Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.01.2008., 20:25   #1
Crysis 2 [*]

Njemački igrači portal GameStar prošlog je tjedna objavio kratak razgovor s Stevenom Benderom iz Cryteka, a povod je bez nekih velikih iznenađenja bio novi nastavak Crysisa.

Naime, već je ranije najavljeno kako je Crysis zamišljen kao trilogija (zbog toga prvi dio ima onako glup završetak), a Steven Bender o idućem dijelu nije želio mnogo govoriti osim da su se autori najviše koncentrirali na poboljšanje grafike , poglavito tekstura lica i 3D animacija kako bi dobili fotorealističnu kvalitetu usporedivu s filmovima. Hardverske zahtjeve, nažalost, nije spomenuo.

Ovdje ce se govoriti o najavljenom Crysisu 2

Postajte
tmataija is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2008., 20:34   #2
Ovo bude samo pokazivanje do kud je grafika napredovala i preseravanje istom

Ak ocu gledati lijepe stvari, isel budem u muzej
d._m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2008., 22:25   #3
Super. Bolja grafika, bolja lica, ljepša igra.

Al i dalje glupa priča, glup kraj, glupi dijalozi, neoptimiziranost (WTF, platio sam komp preko soma eura i ne mogu igrat sa sve na high i AAx4 a da mi FPS ne padne ispod 20!), užasan Multiplayer, loš support (od patcha nikakve koristi) itd...
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2008., 22:27   #4
je i moći će se pokretat na 2 x duo ili 2 x quad procesorima, DAKLE do 8 procesora na 1 matičnoj koji izlaze nagodinu i 2 grafičke i rama na bacanje ...,ma sranje, samo navlače da se troše pare na hardware, a ako će biti slična ovoj ,koma živa.
to je moje mišljenje ali mislim da je opravdano
hrkivoj is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2008., 00:30   #5
Quote:
hrkivoj kaže: Pogledaj post
je i moći će se pokretat na 2 x duo ili 2 x quad procesorima, DAKLE do 8 procesora na 1 matičnoj koji izlaze nagodinu i 2 grafičke i rama na bacanje ...,ma sranje, samo navlače da se troše pare na hardware, a ako će biti slična ovoj ,koma živa.
to je moje mišljenje ali mislim da je opravdano
ja cu biti zadovoljan ako bude trazila samo 2 graficke,jer ni ovaj crysis ne ide kako treba na 2 geforce 8800 gtx na full detaljima,nemorate vjerovati
ali nemozes igrati sa dvje graficke vrijedne zajedno 9000 kn ,jer igra steka
__________________
'The art of war is simple enough. Find out where your enemy is. Get at him as soon as you can. Strike him as hard as you can, and keep moving.'
crozoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2008., 01:06   #6
crysis 2 i 3 nece mnogo zahtevati od hardvera , samo 10 procesora sa 32 jezgra i 16 graficke sa 17 trilijuna tranzistora , sitnica to mozete nabaviti u 2015 godini.
selogabar is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2008., 01:35   #7
crysis je sranje, odigrao do kraja na delta težini i sprdačina! umjetna inteligencija nikakva, priča kao iz neke slikovnice, jedino što valja je grafika, al ako samo to tjera ljude da sline za nekom igrom, onda stvarno
i još nešto, gdje su nestale dobre igre tipa sof 2 gdje si trgao udove? presmješne su mi ove pucačine u kojima skoro da i nema krvi....a fizika je smiješna
Mulelele is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2008., 22:32   #8
da ne otvaram novu temu bzveze pa ću tu pitati...
jel ima neko ptoblema sa crashanjem kad treba sejvat igru (crysis naravno) ????imam patvh 1.1 i sve lijepo šljakalo do pred kraj igre....poćelo me to zajebavat na snijegu onom i sada sam na brodu i svaki put kada je checkpoint treba sejvat i zabloka i crasha se. WTF??i nekad sejva i kada dodjem do iduceg checkpointa onda obaveuno opet crash....grr
aj ak je neko imo problem nek pomogne pls
Osječko is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2008., 23:05   #9
Moje je mišljenje da je crysis napravljen u suradnji s industrijom hardwarea namjerno s ciljem da ljudi kupuju još dodatnog,boljeg,skupljeg hardwarea. sve je to povezana "mafija" koja će kad tad zaribat jer se glavno uništava a to je igrivost. veliki sam ljubitelj dobre grafike ali rijetko spojim to i igrivost u posljednje vrijeme.neračunajući cod4,wic,coh,medieval,anno1701.
__________________
Jebem ti Ve-mil
Mr.Muscolo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2008., 23:07   #10
Quote:
Osječko kaže: Pogledaj post
da ne otvaram novu temu bzveze pa ću tu pitati...
jel ima neko ptoblema sa crashanjem kad treba sejvat igru (crysis naravno) ????imam patvh 1.1 i sve lijepo šljakalo do pred kraj igre....poćelo me to zajebavat na snijegu onom i sada sam na brodu i svaki put kada je checkpoint treba sejvat i zabloka i crasha se. WTF??i nekad sejva i kada dodjem do iduceg checkpointa onda obaveuno opet crash....grr
aj ak je neko imo problem nek pomogne pls
a da nije možda do konfe. kakvu imaš. da ti nije malo prezahtjevno pa se sve sruši(pregrije)
__________________
Jebem ti Ve-mil
Mr.Muscolo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2008., 15:22   #11
Quote:
Mr.Muscolo kaže: Pogledaj post
Moje je mišljenje da je crysis napravljen u suradnji s industrijom hardwarea namjerno s ciljem da ljudi kupuju još dodatnog,boljeg,skupljeg hardwarea. sve je to povezana "mafija" koja će kad tad zaribat jer se glavno uništava a to je igrivost. veliki sam ljubitelj dobre grafike ali rijetko spojim to i igrivost u posljednje vrijeme.neračunajući cod4,wic,coh,medieval,anno1701.
Kapitalizam, svi smo mi njegovi robovi,a cim sam cuo da ce se u Crysis-u 2 orjentirati samo na grafiku rekao sam si da je još vece sranje nego sam mislio igranjem jedinice. (UT99 4 ever)
G_Man is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2008., 15:32   #12
konfa mi je sviježe kupljena prije koji tjedan....quad 6600, 2gb ddr2 (800),HD 3870
igram na 1280x1024 i na high i sve lijepo išli (znalo zatrzat malo ali ništa strašno) i sad pred kraj to sa sejvanjem nes zeza....probo sam i na optimizirano stavit tj. na medium i isto bude to....a proc mi se ne grije ni grafa vise nego u ostalim igrama (npr. cod igram na 1600 rez i sve max i odlično radi i grijanje isto ko i u ovom)tak da kontam da nije to
Osječko is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2008., 17:55   #13
Quote:
Osječko kaže: Pogledaj post
konfa mi je sviježe kupljena prije koji tjedan....quad 6600, 2gb ddr2 (800),HD 3870
igram na 1280x1024 i na high i sve lijepo išli (znalo zatrzat malo ali ništa strašno) i sad pred kraj to sa sejvanjem nes zeza....probo sam i na optimizirano stavit tj. na medium i isto bude to....a proc mi se ne grije ni grafa vise nego u ostalim igrama (npr. cod igram na 1600 rez i sve max i odlično radi i grijanje isto ko i u ovom)tak da kontam da nije to
kupio si super komp i jel nije smiješno da ti na toj konfi igra zašteka.(nepikam na komp nego na igru)žišku
__________________
Jebem ti Ve-mil
Mr.Muscolo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2008., 20:52   #14
hehe istina al evo uspio sam unatoč crashevima preć to govno Sad prelazim na Cod 4..
sam ne naživciralo što je sve lijepo glatko islo do pred kraj ne kontam jos zasto al hebes ti crysis(valjd ce se popravit jos u drugom patchu)
Osječko is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2008., 22:47   #15
Quote:
Osječko kaže: Pogledaj post
hehe istina al evo uspio sam unatoč crashevima preć to govno Sad prelazim na Cod 4..
sam ne naživciralo što je sve lijepo glatko islo do pred kraj ne kontam jos zasto al hebes ti crysis(valjd ce se popravit jos u drugom patchu)
igraj ti cod4. meni se više sviđa a i nisam pobornik "svemirskih" oružja.
__________________
Jebem ti Ve-mil
Mr.Muscolo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2008., 01:26   #16
Pazite što sam dobio na pm zbog posta na ovom topicu, to je poslao stanoviti tiger ace:

Da vidimo, tvoje je misljenje da je u CRYSIS fizika smjesna, da je umjetna inteligencija i multiplayer na nuli. Moje je misljenje da si ti glup ko kurac !!!
Ajmo usporediti COD 4 i CRYSIS !!!!

