Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.01.2014., 17:47   #41
Quote:
maki32 kaže: Pogledaj post
Iskusniji "rukometaši", šta mislite danas o Francuska-Poljska, i Srbija-RUsija?
Francuska under 28,5 ali pobjeda. Bolji jesu čak i oslabljeni, iako mislim da neće biti previše razlike. A under zato jer su Poljaci primili preko 28 golova 2 puta u zadnjih cca 25 utakmica. zadnji put prije skoro 2 godine od Španjolaca (33).

Srbi lagano to riješavaju, Rusi su stvarno najslabiji na ovom prvenstvu uz crnogorce. Najbolja opcija under Rusa 26,5. Poljaci su im zabili 19, sumnjam da će Rusi 27.
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2014., 18:42   #42
20:15h

Bjelorusija - Švedska (-4,5)2 @ 2,00 (22-30)


Bjelorusi u prvoj izuzetno slabašni, Švedska dosta dobra, igraju skoro doma, po 2-3 razlike u svakom poluvremenu dovoljno za pokriti hendikep, kvota primamljiva za probati.

Zadnje uređivanje bambus88 : 16.01.2014. at 00:29.
janick gers is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2014., 21:05   #43
Guigou M(-3,5+)-Pol-Fra (15.01. 20:15) više@1,55 (4)-Već je neko pisao za Guigou-a,igrač sličan našem Čupku,par kontri,par sedmeraca i over je tu,isto kao sa Čupkom...U prvoj tekmi je zabio 7/7=100%, od toga 3 sedmerca...

Ekdahl d.R.(-4,5+)-Bje-Šve (15.01. 20:15) više@1,70 (5)-Čovjek odigrao 47min, 5/5 kontri sve kroz sredinu,a po statistici,Bjelorusi primaju najviše golova kroz sredinu,na kraju završio sa 7/8 golova.

Nilsson A.(-2,5+)-Bje-Šve (15.01. 20:15) više@1,85 (7)-Ovaj pick mi se najviše sviđa,u 25min igre zabio 4 gola,sve sa 6m,nadam se da će tako i danas nastavit.Bjeloruski golmani zadnju tekmu ne brane baš dobro sa 6m imaju 0/5

__________________
Barcelona i 7 patuljaka... :)

Zadnje uređivanje bambus88 : 16.01.2014. at 00:31.
Figo_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2014., 11:14   #44
Lazarov 7,5 više 1,65 (8)
Jako bitna utakmica za Makedonce danas. Ako pobijede Austriju, a Danska ne bude iznenađena od Čeha Makedonci prenose dalje 2 boda. Kiro će sigurno imati maksimalnu minutažu u napadu, kao i protiv Čeha (43 minute). U toj utakmici zabio je 12/23. Mislim da ne bi bilo čudno da i danas uzme oko 20 šuteva brojeći penale. Kiro u toj ekipi ima ogroman kredit. Čak i ako promaši penal puca opet. Gotovo svaka akcija radi se za njega. Austrijanci su najavili flastera na Hansena pa im je zabio 10 komada. Uništili su ih Danci vanjskim šutom. Kiro nije ništa puno lošiji od Danskih šutera i mislim da će i on danas napraviti velikih problema Austrijskoj obrani. 10/12 iz penala ima Kiro u prve dvije utakmice. Po 4 penala skrivila je momčad Austrije u prve dvije utakmice, pa ako tako bude i danas i Kiro bude efikasan ovaj prag ne bi trebao predstavljati preveliki problem.

EDIT:Makedonci su ostali bez još jednog lijevog vanjskog, tako da će Mirkulovski i Kiro igrati doslovno cijelo vrijeme.

Sigurdsson 5,5 više 1,75 (7)
Prvo lijevo krilo Islanda, a od ove utakmice i jedino. Sigurmansson je "izbačen" iz momčadi, ali ionako je SIgurdsson igrao 60 minuta u obje utakmice do sada. U prvoj protiv Norvežana zabio je 9/11, od toga 2/3 iz penala, nakon što je Gudjonsson promašio svoj 3. št iz penala. U 2. utakmici protiv mađara, zabio je 5/7. Razlog zašto nije zabio više je samo 1 penal na utakmici za Island, koji je realizirao. Imao je šansi iz igre , ali je Mikler sjajno branio. Španjolci su primili 18 golova s krila u prve dvije utakmice, s time da je bilo upućeno 28 šuteva, što je stvarno puno. 4 penala skrivili su protiv Mađara, 3 protiv Norvežana. Ako tako bude i danas, mislim da bi Sigurdsson trebao lagano preko ove granice.
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"

