Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.07.2014., 00:03   #941
Quote:
oKladitelj kaže: Pogledaj post
Ljudi otvorite oci i slusajte sta vam pokusavam objasnit..

Ljuljanje marketa, ako je namjerno, se radi zbog arbitraza, inace se dogada zbog nesrazmjera uplata, a zatim se ravna i to je stara prica iz osnova ekonomije..

potpune gluposti su da neki 50eur tipster ima snagu pomaknuti kvote na bilokojem relevantnom trzistu iz razloga koje sam naveo, ako ih kuzis ok, ako ne opet ok.

zahvaljujem na savjetu o blogabet, ali pitam se koristite li jos koju stranicu ili alat nakon sta odlucite koje parove cete igrati.. npr dali stavljate kfc 1.25 zajedno na listic sa 3.15 ili.. kako vi birate ispravan sistem ako imate cetri tipa sa prosj. 1.65 kfc-om?

znace li vam sta distribucija ili devijacija.. ili sam na potpuno krivom forumu za takva pitanja..?
definitivno si na krivom mjestu ako misliš nastavit s tim nadmenim stavom...

nabacio si nekoliko pojmova i što misliš da si time postigao?

ako ti ljudi koji prate stvar, a među njima sam i ja, više godina, tvrde da blogabet tipsteri sa 300+ followera (i tko zna kolko još "nevidljivih" i tko zna kolko pretplatnika) ruše koeficijente i to ih ruše stravično, tvoja je stvar da odbijaš u to vjerovati...


ali ako već misliš uporan u oholom branjenju svoje početne teze (ne znam iz kojeg razloga, osim čistog ega), onda mi barem probaj razjasniti kojim bi to mehanizmom neki arber mogao toliko rušiti koeficijente s početne razine, a da se pritom služi blogabetom ili nekim drugim sredstvom samo kao "maskom"'??


kaj misliš da si ti jedini u hrvatskoj čuo za arbirtražu?
pa arbitraža se upravo i radi tamo gdje nastaju tako velike rupe zbog ogromnih padova koefa, a oni se DOGAĐAJU zbog akcija kladiteljskih sindikata, prvenstvo zato...

zato se nakon početnog pada nakon nekog vremena i počne događati baš suprotno, koefi se počnu vraćati prema izvornoj vrijednosti...
Sht is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2014., 00:53   #942
Quote:
PhillHeath kaže: Pogledaj post
nije bitan plus nego iznos i winrate moze mnogo ljudi zavrsit u plusu siguran sam sa 7-8 oklada po mjesecu ovaj lapeno o kojem pricamo u godinu dana ima omjer

435-229-12 i 35 % yielda na skoro 700 pickova znaci ima winrate 66 %
Ne, bas obratno, ovdje se radi iskljucivo o novcu, znaci bitan je plus, a ne winrate

Uz dobar money managment mozes i sa winrateom manjim od 50% biti u plusu, a zarada je ono sto je bitno kod kladjenja
Anonimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2014., 01:52   #943
Quote:
Anonimi kaže: Pogledaj post
Ne, bas obratno, ovdje se radi iskljucivo o novcu, znaci bitan je plus, a ne winrate

Uz dobar money managment mozes i sa winrateom manjim od 50% biti u plusu, a zarada je ono sto je bitno kod kladjenja
pa da zato sam i reko nije bitan plus nego iznos

mogu ja bit u plusu 5 kuna svaki mjesec ali onaj koji je 5 tisuca sigurno mu je bolji dan

to znam primjer brasil tipster sa 40 % winrate stalno fulava igra na velike kvote al jebiga u plusu je

osobno to mrzim

ovog tvog sam naveo nije bitan plusu u smislu da je zadnju utakmicu odigro na hrvatsku protiv meksika a ne u smislu novaca

iskreno nemam pojma tko je to samo sam proguglao i vidio da je zadnji tip jel meksiko hrvatska
PhillHeath is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2014., 02:40   #944
Quote:
oKladitelj kaže: Pogledaj post
Ako neke kladionice i ruse koeficijente zbog tipova dokazano uspjesnih tipstera, a to nema nikakvog smisla koliko god to cudno neupucenima izgledalo, jer bet exchange-ovi svoje koeficijente nece pomaknuti ni milimetra jer oni koji lay-aju sigurno (mozda ne svi ali dovoljno prevelik broj) ne prate ni tipstere ni druge kladionice u rusanju kvota, jer oni uglavnom pokusavaju zakljuciti arbitrazu. Dakle, ako bet exchange drzi kvotu onda se veliki novac sigurno nece valjat po nizoj kvoti u supersportu u vinjanima donjim, nego na betfairu (ili pinnaclu koji ih cesto prati u stopu). Time bi zavrsio pricu o tipsterima koji uglavnom love u mutnom po logici "plati mi pa ako fulas ja ti vratim.." jer to njima znaci samo da ako prode onda prode, a ako ne prode "evo ti nazad pare, mene to ionako nije kostalo nista, a i proci ce neki drugi puta pa ja u plusu kako god okrenes...".

