Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.02.2014., 23:54   #41
Quote:
ellaria kaže: Pogledaj post
mislim da sam ja to cak gledala kao klinka
samo ti to opet pogledaj sad kad vise nisi klinka, kad bolje mozes uzivat i cijenit sve čari mr.Rocherstera. ozbiljno, Stephens je stvarno fantazija glumac, gledala sam ga poslje toga u par stvari i svugdje je jako dobar, ima frajer neku karizmu i to je to, zato mi i ovdje sjeda baš.

no da me ne kartoniraju zbog offa, koliko je planirano epizoda za ovu sezonu, jel neko zna? meni je sve u vezi ove serije enigma, obzirom da sam stvarno na blef krenila gledat, a ispala mi je vrlo dobra.
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2014., 00:11   #42
mudro zboris

kakav off, pa pricamo o glumcu iz serije i kako je dobar glumac
guglala ipak nisam gledala tu verziju (yes ) , nego ga znam kao princa johna

8 epizoda valjda i 10 iduce sezone
__________________
This time next year, we'll be Millionaires

Zadnje uređivanje ellaria : 14.02.2014. at 00:17.
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2014., 20:56   #43
Pogledala sam novu, solidna skroz.
Billy mi je skroz na skroz dobar

Elisabeth me i dalje nervira, bože zatukla bi ju najradje

Onaj kapetan šta ga je sjebala u prošloj epki, bome je na kraju se fino "vratio".

Ona Flintova mi je skroz okej i njezina priča je baš taman za ovu seriju. Fora.

A onaj kovrčavi koji je uzeo onu stranicu iz dnevnika, ne znam mu još ime jelte, je nadasve lukav i proračunat, svaku moguću priliku koristi da se izbori za sebe, sad pokušava Billyju zakuat. Najs.

Sviđaju mi se sva ta previranja i spletke i intrige i klanovi, sto različitih fronti, postaje ful dinamično i tako
Drago mi je kaj nisam nakon pilota odustala

More please
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2014., 00:59   #44
Lol kovrčavi... John Silver mu je ime, iliti "Long" John Silver možda zvuči poznatije?
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2014., 01:34   #45
Aha, okej, ali svejedno neću ja to zapamtiti.
Ako do kraja sezone zapamtim ime nekome tko nije Flint, Billy i Elisabeth to će biti uspjeh
Ne, stvarno, imam užasnih problema s pamćenjem imena glumicima pa tako lako prođe i sezona ja i dalje jedva da popamtim glavne.
Osim ako sezona ne traje od 9-5 mjeseca i ima 22 epizode. Onda ajde uspijem nekako.
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2014., 01:55   #46
Quote:
lie kaže: Pogledaj post
Aha, okej, ali svejedno neću ja to zapamtiti.
Ako do kraja sezone zapamtim ime nekome tko nije Flint, Billy i Elisabeth to će biti uspjeh
Elisabeth ?

Misliš na Eleanor.
__________________
I met a homeless man named Rich. He wasn't.
batsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2014., 02:06   #47
Quote:
batsy kaže: Pogledaj post
Elisabeth ?

Misliš na Eleanor.
pa neeeeee

zašto mi to radite, a tak sam bila ponosna jer sam si zapamtila da se ona zove elisabeth i sad ispada da niti to nisam zapamtila kak spada

