Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.04.2016., 21:08   #61
Hrpetina BBC serija ima jake Ĺľenske liÄŤnosti

Sent from my SM-G903F using Tapatalk
__________________
Subbacultcha
fugazi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2016., 10:58   #62
Oprostite što sam padobranac, ali tek sam pogledala prvu sezonu (već spremna druga , prva pogledana na Netflixu, druga malo manje legalnim putevima ), pa sam morala doći ovdje pročitati je li još netko primijetio easter egg u posljednjoj epizodi prve sezone:

Kad se Tommy maskira u onog geekića, book-worma, izlazi iz one zalagaonice s naočalama i kapom i knjigom ispod ruke. Jeste skužili koju knjigu nosi? Knjižurinu debelu?

War and Peace
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2016., 19:57   #63
Jako dobra serija, na momente i odlična.....druga sezona u dobrom dijelu bolja od prve.
Glavna glumica ( Sarah Lancashire ) dominira ekranom i vrlo je uvjerljiva u onome što prezentira u seriji.
Druga sezona serije, kao i mnoge druge britanske i američke serije , pati od političkog "neznanja" i lakoće stavljanja svih istočno europskih zemalja u isti koš što nas može smetati ali Britance za to baš i nije briga.
Netko je spominjao što dalje sa serijom..... po zadnjim informacijama ( doduše neslužbenim ) serija sigurno ide dalje ali se još ne zna u kom smjeru. Moje je mišljenje da scenaristi jednostavno ne smiju iz ruku ispustiti "slamdunk" ili ponovnu konfrontaciju Catherine i Tommy-ja.
Moja ocjena druge sezone 8/10.....
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 00:48   #64
ide 1.sezona na htv-u :klap:


kad god gledam ovu seriju, uvijek se razveselim sto sam prvo pogledala grantchester
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2016., 23:39   #65
Za sve ljubitelje serije jedna dobra i jedna loša vijest..... dobra je da će se definitivno snimati 3. sezona....
loša je da serija najranije dolazi na TV krajem 2018. godine.....
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2016., 11:17   #66
Uzasno me to zivcira kod engleskih serija, sto si uzmu preveliku slobodu izmedju sezona.
__________________
Ne možeš više ni potpis imati, a da ti ga netko ne ukrade.
mali buco is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2017., 11:54   #67
Quote:
ellaria kaže: Pogledaj post
ide 1.sezona na htv-u :klap:


kad god gledam ovu seriju, uvijek se razveselim sto sam prvo pogledala grantchester
Zašto prvo treba gledat grantchester?
sandra555 is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2017., 13:50   #68
ne treba, nego se pojavljuje isti glumac u obje serije
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2020., 11:56   #69
upravo pogledao obje sezone. dobra je serija.

bolja je prva sezona.

u drugoj sezoni imamo 3 radnje. prostitutke, tommy, knezevici. ali treca radnja ne vodi nikud! ...dakle sve scene vezane uz trecu radnju su nepotrebne. neoprostiv fail za ovako kvalitetnu seriju.

takodjer, zelim spomenuti koliko je to sve s hrvaticama lose napravljeno. kao prvo, ilinka ne zna ni beknut engleski, nit ga razumije. mlada hrvatica u 2014./2015. godini. wtf?! aj da je kineski u pitanju, ali engleski?

nadalje, winnie. dali su ulogu winnie engleskoj glumici. i ocekivano, bolno je slusati kad zena prica hrvatski. neke rijeci zvuce normalno, neke zvuce ko da slusam google prevoditelj.

bila je jos 1 zena, ona koja se pojavljuje samo u jednoj sceni, kad joj netko dodje na vrata. takodjer ocigledno engleskinja ...precudno mi da nisu mogli u cijeloj engleskoj naci par hrvatica.
__________________
Always be closing.
593 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2023., 11:33   #70
Čini se da je treća sezona počela izlaziti.
Mislim da sam jako davno gledala drugu sezonu, tko će se više sjetiti što se događalo...
__________________
I fuck on first date.
nook is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2023., 14:33   #71
baš to. jbt 7 godina razmaka i još se veže na 2.sezonu..
nadam se da će biti ono "gledali ste.."
__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2023., 23:10   #72
Pogledala sve u komadu. Nije mi više to nekako to, iako je dobra sezona.
Čini mi se da su u zadnju epizodu previše toga nagurali i zbrzali, pa morali nabrzinu sve završiti.
__________________
I fuck on first date.
nook is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2023., 20:56   #73
3. sezona od sutra na Pickbox-u....
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2023., 22:09   #74
Nakon što je već odemitirana na HTV2? Wow.

Nisam baš oduševljena, moram reći. Malo mi je "plitka" ova zadnja sezona, nije mi to to :/
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2023., 01:36   #75
Gledala sam Graham Norton show kad je glavni glumac rekao da su namjerno napravili veliki time jump između sezona da su tako producenti odlučili zbog radnje.
__________________
u zalivu malom tom
sara100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2023., 09:37   #76
Quote:
kemik kaže: Pogledaj post
Nakon što je već odemitirana na HTV2? Wow.

Nisam baš oduševljena, moram reći. Malo mi je "plitka" ova zadnja sezona, nije mi to to :/
Nisam niti znao jer HRT gotovo uopće ne gledam....
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:31.