 3. sezona Daredevila , 2.sezona Jessice Jones i 2.sezona Luke Cagea . A kojim redoslijedom još se ne zna , ali bilo bi mi logičnije da idu ovim kako sam naveo .
Osim, ako netko ima kakvu drugu informaciju ?
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2017., 20:14   #392
No krasno. Sljedeće se sezone potretit ću dvije trećine samo dok pohvatam i sjetim se radnje prethodnih sezona samo zbog tolike pauze. Zato mi je Sherlock uvijek bio nejasan.
__________________
"People like to invent monsters and monstrosities. Then they seem less monstrous themselves… they feel better then. They find it easier to live."
Kava07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 18:05   #393
Quote:
walkman800 kaže: Pogledaj post
Bi li mu Karen bila na death listi kad bi saznao da je ona ubila Fiskovog prijatelja?
Kakve veze ima Punisher sa tim prijateljem od Fiska da bi ju ubio ako bi to saznao? Inace pitam samo, da nisam mozda nesto propustio, krivo shvatio...

Uglavnom, gledam sad seriju prvi put. u tjedan dana progutao sve... Intro serije sa onom glazbenom podlogom je fantastican!
Nakon iznimno dobre S1, druga mi je malo opala pa je samo dobra. Bilo je nekih gluposti i debilana, a i ocekivanja su mi bila velika. Opcenito, serija ima mracan i ozbiljan ton, neke akcijske scene su odlicne. Kingpin i glumac koji ga tumači, najbolji dio kompletne serije, jedan od najboljih negativaca. Sve mi se sviđa kako je prezentiran. One dvije epizode s njim u drugoj sezoni su najbolje epizode doticne sezone sto dovoljno govori koliko je falio i koliko je bio kvalitetan. Vrh mi je kad je bijesan i ljut pa ga pokazu iz zablje perspektive! Final fight među Daredevila i njega za kraj sezone kao šećer na kraju! Steta sto Spider-Man nije u kolaboraciji sa ovakvim Daredevilom i ovakvim Kingpinom, dio ovog svijeta! Kad cu doziviti vidjeti ova moja dva najdraza lika zajedno na teveu ili filmu?

Charlie Cox je jebeno presexy od glave do pete, posebno cu naglasiti usne. yummy Kao Daredevil je jos bolji. Makar mi ponekad ide skroz na živce! Lik me podsjeća na Morgana iz TWD, nasuprot Ricka ilit Punishera. Elektra je Carol. Sto se i ovdje povlaci pitanje ubiti ili ne ubiti, pruziti covjeku drugu sansu, malo ici na jednu pa drugu stranu, ne ici protiv zakona i pravde, ovisi o situaciji i okolnostima... No, ovo je drugi zivi svijet, a ne apokalipsa, samo povlacim neke slicnosti.
Kad smo kod Punishera, on mi je također jedan od najboljih dijelova. Predstavljanje njega, atmosfera, stav, onaj ulazak u bolnicu, vrh vrhova! Kao Shane mi nije bio drag, ovdje u liku Punishera mi je odlican! Skroz mu stoji uloga, dakle dobar cast.

Stick je isto odlican! Foggy mi je zanimljiv, nije mi naporan, unosi malo dasak humora, umro sam na onaj njihov dijalog u kuci kad je saznao da je Daredevil.

