Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.12.2002., 01:46   #1
Sibirski haski

Moja prijateljica ima Haskija starog godinu i pol dana i on uopce ne laje. Sada nas zanima dali oni uopce nikad ne laju ili netko od vas ima drugacija iskustva.
No22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2002., 01:55   #2
Ja sam imala Aljaskog Malamuta... i oni ne laju vec zavijaju...
 
Odgovori s citatom
Old 01.12.2002., 02:04   #3
Sigurno da laju, možda se ovom samo neda. I moj psić baš ne laje, ponekad zavija kad joj dam nešto što voli; čokoladu i one keksiće. Mislim, malo je čudno, ali ako živi u stanu onda je spašena. Jedni moji frendovi su imali haskija koji je bio naučen biti uvijek u njihovom društvu. Kad bi ga ostavili samog u stanu, pas je toliko lajao,cvilio i zavijao da su susjedi pozvali pandure jer nisu znali šta mu je. I kad su frendovi negdje išli, psa su morali ostavljati kod staraca na selu. Zaista im nije bilo lako s tim psom.
Paw is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2002., 04:30   #4
Paw, ma nemas pojma... Haskiji i Malamuti ne laju... ustvari nisam 100% sigurna za Haskije... no Malamuti, koji su anyway ljepsi, pametniji i bolji od Haskija... ne laju neg zavijaju kao vukici ))
 
Odgovori s citatom
Old 01.12.2002., 23:14   #5
Pale, sorry ali nije da ja nemam pojma, već ti nisi sigurna kao što si i sama napisala. A da su malamuti ljepši od Haskija s tim se slažem!
Paw is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2002., 09:01   #6
Okica...

Quote:
Originally posted by Pale Blue Eyes
Paw, ma nemas pojma... Haskiji i Malamuti ne laju... ustvari nisam 100% sigurna za Haskije... no Malamuti, koji su anyway ljepsi, pametniji i bolji od Haskija... ne laju neg zavijaju kao vukici ))
Ovo za malamuta imaš cugu od mene, istina je malo ili nikada ne laju ali sigurno se pitaš zašto???


Zamisli pičiš pa Aljaski, u zapregi šest malamuta, cilj udaljen par stotina milja, zaustaviš pese i malo ih odmaraš , vadiš bourbon iz džepa, a jedan malamut zalaje, ispada ti pljoska, i pokrene se lavina.


Dakle, malamuti me laju da ti ne ispadne pljoska. Finito!
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2002., 12:04   #7
Smile

Svašta, umjesto da si sretna što taj pas ne laje, pitaš se zašto je tako šutljiv.

Šalu na stranu, ali ipak mislim da su psi koji malo ili nimalo laju puno zgodniji za držanje u bilo kakvom naseljenom mjestu (gdje su susjedi vrlo blizu).

Taj primjerak je očito vrlo smiren i ne traži ništa (psi obično laju kad se bune zbog nečega, najavljuju pristunost nepoznate osobe, kada se nečega/nekoga boje i sl.).
Martin is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2002., 20:04   #8
Re: Okica...

Quote:
Originally posted by Nemruth Dagi
Ovo za malamuta imaš cugu od mene, istina je malo ili nikada ne laju ali sigurno se pitaš zašto???


Zamisli pičiš pa Aljaski, u zapregi šest malamuta, cilj udaljen par stotina milja, zaustaviš pese i malo ih odmaraš , vadiš bourbon iz džepa, a jedan malamut zalaje, ispada ti pljoska, i pokrene se lavina.


Dakle, malamuti me laju da ti ne ispadne pljoska. Finito!
Ne pitam se zasto, imala sam malamuta..kojeg mi je jedan konj ubio to se sam u Hrvatskoj moze desiti... ovdje bi isao u zatvor zbog toga...
To su fakat najljepsi psi...jedino kaj se nemreju dresirati... i u genima im je da vuku... tak da sam imala misice kao da sam bildala



 
Odgovori s citatom
Old 02.12.2002., 20:12   #9
Smile slatkisic malamutic

pogledajte ovog slatkisica ))



Isti moj Ajax kad je bio beba ))
 
Odgovori s citatom
Old 02.12.2002., 20:16   #10
Smile

joj nemrem odoljeti...

 
Odgovori s citatom
Old 02.12.2002., 20:39   #11
pes spava

zadnja i ne bum vise...

 
Odgovori s citatom
Old 02.12.2002., 23:18   #12
Ovdje pise da Haski zavijaju i da rijetko kada laju
http://www.ptt.yu/korisnici/s/a/sasav/
No22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2005., 20:41   #13
Auuuu
dhr° is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2005., 16:11   #14
dobar sajt uvezi Haskija

http://www.sibirskihaski.com
Jako dobar hrvatski sajt koji dosta sadrži o pasmini sibirskoghaskija!
Ja sam bio zaineresiran za haskije mogu reci da sam na tom sajtu sve nasel!!!
 
Odgovori s citatom
Old 21.12.2005., 16:44   #15
Haski ne laju vec samo zavijaju posto su pokupili od vukova da ne laju...Imam Haskija i to prvak Srbije u svojoj rasi za 2003 godinu...
__________________
Ko drugome jamu kopa,sam u Nju Orleans
Pex_Elemental is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2005., 17:57   #16
http://www.sibirskihaski.com
Jako dobar hrvatski sajt koji dosta sadrži o pasmini sibirskoghaskija!
Ja sam bio zaineresiran za haskije mogu reci da sam na tom sajtu sve nasel!!!
 
Odgovori s citatom
Old 04.01.2006., 04:29   #17
NE LAJU I AMEN!! zavijaju cvile mumljaju i sl.

a ovo je moj BORG!
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	borg2.jpg‎
Views:	1343
Size:	9.4 KB
ID:	221   Click image for larger version

Name:	borg.jpg‎
Views:	1396
Size:	9.0 KB
ID:	222  
__________________
Ma idi u tri, četiri....
Zloduh is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2006., 06:17   #18
Ne laju, vec zavijaju.
SunBlade is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2006., 16:37   #19
Quote:
No123 kaže:
Moja prijateljica ima Haskija starog godinu i pol dana i on uopce ne laje. Sada nas zanima dali oni uopce nikad ne laju ili netko od vas ima drugacija iskustva.
Ponekad se mora priznati, da ljudi laju više od pasa, osobito žene.
Ali još nisam čuo da postoji pas koji ne laje, da je ne znam koliko nadlajan od svoje vlasnice. Možda trik i jest u tome, što mu ona svojim lajanjem ne ostavlja dovoljno vremena da laje.
Helder is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2006., 22:42   #20
Imam huskya već četiri mjeseca i on ima sad 7 mjeseci,i mogu reć da je ispočetka zavijao po noći kad bi ostao sam,sad se malo navikao,ali ako sam predugo u noči s njim teško mi g aje ostaviti jer znam da će zavijat sat dva.
Isprva sam isto mislila da samo zavijaju ali moj i zavija i laje.najbolje mi je kad sjedne ,lijepo glavu u zrak i auuuu.Ali zna zalajat na mačke..ne voli ih baš...ili kad se jako zaigra pa je ljut na igračku.Ali to nije običan lavež,več lavež pomiješan sa cviljenjem na rubu zavijanja.ali imao je i trenutaka kad je bio običan lavež.Ali Jako rijetko.Ali vjerujte znaju lajat heheh pozdrav
__________________
"I can teach you how to bottle fame, brew glory, even stopper death — if you aren't as big a bunch of dunderheads as I usually have to teach."
Hermiona G. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:10.