Zadnje uređivanje bambus88 : 16.01.2014. at 20:56.
ksapi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2014., 11:25   #45
lazarova sam vec i ja uzeo, al nije mi jasno ovo za sigurdsonna

jel on 1 pucac penala ili je to gudjonson? jer dosta u ovom tipu ovisi o tome

osim lazarova odigrao sam i:

makedonija - austrija vise od 49.5 @ 1.85 SS (sad je kvota pala na 1.7) (43)

ovo je vjerojatno granica stavljena zbog 2 makedonske tekme koje su zavrsile sa 50 i 48 golova. Prva kontra danca je imala 50 golova, ali kako je sve bilo rijeseno dosta rano, nije se islo punim gasom do kraja i zato je palo malo golova, a u drugoj je bilo napeto i ostalo na 48 golova, ponajvise zbog ceskog golmana koji je skinuo 21 loptu!

Austrijancu su obje tekem otisli u over: protiv ceha 50 golova, a kontra danaca 62.

Na pripremama su makeodnci igrali tekme sa 56/59/58 golova.
Austrijanci 57/52/61

Nijedna momcad neba bas nekog ludaka na golu koji bi mogao skinuti 20ak lopti, dapace svaki golman je bio dobar u po jednoj tekmi, ali s totalom od 15 lopti skinutih.

u stanleybetu imaju 50.5 ali daju 1.88 na over, definitivno bolje odigrati tamo nego u SS-u

Zadnje uređivanje bambus88 : 16.01.2014. at 20:56. Reason: novi tip
Padrone is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2014., 11:29   #46
Quote:
Padrone kaže: Pogledaj post
lazarova sam vec i ja uzeo, al nije mi jasno ovo za sigurdsonna

jel on 1 pucac penala ili je to gudjonson? jer dosta u ovom tipu ovisi o tome
Gudjonsson je bio prvi izvođač u prvoj utakmici,zabio 2 pa promašio,nastavio je pucati Sigurdsson..prvi je zabio,drugi promašio, pa treći opet zabio. U sljedećoj utakmici prvi i jedini penal izveo je Sigurdsson i zabio. Inače je on prvi izvođač kod Islanđana već dosta dugo vremena. Ne vidim razlog zašto sad ne bi nastvaio pucati i u ovoj utakmici.
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2014., 11:32   #47
Gdje si našao 7,5 za Kiru?

Ja sam uzeo kod HL 8,5 1.85
gelo85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2014., 11:42   #48
Quote:
gelo85 kaže: Pogledaj post
Gdje si našao 7,5 za Kiru?

Ja sam uzeo kod HL 8,5 1.85
svugdje osim u HL je 7,5
ali po manjim kvotama, 1,60-1,65.

Danska-Češka/hendikep 1. poluvrijeme -2,5 1 1,60 SS (21-17)
Dancima ova pobjeda treba kako bi prenijeli maksimalna 4 boda dalje, stoga sam siguran kako će ući maksimalno u utakmicu kao i u obje do sada. Protiv Makedonaca na poluvremenu bilo je 12-8, a protiv Austrije 18-12. Česi su protiv Austrije na poluvremenu gubili su 14-9. Protiv njima doraslih Makedonaca vodili su 11-10 na poluvremenu. Danci stvarno goropadnu kreću u utakmice, dok su im glavne snage skroz odmorne. Mislim da će tako biti i danas. ovo je stvarno nizak hendikep 1. poluvremena za ovakvu utakmicu.
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"

Zadnje uređivanje bambus88 : 17.01.2014. at 01:59.
ksapi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2014., 11:44   #49
Quote:
ksapi kaže: Pogledaj post
svugdje osim u HL je 7,5
ali po manjim kvotama, 1,60-1,65.
Ma nema beda,imam filing da ovo ide na 10 komada i naviše,ulog je jednostavno prevelik.

Analize su ti odlicne
gelo85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2014., 12:05   #50
Quote:
gelo85 kaže: Pogledaj post
Ma nema beda,imam filing da ovo ide na 10 komada i naviše,ulog je jednostavno prevelik.

Analize su ti odlicne
mah, đaba mi šta su odlične kad nikad nije sve kako treba bit
ali hvala
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2014., 12:51   #51
ovo sam morao odigrati, preveliki value mi je to da propustim, pa makar sa simbolicnim ulogom

makedonija - austrija -> 2 @ 2.0 (PSK) (22-21)

dakle kvota vanije se krece vec oko 1.7, austrijacni su iskreno po meni pokazali bolji rukomet do sada, gledao sam obje tekme i bas ok igaju

kod makedonaca se sve svodi na daj Kiri loptu, bu on zabio
da, bude...al nije dosta samo kiro

kod austrijanaca imamo takoder ok vanjsku liniju, imaju jednog od najboljeg strijelca bundeslige u ekipi, golmani brane sasvim solidno

austrijanci igraju brzi rukomet, koji ne pase makedoncima i mislim da ce danas slaviti sa 2-3 gola razlike

Zadnje uređivanje bambus88 : 16.01.2014. at 20:59.
Padrone is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2014., 14:10   #52
Tko će kod Austrijanaca pucat penale ?

Vidio sam 4.5 granicu na Webera, ali isto tako prošlu nije pucao on, a taj drugi izvođač je imao 4/4 tako da Weber vjerojatno neće pucati ni danas !?
__________________
Gulbis, T. Haas, Youzhny, Llodra, Klizan, Benneteau, Dimitrov, Paire, Goffin, Dr. Ivo, Raonic Barthel, Penneta, Robson, Kvitova, Sharapova
asuekoto is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2014., 14:30   #53
Quote:
asuekoto kaže: Pogledaj post
Tko će kod Austrijanaca pucat penale ?

Vidio sam 4.5 granicu na Webera, ali isto tako prošlu nije pucao on, a taj drugi izvođač je imao 4/4 tako da Weber vjerojatno neće pucati ni danas !?
stvarno ne znam, nigdje ništa ne piše o tome. vjerojatno neće pucati.
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2014., 15:50   #54
Make/Aust(24,5)-Austrija 2 1,70 Supersport (21)

Dakle igram da će Austrijanci zabiti najmanje 25 golova. Do sad su na prvenstvu zabili 30 Češkoj i 29 Danskoj. Makedonci su primili 29 od Danske ( Danci im prodali 8 kontri ) i 24 od Češke ( Česi 6 kontri ). Češka je ostala za 1 gol prekratka od ove granice, ali oni su npr. Austrijancima zabili samo 20 golova. Češki glavni igrač Jicha u dvije utakmice ima šut 12/30, Austrija je jača, šta je i pokazala i dobila tu Češku 10 razlike. Uz par kontri i polukontri Austrija bi trebala preći ovu granicu. Nadam se da su pametni i da će igrati i brzi centar i pretrčati Makedonce, te da će napadi često završavati u prvi 10 sekundi.
__________________
Gulbis, T. Haas, Youzhny, Llodra, Klizan, Benneteau, Dimitrov, Paire, Goffin, Dr. Ivo, Raonic Barthel, Penneta, Robson, Kvitova, Sharapova

Zadnje uređivanje bambus88 : 16.01.2014. at 21:00.
asuekoto is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2014., 16:13   #55
Quote:
ksapi kaže: Pogledaj post
stvarno ne znam, nigdje ništa ne piše o tome. vjerojatno neće pucati.
WILCZYNSKI i Weber pucaju,s tim da WILCZYNSKI im izgleda služi samo za sedmerce,jer je odigrao samo 5min,a zabio 4/4 sedmerca...

Ja to nebi dirao...


Lazarov K.(-8,5+)-Mak-Aus (16.01. 18:15) više@1,85 (8)-Ksapi je više manje sve napisao,ja ću samo nadodat,s obzirom da Kiro puca i penale,Austrijanci su tu slabi imaju samo 1/8 obranjenih penala,najviše dobivaju golova kroz sredinu,ali Kiro igra posvuda,tako da je to još jedan +

Myrhol B.(-3,5+)-Mađ-Nor (16.01. 20:15) više@1,70 (2)-Norvežanima je ova tekma biti-ne biti,u dvije utakmice ima 8/15 gol/šut,od toga 5/11 sa 6m i 3/3 kontre.Mađari su primili 8 golova sa 6m,a 9 iz kontri.Ako nastavi sa standardnom minutažom i svojom solidnom igrom,ovo nebi trebao biti problem...
__________________
Barcelona i 7 patuljaka... :)

Zadnje uređivanje bambus88 : 17.01.2014. at 02:01.
Figo_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2014., 17:05   #56
Quote:
ksapi kaže: Pogledaj post
[B]
EDIT:Makedonci su ostali bez još jednog lijevog vanjskog, tako da će Mirkulovski i Kiro igrati doslovno cijelo vrijeme.
zbog ove informacije uzimam:
Mirkulovski 3,5 više 1,95 (2)

jicha 7.5 manje 1,85 (11)
Makedoncima i Austrijancima zabio 6komada,ne vjerujem da može Dancima zabit 8 koji su puno kvalitetnija ekipa od MAK i AUS.ukupno 7m 5od7 i 40% realizacije.

i malo iznanađenje
Španjolska-Island pik X 5 (1/1)
jučer Francuska-Poljska bila jako gusta tekma, očekujem nešto slično i danas.

