Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.04.2006., 22:31   #1
Elektromaterijal

Zanima me gdje ima povoljno za kupit elekto materijal:kabel, osigurače, fid sklopka, antenski kabel, utčnice, prekidače itd. u ZG.
ivor6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2006., 12:17   #2
vjerovatno u "elektromaterijalu"
elektromaterijal - euronics ima prelijepi novi dućan u zgradi od kike, ne mo'š falit, a dok su imali dućan u domi na žitnjaku imali su i tih skopki i sl.
__________________
tko radi - jede, tko ne radi - jede, pije i spava
Yazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2007., 21:30   #3
Utičnice i prekidači

Ljudi, jel tko čuo za TEM Čatež poduzeće i njihov program MODUL. Kažu da je vrlo dobar i da su im modeli - utičnice i prekidači nešto poput Vimara, ali dosta i jeftiniji , pa me zanima da li ih preporučate.

Naravno okviri su im plastični, za razliku od Vimara koji ima i metalne i plastične.
GREŠNIK is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2007., 00:29   #4
Puno su jeftiniji od Vimara...
Frend ih je kupio u Merkuru prije godinu dana i zadovoljan je...
jusuf k is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2007., 07:54   #5
preporučam, mi smo ih ugradili u kuću
http://www.tem.si/
uvoznik za Hrvatsku, ELEKTRO CENTAR KOŠČEVIĆ Križevci, Franje Markovića 56, (098) 249 046
__________________
nema problema
da lee boor is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2007., 19:28   #6
Radio jednom s njima, nadžbukni program, utičnice ok, al nisam zadovoljan s prekidačima, nakon nekog vremena korištenja znaju zablokirat, ne možeš opće upalit svjetlo, zablokira jednostavno
A što se tiče klasičnog podžbuknog programa to neznam
__________________
''Računajte na nas''
Mali Plavi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2007., 20:53   #7
Jel zna neko mogu li se tem modul utičnice i prekidači ugraditi u standardne kutije ili kutije trebaju biti posebne kao za vimar?
pepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2007., 15:17   #8
Quote:
pepa kaže: Pogledaj post
Jel zna neko mogu li se tem modul utičnice i prekidači ugraditi u standardne kutije ili kutije trebaju biti posebne kao za vimar?
idu na standardne kutije bez problema...
ja sam sebi mijenjala one ruzne stare sa ovim tem-ovima prekidace i cak sam stavljala dvostruke uticnice... imam ih vec godinu dana i super su...
imas za kupit i okvirice u boji pa mozes uskladiti sa bojom zida... izgleda super...
u zagrebu su najjeftinije u merkuru...
Pozdrav!
DaisyD is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2007., 05:59   #9
Prekidači i utičnice - gdje najpovoljnije?

Nabavljam za cijelu kuću, tako da će to biti popriličan izdatak. Zanima me prvenstveno Vimar i Legrand, ali i GE i KOPP dolaze u obzir. Gdje se to u HR da najpovoljnije ubost? Thanks!
Stari Zeke is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2007., 15:32   #10
Quote:
Stari Zeke kaže: Pogledaj post
Nabavljam za cijelu kuću, tako da će to biti popriličan izdatak. Zanima me prvenstveno Vimar i Legrand, ali i GE i KOPP dolaze u obzir. Gdje se to u HR da najpovoljnije ubost? Thanks!
pojma nemam ali uzmi nekog da ti sredi pre firme.

mi smo uzimali od kontakta.
morino is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2007., 06:16   #11
Jel se u međuvremenu pojavio netko ko razbija glavu odabirom utičnica za opremiti stan? Ja sam se definitivno odlučio za Legrand (Sumo mislim) program, a sad istražujem gdje to najjeftinije ubost jer trebam hrpu toga.
Stari Zeke is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2007., 19:01   #12
Quote:
Stari Zeke kaže: Pogledaj post
Jel se u međuvremenu pojavio netko ko razbija glavu odabirom utičnica za opremiti stan? Ja sam se definitivno odlučio za Legrand (Sumo mislim) program, a sad istražujem gdje to najjeftinije ubost jer trebam hrpu toga.
Evo ja sam u toj fazi i mislim da ću uzeti Tem Čatež, ima ok program, modularni i obični. Da se jeftino nabaviti!

Je si pogledao od Schnaidera Unica program?
djoni is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2007., 12:57   #13
preporučam VIMAR utičnice,malo mjesta zauzimaju,dizajn, boje, ali neznam kak ti se sviđa cijena ali kvaliteta je ziher.
Inace uzimao sam za cjeli objekat i javi se na privat pa ti kazem gdje je najpovoljnije i kak doci do njih jer ovak ak ti kazem da me ne optuze da reklamiram.
Pozdrav
bernard1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2007., 14:11   #14
Quote:
bernard1234 kaže: Pogledaj post
preporučam VIMAR utičnice,malo mjesta zauzimaju,dizajn, boje, ali neznam kak ti se sviđa cijena ali kvaliteta je ziher.
Inace uzimao sam za cjeli objekat i javi se na privat pa ti kazem gdje je najpovoljnije i kak doci do njih jer ovak ak ti kazem da me ne optuze da reklamiram.
Pozdrav
...mene isto zanimaju, poslao sam ti PM....hvala...
Branimir_ZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2007., 11:42   #15
..ako može i meni
kojoot is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2008., 18:34   #16
tko je to tamo

[QUOTE=bernard1234;11542140]preporučam VIMAR utičnice,malo mjesta zauzimaju,dizajn, boje, ali neznam kak ti se sviđa cijena ali kvaliteta je ziher.
Inace uzimao sam za cjeli objekat i javi se na privat pa ti kazem gdje je najpovoljnije i kak doci do njih jer ovak ak ti kazem da me ne optuze da reklamiram.
Pozdrav[/Q
mabare is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2008., 18:35   #17
može i meni informacija za vimar?
mabare is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2008., 10:26   #18
mabare,naziv firme poslao sam ti na PM, javi kak si prosao!!!!!!
__________________
Bolje proliti malo sa Perkinsom nego zaboraviti popiti sa Alzheimerom.....
bernard1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2008., 15:21   #19
Cool ehej ljudovi:):):)

ja sam vam jako zadovoljna sa tem-čatežom, prekidači i utičnice su im stvarno super, a šta se elektro-centra koščević tiče, stvarno su brzi i efikasni... ne znam da li znate, imaju svakakva grla, brodske lampe, lampe prijenosne, zidne štitnike i štitnike za djecu, tako nešto ima i slično u dm-u ali su ovi stvarno jeftiniji, a koliko i znam kvalitetniji, imaju neki ekonomik, modul, program.... pod tim mislim da im se sad nedavno i pridružio i modul soft, malio drugačijeg dizajna, kao što ime kaže malo je kao zaobljen....
leona0503 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2008., 16:56   #20
Pozdrav svima!

Ima li koga da je u zadnje vrijeme opremao stan/kuću sa prekidačima i utičnicama - što je bio vaš izbor?
Stari Zeke is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:30.