Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.08.2008., 22:15   #1
Koliko ste zadovoljne svojim socijalnim ginekologom?

eto za one trudnice koje vode trudnoću kod svojih ginekolologa dodijeljenih od strane hzzo-a?
ja iskreno moram reći da sa svojom nisam ni najmanje zadovoljna...
...ne znam od kud da počem...
npr. u 34+6 tj sam i do sada sam imala 3 uzv, od čega sam ja na 2 inzistirala... prvi u 9 tj, drugog sam jedva dobila i to u 23tj, jer sam željela vidjeti kolika je beba i da li je sve u redu
.. na svakom pregledu sam je upozoravala da imam nekakve grčeve, da me jako boli, na dan i do 2h, a ona je to ignorirala i izbjegavala mi odgovoriti na pitanja
...na pepirku (uz komentar da trudnice uvik nešto traze) sam dobila uputnicu za briseve(prvi put) u 23 tj
...u 24 tjednu sam zavrsila 1 put u bolnici zbog snažnih kontrahcija, za kojih je dr u bolnici pretpostavila da su uzrokovane kolonizacijom e.coli u cervikalnom brisu ..
...na svakom uzv trazi 50 kn za održavanje aparata, bez izdavanja računa i davanja sličice uz komentar da ona mora traku donositi od kuće...
inače, s njom se ne može pričati, samo napravi manualni pregled i kaže gužva mi je uzv ce mo drugi put....
a kad kod nje trudnoću vodite privatno, druga priča, da ne kažem da it daje brojeve telefona...

jel moguće da su do te mjere bezobzirni, da si za njih čovjek samo ako im platiš...
anna01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2008., 22:45   #2
Ne znam sta da ti kazem, ja to ne bi trpila jer je ocito da ta tuka ugrozava i tebe i bebu
ako bi imala usranog drzavnog, a ne bi imala para za privatno na necem bi se naslo za usedit - ako nista drugo 2-3 dana manje bi jeli meso za rucak.
fjaka02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2008., 23:13   #3
Quote:
anna01 kaže: Pogledaj post
eto za one trudnice koje vode trudnoću kod svojih ginekolologa dodijeljenih od strane hzzo-a?
ja iskreno moram reći da sa svojom nisam ni najmanje zadovoljna...
...ne znam od kud da počem...
npr. u 34+6 tj sam i do sada sam imala 3 uzv, od čega sam ja na 2 inzistirala... prvi u 9 tj, drugog sam jedva dobila i to u 23tj, jer sam željela vidjeti kolika je beba i da li je sve u redu
.. na svakom pregledu sam je upozoravala da imam nekakve grčeve, da me jako boli, na dan i do 2h, a ona je to ignorirala i izbjegavala mi odgovoriti na pitanja
...na pepirku (uz komentar da trudnice uvik nešto traze) sam dobila uputnicu za briseve(prvi put) u 23 tj
...u 24 tjednu sam zavrsila 1 put u bolnici zbog snažnih kontrahcija, za kojih je dr u bolnici pretpostavila da su uzrokovane kolonizacijom e.coli u cervikalnom brisu ..
...na svakom uzv trazi 50 kn za održavanje aparata, bez izdavanja računa i davanja sličice uz komentar da ona mora traku donositi od kuće...
inače, s njom se ne može pričati, samo napravi manualni pregled i kaže gužva mi je uzv ce mo drugi put....
a kad kod nje trudnoću vodite privatno, druga priča, da ne kažem da it daje brojeve telefona...

jel moguće da su do te mjere bezobzirni, da si za njih čovjek samo ako im platiš...
WTF?!? Česta pojava da se muze lova na UZV-u, iako na to imaš pravo, uvijek isti scenarij s neizdavanjem računa (jer ti ga ni ne može dati kad ti ilegalno naplaćuje uslugu). U mom DZ letila glava giniću zbog toga, sad stoji tabla na kojoj se napominje da su UZV i Papa besplatni. Ovo sve drugo što si napisala ti je alarm da se makneš i odeš nekom privatniku... Ako ti ikad treba pažnja i posvećenost te vrijeme ginića, onda je to u trudnoći.
__________________
I can resist everything except temptation
in spe is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2008., 23:20   #4
anna... žao mi je... a što na to kaže tvoj muž?
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2008., 01:24   #5
Draga anna01 pošalji ti tu svoju ginekologicu kvragu! Nažalost, tu se opet potvrđuje ona stara "koliko para,toliko muzike". Mjenjaj doktora pod hitno, tvoja beba i tvoje zdravlje su najbitniji! Želim ti sreću!
Judy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2008., 07:38   #6
Exclamation

Quote:
anna01 kaže: Pogledaj post
eto za one trudnice koje vode trudnoću kod svojih ginekolologa dodijeljenih od strane hzzo-a?
ja iskreno moram reći da sa svojom nisam ni najmanje zadovoljna...
...ne znam od kud da počem...
npr. u 34+6 tj sam i do sada sam imala 3 uzv, od čega sam ja na 2 inzistirala... prvi u 9 tj, drugog sam jedva dobila i to u 23tj, jer sam željela vidjeti kolika je beba i da li je sve u redu
.. na svakom pregledu sam je upozoravala da imam nekakve grčeve, da me jako boli, na dan i do 2h, a ona je to ignorirala i izbjegavala mi odgovoriti na pitanja DA NIJE MOGLA PREPOZNAT BH...NAPISALA SI DA SADA PIJEŠ PARTUSISTAN...MORAŠ GA PRESTAT ČIM UĐEŠ U 9.MISEC,DAKLE SA 37.TJEDANA..
.na pepirku (uz komentar da trudnice uvik nešto traze) sam dobila uputnicu za briseve(prvi put) u 23 tj GROZNO
...u 24 tjednu sam zavrsila 1 put u bolnici zbog snažnih kontrahcija, za kojih je dr u bolnici pretpostavila da su uzrokovane kolonizacijom e.coli u cervikalnom brisu ..
...na svakom uzv trazi 50 kn za održavanje aparata, bez izdavanja računa i davanja sličice uz komentar da ona mora traku donositi od kuće... OVO MI JE NEPOJMLJIVO I TRIBA JE PRIJAVIT!!!!
inače, s njom se ne može pričati, samo napravi manualni pregled i kaže gužva mi je uzv ce mo drugi put....
a kad kod nje trudnoću vodite privatno, druga priča, da ne kažem da it daje brojeve telefona...

jel moguće da su do te mjere bezobzirni, da si za njih čovjek samo ako im platiš...
Ja sam svojom ginekologicom bila zadovoljna, tek sam se prebacila kod nje na maminu preporuku i nisam se pokajala...na svakom pregledu uzv,vaginalno me pregledavala svaki put do 17tj. a onda je 2 puta samo na uzv uz objasnjenje (koje je meni logicno)da ne valja puno prčkat jer možeš u nekih trudnica uzrokovati otvaranje i na taj način....onda kad me pregledala u 25.tjednu odma me poslala u bolnicu na pregled jer joj se učinilo da sam vršak prsta otvorena i da me neće previše iritirat , da je bolje da u bolnici me pregledaju pa oni odrede terapiju il serklaž...Onda , radila sam svaki put urinokulturu jer sam na početku trudnoće imala e.coli i srećom pa mi je ceporex odma uništio beštiju....ali svaki put sam morala radit kontrolu,sa 17tj. mi je radila briseve...oću ti kazat da ne pitaš previše,pitaš ono što ti pripada...ne znam kako možeš tako nešto trpit,pogotovo ako znaš da glupača ima i privatnu praksu i da je onda med i mlijeko...nije valjda da u Šibeniku nema više nijedan ginekolog...ma na kraju krajeva mogla si i u Splitu vodit trudnoću pogotovo što sam čitala da si spomenula da si imala bh...kako je to mogla ignorirat....koja koza...ja sam imala lagane bh ali sam se otvorila i to kad sam isla u bolnicu bila sam otvorena ne vrsak prsta nego dva prsta!Odma me hospitaliziralo i radilo mi serklaž....a ti si