Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.12.2009., 23:01   #21
Quote:
sanja77 kaže: Pogledaj post
mamu trpim
i ja svoju
mislim si - ak je ona preživjela moj pubertet, moram i ja nekako njen klimax
__________________
B612
alapača is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2009., 23:35   #22
Mojoj mami su izvadili i maternicu i jajnike kad je imala 50. Imali smo susjedu koja je u klimaksu upala u tešku depresiju i ubila se. Čula sam da žene u klimaksu često budu na rubu ludila dok ih ne prođe taj period. Tako da smo se pripremili, a ono ništa, baš ništa. Čak ni valunge nije imala. Njoj je njena prijateljica doktorica preporučila da uzima kalcij-magnezij-cink u kapsulama i omega-3. Stvarno neznam kakve to veze ima, ali njoj,a kasnije i mojoj teti, zbilja je pomoglo.
moremall is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2009., 20:55   #23
Quote:
moremall kaže: Pogledaj post
Mojoj mami su izvadili i maternicu i jajnike kad je imala 50. Imali smo susjedu koja je u klimaksu upala u tešku depresiju i ubila se. Čula sam da žene u klimaksu često budu na rubu ludila dok ih ne prođe taj period. Tako da smo se pripremili, a ono ništa, baš ništa. Čak ni valunge nije imala. Njoj je njena prijateljica doktorica preporučila da uzima kalcij-magnezij-cink u kapsulama i omega-3. Stvarno neznam kakve to veze ima, ali njoj,a kasnije i mojoj teti, zbilja je pomoglo.
Sutra kupujem.
__________________
07/2008

"Whenever people agree with me I feel I must be wrong."
sanja77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2010., 07:22   #24
Kod moje stare to traje već kojih pet godina, a u zadnjih dvije skoro svakodnevno konzumira alkohol i tablete za smirenje i onda se uopće ne sjeća sranja koja je napravila. Naravno studiram u drugom gradu, no nije baš krasno kada te skoro svakodnevno maltretira preko telefona...
fandango is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2010., 11:26   #25
Quote:
moremall kaže: Pogledaj post
Mojoj mami su izvadili i maternicu i jajnike kad je imala 50. Imali smo susjedu koja je u klimaksu upala u tešku depresiju i ubila se. Čula sam da žene u klimaksu često budu na rubu ludila dok ih ne prođe taj period. Tako da smo se pripremili, a ono ništa, baš ništa. Čak ni valunge nije imala. Njoj je njena prijateljica doktorica preporučila da uzima kalcij-magnezij-cink u kapsulama i omega-3. Stvarno neznam kakve to veze ima, ali njoj,a kasnije i mojoj teti, zbilja je pomoglo.
Isto i kod mene, s tim da je bila duuugo na nekakvim hormonskim flasterima.
Taman sam tada bila u srednjoj školi pa sam i ja bila vještica svoje vrste. Ugl, bilo i prošlo, srećom bez gadnih uspomena.
__________________
Život je ono što se događa dok ti planiraš
gwendolynD is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2010., 16:59   #26
Moja još nije u menopauzi, ali mogla bi svaki tren.
Orleanska I. is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2010., 17:33   #27
proživljavam..a najstrašnije što ona o tome ne želi pričat..ma nije ona u menopauzinedavno joj dođe prija istih godina i kaže a kako ti to proživljavaš imaš li valunge,promjene raspoloženja..a moja kaže ma kakvi
ja sam nadodala ne osjeća ona to ali mi da..tada je bila u dobroj fazi pa se samo nasmijala
 
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:02.