Sta se tice "carobnih" stranica, nisam mislio na stranice besplatnih ili bilokakvih tipstera, nego na stranice koje su azurne sa statistikom ili informacijama vezanim za sportasa ili klub, znam da ih ima puno ali ja sam pitao koristis li koje ili koje su tebi i ostalim forumasima dokazano dobre. Osobno nemam takve u svojim "alatima" a bilo bi dobro imati ih. Inace za usporedbe kvota ili pomicanja koristim oddsportal.com dok mi oddschecker.com nije dobar.

Medu kalkulatorima je potpuni kaos uglavnom gluposti, ali nedavno sam pronasao jedan koji mi se cini dobar i ima tocno ono sta mi je trebalo - usporedbu sistema - tako da napokon znam sta odigrat ako mislim da cu pogodit bar 5-6 od 8 sa nekim prosijecnim kfc.om 1.85. Definitivno preporucujem: advancedbetcalc.com ,ali da ne ispadne da sad ja radim nekom strancu reklamu molim neki dobar savjet oko sport statistike ili stranice sa sportskim tracevima koji se ubrzo pokazu istinitim
poz

Kako staviti u istu rečenicu : ozbiljno klađenje sa zaradom, hr kladionicu i 8 parova na listiću od kojih pogađaš 5 ili 6?
To što hr klada daje po 1,85 (1,76 realnih zbog mt) na netu je 1,8-1,9 pa i više! I nema poreza na dobitak
Ako se kladiš a 95 i više % oklada ti nije singl onda si daleko od ozbiljnog klađenja.

Ozbiljan kladitelj koji ne zna zašto se blogabetu vjeruje?
Otvori račun, besplatno je i vodi blog par dana i naučiti ćeš
meliri is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2014., 10:01   #945
Quote:
PhillHeath kaže: Pogledaj post
pa da zato sam i reko nije bitan plus nego iznos

mogu ja bit u plusu 5 kuna svaki mjesec ali onaj koji je 5 tisuca sigurno mu je bolji dan

to znam primjer brasil tipster sa 40 % winrate stalno fulava igra na velike kvote al jebiga u plusu je

osobno to mrzim

ovog tvog sam naveo nije bitan plusu u smislu da je zadnju utakmicu odigro na hrvatsku protiv meksika a ne u smislu novaca

iskreno nemam pojma tko je to samo sam proguglao i vidio da je zadnji tip jel meksiko hrvatska
Kad si vec googlo pogledaj mu statistiku, rekorde i ostalo sta ima na blogu, s tim da on zaradjuje dosta vise, ali ove uloge koji su navedeni na blogu je uveo od 9. mjeseca da bi ljudima koji ga prate bilo lakse, inace on ulaze dosta vise. Prije je pisao samo nizi, srednji, visi ulog.

A ovo sta mu je na blogu je ono sta postavi besplatno, inace igra puno vise toga, ali moras uzet pretplatu

Pratim ga vec par godina i to sta ponekad stavi besplatno(nekad i po 3 put u istom tjednu, a nekad nista 2 tj) je razlog da mi je jedan od najjacih blogera, a ne kao ostali koji sve postavljaju kad parovi vec zavrse
Anonimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2014., 11:07   #946
hvala puno na informacijama

ja sam obozavatelj tih nizih liga i nemogu si pomoc, ali cu ubuduce itekako pripazit. nevjerojatno da mogu tako lagati sa statistikama..

edit- kaze neko 188bet.. evo gledam mec Rochedale-Brisbane Force, rezultat 3-2 u 50.minuti, statisticki shots on target 3-0 ?

p.s. bet365 je maka komplet novozelandsku i australsku ligu vec duze vremena iz ponude za live kladenje a to su mi bile top lige..
__________________
Rađe nabroj koncerte i što se po diskačima svira

Zadnje uređivanje mentalny : 19.07.2014. at 11:13.
mentalny is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2014., 11:53   #947
Samo ću reći jednu stvar vezano za tog šmicera. I ja sam prije 4-5 godina čuo za njega, nerijetko posjećivao blog, pa i prepisao neke parove. Nakon nekog vrimena sam skužio da momčina redovito briše gubitne parove i ostavlja samo manji dio gubitnih listića, predstavljajući se kao vrhunski kladitelj.