vjerojatno bila u šibenskoj bolnici o kojoj sam čula sve i svašta...ovo je zbilja Hilton naspram Šibenika....jedna trudnica bila sa mnom na komplikacije , njoj su u Šibeniku radili serklaž koncem...to se odma odšilo , popustilo i njoj lagano pola trudnoće curila plodna voda....normalno da je odma na svoju odgovornost otišla otamo,svađala se s njima,dobila otpusno pismo i prebacila se u Split....kad je rađala,skidali oni njoj serklaž...doktor je zva druge doktore i specijalizante jer se nisu mogli načudit kako je "lip šibenski serklaž"...onda moš mislit kako je to traljavo napravljeno....Ovo malo trudnoće što ti je ostalo idi u nekog drugog,privatno...a kad rodiš mjenjaj ginekologa...Ja sam zbog komplikacija nakon bolnice išla privatno iako sam bila zadovoljna svojom gin , ali trebala mi je sigurnost neka ako što krene po zlu i na porodu da imam nekoga uza se...pa sam išal u doktora iz bolnice , on je inače baš stručnjak za komplikacije u trudnoći i puno ih je uspješno priveo kraju.Na kraju me on i porodio...mi se sprdamo sa našim rodilištem...Hilton i te šeme ali viruj mi nećeš falit ako dođeš u Split.
Taja.st is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2008., 10:17   #7
Quote:
fjaka02 kaže: Pogledaj post
Ne znam sta da ti kazem, ja to ne bi trpila jer je ocito da ta tuka ugrozava i tebe i bebu
ako bi imala usranog drzavnog, a ne bi imala para za privatno na necem bi se naslo za usedit - ako nista drugo 2-3 dana manje bi jeli meso za rucak.
iskreno i mislila sam se prebaciti kod nekoga privatno, ali zbog svoje gluposti sam odustala, jer nisam iz principa htjela kod nje privatno da me gleda za 500kn, kad mi ionako neće biti na porodu jer radi samo u ambulanti...
a i na početku trudnoće sam bila bez posla pa 500kn svaka 3 tj mi se činilo kao nemoguće...
tu sam vjerovatno pogrijesila... srecom tu gresku nisam platila mrvičinim životom...
anna01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2008., 10:19   #8
Quote:
lara35zg kaže: Pogledaj post
anna... žao mi je... a što na to kaže tvoj muž?
on kad je vidi, poludi i isao bi se sa njom svadati, ali od toga nema koristi...
anna01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2008., 10:27   #9
Quote:
Taja.st kaže: Pogledaj post
Ja sam svojom ginekologicom bila zadovoljna, tek sam se prebacila kod nje na maminu preporuku i nisam se pokajala...na svakom pregledu uzv,vaginalno me pregledavala svaki put do 17tj. a onda je 2 puta samo na uzv uz objasnjenje (koje je meni logicno)da ne valja puno prčkat jer možeš u nekih trudnica uzrokovati otvaranje i na taj način....onda kad me pregledala u 25.tjednu odma me poslala u bolnicu na pregled jer joj se učinilo da sam vršak prsta otvorena i da me neće previše iritirat , da je bolje da u bolnici me pregledaju pa oni odrede terapiju il serklaž...Onda , radila sam svaki put urinokulturu jer sam na početku trudnoće imala e.coli i srećom pa mi je ceporex odma uništio beštiju....ali svaki put sam morala radit kontrolu,sa 17tj. mi je radila briseve...oću ti kazat da ne pitaš previše,pitaš ono što ti pripada...ne znam kako možeš tako nešto trpit,pogotovo ako znaš da glupača ima i privatnu praksu i da je onda med i mlijeko...nije valjda da u Šibeniku nema više nijedan ginekolog...ma na kraju krajeva mogla si i u Splitu vodit trudnoću pogotovo što sam čitala da si spomenula da si imala bh...kako je to mogla ignorirat....koja koza...ja sam imala lagane bh ali sam se otvorila i to kad sam isla u bolnicu bila sam otvorena ne vrsak prsta nego dva prsta!Odma me hospitaliziralo i radilo mi serklaž....a ti si vjerojatno bila u šibenskoj bolnici o kojoj sam čula sve i svašta...ovo je zbilja Hilton naspram Šibenika....jedna trudnica bila sa mnom na komplikacije , njoj su u Šibeniku radili serklaž koncem...to se odma odšilo , popustilo i njoj lagano pola trudnoće curila plodna voda....normalno da je odma na svoju odgovornost otišla otamo,svađala se s njima,dobila otpusno pismo i prebacila se u Split....kad je rađala,skidali oni njoj serklaž...doktor je zva druge doktore i specijalizante jer se nisu mogli načudit kako je "lip šibenski serklaž"...onda moš mislit kako je to traljavo napravljeno....Ovo malo trudnoće što ti je ostalo idi u nekog drugog,privatno...a kad rodiš mjenjaj ginekologa...Ja sam zbog komplikacija nakon bolnice išla privatno iako sam bila zadovoljna svojom gin , ali trebala mi je sigurnost neka ako što krene po zlu i na porodu da imam nekoga uza se...pa sam išal u doktora iz bolnice , on je inače baš stručnjak za komplikacije u trudnoći i puno ih je uspješno priveo kraju.Na kraju me on i porodio...mi se sprdamo sa našim rodilištem...Hilton i te šeme ali viruj mi nećeš falit ako dođeš u Split.

ajme, nemoj tako ja sam 3 puta hospitalizirana, i 2 doktorice su mi vodile trudnoću...i stvarno nemam riječi, koja je to briga za pacijente ne bi vjerovala...
sad ne znam ko je toj curi radio serklazu, mozžda jedna koja je dobila izvanredni otkaz, ona je bila kataastrofa.... ali stvarno su liječnici odlični,svatko od njih ima svoju specifičnost, sa muškim dr nema previše priče, sa zenama možes o svemu, ali nisu zato manje stručni...
činjenica da nam rodilište infrastrukturno nije naj- već ajme, ali ito će brzo srediti, ali zbog manje poroda, sestre i babice su vise uz rodilju, pa ni to nije loše......
anna01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2008., 10:28   #10
Quote:
anna01 kaže: Pogledaj post
iskreno i mislila sam se prebaciti kod nekoga privatno, ali zbog svoje gluposti sam odustala, jer nisam iz principa htjela kod nje privatno da me gleda za 500kn, kad mi ionako neće biti na porodu jer radi samo u ambulanti...
a i na početku trudnoće sam bila bez posla pa 500kn svaka 3 tj mi se činilo kao nemoguće...
tu sam vjerovatno pogrijesila... srecom tu gresku nisam platila mrvičinim životom...
Nema veze sada...drugi puta ćeš pametnije....a da nije ta tvoja ginekologica ona sta je nedavno bila po novinama....ona crna?
Taja.st is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2008., 12:19   #11
Quote:
anna01 kaže: Pogledaj post
eto za one trudnice koje vode trudnoću kod svojih ginekolologa dodijeljenih od strane hzzo-a?
ne postoji ginekolog dodijeljen od strane hzzo-a
ti imaš pravo birati liječnika (ginekologa), pa i onog kojega ti plaća hzzo

dakle, privatnik ti nije (bio jer sad si već pred kraj trudnoće, ali da znaš za ubuduće) jedina opcija za promijenit ginekologa
jednostavno odeš kod nekog drugog ginekologa, pitaš ima li mjesta (možeš i dok si još trudna jer trudnicu ne smiju odbit), uzmeš karton kod stare ginekologice i odneseš sestri u novoj ordinaciji. sestra ispuni papir koji se nosi (ili ti moraš nosit ili oni to odnesu) u predviđeni ured hzzo-a i točka.
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2008., 12:25   #12
Cudno mi je i da ti privatnici uzimaju 500 kn za najobicnijiredovni pregled u trudnoci - pljacka
za sam u splitu šrva dva pregleda bila u jednog privatnika koji mi je uzima 150 kn, ali nisam bila bas zadovoljna i onda sam se prebacila u drugog koji je jedan od najboljih u splitu (doduse malo karakterno cudan, ali meni blesavoj cak i to pase) i tu me pregled dodje 250kn - UZV, pregled, tlak, urin i sta ja znam sta jos
ne kazem da nema dobrih socijalnih ali mene je jedna tuka zamalo unistila kad sam imala 20godina i problema s upalama koje nisu prestajale, ne zato sta su bile strasne, nego me ona NICIM nije lijecila, samo me svaka 2 mj slala na papa test i tada sam definitivno odustala od toga. kad se jednom opeces, puses i na hladno
fjaka02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2008., 12:40   #13
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
ne postoji ginekolog dodijeljen od strane hzzo-a
ti imaš pravo birati liječnika (ginekologa), pa i onog kojega ti plaća hzzo

dakle, privatnik ti nije (bio jer sad si već pred kraj trudnoće, ali da znaš za ubuduće) jedina opcija za promijenit ginekologa
jednostavno odeš kod nekog drugog ginekologa, pitaš ima li mjesta (možeš i dok si još trudna jer trudnicu ne smiju odbit), uzmeš karton kod stare ginekologice i odneseš sestri u novoj ordinaciji. sestra ispuni papir koji se nosi (ili ti moraš nosit ili oni to odnesu) u predviđeni ured hzzo-a i točka.
Ne znam kakva je situacija u drugim gradovima, ali u Zagrebu je katastrofa, svi ginekolozi su puni, tako i da ga hoćeš promijeniti, male su ti šanse da ćeš uspjeti. Čim čuju da mijenjaš postojećeg, odgovor je isti - puni smo, ne primamo više pacijenata. Tako da si relano osuđen na onog koji ti je "dodijeljen".
__________________
I can resist everything except temptation
in spe is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2008., 13:03   #14
Ja ovde moram iskoristit priliku i pohvalit mog dr Vulica, on radi i privatno i drzavno i jednako je dobar i temeljit prema svima. Toliko je njezan, blag, dobar i strpljiv da bih ga svima preporucila. Mojoj jetrvi je vodio trudnocu i prezadovoljna je. UZV se placa jednom mjesecno a za trudnice je bespatan ja mislim. Sto se tice uputnica, uvik mi je dao sve sta sam trazila bez pitanja i komentara.
__________________
Ništa ja ne potpisujem!!!
kinki
kinki is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2008., 13:04   #15
Quote:
fjaka02 kaže: Pogledaj post
Cudno mi je i da ti privatnici uzimaju 500 kn za najobicnijiredovni pregled u trudnoci - pljacka
za sam u splitu šrva dva pregleda bila u jednog privatnika koji mi je uzima 150 kn, ali nisam bila bas zadovoljna i onda sam se prebacila u drugog koji je jedan od najboljih u splitu (doduse malo karakterno cudan, ali meni blesavoj cak i to pase) i tu me pregled dodje 250kn - UZV, pregled, tlak, urin i sta ja znam sta jos
ne kazem da nema dobrih socijalnih ali mene je jedna tuka zamalo unistila kad sam imala 20godina i problema s upalama koje nisu prestajale, ne zato sta su bile strasne, nego me ona NICIM nije lijecila, samo me svaka 2 mj slala na papa test i tada sam definitivno odustala od toga. kad se jednom opeces, puses i na hladno
Haha, KARAKTERNO CUDAN. To je naravno dr P sa CITO-a???
__________________
Ništa ja ne potpisujem!!!
kinki
kinki is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2008., 13:12   #16
Moj primarni ginekolog je Mario Ćurić, ima ordinaciju u Mirogojskoj. Za njega mogu samo dati riječi hvale. Čovjek je zakon, toliko stručan, ljudski nastrojen, drag...
Vodim trudnoću u Petrovoj, ali unatoč tomu, milijun puta sam došla kod njega jer sam bila u strahu za bebu i jer sam htjela da mi pokaže na UZV kako srčeko kuca. Sve bi to napravio zato da bi me utješio i smirio.
Nikad, ali baš nikad nije štedio na uputnicama, sve što sam trebala mi je dao, slao me na briseve, urinokulturu, ma sve, baš sve. Dao mi je i uputnice preko ljeta da mi nešto ne bi usfalilo.
Uz sve to je i odlično organiziran, ako nisi trudnica, moraš se naručiti na pregled, ali nema čekanja, dođeš na red točno u vrijeme kad si naručena. Trudnice mogu doći bilo kada utorkom i petkom, a i bilo koji drugi dan ako je hitno.
Ne moram ni spominjat da ne naplaćuje UZV.
Ja ga najtoplije preporučam!
Nova Ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2008., 13:15   #17
moja ginekologica nema UZV, ima onaj kozlić a ne stolac iz 1939 godine ali dobra je i susretljiva.
Svjesna je da nema uvjeta za rad i vrlo rado će preporučiti kolegu ili dati uputnicu.

ja zadovoljna na onom što mi HZZO pruža. Sve ostalo idem u Vili.
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2008., 13:19   #18
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
ne postoji ginekolog dodijeljen od strane hzzo-a
ti imaš pravo birati liječnika (ginekologa), pa i onog kojega ti plaća hzzo

dakle, privatnik ti nije (bio jer sad si već pred kraj trudnoće, ali da znaš za ubuduće) jedina opcija za promijenit ginekologa
jednostavno odeš kod nekog drugog ginekologa, pitaš ima li mjesta (možeš i dok si još trudna jer trudnicu ne smiju odbit), uzmeš karton kod stare ginekologice i odneseš sestri u novoj ordinaciji. sestra ispuni papir koji se nosi (ili ti moraš nosit ili oni to odnesu) u predviđeni ured hzzo-a i točka.
ja sma mijenjala ginekologa u prvom mjesecu,procedura je bila malo drugačija. Kod nove sestre sam ispunila izjavu,kopirala je,odnjela u hzzo,oni su mi ovjerili tri primjerka,sa tim išla kod starog gin po karton i onda ga donjela kod novog gin. čula sam da neki ne moraju ići sami nego oni šalju karton,a tako je i sa izjavom.Možda nije kod svakoga isto pa toliko da znate proceduru.
enigmatic is online now  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2008., 13:27   #19
Quote:
kinki kaže: Pogledaj post
Ja ovde moram iskoristit priliku i pohvalit mog dr Vulica, on radi i privatno i drzavno i jednako je dobar i temeljit prema svima. Toliko je njezan, blag, dobar i strpljiv da bih ga svima preporucila. Mojoj jetrvi je vodio trudnocu i prezadovoljna je. UZV se placa jednom mjesecno a za trudnice je bespatan ja mislim. Sto se tice uputnica, uvik mi je dao sve sta sam trazila bez pitanja i komentara.
Da ne bi bilo zabune, posto ima jos dva gin Vulica u St-ja govorim o dr Robertu Vulicu!!!
__________________
Ništa ja ne potpisujem!!!
kinki
kinki is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2008., 14:32   #20
Quote:
in spe kaže: Pogledaj post
Ne znam kakva je situacija u drugim gradovima, ali u Zagrebu je katastrofa, svi ginekolozi su puni, tako i da ga hoćeš promijeniti, male su ti šanse da ćeš uspjeti. Čim čuju da mijenjaš postojećeg, odgovor je isti - puni smo, ne primamo više pacijenata. Tako da si relano osuđen na onog koji ti je "dodijeljen".
ja sam promijenila ginekologa u zagrebu baš prošle godine
ali, bar kao trudnica možeš onda promijeniti jer trudnicu ne smije nitko odbit
(ali, i taj prvi kojeg imaš ti nije 'dodijeljen' nego si ga nekad sama izabrala..ja sam prvi put išla kod ginekologa prije 12 godina i otišla sam u ordinaciju u koju sam htjela i otvorila karton. bitno je samo da doktor ima ugovor s hzzo-om)
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:48.