Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.05.2009., 10:26   #201
@ ta.ja

Već izostavljena i zaboravljena
sex-addict is offline  
Old 19.05.2009., 12:16   #202
Quote:
ta.ja kaže: Pogledaj post
A ekvivalent "ajde debela, stisni tu picku, skroz je labavo, a ni pusenje bas nije bilo nesto, poceo sam gledati na sat i razmisljati o dlakama na tvojim nogama" bi sigurno bio "...šta naslanjaš tu pivsku trbušinu na mene i jebi me zguza jer ne želim gledati u tvoju ćelu...." možda je bolje odmah naglasiti da su nekima debele žene, dlakave žene i ostale žene koje se ne uklapaju u 4funov ideal ljepote poprilično jebozovne, isto tako ima žena koje obožavaju ćelave muškarce ili one s pivskim trbuhom, samo za slučaj da se oko toga ne razvije neka rasprava
ma dobro o ukusima se ne raspravlja, ali opet, prilicno sam siguran da su takvi koji se pale na takve u manjini.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 19.05.2009., 16:45   #203
Meni moj može govoriti što god hoće, bitno mi je samo da me kvalitetno izjebe
Liu is offline  
Old 19.05.2009., 21:21   #204
Quote:
sex-addict kaže: Pogledaj post
@ ta.ja

Već izostavljena i zaboravljena
Nadam se da držiš do riječi

Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
ma dobro o ukusima se ne raspravlja, ali opet, prilicno sam siguran da su takvi koji se pale na takve u manjini.
Svatko si može tražiti i izabrati ono što mu najviše paše, a ostali to ne bi trebali osuđivati,zar ne? A sad, da li su u većini ili manjini, to je pitanje za neku anketu

Nego, ja sam se nadala da će Mali boss podnesti izvještaj, a kad tamo od njega ni slova. Čut će me kad se udostoji pojaviti Nadam se da im je bilo lijepo i da su obogatili svoj seksualni život, ali znatiželjna sam
ta.ja is offline  
Old 20.05.2009., 08:41   #205
Quote:
ta.ja kaže: Pogledaj post

Baš mi je drago da se samo mene proziva radi "droljo", a i druge žene, kao i ja, ističu da ih to ne uzbuđuje. Ja sam rekla da me to ne uzbuđuje a ne da onaj koji izgovara te riječi misli da sam uistinu drolja. Ne mislim da je dirty talk uvreda, ali mislim da "droljo" nije jedina riječ koja spada u dirty talk. Vidim da je vama lakše drvlje i kamenje bacati pa onda samo izvolite
A ekvivalent "ajde debela, stisni tu picku, skroz je labavo, a ni pusenje bas nije bilo nesto, poceo sam gledati na sat i razmisljati o dlakama na tvojim nogama" bi sigurno bio "...šta naslanjaš tu pivsku trbušinu na mene i jebi me zguza jer ne želim gledati u tvoju ćelu...." možda je bolje odmah naglasiti da su nekima debele žene, dlakave žene i ostale žene koje se ne uklapaju u 4funov ideal ljepote poprilično jebozovne, isto tako ima žena koje obožavaju ćelave muškarce ili one s pivskim trbuhom, samo za slučaj da se oko toga ne razvije neka rasprava
@sex-addict - jebi koga hoćeš i govori droljo kome hoćeš, a mene i koliko sam ja sub (sudeći prema tome što me ne uzbuđuje riječ "droljo") izostavi iz svojih razmišljanja
Prvo, ovo što si navela nije nikakav ekvivalent onome, a drugo, ti si pun k**** nesigurna u sebe.
El Bradbury is offline  
Old 20.05.2009., 08:54   #206
Quote:
El Bradbury kaže: Pogledaj post
ti si pun k**** nesigurna u sebe.
Po čemu?
Ne volim ni ja da me se naziva droljom.
To nije drty talk. To je uvreda.

Bi li tebi bia drty talk da ti cura kaže - 'Jebi me k'o svih 10 prije tebe skupa!!!!'
Dođe na isto.
__________________
Oprosti mi Bože šta sam Dalmatinka...
Madamoiselle is offline  
Old 20.05.2009., 09:02   #207
Quote:
Madamoiselle kaže: Pogledaj post
Po čemu?
Ne volim ni ja da me se naziva droljom.
To nije drty talk. To je uvreda.
tebi vjerojatno je, onome koji bi te tako nazvao - vjerojatno nije


Quote:
Madamoiselle kaže: Pogledaj post
Bi li tebi bia drty talk da ti cura kaže - 'Jebi me k'o svih 10 prije tebe skupa!!!!'
Dođe na isto.
a nije bas isto
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 20.05.2009., 09:08   #208
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
tebi vjerojatno je, onome koji bi te tako nazvao - vjerojatno nije

a nije bas isto
U krevetu se rade stvari koje oboma pašu. Pod br. 1.

A drugo...isto je.
Drolja je i jedno i drugo, samo u prvom slučaju tip nije svjestan da meni moja pička ipak znači više nego njemu i da me to vrijeđa, a u drugom slučaju nije svjestan da mu je ego malo proradia.
Ali vi često niste svjesni puno toga.

Kakva je to logika da ja pazim šta njemu paše, a on ne pazi na mene? Još su jači oni koji bi išli objašnjavat kako to nije ništa uvredljivo...pa znam šta me vriđa valjda.

Ne mislim na tebe ovom prilikom
__________________
Oprosti mi Bože šta sam Dalmatinka...
Madamoiselle is offline  
Old 20.05.2009., 09:15   #209
Quote:
Madamoiselle kaže: Pogledaj post
U krevetu se rade stvari koje oboma pašu. Pod br. 1.

A drugo...isto je.
Drolja je i jedno i drugo, samo u prvom slučaju tip nije svjestan da meni moja pička ipak znači više nego njemu i da me to vrijeđa, a u drugom slučaju nije svjestan da mu je ego malo proradia.
Ali vi često niste svjesni puno toga.

Kakva je to logika da ja pazim šta njemu paše, a on ne pazi na mene? Još su jači oni koji bi išli objašnjavat kako to nije ništa uvredljivo...pa znam šta me vriđa valjda.

Ne mislim na tebe ovom prilikom

naravno, pretpostavka je da oboma pase sve sto se radi u sexu. samo debil ce te zvati droljom ako zna da to tebi nije napeto, dapace da ti je odbojno.

e, sad kad si se vec gore dotakla vrijednosti peechke... daj mi to objasni
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 20.05.2009., 09:21   #210
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
naravno, pretpostavka je da oboma pase sve sto se radi u sexu. samo debil ce te zvati droljom ako zna da to tebi nije napeto, dapace da ti je odbojno.

e, sad kad si se vec gore dotakla vrijednosti peechke... daj mi to objasni
Pa zna se šta je drolja.
A ja svoju p**** čuvam godinama da bi neki serle doša i u sri sexa mi reka 'droljo'. Ma zalipačila bi ga prvom pepeljarom i otišla cmizdrit.
Ako sam ti dala p****, onda je cijeni. Radilo se samo o sexu ili vezi. Nisam stvar za praznit jaja.
__________________
Oprosti mi Bože šta sam Dalmatinka...
Madamoiselle is offline  
Old 20.05.2009., 09:27   #211
Quote:
Madamoiselle kaže: Pogledaj post
Pa zna se šta je drolja.
A ja svoju p**** čuvam godinama da bi neki serle doša i u sri sexa mi reka 'droljo'. Ma zalipačila bi ga prvom pepeljarom i otišla cmizdrit.
Ako sam ti dala p****, onda je cijeni. Radilo se samo o sexu ili vezi. Nisam stvar za praznit jaja.
a cuj, evo iskreno, meni drolja nije uvreda(cak bi moglo biti i na kompliment, ovisno o situaciji, cak i izvan kreveta), ali droljetina bi vec bila (znam da nema smisla, necu ni probati objasniti, nest' interno u ekipi )

tako da, bitno je sto znaci onome tko to izgovara.

i... ja nikad ne cijenim picku. cijenim osobu. ali ne zbog picke. couldn't care less

usput, vishe cijenim osobe koje ne ocekuju neko tesko cijenjenje mozda sam ja malo uvrnut, ali eto
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 20.05.2009., 09:30   #212
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
a cuj, evo iskreno, meni drolja nije uvreda(cak bi moglo biti i na kompliment, ovisno o situaciji, cak i izvan kreveta), ali droljetina bi vec bila (znam da nema smisla, necu ni probati objasniti, nest' interno u ekipi )

tako da, bitno je sto znaci onome tko to izgovara.

i... ja nikad ne cijenim picku. cijenim osobu. ali ne zbog picke. couldn't care less

usput, vishe cijenim osobe koje ne ocekuju neko tesko cijenjenje mozda sam ja malo uvrnut, ali eto
Naravno, sve to stoji.
I shvaćam ono droljo-droljetino Ali...jbga...takva je situacija u državi. Neke stvari su rezervirane samo za noći punog miseca i onog tko me misli ženit. Nazovi me primitivnom, ali je tako.

