Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.12.2009., 21:21   #1
Pomoć

Evo ovako, namijeravam iznenaditi momka nećim i želim da mu se svidi...razmišljala san o paintballu, jer mi je savršeno smijeh, zabava sprdancija i uživanje nakon toga svi na piće i sl....samo mi je zajeb jer ako to buden radila a da on ne zna uvelike ovisim o drugim osobama (u timu mora biti 6 osoba) ...pa što ako netko odustane ili sl....ima li itko itko ikakvu ideju slićnu ovome, da je zabava smijanje i sprdancija...nešto slićno ali za dvoje ili... ne znam više, ludim, al ga stvarno stvarno želim ugodno iznenaditi !!!

Unaprijed Hvala svima na pomoći
aknavi is offline  
Old 03.12.2009., 21:25   #2
A šta točno ti želiš?
Dalekoumnoživač is offline  
Old 03.12.2009., 21:28   #3
Može paintball

Jab' time bio oduševljen
 
Old 03.12.2009., 22:28   #4
ak neko odustane bum se ja priključio
__________________
[OO]\___Y___/[OO]
_SS_ is offline  
Old 03.12.2009., 22:54   #5
Quote:
aknavi kaže: Pogledaj post
Evo ovako, namijeravam iznenaditi momka nećim i želim da mu se svidi...razmišljala san o paintballu, jer mi je savršeno smijeh, zabava sprdancija i uživanje nakon toga svi na piće i sl....samo mi je zajeb jer ako to buden radila a da on ne zna uvelike ovisim o drugim osobama (u timu mora biti 6 osoba) ...pa što ako netko odustane ili sl....ima li itko itko ikakvu ideju slićnu ovome, da je zabava smijanje i sprdancija...nešto slićno ali za dvoje ili... ne znam više, ludim, al ga stvarno stvarno želim ugodno iznenaditi !!!

Unaprijed Hvala svima na pomoći
paintball ti je odlična ideja.
To bi svakog muškarca ugodno iznenadilo
__________________
911, there is a handsome guy in my house!.....Cancel that, that was just me :D
Rav3n is offline  
Old 04.12.2009., 01:32   #6
Eto. Može paintintheassball.


Drugi put neka naslov topica ne bude "Pomoć". Pogledaj ostale naslove topica i pogledaj svoj- vidiš neku razliku!? Naravno- jer inače bi svaki drugi naslov bio "Pomoć!" Molim malo inventivnosti drugi put.
Deedy is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:20.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger