Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Ex-YU

Ex-YU Teme o bivšoj nam državi

Pogledaj rezultate ankete: Koga biste podrzali u slucaju eventualnih sukoba u BJR Makedoniji?
Makedonce 134 83.75%
Siptare 26 16.25%
Glasovatelji: 160. Ne možete glasovati u ovoj anketi

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.08.2007., 14:24   #61
Quote:
sivinerast kaže: Pogledaj post
-znaš što je učinio?!-maltretirao je neku djevojku-koju je prisiljavao da se prostituira-da od nje uzima pare!!ne treba mi takva gamad u mojoj hrvatskoj.jel sad jasno.-ima veze što su učinili.-btw-svatko normalan zna da se ne mogu mjenjati granice više danas u europi-šta hoće šiptari-imaju albaniju.i točka.
ja bi rekao da je ipak zarez
__________________
iš, iš, gamad jedna, ne vraćajte se više
walther-P38 is offline  
Old 02.08.2007., 14:54   #62
Koga biste podrzali u slucaju eventualnih sukoba u BJR Makedoniji?
Makedonce 31 81.58%
Siptare 7 18.42%
Glasovatelji: 38
bojkot is offline  
Old 02.08.2007., 14:55   #63
i ne kaže se BJR Makedonija, nego Republika Makedonija.
bojkot is offline  
Old 02.08.2007., 15:00   #64
Quote:
bojkot kaže: Pogledaj post
i ne kaže se BJR Makedonija, nego Republika Makedonija.
Gore ti pise zasto Makedonci moraju da tegle to BJR,tj. na engleskom FYROM (Former Yugoslav Republic Of Macedonia)... Grci su stavili veto na njihovu drzavnost,a pogotovo na ime...Srbiji i mozda Hrvatskoj to ne smeta,pogledaj atlase iz Srbije i nadji gde pise BJR Makedonija. Ili po nazivu ambasade : Ambasada Republike Makedonije... Ne smeta ni drugim drzavama... Jedino to Grcima smeta.
__________________
Ko želi da ostavi alkohol
može ga ostaviti kod mene
Unared zahvalan
sdespot is offline  
Old 02.08.2007., 15:01   #65
Quote:
BOSHNJAK kaže: Pogledaj post
Zavisi od konteksta.

U slucaju Albanske pobune protiv vlade zato jer su im ukinuli pravo na jezik, identitet ili vjerske slobode, podrzavam njih.

U slucaju pobune gdje imaju sva prava ali se opet pobune protiv legalne demokratske vlasti, podrzavam makedonsku vladu.
Nisu njima Makedonci ništa ukinuli.
ALbanci su bez ikakvog opravdanja počeli sa terorističkim napadima na vojne i civilne objekte u Makedoniji.
Traže ekspanziju i Veliku ALbaniju.
Novi Ustav je prijelazno radoblje do otcjepljenja većeg dijela Makedonije i pripojenjem Kosovu, a onda i Albaniji!
bojkot is offline  
Old 02.08.2007., 15:08   #66
Quote:
bojkot kaže: Pogledaj post
Nisu njima Makedonci ništa ukinuli.
ALbanci su bez ikakvog opravdanja počeli sa terorističkim napadima na vojne i civilne objekte u Makedoniji.
Traže ekspanziju i Veliku ALbaniju.
Novi Ustav je prijelazno radoblje do otcjepljenja većeg dijela Makedonije i pripojenjem Kosovu, a onda i Albaniji!
Pa znas kako, Albanci ne smeju da imaju svoje skole u Makedoniji (a cemu sluzi onaj Univerzitet u Tetovu?), i ugrozeni su svaki dan... E,vidis to su ti price za malu decu,kojom se Albanci stalno sluze.Iako su im sva prava zagarantovana i posto su cak i Ustavom posebno tretirani... Ja se nadam da Makedonci nece osetiti revolt prema Albancima pa da krenu njima da se nesto svete,to ne bi bilo nikako dobro. Isto tako,izigravanje zrtve koja voli da preti (iliti vuka u jagnjecoj kozi) se posebno odomacilo medju Albancima u Makedoniji...
__________________
Ko želi da ostavi alkohol
može ga ostaviti kod mene
Unared zahvalan
sdespot is offline  
Old 02.08.2007., 15:13   #67
ma to je ista mafija kao i ona na Kosovu!
bojkot is offline  
Old 02.08.2007., 15:24   #68
Quote:
sivinerast kaže: Pogledaj post
-znaš što je učinio?!-maltretirao je neku djevojku-koju je prisiljavao da se prostituira-da od nje uzima pare!!ne treba mi takva gamad u mojoj hrvatskoj.jel sad jasno.-ima veze što su učinili.-btw-svatko normalan zna da se ne mogu mjenjati granice više danas u europi-šta hoće šiptari-imaju albaniju.i točka.
Pa kad ti to fino znas, vjerujem da takodje imas te dokaze koji su nedostajali sudcu. Fino odes podastres mu te dokaze koji nedostaju.
ghoust26 is offline  
Old 02.08.2007., 15:40   #69
Ako je dilema: da li podržati Srbe (sa lakom govornom manom) ili one druge koji su sišli s Prokletija, i koje ništa ne razumem, onda moja dilema traje manje od pola sekunde.
__________________
Ko visoko leti, nisko zimi.
GoTo is offline  
Old 02.08.2007., 18:37   #70
Zbog čega još uvijek stoji naziv šiptari u anketi?
__________________
Legende nikad ne umiru!
Roose Bolton is offline  
Old 02.08.2007., 18:56   #71
Post