Isto tako, jedan prijatelj je kupio mjesečnu pretplatu kod njega, dobivao parove 7-8 dana i nakon što je šmicer promašio skoro sve poslane parove, nije mu se više javio niti slao parove.
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2014., 12:23   #948
Quote:
Tsigalko 11 kaže: Pogledaj post
Samo ću reći jednu stvar vezano za tog šmicera. I ja sam prije 4-5 godina čuo za njega, nerijetko posjećivao blog, pa i prepisao neke parove. Nakon nekog vrimena sam skužio da momčina redovito briše gubitne parove i ostavlja samo manji dio gubitnih listića, predstavljajući se kao vrhunski kladitelj.

Isto tako, jedan prijatelj je kupio mjesečnu pretplatu kod njega, dobivao parove 7-8 dana i nakon što je šmicer promašio skoro sve poslane parove, nije mu se više javio niti slao parove.
Fantastično! Kakva skemčina. Mislim da bi se vrlo lako moglo doći do osobnih podataka tog prevaranta. Ja sam osobno prije par godina imao s njim prepirku, tvrdio sam da je daleko od vrhunskog tipstera, puno stvari kod njega ne valja, mislim, tko ozbiljan se kladi tako da odigra koef 3.10 i onda na to doda zicer 1.10

Ako ga se želi pratiti, gotovo je nemoguće očekivati ostvarivati iste rezultate kao on dugoročno, jer su koefi ZGAŽENI minutama nakon objave parova na blogu.



E sad sam se sjetio jednog majstora koji je nedavno, stvarno ne znam na koju foru, došao do mojeg maila i spamao me tjednima o svojem blogu, svojem "diverzijalnom" načinu klađenja, a čujem da nisam jedini koje je tako zaspamao.

Uglavnom, pratio sam dečka dva mjeseca na blogu, bio je stvarno izbirljiv, igrao je velke koefe, uglavnom smislene parove, i imao ogroman ROI na malom uzorku.

Onda je počeo sve živo fulavat, igrati ko zadnji amater, i na kraju je ugasio blog, a pare koje je pokupio za pretplatu mogu si samo mislit di su završile.

Što je najsmješnije, predstavljao se kao Antonio Jajetić na mailu, a pretplata bi mu se uplaćivala putem bona u HL. Kada bih baš bio veliko đubre, mogao bih mu napraviti velike probleme u životu, ali nisam u toj fazi trenutno.


Kod nas je sve još puno skema, jer je ekipa needucirana i 90% ljudi se još kladi u lokalcima, što samo dovvoljno govori o njihovoj ozbiljnosti što se tiče klađenja.
Sht is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2014., 12:31   #949
Quote:
mentalny kaže: Pogledaj post
hvala puno na informacijama

ja sam obozavatelj tih nizih liga i nemogu si pomoc, ali cu ubuduce itekako pripazit. nevjerojatno da mogu tako lagati sa statistikama..

edit- kaze neko 188bet.. evo gledam mec Rochedale-Brisbane Force, rezultat 3-2 u 50.minuti, statisticki shots on target 3-0 ?

p.s. bet365 je maka komplet novozelandsku i australsku ligu vec duze vremena iz ponude za live kladenje a to su mi bile top lige..
Zna i b365 često imat bisera u statistici, kao recimo, jedna momčad je imala 60 napada ukupno, od toga 65 opasnih napada


Da, australce su kompletno izbacili, bit će da su gadno curili na njima, posebno one U21 lige, tamo se trpalo do vrha...
Sht is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2014., 12:42   #950
upravo tako anonimni,

novac je taj koji vrti svijet i mjenja kvote, a ne neki tipster koji je prognozirao ovo ili ono.

matematika vlada (za ovakve kao sht) nevidljivom rukom, a za nas ostale koji ju poznajemo jasno vidljivim setom pravila koja vise od bilokakvog tipstera otvara mjesta arbitrazama ili valuebetovima.

a ti majstore sht, ako ces ti za svaku rijec koju ne razumijes mislit da ti netko popuje, onda si kupi rijecnik i ne skaci na svaku.. a ja sam samo lijepo pitao i evo opet cu: jesu li vam tipsteri jedini "alat" ili koristite kakve statisticke analizatore, kalkulatore uloga ili bilosta?.. i ako da, djelite li igracke ili..
oKladitelj is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 19.07.2014., 12:47   #951
hej merli, a otkud tebi da ja koristim hr klade, nadalje 5 od 8 sa 1.8 je zarada.. sta ti pricas?

ja mozda stvarno trebam jednostavnije recenice koristit za takve kao ti..
oKladitelj is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 19.07.2014., 12:51   #952
Quote:
Sht kaže: Pogledaj post
Sve pet, ali kako ti taj način vrlo vjerojatno nećeš podijelit s pukom, taj vrlo opskurni i specifičan način primjene MGa će ostati nepoznat, dok će poznat ostati onaj veći dio koji vodi u sigurnu smrt banke.

Zato bolje odmah izbit ljudi iz glave tu ideju, dok nije kasno.
U ovom slučaju, stvarno je bolje spriječit nego liječit.



Inače, imam jedno pitanje. Frend mi se žali da ga kradu u konverziji valuta s kladionice na MB (kad je majstor otvorio MB u kunama, a kladi se u eurima!).

Uglavnom, pri pretvaranju uzmu mu stvarno ogroman dio kolača, nekih 10ak posto, nekad i više, i ono to sada želi zaobići. Pitao me kako, ja sam malo proučavao,vidim da je VIP status na MB (Skrill) opcija jer nudi mogućnost posjedovanja računa u raznim valutama.

Međutim, da bi postao VIP, moraš transaktirati (i to ne person-to-person, to se ne računa) 6k eura u bilo koja tri mjeseca, što on naravno ne zadovoljava

Čitao sam da je druga opcija zatvorit Skrill acc i otvorit novi u drugoj valuti, njega onda treba opet verificirati i sva ta govna (možda i ne?), ali ima veći problem:

da li je uopće moguće na kladi (konkretno, lik igra na bet365) promijeniti MB adresu, da ne bi bilo velikih problema, da ga krivo ne savjetuje i napravim mu veliki kuršlus?
Prvo, naravno da ga kradu, prihvatio je njihova pravila igre, ali laže da je 10%. Recimo, tečaj na Skrillu je 7.5, dok je na bet375 7.7 (bar je bilo, odavno se ne kladim), tako da se gubi određena svota, ali nikako 10%.

Ni slučajno zatvarati Skrill acc i otvarati novi, ako ga skuže, a hoće, najebao je.


Quote:
Sht kaže: Pogledaj post


A što se mog pitanja tiče, koje je meni ipak važnije- dakle, ako sam te dobro shvatio: zatvaranjem sadašnjem acca na Skrillu i otvaranjem novog u eurima, ne bi se promijenila adresa istog, iz recimo početnog peroperić@yahoo.com (koji je sada u kunama) u recimo peroperić[email protected] (koji bi bio u eurima)??

Jer ako dođe i do najmanje promjene u samoj Skrill adresi, kužiš da isplata s klade (konkretno bet365) ne bi bila moguća.
Ponavljam, on ne smije zatvoriti sadašnji Skrill i otvoriti isti s istim podacima. Banirat će ga. Jedini način promijene valute je da se njima pošalje upit (ima u Helpu), da želi promijeniti valutu. I onda ih iz dana u dan bombardirati takvim upitima jer nisu baš ažurni.

Promijenu valute će oni odraditi za njega, ali prije nego promijeni valutu neka prebaci sav novac s kunskog Skrilla jer nisam siguran da će mu ga prebaciti na Skrill s eurima.

To će potrajati oko mjesec dana cca. Ali na kraju se ispalati.
papirlova is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2014., 13:16   #953
Prebačeni postovi s teme Klađenje u HR kladionicama


Molim ubuduće bez imena tipstera, jer se to smatra reklamom, koja se na ovom forumu plaća.

Nećemo opet prolaziti iste stvari
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2014., 13:51   #954
Ne koristim nikakve alate. Koristim excel tablicu za statistiku u koju unosim sve oklade i to je to.

Igram singl, eventualno dubl i to je sva mudrost. Nikakvi sistemi, nikakvi kalkulatori.

Koeficijenti se mjenjaju zbog količine novca koji je uplaćen na neki ishod.

Na ITF su mali limiti, i jako malo novca se inače uplati po meču, i sad kad u roku 2 minute na neki under primiš uplate od strane 20 ljudi, logično je da će spustiti koef, odnosno pomjeriti marginu. Upravo to se dogada s njegovim parovima.

Ista stvar ti je sa srpskom košarkom, SEHA ligom.

Pa za Superbowl si na bet365 mogao uplatiti 100 000€ bez ikakvog problema, a da ne pomjere marginu ili koeficijent. Zašto? Pa jer je velik market. Ista stvar je s ligom prvaka (grupnom fazom) i svim većim natjecanjima.

Naše kladionice su druga priča. Neke šalju na autorizaciju iznose od 200kn, a neke "tek" na 500-600.
Adzivu is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2014., 13:54   #955
Quote:
papirlova kaže: Pogledaj post

Ponavljam, on ne smije zatvoriti sadašnji Skrill i otvoriti isti s istim podacima. Banirat će ga. Jedini način promijene valute je da se njima pošalje upit (ima u Helpu), da želi promijeniti valutu. I onda ih iz dana u dan bombardirati takvim upitima jer nisu baš ažurni.

Promijenu valute će oni odraditi za njega, ali prije nego promijeni valutu neka prebaci sav novac s kunskog Skrilla jer nisam siguran da će mu ga prebaciti na Skrill s eurima.

To će potrajati oko mjesec dana cca. Ali na kraju se ispalati.
Ako ih se nazove naprave sve puno brže
Adzivu is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2014., 14:03   #956
Quote:
oKladitelj kaže: Pogledaj post
hej merli, a otkud tebi da ja koristim hr klade, nadalje 5 od 8 sa 1.8 je zarada.. sta ti pricas?

ja mozda stvarno trebam jednostavnije recenice koristit za takve kao ti..
Pogledaj što si pisao dvije stranice prije? A 1.85 je tečaj tipičan za lokalne klade

Tko ozbiljan igra sisteme?
Kontriranje zadnjeg para na listiću?
Dječje pizdarije

Ne igraj taj zadnji par, igraj samo singl jer nema tog sistema koji će ti dati profit ako ne pogađaš
A ako pogađaš dovoljno često singlovi će ti dati odličan profit.
Jednostavno
meliri is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2014., 14:27   #957
Quote:
Tsigalko 11 kaže: Pogledaj post
Samo ću reći jednu stvar vezano za tog šmicera. I ja sam prije 4-5 godina čuo za njega, nerijetko posjećivao blog, pa i prepisao neke parove. Nakon nekog vrimena sam skužio da momčina redovito briše gubitne parove i ostavlja samo manji dio gubitnih listića, predstavljajući se kao vrhunski kladitelj.

Isto tako, jedan prijatelj je kupio mjesečnu pretplatu kod njega, dobivao parove 7-8 dana i nakon što je šmicer promašio skoro sve poslane parove, nije mu se više javio niti slao parove.
Meni se cini da si povrsno gledao. On cesto makne gubitne listice tako da kad se otvori blog se vidi samo trenutna dobitna serija. Znaci kad promasi listic onda makne i taj gubitni i dobitne prije njega. Naravno to je samo ono sta vidis kad otvoris blog. Sa strane imas kalendar i vidis tocno koji dan je sta igro arhivu. Mislim da nikad nije pobriso nijedan par. Ispravi me ako sam u krivu

A pretplatu sam i ja imao jedan mjesec i poslao mi je jedno 15-20 listica smsom, ali isto sam odustao jer mu prebrzo ruse tecajeve da bi bilo isplativo.
Anonimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2014., 18:21   #958
Alati za uspješno klađenje

Koji su najkorisniji alati u klađenju?

Šta koriste oni koji stvarno zarađuju i žive od klađenja?

Koje metode, analize i modele koriste najuspješniji igrači?
oKladitelj is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2014., 18:33   #959
Slobodno izrazite svoje viđenje stvari, svima nam je u interesu podjeliti pozitivna iskustva jer brzo se utvrdi koje su stvari doista korisne a koje su samo šminka i smetnja.. ( nadam se da će nam administratori dopustiti slobodnu izmjenu informacija vezanih na temu a ne biti cenzori i gušitelji slobodnog svijeta )
osobno ne volim previse stranice sa tipovima nego bas alate poput onih u excell-u gdje mozete napraviti copy-paste statistiku dvaju ekipa pa vam izbaci koeficijente na temelju statistike - kad uz to vezemo traceve o ozljedama igraca isl. onda dobijemo mozda sliku o realnoj vrijednosti koeficijenata i uhvatimo kakav value bet..

vasa misljenja?
oKladitelj is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2014., 19:09   #960
odlicna tema

zanima me na kojoj stranici se mogu pratiti izostanci u nogometu?
ramos_4 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:42.