Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 18.07.2003., 15:11   #1
"Psihijatrija i Mi" - tema za forumaše koji su ozbiljni oko ovih bolesti



Kao dugogodisnji bolesnik od Psihosomatskih bolesti i sa dosta iskustva ,zelim podjeliti moje iskustvo sa ostalima. Za vrijeme 2 godine na pojedinim "Forumima ", bio sam kontaktan i pitan za moje iskustvo ili za savjet ili za podrsku.

Zadnji predlog sam dobio da probam otvoriti ovdje na ZDRAVLJU
posvecenu temu i pitati ostale forumase za otvaranje "PODRSKE
i izmjene nasih problema"


Kao prvo zamoliti cu moderatore Dav i lahor za podrsku takove
teme kao i za podrsku i ponekada kada je potrebno koment ili
pomoc.

Kao prvo dati cu svoj medical report/na zalost je na engleskom/ da vidite da imate i govorite sa nekim koji ima dugotrajno iskustvo.

Mislim isto da bi mogli napraviti jedan dio za Medical pisanje kao ovu temu na koju bi mogli prenesti medicinske informacije ,a otvoriti drugu temu, kao 2 dio i suport/podrska/izmjena informacije , jer gledajuci kroz Zdravlje svaki cas se ponavljaju ista pitanja .
Na ovakav nacin bi mogli voditi informacije i dijagnozu/simptome, na jednom clanku.........a dopisivanje na drugome, sta bi radilo po mojem misljenju najbolje.

Molim lahor i Dav za koment ili drugi prijedlog!!

Unaprijed hvala,





__________________
Eight days in Sydney.
Ja sam prezivio 3 raka,2011 R/bubreg izvadjen,2012 rak prostate i mjehura sve izvadjeno,2013 rak se vratio na limfne cvorove...43 godine kronicne bolove.I izgubio sina Daria 50 godina staroga." ostalo mi je 2 mjeseca zivota...umirem,Octobar 2014
Vilko is offline  
Odgovori s citatom
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:48.