Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.08.2014., 13:20   #201
Sad sam se sjetila nečega i nisam sigurna jel sam u zabludi ili je to stvarno bilo tako... Mislim da kad smo kupili ovaj crveni kong da je pisalo da daju 3 mjeseca (ili mjesec dana??) garancije na njega. Jel moguće da ne to istina ili sam si pomiješala nešto? U svakon slučaju, imamo ga već 8 mjeseci. Vide se tragovi zubića, ali u jednom komadu.
thomary is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2014., 13:23   #202
Je, imaš garanciju, da, ak primjetiš da ne štima javiš se u dućan di si ga kupila.


EDIT: Ja sam se žalila u London jer sam htjela doć do proizvođača i iskazat svoje nezadovoljstvo, ne tražit novce natrag.

Zadnje uređivanje BitterSweet : 22.08.2014. at 13:30.
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2014., 14:13   #203
Slažem se, kongovi su zakon
mi imamo onaj u obliku lopte (ne mogu sad tražiiti link) što ima špagu na jednom kraju. Naravno da je spagu uništio dosta brzo, ali kong mu je super, obožava ga.
Čak ga zna uzeti kad idemo u šetnju, pa ga ponosno nosi u ustima i ruga se kvartovskim psima.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2015., 16:31   #204
Pozdrav svima, evo dizem temu iz zaborava
Dakle, imam jazavcarku koja doslovno ''rastavi'' svaku igracku u roku od 10-ak minuta.
Potezaci koji su namjenjeni za pse koji su 5X tezi od nje, igracke od termo gume, home made od konopa za brodove...ma ono nema toga sto ona ne usitni/rastrga/izvuce...nastavi niz.
Jedino sto nismo imali je Kong.
E sad, mi smo u stanu i igracka osim sto mora biti extremno izdrzljiva, mora biti lagana jer voli bacat igracke sebi iznad glave i tako po cijelom stanu, pa pri padu ne smije biti prejakih zvukova zbog susjeda. Ali i zbog nje jer cim igracka leti vise iznad glave ona je sretnija.
Osim toga mora imati nekakve krakove koje ce ona natezat jer sve ostalo je nezanimljvo
I tako postivajuci ove ulazne parametere dosli smo do
http://www.pet-centar.hr/detalji_pro...0x12x9-cm.aspx
Vlasnici pasa ''distrojera'' kakva su iskustva s ovom igrackom?
Prijedlozi za nesto drugo su i vise nego dobrodosli
TheRebel is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2015., 16:40   #205
kong ti je dosta težak, ako pesica voli lamatat sa igračkama ak joj odleti može završit u staklenom regalu ili tako nečem. al da je čvrsta bome je!
mario-zaprešić is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2015., 17:01   #206
Imala sam jazavčarku pa dobro znam o čemu pričaš. Kod nas su isključivo Kong igračke mogle potrajati više od pet minuta, a najviše je voljela ovaj ogromni crni Kong extreme (ima u Pet Centru). Imaš na netu raznih uputa za punjenje tih Kongova, čudo jedno

http://www.kongcompany.com/products/.../kong-extreme/
BoneMachine is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2015., 17:06   #207
Ma i ovo je Kong, ali Wet Wubba igracka od neoprena.
Klasicni Kong joj nece bit zanimljiv, ne voli kad mora izvlacit nagradice, jednostavno to ostavi
A i ne moze to frcat sebi iznad glave.
Odnosno ako bi i uspila sigurno bi jos nesto skrsila po stanu.
Bitno je, njoj, da je igracka lagana i da ima krakove, trakice.
A meni da potraje
TheRebel is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2015., 17:08   #208
Aha, kužim. Sad i mene zanima ova igračka
BoneMachine is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2015., 17:12   #209
TheRebel is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2015., 18:45   #210
Evo, ja imam jedan ovaj kong wubba..nisam ga jos raspakirala jer vec imamo nesto slicno.

Ne znam sta da kazem, moj nije neki razbijac i rijetko koju igracku unisti, ali mi se, po ovim vasim parametrima ne cini nesto izdrzljiv.
Unutra nije ovaj gumeni kong nego je isto dosta mekano.

Lagan je (ja imam onu manju velicinu, pretpostavljam da je to to za jazavcara) tako da se ne bi time mogli ozlijediti.

E sad, materijal je neopren pa ga vjerojatno ne mogu raskupusati kao obicnu spagu ali mozda najbolje odite do pet centra ako ste u mogucnosti pa opipajte igracku
Scarlett Rose is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2015., 09:07   #211
Ma ja sam njoj planirala uzeti L velicinu
Velike igracke za malu psicu
Da, najbolje je da odem i pogledam, hvala svejedno!
TheRebel is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2015., 14:19   #212
Evo me s povratnom informacijom vezanom uz durabilnost Kong Wet Wubba.
Dakle trajala je ravnih 7 minuta.