od sad nikoga ne oslovljavam poimence nego opisno

sram me je

dakle, kak god se zvala, mislim na onu plavu glavnu tamo među svima njima
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2014., 08:33   #48
Quote:
lie kaže: Pogledaj post
Aha, okej, ali svejedno neću ja to zapamtiti.
Ako do kraja sezone zapamtim ime nekome tko nije Flint, Billy i Elisabeth to će biti uspjeh
Ne, stvarno, imam užasnih problema s pamćenjem imena glumicima pa tako lako prođe i sezona ja i dalje jedva da popamtim glavne.
Osim ako sezona ne traje od 9-5 mjeseca i ima 22 epizode. Onda ajde uspijem nekako.
Poanta nije da li si zapamtila ili ili ne, nego da je to poznato ime ako si ikada gledala jednu od 10000101010110 verzija Otoka s Blagom priče.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2014., 13:11   #49
Svaku epizodu neki muškarac nastrada zbog neke žene...ovaj put u pitanju je bila fatalna Batsy.
Hildegard is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2014., 15:10   #50
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Poanta nije da li si zapamtila ili ili ne, nego da je to poznato ime ako si ikada gledala jednu od 10000101010110 verzija Otoka s Blagom priče.
nope, nije mi poznato i nope, nisam gledala nikad niti jednu od 10000101010110 verzija Otoka s Blagom priče
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2014., 17:33   #51
Ne vjerujem. To je kao da nisi gledala jednu od 10101010101 verzija Petar Pan priče
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2014., 20:45   #52
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Ne vjerujem. To je kao da nisi gledala jednu od 10101010101 verzija Petar Pan priče
pa kad nisa, niti jednu od 10101010101 verzija Petar Pan priče

Meni su svi likovi u ovoj seriji "novi", čak i ako su svi iz nekih knjiga, filmova, crtića ili šta god, nikoga od njih ne znam.
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2014., 21:10   #53
Serija o piratima, četvrta epizoda, a još niti jednom nisu napustili Tortugu i zaplovili oceanom. Mislio sam da mi se sviđa tempo, polako i svilenkasto, ali bio bi red da se maknu sa mrtve točke. Ok, spletkarenje je zabavno, povuci potegni, svatko svakog, svi za sebe, al daj više krenite s jebenim piratstvom.
__________________
Were you about to call me an asshole?!
Swagger is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2014., 21:26   #54
To je bilo očekivano.
Kod svake serije se nabrijem na kul stvari, pa onda na kraju sjede cijelo vrijeme na istom mjestu. Da ne nose smiješne šešire i kubure ne bi ni znao da su pirati.

Jbga, skupi su jedrenjaci! Serije si to ne mogu priuštiti.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2014., 22:11   #55
Quote:
Swagger kaže: Pogledaj post
Serija o piratima, četvrta epizoda, a još niti jednom nisu napustili Tortugu i zaplovili oceanom. Mislio sam da mi se sviđa tempo, polako i svilenkasto, ali bio bi red da se maknu sa mrtve točke. Ok, spletkarenje je zabavno, povuci potegni, svatko svakog, svi za sebe, al daj više krenite s jebenim piratstvom.
Etogac, to je to.

Jebalo ih lobiranje i spletke, to imam u Hose of Cards. Hoću more, topove, morske pse itd
earthsea is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2014., 02:06   #56
Mislim da ćete u idućoj dobit ono što tražite.

http://www.youtube.com/watch?v=VsjZ9rn1VZ8
__________________
I met a homeless man named Rich. He wasn't.
batsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2014., 19:30   #57
Meni ovo počinje biti dosadno. Nema nikakve akcije.
BORO1054 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2014., 22:29   #58
Po meni je dobro da objasne svaki korak priče.....počele su spletke s gospođom Barlow tj. Hamilton Jako me zanima jel je istina ono što je onaj lik ispričao Billyju i da li će se ponoviti prošlost tj. da Flint ima neku svoju misiju zbog osvajanja galije.

Kad sam gledao ovu epizodu dobio sam neku vibru da će Eleanor do kraja sezone biti mrtva.
__________________
But even in the darkest times shines some light and bring with it hope
Šoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2014., 15:51   #59
a ćovječe bozji, shirtless Billy. to je sve sta sam zapamtila od epizode

nis nisam skontala ovo sa zenskom od Flinta, gledam uvijek u gluvo doba noci ibez prijevoda i onda ne skontam pola stvari.

al super mi je serija, i ne smeta mi sto su jos uvijek na kopnu, pomalo pomalo, bit ce vec akcije
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2014., 16:21   #60
Žena od Flinta je žena nekog lorda kojeg je varala s Flintom koji je bio promising oficir u Royal Navy. To ju je koštalo slobode i bogatstva. Morala se sakriti na taj otok, a i Flint je vjerojatno postao gusar nakon toga.

E sada nisam dalje siguran tko su bili ti ljudi koje je Flint ubio na brodu, i ja polu spavam ako gledam serije prekasno
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:51.