Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.07.2013., 14:26   #6621
Quote:
Zoe kaže: Pogledaj post
Hipsteri su vrlo prepoznatljivi i uniformni u izgledu i ponašanju, ne znam baš da ih je teško definirati.
A vole si tako laskati, valjda ...



Gzeno, sretan put, tj. u tvom slučaju i sretan ukrcaj u avion...
Jel neka egzotična destinacija u pitanju? Daj nam malo vadi mast ako je ...
__________________
So you can stick your little pins in that voodoo doll, I'm very sorry, baby, doesn't look like me at all, I'm standing by the window where the light is strong.
Ace of Diamonds is offline  
Old 30.07.2013., 14:27   #6622
nije mi jasno zašto mi potpuno nepoznati ljudi ili oni koje sam vidjela tek jednom-dva puta u životu mailove započinju s 'Draga atlantis'

kako sam ti pobogu draga ako ne nikad prije nisi vidjela/vidio :zbunj:

i onda je meni glupavo odgovarati s poštovana/poštovani a pisati draga/dragi mi ne pada na pamet
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Old 30.07.2013., 14:30   #6623
Quote:
atlantis kaže: Pogledaj post
nije mi jasno zašto mi potpuno nepoznati ljudi ili oni koje sam vidjela tek jednom-dva puta u životu mailove započinju s 'Draga atlantis'

kako sam ti pobogu draga ako ne nikad prije nisi vidjela/vidio :zbunj:

i onda je meni glupavo odgovarati s poštovana/poštovani a pisati draga/dragi mi ne pada na pamet
Imam isti "problem".
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Old 30.07.2013., 14:31   #6624
Pocnes mail s "Pozdrav, ..."
ryell is offline  
Old 30.07.2013., 14:32   #6625
Ja počnem s dobar dan/dobro jutro, gđa./gdin. Ime.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Old 30.07.2013., 14:36   #6626
Ok, već je bilo o cjepivima i svemu ikad, ali dajte mi, molim vas, objasnite što ljudi koji kopaju i panično šalju ovakve pizdarije zapravo žele postići?
Koji im je kurac?

Ok, kužim informiranost, ali ne kužim ovo.
Fakat ne kužim.

Ovo je dio gigantske forvarduše i pedijatri su zatrpani s "je li moje dijete ovo dobilo" pizdarijama, a svaka druga mater dojenčeta viče da svoje neće cijepiti i da, ako treba, ga neće ni u školu davati ako ga necijepljeno ne žele primiti.

I kaj je najbolje od svega, čak ni ako si donekle normalan poput mene , nije ti baš svejedno kad ovako nešto pročitaš.
Ono, odmahneš rukom ili popizdiš na ljudsku glupost, ali nije ti svejedno.

Jebote.
__________________
...We sail tonight for Singapore
We're all as mad as hatters here...

Tom Waits, Singapore
Tupelo is offline  
Old 30.07.2013., 14:38   #6627
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Ja počnem s dobar dan/dobro jutro, gđa./gdin. Ime.
Iza gđe ti ne ide točka.
__________________
...We sail tonight for Singapore
We're all as mad as hatters here...

Tom Waits, Singapore
Tupelo is offline  
Old 30.07.2013., 14:40   #6628
Quote:
atlantis kaže: Pogledaj post
nije mi jasno zašto mi potpuno nepoznati ljudi ili oni koje sam vidjela tek jednom-dva puta u životu mailove započinju s 'Draga atlantis'

kako sam ti pobogu draga ako ne nikad prije nisi vidjela/vidio :zbunj:

i onda je meni glupavo odgovarati s poštovana/poštovani a pisati draga/dragi mi ne pada na pamet
Muž koji god mail dobije s bilo koje strane svijeta počinje s "Dear Mr...." pa smo valjda i to prigrlili od stranaca.
__________________
المقابر مليئة الرجال لا غنى عنه. سيد رامشتين
Carla B. is offline  
Old 30.07.2013., 14:43   #6629
Quote:
Tupelo kaže: Pogledaj post
Iza gđe ti ne ide točka.
Zbilja?
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Old 30.07.2013., 14:43   #6630
Quote:
Tupelo kaže: Pogledaj post
Ok, već je bilo o cjepivima i svemu ikad, ali dajte mi, molim vas, objasnite što ljudi koji kopaju i panično šalju ovakve pizdarije zapravo žele postići?
Koji im je kurac?