A i to s cjenjenjem...tko će me cjenit ako neću sama sebe? Moraš malo...
__________________
Oprosti mi Bože šta sam Dalmatinka...
Madamoiselle is offline  
Old 20.05.2009., 09:34   #213
Quote:
Madamoiselle kaže: Pogledaj post
Naravno, sve to stoji.
I shvaćam ono droljo-droljetino Ali...jbga...takva je situacija u državi. Neke stvari su rezervirane samo za noći punog miseca i onog tko me misli ženit. Nazovi me primitivnom, ali je tako.

A i to s cjenjenjem...tko će me cjenit ako neću sama sebe? Moraš malo...
ma oke, ali ocekivati cijenjenje jer si dala picke mi zvuci malo bezveze. ja mislim da te mora poceti cijeniti od trena kada te primjeti
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 20.05.2009., 09:37   #214
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
ma oke, ali ocekivati cijenjenje jer si dala picke mi zvuci malo bezveze. ja mislim da te mora poceti cijeniti od trena kada te primjeti
To se podrazumjeva.
Ali ne zaboravit da sam osoba kad ugleda pičku.
__________________
Oprosti mi Bože šta sam Dalmatinka...
Madamoiselle is offline  
Old 20.05.2009., 09:43   #215
Quote:
Madamoiselle kaže: Pogledaj post
To se podrazumjeva.
Ali ne zaboravit da sam osoba kad ugleda pičku.
pa ako je vec licem u lice sa njom, valjad se krene covjek posteno upoznati znas ono, etiketa.... ljubljenje i sl
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 20.05.2009., 09:46   #216
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
pa ako je vec licem u lice sa njom, valjad se krene covjek posteno upoznati znas ono, etiketa.... ljubljenje i sl
Ma nek mi stavi bar prst u usta da i ja imam šta radit, pa nek radi šta oče
__________________
Oprosti mi Bože šta sam Dalmatinka...
Madamoiselle is offline  
Old 20.05.2009., 09:47   #217
Quote:
Madamoiselle kaže: Pogledaj post
Nisam stvar za praznit jaja.
Stvar je perspektive; netko prazni jaja, netko te puni, a čin isti. Zašto gledaš na čašu kao polupraznu?

Quote:
Madamoiselle kaže: Pogledaj post
Ali ne zaboravit da sam osoba kad ugleda pičku.
Pa uglavnom rastu kao osobe u očima promatrača pri tome. Iznimka su vjerojatno ginekolozi.
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Old 20.05.2009., 09:50   #218
Quote:
Madamoiselle kaže: Pogledaj post
Po čemu?
Ne volim ni ja da me se naziva droljom.
To nije drty talk. To je uvreda.

Bi li tebi bia drty talk da ti cura kaže - 'Jebi me k'o svih 10 prije tebe skupa!!!!'
Dođe na isto.
Možda u tvojoj glavi. Inače ne.
El Bradbury is offline  
Old 20.05.2009., 09:51   #219
Quote:
vrrrlet kaže: Pogledaj post
Stvar je perspektive; netko prazni jaja, netko te puni, a čin isti. Zašto gledaš na čašu kao polupraznu?:
Može on praznit jaja di oče. Ali kad puni nek puni MENE zbog MENE.

Quote:
vrrrlet kaže: Pogledaj post
Pa uglavnom rastu kao osobe u očima promatrača pri tome. Iznimka su vjerojatno ginekolozi.
Pička k'o pička. Vidiš jednu vidia si sve.
Ja sam ipak jedinstvena.
__________________
Oprosti mi Bože šta sam Dalmatinka...
Madamoiselle is offline  
Old 20.05.2009., 09:52   #220
Quote:
Madamoiselle kaže: Pogledaj post
Ma nek mi stavi bar prst u usta da i ja imam šta radit, pa nek radi šta oče
a vidi, on tebi usta ti bi samo prst. pa sta nismo rekli da moramo cijenit to?

znaci ako on vec tebi da usta dolje , pa neces mu se s prstom igrati


__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:16.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger