Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Big Brother 2007 (sezona 4)

Big Brother 2007 (sezona 4) Vedran, Tessa, Arsen, Martina, Krešo...

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.11.2007., 17:34   #21
Quote:
SrceOdGraffita kaže: Pogledaj post
dragi/a žoan, zbog ovakve izjave kojom sugeriras da je javni biljeznik placen ili ucijenjen ili na bilo koji nacin pod utjecajem clana obitelji nekog od natjecatelja riskiras tuzbu zbog klevete... a ocito je i da nisi dobro upoznat s time koliko ti je indentitet "tajan"
super mi je kad ljudi misle da se na netu mogu sakrit samo zato što imaju avatar umjesto imena i prezimena
__________________
“Let's put a smile on that face!”
Tiamat is offline  
Old 22.11.2007., 17:43   #22
Quote:
Bundevica kaže: Pogledaj post
I prestani se prijetiti forumašima i zastrašivati ih tužbom. To je glupost. Ovo je forum i zabava, a ako se ti treseš od straha radi svog posla ili onog što radiš (ili ne radiš ) to je tvoj problem a ne naš.
Nije glupost. Naravno da te se može tužit.
Tebi nešto može izgledat kao zabava, dok onom koga klevećeš to zabavno nije.
To što još nitko nije tužio ljude koji olajavaju po forumima je čisto zbog beznačajnosti nas i naših postova. Ali da nekom padne na pamet, može.
__________________
“Let's put a smile on that face!”
Tiamat is offline  
Old 22.11.2007., 23:42   #23
Quote:
Tiamat kaže: Pogledaj post
Nije glupost. Naravno da te se može tužit.
Tebi nešto može izgledat kao zabava, dok onom koga klevećeš to zabavno nije.
To što još nitko nije tužio ljude koji olajavaju po forumima je čisto zbog beznačajnosti nas i naših postova. Ali da nekom padne na pamet, može.
Pitanje je što je definicija olajavanja? Po toj tvojoj logici može se forum zatvoriti. Ne budi smiješna. BB tj. RTL bi bankrotirao da ide tužiti ljude jer, zamisli, "olajavaju kandidate"!


A ništa ti nije sumnjivo da čim se postavi pitanje regularnosti glasanja (a to je i moj novac kao i novac svakog gledatelja koji glasa) onda se javi neka anonimka ili anonimac, koji naravno nema veze s RTL-om i koji se prijeti tužbom. Kaj se ne smije o tom ni razgovarati, odmah je kleveta? Čudno malo, jelda? Daj molim te...
Bundevica is offline  
Old 22.11.2007., 23:43   #24
Quote:
Tiamat kaže: Pogledaj post
super mi je kad ljudi misle da se na netu mogu sakrit samo zato što imaju avatar umjesto imena i prezimena

Ti si iz policije? Pa zašto ti ne postaš pod svojim imenom ako tvrdiš da se drugi skrivaju?
Bundevica is offline  
Old 23.11.2007., 12:35   #25
Draga Bundevice,
ne moram nikoga braniti ali bi bilo zgodno ponekad misliti vlastitom, a ne tudjom glavom. Osobno se nisam prijetila tuzbom nikome, nego samo upozorila na cinjenicu da si odgovorna za svoje izjave i da te "anonimnost" weba ne moze sakriti.
Ako i dalje vjerujes da si "anonimna" zato jer imas neki nick i avatar po vlastitom izboru, onda je vrijeme ili da upises sat informatike ili da se malo bolje informiras (mozes i kod moderatora).

Vezano na modele glasanja i prihode, zasto bih morala raditi za telekomunikacije ili RTL da bih se time bavila? Pa i mene zanima koliko se tu novaca moze privrijediti i ima li smisla pokretati takvo poslovanje...

I na kraju, po pretpostavkom da BB ima neki scenarij, ne bi li onda RTL trebao zaposliti ljude koji ce taj scenarij znati i provesti bez nekog veceg slamperaja?
__________________
Bio jednom jedan...
SrceOdGraffita is offline  
Old 23.11.2007., 13:20   #26
Drago Srce od Grafita,
nisi odgovorila na pitanja nego opet indirektno zastrašuješ, što navodi na pomisao da je u igri dosta velika stvar jer tko bi se žestio da nije? Ja iza svojih izjava stojim tako da bih htjela vidjeti nekog tko će me radi forumašenja izvest pred sud pravde! Ili predlažeš uvođenje verbalnog delikta kontra Big Brothera? Smiješno je na kakvom power tripu su neki ljudi...

Savjet za tebe, nemoj se prijetiti pogotovo ako ne možeš ispuniti svoje prijetnje.