Molim jos jednom ako netko zna neku igracku koja izgledom asocira na hobotnicu a da moze izdrzat ''napade'' psa zvakaca
TheRebel is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2015., 14:48   #213
Quote:
TheRebel kaže: Pogledaj post
Evo me s povratnom informacijom vezanom uz durabilnost Kong Wet Wubba.
Dakle trajala je ravnih 7 minuta.

Molim jos jednom ako netko zna neku igracku koja izgledom asocira na hobotnicu a da moze izdrzat ''napade'' psa zvakaca
Ovako nešto?
Hobotnica

Pamučna kost
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2015., 14:53   #214
psu koji voli sve trgati ne bih baš uzela igračku od konopa...
ja bih se bojala da ne proguta dijelove.
znam dogosa koji je od toga uginuo i jeza me prođe svaki put, ne kupujem štencima nikada te igračke.

Rebel, uzmi mu traktorsku gumu ili se jednostavno pomiri da se ne igra s igračkama. ja svojima ne kupujem igračke baš zato jer ih potrgaju i ne vidim smisao u tome. ne mora svaki pas imati igračke.
uzmi mu debelu veliku koščurdu i neka se zabavlja.
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2015., 15:00   #215
Nisam razmišljala poput Timbe, ali slažem se, ako je pas sklon trganju i uništavanju, možda bolje traktorska guma ili kost poput ove, sigurno neće nestati u 7 min.
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2015., 15:04   #216
Pas sklon takvom "uništavanju", za takvog su samo Kong Extreme igračke (iliti crni kongovi). Mi imamo kost i drekec već jako, jako dugo. Bella im je svašta radila, nemaju ni ogrebotinu. Sve ostale igračke i crveni Kong je uništila u 5 minuta. Al znam da to nije hobotnica. Al to je jedino. I jedino sigurno da joj unutra (dok me nema) mogu staviti klopu (jabuka) pa da se s tim zabavlja bez nadzora, a da se ne ozlijedi.
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2015., 16:09   #217
Mi sami radimo natezalice od starih krpa i odjeće. Na istu foru kao što se pletu one narukvice, samo što ovo napravimo da je duljine podlaktice i široko kao zglob na ruci. Raskupusa on i to nakon mjesec-dva, ali je bar jako jeftini jer te igračke radimo od onoga što je ionako za otpisati. I dok pletemo, trudimo se da bude što čvršće.

Sve ostale igračke su nam kongovi (4 kom) i teniske loptice (koje također ne kupujemo baš za njega već muž igra rekreativno tenis pa sve one koje ne odskaču više kako treba, malac naslijedi).

Igra i koristi baš sve igračke i za ništa od toga mi nije žao što sam kupila iili napravila.
thomary is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2015., 22:15   #218
Imali smo ovaj Kongov "drekec" koji SweetHeart spominje, ful je dobar! Gledala sam danas tu Wubba hobotnicu u Pet Centru, ne djeluje mi baš izdržljivo.
BoneMachine is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2015., 06:41   #219
Quote:
Angelsss kaže: Pogledaj post
Ovako nešto?
Hobotnica

Pamučna kost
Imali smo obe
Od prve je ostala samo rascerupana loptica, od druge 0 poena

Quote:
Timbalandica kaže: Pogledaj post
psu koji voli sve trgati ne bih baš uzela igračku od konopa...
ja bih se bojala da ne proguta dijelove.
znam dogosa koji je od toga uginuo i jeza me prođe svaki put, ne kupujem štencima nikada te igračke.

Rebel, uzmi mu traktorsku gumu ili se jednostavno pomiri da se ne igra s igračkama. ja svojima ne kupujem igračke baš zato jer ih potrgaju i ne vidim smisao u tome. ne mora svaki pas imati igračke.
uzmi mu debelu veliku koščurdu i neka se zabavlja.
Timba to joj ja svaki put govorim kad skrsi novu igracku da cu joj traktorsku nabavit pa neka freza po njoj koliko joj milo i drago.
Znam da bi vecina vas korigirala ovakav nacin igre, ali ona tako uziva dok ''guli'' da je to nevjerojatno.
Mislim da bi trebli nac nekog stafica za druzenje koji u dvoristu, mi nemamo dvoriste - city klinceze, ima gumu za objesit se.
Jer to joj je ono za lansirat se u orbitu od srece.
Ona na jednoj strani konopa, ja na drugoj i kad je odlijepim od poda drzi ko wanna be staff
I da, kad idem van, nista joj ne ostavljam na vidiku, a i sinjorina bude poprilicno iscrpljena obzirom da u setnjama pregazimo po cca 15km pa spava snom pravednika.
TheRebel is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2017., 18:41   #220
Može li ovakva grebalica povrijediti šape ili nokte kod psa, ako se igra sa njom?

__________________
http://www.index.hr/lajk/poster/151946/the-truth

“Bez obzira koliko si talentiran, inteligentan ili bogat, način na koji se odnosiš prema životinjama govori sve što treba znati o tebi.”
petra00 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:58.