1. Umjetna inteligencija : u cod 4 likovi se doslovno naseru pred ciljnik ili se stanu nasred ulice i cekaju mesiju !!! CRYSIS likovi se sakrivaju, okružuju te, ili bjeze ako skuze da si nadnaravno jak !!!

2. Fizika: u cod 4 je nema,stvari su tako dobro spojene da ih nebi odvojio ni nukom !!!
Crysis ne samo da se lišče miče u skladu sa vjetrom, i da mozes unistit skoro pa sve, razbacat, usitnit i iskoristit kao zaklon ili oruzje !!!

3.Multiplayer : o tome ni nezelim pricat. CRYSIS ima puno bolji, zabavniji i grafički atraktivniji multiplayer za razliku od cod 4 koji se moze opisat kao puko govno.

Ukratko CRYSIS je puno realistićniji od cod-a 4 u svakom pogledu. A pogotovo u grafici i igrivosti, cod 4 izgleda kao prealfa verzija nitendo igre !!!

PS. Ispricavam se zbog uvrede ali me zivcira kad ljudi nemaju pojma o cemu govore !!!

obožavam kad mi se takvi kreteni ničim izazvani javljaju, živio
Mulelele is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2008., 10:16   #17
Pa slažem se da Crysis ima puno bolji AI i fiziku od CoD 4, no Multiplayer... Tu CoD 4 pere jako, bez ovako dobrog multiplayera igra ne bi vrijedila puno kad ima onako kratak SP. Crysis MP je jadan, nedorađen te nije ispunio potencijal.

Btw, OVAJ TOPIC JE O CRYSIS 2, a ne o raspravi CoD 4 vs Crysis (taj topic već postoji!).
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2008., 15:38   #18
Thumbs up

Quote:
Spec.tre kaže: Pogledaj post
Pa slažem se da Crysis ima puno bolji AI i fiziku od CoD 4, no Multiplayer... Tu CoD 4 pere jako, bez ovako dobrog multiplayera igra ne bi vrijedila puno kad ima onako kratak SP. Crysis MP je jadan, nedorađen te nije ispunio potencijal.

Btw, OVAJ TOPIC JE O CRYSIS 2, a ne o raspravi CoD 4 vs Crysis (taj topic već postoji!).
Mulelele is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2008., 15:03   #19
Hmmm...

Sto se tice Crysisa, igra je samo uvid u buducnost tj. kakvi ce nam Hardver trebat za 2,3 godine da bi uzivali FPS igrama! Ja sam dugogodisnji fan Half-lifea, od prve pa do zadnje verzije sve sam igrao i prosao! Mislio sam da vise nece biti igre koja ce me toliko fascinirati svojom radnjom, okruzjem...Ali eto pojavio se Crysis, imam Pentium 4 3.0 MHz (znaci nije dual-core) 800 Rama i Radeon 9600 graficku i igra radi! Jest da je na low sa detaljima ali jebi ga dok se pare ne skupe morao sam se zadovoljiti sa time! Iako je na low grafika me i dalje zadivljuje nadam se da cu moci i nastavak igrat na svom kompu sa low ali prema najavama dolazi jos zahtjevnije cudo od igre koje ce fakat traziti najnoviju tehnologiju (jos malo pa ce mo koristi i kompove kakve ima NASA)!
Price o tome da je plasiranje igre povezano sa proizvodjacima Hardvera ne drzi vodu ali moglo bi se naci i nesto istine u tome! Sve u svemu Crysis je prekretnica u FPS igrama i bas zato ne ispunjava sve nasa ocekivanja ali vjerujem da ce nastavak biti mnogo bolji (i naravno zahtjevniji), da ce ga usavrsiti kako bi svi bili zadovoljni!
Dukenukem is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2009., 21:16   #20
Crysis 2

evo novog nastavka
-trailer
-gamespot
aj-vi-ou is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:19.