Najgori dio serije mi je ljubavni trokut ako se to moze tako nazvati, između Elektre, Daredevila i Karen. Bljuc. Skroooz nepotrebno. Fakat mi se neda gledati to supunjarenje. Sto manje romanse, patetike i tih pizdarija to bolje. Naime, ta Elektra se baš morala pojaviti kada je ovaj htio zapoceti svoj neki novi period zivota sa zenskom. A i ova je morala naici bas u tom trenutku kada su ovi dvoje kod njega i jos dok je on u sobi pored nje... omfg, really? Jos je samo falilo da ova kakti se raspizdi i pocne tamo tanjure bacat, razbijati na njega i cmizdriti... Srecom, izbjegnuta jos veca tragedija. Osim toga, lik Karen mi nije bas sjeo. Ne znam jel zbog glumice, ali njih dvoje mi nemaju nikakvu kemiju i ne pasu mi jedno uz drugo. I skroz je bilo predvidljivo da ce među njima nesto biti od kad je ubacena na pocetku S1. Zar ne moze ostati sve na prijateljskoj razini? S druge strane, to ne bih rekao za Clair i odnos nje i Daredevila, i ako vec mora s nekim da bude, neka to bude ona! Jer je zakon... Zenska je skroz super, draga, i karizmaticna.
Elektra, ona mi je ok, sviđa mi se. jos nesto... zadnja epizoda i onaj njihov razgovor u sobici prije izlaska pred ninđe, jebeni uzas! Aww, pobjeci cemo, idemo u London, promijenit cemo identitete, biti zajedno do kraja bla bla, wtf?! Tocno sam znao da ce ju ubiti. Osim tog trokuta, ne sviđa mi se dio sa svecenikom i ispovjedanjem, to bih izbacio. No to je logicno s obzirom da je katolik, njegov kodeks, politika... This is it, jedva cekam S3!
Meron is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 18:53   #394
Quote:
Meron kaže:
Kakve veze ima Punisher sa tim prijateljem od Fiska da bi ju ubio ako bi to saznao? Inace pitam samo, da nisam mozda nesto propustio, krivo shvatio...
Ubila je čovjeka,a Punisher kažnjava grijeh. Doduše, da je to saznao te, već poznavajući Karen, znao bi da je to učinila opravdano, ali da se to desilo kada ju još nije znao, ne znam kako bi reagirao.
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 19:49   #395
Mali podsjetnik

Postovi koji sadrže SAMO link ili smajlić(e) se brišu.
__________________
...i to ti je to...
SEAGULL
Goluždrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2017., 02:00   #396
WTF ?

Dobro evo izvini

Vincent D'Onofrio returns as Wilson Fisk

Odličan glumac, odličan lik, jedva čekam
canca is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2017., 10:05   #397
Da apsolutno, nadasve interesantna i pomalo očekivana odluka
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 20:36   #398
Pitanje..pogledao Punishera i ostao fasciniran serijom..pitam se vrijedi gledat Daredevila? Čitam komentare kak sam Punisher ukrade show u drugoj sezoni kaj naslućuje da je lik Daredevila dosadan..jel taj daredevil onak dobričina, poštenjačina, moralna vertikala il ima tamnu stranu ko i punisher? Ak je ovo prvo, onda me ne zanima.
zoomzoom888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 20:45   #399
Quote:
zoomzoom888 kaže: Pogledaj post
Pitanje..pogledao Punishera i ostao fasciniran serijom..pitam se vrijedi gledat Daredevila? Čitam komentare kak sam Punisher ukrade show u drugoj sezoni kaj naslućuje da je lik Daredevila dosadan..jel taj daredevil onak dobričina, poštenjačina, moralna vertikala il ima tamnu stranu ko i punisher? Ak je ovo prvo, onda me ne zanima.
Daredevil je najbrutalniji hero lik. Punisher je anti hero lik. Razlika je u tome što hero likovi ne ubijaju ako postoji druga opcija, anti hero likove nije briga.
A ovi komentari oko DD season 2 su jer negativac iz S1 je jaaako dobar bio, a S2 nije imao negativca te razine.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 23:06   #400
Quote:
zoomzoom888 kaže: Pogledaj post
Pitanje..pogledao Punishera i ostao fasciniran serijom..pitam se vrijedi gledat Daredevila? Čitam komentare kak sam Punisher ukrade show u drugoj sezoni kaj naslućuje da je lik Daredevila dosadan..jel taj daredevil onak dobričina, poštenjačina, moralna vertikala il ima tamnu stranu ko i punisher? Ak je ovo prvo, onda me ne zanima.
nitko daredevilu ne krade show
savrsen je
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:55.