Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Ex-YU

Ex-YU Teme o bivšoj nam državi

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.06.2009., 14:12   #1
Lightbulb Newton i nacionalno nadglasavanje u Bih

Fizika kaze da ce jabuka bacena u zrak uvijek pasti na tlo i ovaj princip bezujetno funkcionira u praksi

Fizika isto kaze da bi bi dva naroda uvijek trebala nadglasati treci ali, Sejtanovom zaslugom valjda, ovaj prirodni zakon ne funcionira. Naime, "Zakon o zabrani domace proizvodnje" koji su Bosnje donijele prije par dana moze se objasniti samo Sejtanovim uplitanjem prstiju, jer nema drugog logickog i matematickog objasnjenja kako su Bosnje uspjele nadglasti Hrvate i Srbe???!!!

http://sarajevo-x.com/forum/viewtopic.php?f=38&t=64592

Moze li nam itko kompetentan objasniti ovaj fenomen?
globalni_dzihad is offline  
Old 20.06.2009., 17:36   #2
Potkrala mi se greska. Naime, rijec je o "Zakou o zastiti domace proizvodnje" a ne o "Zakonu o zabrani domace proizvodnje", kako sam prvobitno napisao.

Ne vidim nikakvu reakciju BiH Hrvata ali mi je jos cudniji izostanak reakcije iz RS-a pa je sve ovo za sada pravo nejasno???
globalni_dzihad is offline  
Old 20.06.2009., 17:57   #3
Ne provaljuj se patetiko.
__________________
Sta drugi traze na internetu.
Fruska Gora suze lije sto Bin Laden Srbin nije
strjela is offline  
Old 20.06.2009., 18:17   #4
Quote:
strjela kaže: Pogledaj post
Ne provaljuj se patetiko.
Zar je to sve sto bosnjacki klub ima za reci
globalni_dzihad is offline  
Old 20.06.2009., 19:03   #5
ma pusti bolan politiku i to , nego ima li sta na belegiju
__________________
Sest ljiljana, zlatne boje simbol Bosne moje
kozarac is offline  
Received Infraction
Old 20.06.2009., 19:30   #6
Quote:
globalni_dzihad kaže: Pogledaj post
Potkrala mi se greska. Naime, rijec je o "Zakou o zastiti domace proizvodnje" a ne o "Zakonu o zabrani domace proizvodnje", kako sam prvobitno napisao.

Ne vidim nikakvu reakciju BiH Hrvata ali mi je jos cudniji izostanak reakcije iz RS-a pa je sve ovo za sada pravo nejasno???
Ja bolesnika bokte!
Pa ljudi glasali da im bude bolje, nisu svi opterećni ko' ti!
__________________
Republika Šumska-Genocidna tvorevina
veselinho is offline  
Old 20.06.2009., 20:37   #7
Administracija, ima li kakvih sankcija za ove bosnjacke trollere?!
globalni_dzihad is offline  
Old 20.06.2009., 20:51   #8
Smisni su u bosni sa tim zakonima , stite se toboze od hrvatskih i srpskih proizvoda a od svakakvih cuda iz EU i azije se ne stite , ako vec hoce carine stavljat neka ih svima stave a ne da diskriminiraju hrvate i srbe a ironije li sve je doneseno uz pomoc preglasavanja i diskriminiranja jednog od konstitutivnih naroda , enivej u slucaju da ovo utjece na hrvatsko gospodarstvo negativno a i u slucaju da sami građani bosne budu osteceni s ovime , hrvatska ali i srbija imaju ovaj put pravo reagirat najzesce sto mogu , ako treba i sa dosta jakim protumjerama , pa cak i politicki u nekim segmentima igre
__________________
Ezri Dax je najbolja .....trilica sa tockicama :)
TNG is offline  
Old 20.06.2009., 21:25   #9
Ama, jasna je meni bosnjacka logika, ali mi nije jasno kako su uspjeli nadglasati istovremeno i Hrvate i Srbe?! Ovo su fakat Sejtanska posla
globalni_dzihad is offline  
Old 20.06.2009., 21:39   #10
Quote:
globalni_dzihad kaže: Pogledaj post
Ama, jasna je meni bosnjacka logika, ali mi nije jasno kako su uspjeli nadglasati istovremeno i Hrvate i Srbe?! Ovo su fakat Sejtanska posla

