Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.02.2017., 18:17   #1
Čakovec vs. Varaždin - rodilišta

Pozdrav drage mame! Trudna sam 27+2 tt i polako sam počela sakupljati iskustva i savjete vezane uz rodilišta... Kakva vi imate iskustva s porodom, boravkom u bolnici prije/nakon poroda, doktorima, ostalim osobljem, u Čakovečkoj i/ili Varaždinskoj bolnici?
Luna:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2020., 16:20   #2
Rodilište u Čakovcu 2020

Pozdrav, mame!
Da dignem malo ovu temu, iz naftalina 😀
Naime, bliži mi se porod, termin za 9-ak dana, i zanima me da li ima tko info iz prve ruke, kakva je situacija u Čakovcu, obzirom da sad za vrijeme Korona virusa vlada pravo ratno stanje-zabrane i tome slično...kakvo je osoblje u rađaonici, kak se ponašaju sad kad smo prisiljene same rađati...?
__________________
Muzika je nepriznata medicina. Liječi načeta srca i otvorene prijelome duše. Što joj više daš, to ti više vrati... baš kao ljubav...
Adelline is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2020., 12:03   #3
Quote:
Adelline kaže: Pogledaj post
Pozdrav, mame!
Da dignem malo ovu temu, iz naftalina 😀
Naime, bliži mi se porod, termin za 9-ak dana, i zanima me da li ima tko info iz prve ruke, kakva je situacija u Čakovcu, obzirom da sad za vrijeme Korona virusa vlada pravo ratno stanje-zabrane i tome slično...kakvo je osoblje u rađaonici, kak se ponašaju sad kad smo prisiljene same rađati...?
I mene zanima kako je sad u Čakovcu, ako je neka od vas slučajno tamo išla nedavno?
Tigana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:17.