Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.04.2009., 17:55   #21
Travar

Da li moze neko da mi preporuci nekog dobrg travara, nedavno sam dobio adresu jedne travarke u Bihacu koja drzi biljnu apoteku -Kajtezovic- u ulici Bihackih branitelja, pa prije par dana da je neki Celikovic iz Bihaca jos bolji.....
Pa bih zamolija ako je neko ima pozitvnih iskustava s nekim travarima da mi ostavite, ime, tel, mob, adresu bilo sta.....
Inace problem je sto imam neko crvenilo po licu i nikako se rijesit, pa trazim neku cudotvornu kremu ili caj.

Unaprijed hvala!
noddy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2009., 23:29   #22
Mene isto zanima neki provjereni travar u Zagrebu, ako netko zna molim stavite link ili adresu.
Robert 232 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 20:19   #23
Rade Marušić

Trebao bi kontakt ovog travara iz Mostara
Dakle telefon mobitel itd

Hvala lijepa

Pošaljite mi naravno na PM jer su brojevi zabranjeni na forumu
__________________
Lights Of Heaven
http://www.youtube.com/watch?v=dZezBXcIyGI
THEM is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 22:29   #24
Quote:
THEM kaže: Pogledaj post
Trebao bi kontakt ovog travara iz Mostara
Dakle telefon mobitel itd

Hvala lijepa

Pošaljite mi naravno na PM jer su brojevi zabranjeni na forumu
Probaj na ovaj mail kontaktirati: [email protected]
ashwinikumaras is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2009., 21:17   #25
Quote:
loptica 1 kaže: Pogledaj post
ma zato sam i postavila ovu temu - jednostavno nisam sigurna kaj da si mislim o njemu. uglavnom ono što sam privat pitala forumašicu vježbenicu - ispada da su nam iskustva dosta slična, samo što ja još nisam ništa konkretno osjetila da je meni pomogao, dok vježbenica ipak ima nekih poboljšanja.

a nekak mi je uvijek čudno kad dođem kod njega, neznam - npr. upali narodni radio i onda to trešti, pa počne pričat sa duhovnim vođama. onda...neznam (možda to dečkima ne radi).....al ono onda krene rukama po meni (al baš onak ko da pipa).....pa mu zazvoni mobitel a on se javi (naravno mi smo usred "seanse" ). i tak....a s druge strane.....čula sam već dosta ljudi da kažu da im je dosta pomogao.

neznam.... možda ga treba prihvatiti isključivo kao travara (iako on voli zabrijat i u duhovnost, vidovitost, radiesteziju i sl.)

s obzirom da sam s vježbenicom razmijenila iskustva, (al zbilja su nam slična) ajd pliz paraceval daj podijeli još malo informacija i iskustava koja ti imaš s grdom, je li ti on uspio riješiti neki konkretan probelm, kak on radi s tobom i sl.... (možeš i na privat).

hvala unaprijed!

Ma znas sta ja mislim,covijek mozda i ima dara i iskustva,
mozda je i nacitan,al je jako neozbiljan!

Ipak tako ponasanje,glasna glazba,mobitel,pipkanje nije nikako uredu
malo se preserava,kao i mnogi,a i jako je nekulturan s tim!
To mi govori sta misli o svojim klijentima,nazovimo ih tako...

Bome bi mu ja ocitala bukvicu,mozda niko nije
mozda bi mu koja došla do pameti
i onda bi bio efikasniji i bolji!

Ima tih faca more sta imaju neke svoje glupe navike
i ocekuju da ih i mi prihvatimo,sta veze nema s zdravom pameti.

Šteta talenta i truda...
štaš neko i takav ima dara...


Ma nerviraju me takvi osebujnici,mogu biti neznam kako i neznam za sta nadareni,al s tim nekim svojim ponasanjem me guraju od sebe!
__________________
voli te tvoja zvir
TRAVNIK is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2009., 21:29   #26
Quote:
ashwinikumaras kaže: Pogledaj post
Probaj na ovaj mail kontaktirati: [email protected]
na žalost ne radi taj mail
tj ne dostavlja mu se
__________________
Lights Of Heaven
http://www.youtube.com/watch?v=dZezBXcIyGI
THEM is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2009., 13:38   #27
Marica Travarka