Makedonce, naravno.
Slavic Wolf is offline  
Old 02.08.2007., 21:05   #72
Quote:
sdespot kaže: Pogledaj post
Pa znas kako, Albanci ne smeju da imaju svoje skole u Makedoniji (a cemu sluzi onaj Univerzitet u Tetovu?), i ugrozeni su svaki dan... E,vidis to su ti price za malu decu,kojom se Albanci stalno sluze.Iako su im sva prava zagarantovana i posto su cak i Ustavom posebno tretirani... Ja se nadam da Makedonci nece osetiti revolt prema Albancima pa da krenu njima da se nesto svete,to ne bi bilo nikako dobro. Isto tako,izigravanje zrtve koja voli da preti (iliti vuka u jagnjecoj kozi) se posebno odomacilo medju Albancima u Makedoniji...
Ako je to istina za Albance onda imaju iskustva sa Srbima(primjer: Hrvatska i BiH).
taxi94 is offline  
Old 02.08.2007., 23:00   #73
Quote:
Roose Bolton kaže: Pogledaj post
Zbog čega još uvijek stoji naziv šiptari u anketi?
a koji ti naziv treba?
sivinerast is offline  
Old 02.08.2007., 23:02   #74
Quote:
Slavic Wolf kaže: Pogledaj post
Makedonce, naravno.
ne podupirem nikog tko želi mjenjati granice u europi u dvadesetiprvom stoljeću.
sivinerast is offline  
Old 02.08.2007., 23:03   #75
Quote:
ghoust26 kaže: Pogledaj post
Pa kad ti to fino znas, vjerujem da takodje imas te dokaze koji su nedostajali sudcu. Fino odes podastres mu te dokaze koji nedostaju.
donijet će hrvatski narod presude.u svakom pitanju.ja u to vjerujem.iako je pravda spora.al nije na njihovoj strani.
sivinerast is offline  
Old 03.08.2007., 06:50   #76
Quote:
CondoR kaže: Pogledaj post
Vjerski objekti u BiH se prave isključivo od donacija građana- vjernika . . .
Koliko ja znam ima velikih donacija iz saudijske arabije i irana
 
Old 03.08.2007., 14:25   #77
Quote:
Stefan_Dusan_Silni kaže: Pogledaj post
Znam kako ce Srbi odgovoriti. Iskreno, vise me zanima za Hrvate i "Bosnjake"
Vikendom ako bi bio kod kuće i gledao TV, u poluvremenu utakmica, zatim u toku reklama u sred filma itd. prekida, daljinskim upravljačem bih mijenjao kanale i pratio najnovije vijesti sa ratišta.

Onda bih malo otišao da prošetam i da se odmorim od gledanja filmova. Popio bih kahvu u omiljenom kafiću, onda bih se vratio kući i nastavio da se odmaram.

Radnim danom bih sa kolegama uz kahvu ponekad spomenuo da se tamo dešava sranje itd.

Sve u svemu ni jedni ni drugi ne bi imali neke velike koristi od moje podrške.

Ja bih im zaželio da ako su u ratu što prije prekinu i da pregovaraju, te da se dogovore jer opet na kraju rat se završava za zelenim stolom.
COD2 is offline  
Old 03.08.2007., 14:28   #78
Quote:
sdespot kaže: Pogledaj post
Sta ti ovo znaci???
Malo vas plašim. Ništa strašno.

Ha hebi ga i vi nas ovdje malo malo pa pokušavate istraumirati sličnim budalaštinama.

E sad vidiš kako je to kad te neko masira i to traje evo skoro 15 godina.

Poslije injekcije dobro je staviti oblog da ti bude lakše.
COD2 is offline  
Old 03.08.2007., 14:31   #79
ko je izmislio ovu budalastine nema razloga da bude rata,vise ima vjerojatnoca da izbije raat izmedju hrvatske i slovenije nego u mk.
saril is offline  
Old 03.08.2007., 14:32   #80
Quote:
Valderama kaže: Pogledaj post
Koliko ja znam ima velikih donacija iz saudijske arabije i irana
Ma ima nije da nema, al ne grade oni baš svaku džamiju u svakom selu. Ipak je to sve nekako finansirano što domaćim prilozima, što prilozima iz dijaspore, što njihovima donacijama.
COD2 is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:58.