Ok, kužim informiranost, ali ne kužim ovo.
Fakat ne kužim.

Ovo je dio gigantske forvarduše i pedijatri su zatrpani s "je li moje dijete ovo dobilo" pizdarijama, a svaka druga mater dojenčeta viče da svoje neće cijepiti i da, ako treba, ga neće ni u školu davati ako ga necijepljeno ne žele primiti.

I kaj je najbolje od svega, čak ni ako si donekle normalan poput mene , nije ti baš svejedno kad ovako nešto pročitaš.
Ono, odmahneš rukom ili popizdiš na ljudsku glupost, ali nije ti svejedno.

Jebote.
Bit ce da im je promakao dio "1955. - 1963.".
Zamisljam hrpetine bakica koje zivkaju pedijatre na drugi svijet i pitaju "je li moje dijete ovo dobilo".
ryell is offline  
Old 30.07.2013., 14:49   #6631
Quote:
ryell kaže: Pogledaj post
Bit ce da im je promakao dio "1955. - 1963.".
Zamisljam hrpetine bakica koje zivkaju pedijatre na drugi svijet i pitaju "je li moje dijete ovo dobilo".
Nu tebe.
Ne vjeruju ti oni tome.
Štoviše, vjeruju da ih stalno lažu i da su te godine naveli samo da izbjegnu paniku, a da se isto to cjepivo, samo drugačije pakirano daje i dan danas.
Ne zajebavam se.

Plus, muče ih i ova nova što ih daju i što će sve o njima isplivati za 30 godina.


Nego, Perz, evo te Ryell svrstala pod bakice.

Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Zbilja?
Da.
Doduše, ja sam zadnje poslovno pismo napisala prije tri godine.
Možda se nešto promijenilo.
Pitaj Perz.
__________________
...We sail tonight for Singapore
We're all as mad as hatters here...

Tom Waits, Singapore
Tupelo is offline  
Old 30.07.2013., 14:50   #6632
Quote:
Zoe kaže: Pogledaj post
Hipsteri su vrlo prepoznatljivi i uniformni u izgledu i ponašanju, ne znam baš da ih je teško definirati. Ako je u osnovi nekog pokreta, pardon navodnog pokreta , ironija, onda je nekritički ironički odmak zapravo identifikacija s tim pokretom.
Pa bas i ne, upravo radi tog navodno ironicnog odmaka koji nekad je kriticki, nekad nije, a nekad ga uopce nema. Druge subkulture teze za identifikacijom na nekom nivou, bilo kroz odijevanje ili glazbu ili obozavanje nekog razdoblja ili dijeljenje nekog seta vrijednosti (ma koliko nategnuto bilo definirati vrijednosti), a kod hipstera to nemas.

Evo ti primjer, banalan, ali tocan. Imala sam do prije dva mjeseca kantu od mobitela, ono, salje samo sms-ove, a ekran u boji mu je posljednji krik tehnologije. I svi hipster pa hipster. Nabavim smartphone, opet sam hipster.

Ne idem na Terraneo, hipster sam jer ne idem na najhipsterskiji od hipsterskih festivala. Ne idem na ljetovanje sad jer imam posla i nemam para, hipster jer ostajem u Zagrebu. Da idem negdje, bilo gdje, opet bih bila hipster. Ako idem na Vis ili Lastovo, naravno da sam hipster jer tamo idu svi hipsteri. Ako odem u Karlobag, opet sam hipster jer idem tamo gdje nitko ne ide.

Volim neke opskurne bendove za koje nitko nije cuo, hipster. Volim Nenu Belana, eto me, opet hipster.

Kupim hlace s placa, hipster. Kupim suncane naocale u optici, a ne na placu, opet hipster.

Sto moram uciniti da ne budem hipster?
klonka is offline  
Old 30.07.2013., 14:55   #6633
Quote:
klonka kaže: Pogledaj post
Volim Nenu Belana, eto me, opet hipster.
Ovo te ne čini hipstericom, nego seljankom.

I šmizla ga voli, pogotovo Bambinu (Bina! Bina! BINAAAAAAAAA!) pa joj to cijelo ljeto govorim.
__________________
...We sail tonight for Singapore
We're all as mad as hatters here...

Tom Waits, Singapore
Tupelo is offline  
Old 30.07.2013., 14:56   #6634
Quote:
klonka kaže: Pogledaj post
Sto moram uciniti da ne budem hipster?
Tebi nema pomoći, hipster si do srži.
__________________
Sluts just heal quicker.
Grubi ti trolovi bili.
Tejsi is offline  
Old 30.07.2013., 15:03   #6635
Quote:
Tejsi kaže: Pogledaj post
Tebi nema pomoći, hipster si do srži.
Riječ s tipkovnice.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Old 30.07.2013., 15:21   #6636
Quote:
klonka kaže: Pogledaj post
Evo ti primjer, banalan, ali tocan. Imala sam do prije dva mjeseca kantu od mobitela, ono, salje samo sms-ove, a ekran u boji mu je posljednji krik tehnologije. I svi hipster pa hipster. Nabavim smartphone, opet sam hipster.
Ljudi te poznaju i znaju da si hipster, pa u svemu što činiš vide potvrdu toga.

Ontopic, sad mi se u autobus frontalno skoro zabio neki retard koji je išao biciklom u suprotnom smjeru. Stvarno bi trebalo zaposliti Lastana kao prometnog redara.
JPK is offline  
Old 30.07.2013., 15:25   #6637
Quote:
Tupelo kaže: Pogledaj post


Nego, Perz, evo te Ryell svrstala pod bakice.


Trudna opet, ili samo glupa?

Da znaš čitat, i da se to i odnosi na mene (a ne odnosi, za dlaku me mimoišlo, ali jest) opet bi to značilo da je bakicom nazvala moju mamu. Što bi bilo točno.


Nek ti mene spomeneš svako malo. Volim što sam ti takav uzor.
__________________
Premnoge šuplje stvari su nam smisao života, zašto si se sad okomila na riječi? (vrrrlet)
Vraćamo se u prethistoriju. Ovo je civilizacija slike. Što ne zahtijeva sposobnost apstraktnog mišljenja. (MmeTipfeler)
Perzefona is offline  
Old 30.07.2013., 15:27   #6638
Quote:
klonka kaže: Pogledaj post
.
Sto moram uciniti da ne budem hipster?
Prestani se družit s debilima koji te na temelju svakog tvog poteza pokušavaju svrstati u nekakvu ladicu ili zaključivati o tvom karakteru.


Mislim, ili je do toga, ili nečim što nisi navela ostavljaš jak utisak da glumiš hipstericu pa zato sve ostalo pripisuju tome.
__________________
So you can stick your little pins in that voodoo doll, I'm very sorry, baby, doesn't look like me at all, I'm standing by the window where the light is strong.
Ace of Diamonds is offline  
Old 30.07.2013., 15:33   #6639
Ace, nije egzotika u smislu Balija ili Tajlanda ili Maldiva... al je meni egzotika... London.
Ako me ne bude na vorumu od četvrtka znači da sam poletjela!!!

i šta fali hipsterima?
Gzena is offline  
Old 30.07.2013., 15:39   #6640
Quote:
Perzefon@ kaže: Pogledaj post
Trudna opet, ili samo glupa?
Nemoj me plašit.
Jučer sam sama samcata pojela zdjelu voćne salate. Od pola kile grožđa, pola kile lubenice i dobrih kilu nektarina.
Zadnju voćku sam pojela prije dvije godine i mjesec dana tj. dan prije nego što sam rodila.
Nikada prije ni poslije trudnoće nisam jela voće.


Rađe bih bila glupa, ako može.
Nisam sigurna kako bi svemir podnio još jednu moju trudnoću.
__________________
...We sail tonight for Singapore
We're all as mad as hatters here...

Tom Waits, Singapore
Tupelo is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:47.