Samo trolanje trolanje i trolanje... Pa zar ne mislis da nijedan hrvat ili srbin nije glasovao za taj zakon? Hvala bogu dosta su susjedni zemljaci zaradivali na nasim ledima a kad hocemo sad mi malo na njihovim (svi bosanci) odmah se panici i kao uvijek najgori smo. Ajde prosetaj ulicom i duboko disi mrzitelj islama....
PionirLiga is offline  
Old 20.06.2009., 22:09   #11
Quote:
PionirLiga kaže: Pogledaj post
Samo trolanje trolanje i trolanje... Pa zar ne mislis da nijedan hrvat ili srbin nije glasovao za taj zakon? Hvala bogu dosta su susjedni zemljaci zaradivali na nasim ledima a kad hocemo sad mi malo na njihovim (svi bosanci) odmah se panici i kao uvijek najgori smo. Ajde prosetaj ulicom i duboko disi mrzitelj islama....
Ni Hrvati ni Srbi nece glasati za nesto takvo a sumnjam da imate dovoljno Sejda Komsica. U stvari, znam da nemate pa me zato i jeste ova vijest toliko zaintrigirala.

Islam ne mrzim, samo ga se pribojavam
globalni_dzihad is offline  
Old 21.06.2009., 00:36   #12
Dzihadijo de ti malo zapjevaj mani se politike hehe
edgar--- is offline  
Old 21.06.2009., 01:59   #13
Poanta je u tome da se pojedinacno diskriminiraju proizvodi iz srbije i hrvatske ali se oni iz eu ili ostalog svijeta ne diskriminiraju , sta nije dobro , pokvareno je i potencijalno u slucaju pretakanja te stvari na standard građana bilo koje od drzava , moze dovest do vecih tenzija , a u najmanju ruku je glupo ides napravit onom iz zemalja s kojima ne granicis nit isti jezik govoris , povoljnu situaciju u prodaji robe a onim zemljama koje imaju pravo cak i na privilegirani status zbog mnogih razloga to uskracujes , jer cinjenica je je jedna , pad gospodarstva i zivotnog statusa u susjedstvu ce se vise odrazit na bosnu nego na ikoga , tako interkonektirana zemlja sa svojim okruzenjem , kao sto je BIH , nemoze sebi priustit ovakve zakone
Pogotovo ne jer su svi predstavnici hrvatskog naroda glasovali kontra istog a samim time je preglasavanje , nepostivanje hrvatskog naroda i na neki nacin bi trebalo bit nevazece
BIH je mozda drzava priznata i suverena ali neovisna nije jer je prirodan nastavak etno politickog prostora hrvatske i srbije i kao takva , nemoze sebi dopustit ovakva poigravanja sa carinama i slicno ,jer na kraju ce kad tad najvise BIH izgubit
Ovakve su stvari razlog za peljeski most , razlog za cestovno izbjegavanje BIH , jer sto ce ti cesta ako ce te svako malo netko zastavljat i carinit sve sto vozis u kamionu ili prevozis u BIH , zapravo ja mislim da nebi trebalo bit carina i da bi sloboda kretanja roba trebala bit stopostotna , sa ovakvim nacinom postojanja i trgovanja , pa cak i samodestruktivnosti , BIH je itekakva tamnica naroda i mazohist do granica ludila
__________________
Ezri Dax je najbolja .....trilica sa tockicama :)
TNG is offline  
Old 21.06.2009., 03:18   #14
Quote:
globalni_dzihad kaže: Pogledaj post
Fizika kaze da ce jabuka bacena u zrak uvijek pasti na tlo i ovaj princip bezujetno funkcionira u praksi

Fizika isto kaze da bi bi dva naroda uvijek trebala nadglasati treci ali, Sejtanovom zaslugom valjda, ovaj prirodni zakon ne funcionira. Naime, "Zakon o zabrani domace proizvodnje" koji su Bosnje donijele prije par dana moze se objasniti samo Sejtanovim uplitanjem prstiju, jer nema drugog logickog i matematickog objasnjenja kako su Bosnje uspjele nadglasti Hrvate i Srbe???!!!

http://sarajevo-x.com/forum/viewtopic.php?f=38&t=64592

Moze li nam itko kompetentan objasniti ovaj fenomen?
Koji si ti pacenik...