pozdrav svima,,evo jedno pitanje,neznam gdje da ga postavim pa cu ovdje,,
naime,zanima nas gospodja po imenu Marica,ona je poznata travarka iz Sarajeva,puno ljudi je odlazilo njoj na lijecenje,tako i moja sestra prije 20-ak godina,koja je bila srcani bolesnik,Marica joj je pomogla,,danas bi opet stupili i kontakt s gospodjom ali nezamo kako,pa eto,ako netko mozda zna nesto vise informacija o gospodji,bili bi vam jako zahvalni,,,,,
hvala puno unaprijed i pozdrav !!
goran07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2009., 16:27   #28
Ja sam pio 4-5 mjeseci čajeve (bolje rečeno napitke od trava) od gospodina MIlana Bašića iz Zagreba, al mi ništa nije pomoglo kod tumora. Ima li tko kakva iskustva sa njim?
Narottama is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2009., 10:42   #29
pozdrav svima! da li je netko cuo stogod o fitoterapeutu branku jaramazu iz karlovca? navodno je jako dobar, no nema puno informacija o njemu na internetu...
dilthey is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2009., 00:16   #30
Pozdrav!

Jedan od boljih travara kod nas je Rudolf Gregur iz Donje Voće odakle je bio i Stolnik,svakako potražite na internetu.Čovjek drži predavanja o ljekovitom bilju i ima emisije na radiju i TV-u.Puno sreće svima.
zdravac is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2009., 19:19   #31
Hej! Ima li netko iskustva sa travarom Čelikovićem? Uzimam njegove pripravke protiv mioma. Molim da se jave svi koji znaju jesu li ti pripravci nekome pomogli.
housewife is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2009., 21:48   #32
Quote:
housewife kaže: Pogledaj post
Hej! Ima li netko iskustva sa travarom Čelikovićem? Uzimam njegove pripravke protiv mioma. Molim da se jave svi koji znaju jesu li ti pripravci nekome pomogli.
Ja sam si sada napravila jedan svoj, a da pomaže - pitaj me za dva-tri mjeseca poslje kontrole kod ginića.
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2009., 21:54   #33
Što si smućkala, neke trave..?
housewife is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2009., 22:13   #34
Da, i to takve da ako nemaš gdje brati, možeš pronaći u bilo kojoj bolje opskrbljenoj biljnoj apoteci. A napravila sam i salatu s avokadom.
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2009., 22:37   #35
Podijeli s nama recept.
housewife is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2009., 07:58   #36
Ima jedna biljka koja je fantastična za sve ženske probleme - vrkuta. Može se kupiti kao suho lišće i kao vaginalete.
A naročito za miome evo recepta za čaj. Uzeti po 1 dio suhog lišća rusomace, artičoka, matičnjaka, mažurana, vrkute, i stolisnika i 1,5 dijela korijena maslačka (recimo, ako za 1 dio uzmeš jednu šlicu, maslačka treba 1 žlica i po). Sve to izmješati, staviti jednu žlicu smese (ja koristim drvenu jer mislim da lijekovito bilje "ne voli" dodir metala) u šalicu i preliti sa 2,5 dcl kipuće vode. Neka stoji 10 minuta, i onda popiti, ali ne naiskap nego u gutljajevima. Čaj se može uzimati 1 do 3 puta da dan, kura traje 3 do 5 mjeseca.
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2010., 16:38   #37
Travar iz Soblinca

Pozdrav svima! Jel tko čuo za travara Sulejmana iz Soblinca i kakva su iskustva. Navodno garantira da liječi rak, ali moraš prekinuti kemoterapije, pa je malo frka. Bilo kakvo iskustvo je dobro došlo.
biljanabiba is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2011., 12:02   #38
Bok, vidim da dugo nije pisano na ovoj temi. Mene zanima dali netko zna travara koji radi dobar čaj za reumatski artritis.Ako netko ima bilo kakvi iskustvo bila bi zahvalna da javi.
flipijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2011., 12:04   #39
ima lui netko broj i adresu od rade marusica.hvala
J25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2011., 00:30   #40
ima vam jedna zena u sloveniji,kod ljubljane.ja trenutno pijem njene cajeve i sirup tako da jos ne znam sto vam reci,ali cula sam ok iskustva.zena se zove ana agatha sedej,drenov grič,vrhnika,uguglajte njeno ime i naci cete i br.zena radi na principu tako da joj donesete prvu jutar.mokracu i iz nje vidi problem...
dea2 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:56.