Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci

Kućni ljubimci Za vlasnike pasa, mačaka i ostalih životinjica dragih
Podforumi: Zdravlje kućnih ljubimaca, Psi, Mačke, Udomljavanje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.02.2015., 22:54   #661
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2015., 02:06   #662
joj uzasno je kada odu tako mladi,bas boli kad pomislis koliko ste lijepih trenutaka jos mogli dozivjeti
Dinki is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2015., 14:24   #663
Quote:
...Luciferka... kaže: Pogledaj post
Danas me napustila moja ljubav! Najbolji, najveseliji, najljepsi pas, pas koji je uvijek znao 'rec' pravu stvar u svakom trenutku.
Nije dozivjela svoj drugi rodjendan...proklet bio ovaj zivot...nisu prosle ni dvije godine od kako sam izgubila Galu.
R.I.P. Boa
Pozdravi Galu
Prilog 14576
a joj, drzi se

sto je bilo?, tako mlad.....
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2015., 15:10   #664
Luciferka, držite se. Divna je bila, predivna.
Jako mi je žao, stvarno je bila jedinstvena.
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2015., 15:55   #665
Ajme Luciferka, kako sam ostala u šoku i kako mi je zao!
Ne mogu vjerovati...jako mi je drago sto sam ju imala cast upoznati u njenom tako kratkom životu.
Joj dragi moji, držite se.
afra is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2015., 16:05   #666
Imala je torziju zeluca, na vrijeme sam dosla vetu jer sam skuzila i prije nego se napuhala, operirana je jucer, sve je proslo ok, popodne smo bile doma. Cijelu noc je bila ok, ono ko nakon teske operacije - malo je spavala, malo tulila i plakala, malo se okretala. Cijelu noc sam bila budna i u 8 kad je ona zaspala sam i ja zaspala. Probudila sam se u 11 i nasla ju u istoj pozi u kojoj je zaspala ukocenu.
Tako prekrasan karakter...to vise nikad necu srest...uvijek je bila vesela, samo je mahala repicem cim bi ju pogledala, toliko nas je voljela i mi nju, neizmjerno.
Ne znam kako cu ovo prezivjet i sta cu ja bez nje...
...Luciferka... is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2015., 16:52   #667
Quote:
...Luciferka... kaže: Pogledaj post
Imala je torziju zeluca, na vrijeme sam dosla vetu jer sam skuzila i prije nego se napuhala, operirana je jucer, sve je proslo ok, popodne smo bile doma. Cijelu noc je bila ok, ono ko nakon teske operacije - malo je spavala, malo tulila i plakala, malo se okretala. Cijelu noc sam bila budna i u 8 kad je ona zaspala sam i ja zaspala. Probudila sam se u 11 i nasla ju u istoj pozi u kojoj je zaspala ukocenu.

Tako prekrasan karakter...to vise nikad necu srest...uvijek je bila vesela, samo je mahala repicem cim bi ju pogledala, toliko nas je voljela i mi nju, neizmjerno.

Ne znam kako cu ovo prezivjet i sta cu ja bez nje...
Strašno. Nema smisla da sad pokušavam naći riječi utjehe, jer samo ti znaš kako ti je. Ali, živjet ćeš, baš zbog nje i za nju! Jer ona te i sad gleda i maše repom za tebe. Život je, istina, ponekad okrutan do boli, a opet je samo jedan. Budi sretna i ponosna što si imala privilegiju biti s njom, budi ponosna i na sebe što si napravila sve što si mogla za nju. Zauvijek ćeš biti s njom, ali moraš dalje.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Pobjede su porazi, kad se obraz pogazi. Kasno je da se sada mijenjam. Zauvijek! Za nas...
Skipper_Ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2015., 17:24   #668
koma!
strašno strašno mi je žao...
drž se, draga. posjeti liječnika, nije sramota uzeti par pilseva dok ti se tuga ne slegne. hug!
pikuli is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2015., 19:01   #669
Ajme, još jednom drži se, nemam riječi.
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2015., 21:42   #670
Luciferka, moja sućut
R.I.P. Boa
Avamys is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2015., 13:09   #671
Uvijek kad vidim temu gore srce mi se stegne jer znam da je neka dlakava dušica otišla...

Nemam riječi utjehe..a nebi ni pomogla nijedna pa stoga samo i drž se..
Anayi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2015., 14:09   #672
Quote:
...Luciferka... kaže: Pogledaj post
Imala je torziju zeluca, na vrijeme sam dosla vetu jer sam skuzila i prije nego se napuhala, operirana je jucer, sve je proslo ok, popodne smo bile doma. Cijelu noc je bila ok, ono ko nakon teske operacije - malo je spavala, malo tulila i plakala, malo se okretala. Cijelu noc sam bila budna i u 8 kad je ona zaspala sam i ja zaspala. Probudila sam se u 11 i nasla ju u istoj pozi u kojoj je zaspala ukocenu.
Tako prekrasan karakter...to vise nikad necu srest...uvijek je bila vesela, samo je mahala repicem cim bi ju pogledala, toliko nas je voljela i mi nju, neizmjerno.
Ne znam kako cu ovo prezivjet i sta cu ja bez nje...
- nemam rijeci, stvarno, tako tuzno, tako mlada a tako nesto strasno ju je snaslo.
Drzi se draga
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2015., 15:43   #673
Hvala svima.

Toliko mi fali... Bila je stvarno poseban pas; takav prekrasan karakter...pitanje hocu li to naci opet.
Boa je uvijek bila vesela, nikad nije imala los dan, samo je mahala repom, cim bi ju pogledala vec je mahala repom, sreca i ljubav koju je sirila je neopisiva.
Nemrem si pojmit da je nema, da me ne cekaju moja mekana uheka, moj veseli repic, moje prekrasne zelene oci...

Boa,
nadam se da si na nekom lijepsem mjestu, da uzivas, da znas koliko si voljena i da nam nista ne zamjeras.
Hvala ti za svo vrijeme koje smo provele zajedno, za svu srecu i ljubav koju si mi pruzila, za sve radosne trenutke koje smo dijelile.
Nadam se da se vidimo opet
...Luciferka... is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2015., 17:27   #674
Anđele,uvijek ćeš biti u mom srcu.Vidimo se....
Dammy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2015., 19:56   #675
Quote:
Dammy kaže: Pogledaj post
Anđele,uvijek ćeš biti u mom srcu.Vidimo se....
Šnjofi,pozdravi mi ekipu

Dammy
cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2015., 17:06   #676
Hvala ti draga,znam da razumiješ....
Našla sam slike kad je prvi put ušla u kuću.....ova je nedavno slikana,bakica moja prelijepa
Dammy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2015., 15:57   #677
Unhappy

Quote:
...Luciferka... kaže: Pogledaj post
Danas me napustila moja ljubav! Najbolji, najveseliji, najljepsi pas, pas koji je uvijek znao 'rec' pravu stvar u svakom trenutku.
Nije dozivjela svoj drugi rodjendan...proklet bio ovaj zivot...nisu prosle ni dvije godine od kako sam izgubila Galu.
R.I.P. Boa
Pozdravi Galu
Prilog 14576
prebrzo i prestrasno.drzi se , Luci
bundeva is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2015., 20:44   #678
Quote:
Dammy kaže: Pogledaj post
Anđele,uvijek ćeš biti u mom srcu.Vidimo se....
Meni Šnjofka uopće ne izgleda staro
Prelijepa je bila
ozanavg is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2015., 21:01   #679
danas je točno 4god kako me moja srećica napustila
još se ne mogu pomirit da te nema
počivao u miru mišek moj
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2015., 10:53   #680
Nera

teško mi je ovo pisati, moja Nerčika (Nera) NJO otišla ipod duge nakon 14,5 godina. Osjećam se užasno, razmišljajući da je nema. U noći sam je pustila van da se popiška, to joj je bio uobičajeno, nije se vraćala, kad sam otišla po nju nekako mi je bila čudna, oko 3 sata, vratila se u kuću i primjetila sam da ima povećan tvrd trbuh, i povraćala je bijelu pjenu dva puta, nakon toga popila vode, nisam reagirala, mislila sam popila je vode bit će ok pa ćemo ujutro kod veta. Ali nažalost kad sam se probudila ona je mirno ležala pored mog kreveta i izdahnula. Osjećam krivnju što nisam odmah zvala veta, možda bih je spasio, stalno razmišljam o tome, i ne mogu se pomiriti da je nema.
malenavita is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:14.