O svemu se može i treba otvoreno razgovarati. Ako je nekome sumnjivo glasanje zašto bi bilo zabranjeno ili kažnjivo o tome razgovarati na forumu?

Jer ne glasaš ti privatno sa svojim novcem u nekoj internoj igri zatvorenog kruga, nego gledatelji kojima je rečeno da oni odlučuju svojim glasovima. Ako već daju ca. 4 kune za poziv, onda bi bilo korektno da to nije uzalud. Zar ne?
Bundevica is offline  
Old 24.11.2007., 00:43   #27
Bundevice, idemo iz pocetka...
Nikome se ja nisam prijetila nego samo upozorila na to da svaka izjava povlaci odgovornost. Podsjetila sam i da NE postoji anonimnost na webu, a buduci da mislis drukcije mozda se ti trebas malo informirati o tome kako internet funkcionira. (ovo nije prijetnja nego dobronamjeran savjet)
Da si pazljivo citala sto sam pisala o glasanju bilo bi ti jasno da sam se potrudila saznati kako sustav glasanja funkcionira te kako se dijeli profit, pa mislim da nesto o glasnju mogu i reci.
Isto tako slucajno sam (iz privatnih razloga) radila s javnim biljeznicima pa znam da im odvjetnici nisu nadredjeni sto "dobro informiran/a" zoan navodi...

Ne znam kako tebe zastrasuju inace, ali stvarno moras pazljivije citati.

A ocjenjujem da se radi o bivsem djelatniku/ci koji je posao izgubio vlastitom krivnjom jer sam prvo procitala SVE sto je zoan napisao/la.

Off topic: evo, jos jedan dobronamjeran savjet - ako pozelis glasati za humanitarne telefone, jedini brojevi gdje sva sredstva idu udruzi/osobi/projektu su brojevi 060 9xxx jer samo na toj kombinaciji brojeva se i drzava i T-com odricu prihoda u korist humanitarnog projekta
u svim ostalim slucajevima i t-com i davatelji usluge (markotel, nth, etc) zadrzavaju dio prihoda... u slucaju bb-a naravno da se prihod dijeli izmedju t-coma, ostalih operatera i rtl-a. a gledatelji glasaju da bi na kraju sudjelovali u izvlacenju za auto, ne
__________________
Bio jednom jedan...
SrceOdGraffita is offline  
Old 24.11.2007., 00:45   #28
ma da aja paola jaca od arsena i gorana
Apolon is offline  
Old 24.11.2007., 13:35   #29
jao, kao da je ovo prva sezona u kojoj se sumnja na regularnost glasovanja.

u drugoj sezoni, kada je kićo ispao, toliko se sumnjalo, da su forumaši na službenom forumu, kao i mediji, zahtjevali dolazak javnog bilježnika u live emisije i prikazan bolji uvid glasovanja gledateljima.

kakve sad tužbe... zašto onda nitko nije bio tužen? niti je rtl niti produkcija bb-a tražila motiv tih zahtjeva.

i sada sumnjam u glasovanje. već poznati rezultati sa minimalnom razlikom na sredini tjedna... dajte molim vas. šta to niste isfurali prošlih sezona?
već odavno je shvaćeno da je tako lakša manipulacija za izbacivanje određenog stanara. bezveze...
čuvajte vi poslovne tajne, al dopustite da vam ljudi ne vjeruju i da imaju pravo na skeptičnost.
crna_perla is offline  
Old 24.11.2007., 15:50   #30
Quote:
crna_perla kaže: Pogledaj post
već poznati rezultati sa minimalnom razlikom na sredini tjedna... dajte molim vas. šta to niste isfurali prošlih sezona?
već odavno je shvaćeno da je tako lakša manipulacija za izbacivanje određenog stanara.
presmiješno. ne vrijedi uopće pisati na kakvo dno se ovo srozalo...u mulj
cola3 is offline  
Old 24.11.2007., 17:04   #31
Quote:
cola3 kaže: Pogledaj post
presmiješno. ne vrijedi uopće pisati na kakvo dno se ovo srozalo...u mulj
pa ja ne znam jel uopće još postoji koji kreten koji glasa jer viruje da njegov glas nešto znači???
__________________
And now I know how Joan of Arc felt..
miseducata is offline  
Old 25.01.2008., 03:37   #32
zidic!
__________________
You go down to the bottom of the sea, where the water isn't even blue anymore, where the sky is only a memory, and you float there, in the silence. And you stay there, and you decide, that you'll die for them. Only then do they start coming out. They come, and they greet you, and they judge the love you have for them. If it's sincere, if it's pure, they'll be with you, and take you away forever.
Oblica is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:02.