Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.08.2016., 14:20   #21
Quote:
Leecher kaže: Pogledaj post
Tako malo komentara na ovoj temi.
Jel serija vrijedna gledanja ili je smeće tipa "2 broke girls"?
Pogledaj prvih par zakačit ćeš se naj je 6.-a epizoda, nema veze s 2 broke girls zastarjelim tupim tipom sitcoma..
Uzmi ih s dozom humora, fora su likovi + dobri glumci
miss busy bee is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2016., 19:45   #22
simpa serija prva mi je bila tako-tako, tek sam ju iz 3.puta pogledala, a onda sinoc samo nastavila dalje (uz pauzu za spavanje) i sad sam na 5.-oj :klap:

super su one pjesmice na pocetku , laurel i njen fetis na kapute/mantile koji dijelimo zapravo, svu tu odjecu koju nosi zelim
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2016., 09:11   #23
zadnje 3 epizode serija je sve bolja i bolja, bilo je nekoliko neocekivano dubokih () scena, sve s tatom me bas pogodilo
nadam se da ovo nece biti jos jedna od onih serija koja ce uci u legendu, a otkazana

jedino mi je monkov lik vecinom iritantan i sve vezano uz njega i njegovu setajucu bubu
ok, ono sa suđenja sa slikama beba pande i tuljana je bilo
__________________
This time next year, we'll be Millionaires

Zadnje uređivanje ellaria : 17.08.2016. at 09:39.
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2016., 13:47   #24
Ova serija je bolja od puno gledanijih i razvikanijih serija, nadam se da ce bit vise sezona.
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 18:48   #25
Počeli su urnebesno ali sad su u zadnje dvi usporili i uozbiljili se ali nisu izgubili na kvaliteti
Čudi me mali odaziv na temi

Izdvoio bi parenje kralja i kraljice
__________________
odveć rano zamoren životom samo čemer osjećam
- još vlastitija
Klodovik2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2016., 10:22   #26
otkrila sam ovo prekjucer i isuse kako su genijalni!
jedva cekam svaku sljedecu zbog pocetka i 'previously on braaaindead!' :rolf::rolf:
__________________
...but all the clocks in the city began to whirr and chime: o let not Time deceive you, you cannot conquer Time...
susannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2016., 13:20   #27
Iskida sam se na priviusli vesterna

Spojler 11. epizode
Sad su svi jebli ježa. CIA je osvojena
__________________
odveć rano zamoren životom samo čemer osjećam
- još vlastitija
Klodovik2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2016., 15:06   #28
odlican pokazatelj koliko je bolesna serija:

procitam boldano:
Quote:
Klodovik2 kaže: Pogledaj post
Iskida sam se na priviusli vesterna

Spojler 11. epizode
Sad su svi jebli ježa. CIA je osvojena
i pomislim: kakvog jeza, pa nije bilo nikakvih jezeva?



__________________
...but all the clocks in the city began to whirr and chime: o let not Time deceive you, you cannot conquer Time...
susannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2016., 11:00   #29
Gotovo. Najbolja politička serija ikada! 'oću s2!
innuit is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2016., 18:26   #30
Ovo mora dobit drugu sezonu! Mora! Jesu na kraju lijepo zaokruzili pricu i prakticki nam rekli kaj je s likovima kasnije bilo al to su valjda zato kaj su mislili zaokruzit pricu jer se mozda nisu nadali drugoj sezoni i da ce serija bit tako hvaljena. Kakva joj je uopce gledanost? Kad ce se znat bude druge sezone?
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2016., 21:42   #31
99% da ništa od druge sezone. Gledanost je bila preniska, čak i za ljetne standarde.

Nisam siguran ni je li zaista potrebna? Meni su fino zaokružili, pozavršavali sve priče i ostavili mali "hint" za potencijalni nastavak, do kojeg i ne mora doći.

Odlična satira današnje svjetske političke situacije.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2016., 11:34   #32
Mislim da ne treba ić na drugu sezonu. Samo bi upropastili dojam
Jedina zamjerka mi je što su se u kraj previše uozbiljili. Bolja mi je prva polovica serije
__________________
odveć rano zamoren životom samo čemer osjećam
- još vlastitija
Klodovik2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2016., 13:06   #33
Mene je smetalo šta uopće nisu spomenuli Ellu. Red ju je tamo ubio u uredu, nitko se ne pita gdje je ona, zašto je nema na glasovanju (a bitna je senatorka)?
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2016., 14:04   #34
Al nije plaka za njom u onom talk showu na kraju?
Općenito što niko nije čuo pucnjeve iz redova ureda ali to sam stavio pod komično jer ipak ovo nije neka krim drama da se sve mora objasnit
__________________
odveć rano zamoren životom samo čemer osjećam
- još vlastitija
Klodovik2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2016., 15:30   #35
Službeno otkazano.

Quote:
CBS wound up 0-for-2 with this past summer’s new offerings, as neither BrainDead nor American Gothic will be returning for second seasons, sources tell TVLine.

The fate of BrainDead — which had a four-season plan, moving the buggy action to Wall Street, Silicon Valley and then Hollywood — was foreshadowed last month when it was announced that the show’s creators Robert and Michelle King American Gothicwould be taking the showrunner reins on the forthcoming Good Wife spinoff.

BrainDead debuted to a disappointing 4.6 million viewers and 0.7 demo rating, and after four Monday airings got bumped to Sunday nights; its final hour did barely 2 mil and a 0.3.

American Gothic meanwhile premiered to 3.4 mil and a 0.7 rating, and by its finale had slipped to 2.6 mil/0.5.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2016., 16:04   #36
Kvragu! Bilo bi predobro da smo dobili jos 3 sezone kako je bilo prvotno zamisljeno ali naravno da kvaliteta ostane na razini prve sezone.
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 05:00   #37
Počela mi je odlično serija i onda se neki kurac pogubio..evo me na 9ep i nešto mi fali nezz...
__________________
Subbacultcha
fugazi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:48.