I Srbi i Hrvati su glasali za takav stav jer je SVIMA u BiH ugrozena domaca proizvodnja. Ispastaju SVI, nebitno je l' Hrvat, Srbin ili Bosnjak...
Jedino ako nisi mislio da ce Bh Hrvati i Srbi glasati protiv i time ugroziti svoju egzistenciju, na ustrb Hrvatke ili Srbije...

Smijesan si...

P.S cisto sumnjam da si iz Sa. cim pises takve nebuloze...
potres_mozga is offline  
Old 21.06.2009., 04:56   #15
I meni je to bilo "cudno" to sto su za uvodjenje ovog kontroverznog zakona bili svi poljoprivrednici, dakle iz sve tri nacionalnosti. Mislim da je ovaj put rijec samo o pukoj zastiti domace poljoprivrede, a znatno manje je rijec o politici, barem u ovom slucaju oko zastite domace poljoprivrede. Najzanimljivije je u toj prici to sto je za donosenje bio poznati Hercegovacki poljoprivrednik Lijanovic.
Balkan Klan is offline  
Old 21.06.2009., 08:46   #16
Quote:
globalni_dzihad kaže: Pogledaj post
Fizika kaze da ce jabuka bacena u zrak uvijek pasti na tlo i ovaj princip bezujetno funkcionira u praksi
Sreca pa ovo nisi lupio na Prirodnim znanostima (1. 2. 3. kosmicka brzina), sto ce reci ako vec lupas po politici ostavi fiziku na miru.
__________________
Rada Đokić

Fighting with the wisdom for Bosnian Kingdom
Prijezda is offline  
Old 21.06.2009., 12:02   #17
Quote:
globalni_dzihad kaže: Pogledaj post
Ama, jasna je meni bosnjacka logika, ali mi nije jasno kako su uspjeli nadglasati istovremeno i Hrvate i Srbe?! Ovo su fakat Sejtanska posla

Odgovor je vrlo jednostavan. Riječ je o tomu da je izborni zakon voljom muslimanskih saveznika amerikanaca u BiH skrojen u korist muslimana, pa tako npr Hrvati, zbog takvih izbornih jedinica i da ih je duplo više u BiH ne mogu imati više zastupnika u parlamentu. Izborni zakon je skrojen tako da u BiH parlamentu budu muslimani u većini i da tako nadglasavaju druga dva naroda. Sva sreća da postoji entitetsko glasovanje pa su mnoge odluke koje su bile štetne za Hrvate bile stopirane voljom Srba - jedinih saveznika BiH Hrvata u ovom trenutku.
goran1973 is offline  
Old 21.06.2009., 12:37   #18
Quote:
globalni_dzihad kaže: Pogledaj post
Zar je to sve sto bosnjacki klub ima za reci
Mozda imaju nesto reci i Ljiljanovici, uuups, Lijanovici na ovo, osim Bosnjaka?
__________________
Kakva novogradnja? Tražite muslimanske kuće sa zapadne strane Neretve i kupujte to. Bliže su centru od bilo kojeg stana u međuprostoru između Mostara i Širokog. Zar je toliki problem preuzeti par muslimanskih kvartova koji neugodno strše na našoj strani grada i osigurati stolni grad? (Tomislav Diablo)
spiritual beggar is offline  
Old 21.06.2009., 12:39   #19
Quote:
globalni_dzihad kaže: Pogledaj post
Ama, jasna je meni bosnjacka logika, ali mi nije jasno kako su uspjeli nadglasati istovremeno i Hrvate i Srbe?! Ovo su fakat Sejtanska posla

Kazu da je prije usvajanja predlozenog zakona, klub bosnjacki zastupnika angazovao Haziru i njenih 5 kasika da im protumaci izhod glasanja!
Cim se ti ljigavci sve sluze...podmecu sihire!
__________________
Kakva novogradnja? Tražite muslimanske kuće sa zapadne strane Neretve i kupujte to. Bliže su centru od bilo kojeg stana u međuprostoru između Mostara i Širokog. Zar je toliki problem preuzeti par muslimanskih kvartova koji neugodno strše na našoj strani grada i osigurati stolni grad? (Tomislav Diablo)
spiritual beggar is offline  
Old 21.06.2009., 12:42   #20
znaci nista na belegiju

politika utice negativno na potenciju
__________________
Sest ljiljana, zlatne boje simbol Bosne moje
kozarac is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:02.