Zadnje uređivanje bambus88 : 17.01.2014. at 02:02.
quadrifoglio is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2014., 17:41   #57
Quote:
quadrifoglio kaže: Pogledaj post
zbog ove informacije uzimam:
Mirkulovski 3,5 više 1,95
ja sam odigrao u favoritu i kvota je 2,20
PROFI10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2014., 19:01   #58
Quote:
PROFI10 kaže: Pogledaj post
ja sam odigrao u favoritu i kvota je 2,20
lagani oprez prema njemu, na pola je ozljeđen..
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2014., 11:46   #59
Nilsson 2,5 više 1,70 SS (3)
Jedan od 4 pivota Šveđana u rosteru. Jernemyr je zadužen samo za obranu pa nema još nijedan šut na ovom prvenstvu, drugi je Nielsen koji je igrao do sada ukupno 13 minuta i ima šut 0/1, treći je Tobias Karlsson-pivot Flensburga koji je do sada zabio tek 1 gol iz 2 pokušaja, on je isto specijalist za obranu. Za napad znači ostaje jedino gore navedeni Andreas Nilsson. Gledao sam ga protiv Crne Gore i jedan je od najboljih svjetskih pivota trenutno,rame uz rame s Toftom, Sorhaindom i ostalima. Šveđani imaju odličnu suradnju iz vana s njim,pogotovo desni vanjski Jakobsson koji mu je dao 3 lopte protiv Crne Gore (4/4),a Fahlgreen 3 protiv Bjelorusa (7/7). Čovjek je nepogrešiv kada primi loptu, do sada ima 11/11, a i izborio je ukupno 5 penala u te 2 utakmice. Jedina mala prepreka za ovu okladu je što Nilsson ne igra obranu pa će igrati samo napade gdje Šveđani ne istrče polukontru, ali uglavnom ne brzaju s tim nego odmah mijenjaju pošto mijenjaju dvojicu obrana-napad. Naši jako loše čuvaju pivote za sada, Bjeloruski nam je zabio 4 (ali iz 8 pokušaja,pošto je Alilović čudesno branio),Crnogorski isto 4 (iz 6 pokušaja). Curi najviše preko Vorija i ne sumnjam da su Šveđani to primjetili te će sigurno bazirati igru na tome. Ovo je niska granica za nekog ko dobija stvarno pregršt lopti na crtu, a realizira ih perfektno.

K.Lijewski 3,5 više 1,85 (4)
Lijewski je prvi desni vanjski Poljaka. Igra gotovo pa 60 minuta, izađe samo na kratko kako bi se odmorio. Tako je protiv Francuske igrao 47 minuta i zabio 4/8. Protiv Srba zabio je 3/7, ali teško je bilo za očekivati da će zabiti više od od ovog praga pošto su Poljaci ukupno dali 19 golova. Očekujem i danas sličnu minutažu, ali i sličnu količinu šuteva od strane Lijewskog. Rusi primaju stvarno puno golova iz vana. S pozicije desnog vanjskog Francuzi (odnosno Nyokas) zabili su im vanjskim šutom 6, iz prolaza 2 i iznudili 1 penal-čak 12 šuteva bilo je upućeno s ove pozicije. Protiv Srba slična priča, samo što su Srbi bili poprilično manje efikasni (Vujin)-4 gola iz 13 šuteva s desnog vanjskog. Mislim da će i danas dozvoliti poprilično vanjskih šuteva, pa da će Lijewski lagano preko.
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"

Zadnje uređivanje bambus88 : 17.01.2014. at 20:58.
ksapi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2014., 12:18   #60
Vori under 2,5@1,85 SS (1)

Odlaskom balica nasa igra na pivota se srozala pun kufer. Vori ovo prvenstvo ima 3/4 kontra bjelorusa i 1/1 kontra crne gore. Svedani su do sada ukupno primili 1 gol sa linije 6 metara. OK nisu to bili neki protivnici, no svejedno, ocito da dobro zatvaraju pivota. Vori ionako ne dobija puno lopti, jos ako uzmemo da i kad dobije cesto bude sedmerac a ne sut i gol, mislim da nece ici preko ove granice.


Karabatic over 4,5@1,75 SS (3)

Karabatic je ponovno u sjajnoj formi, i sto je jos bitnije sut mu je jako precizan jer sto reci nakon 14/16 nakon dvije tekme? Protiv Poljske je proveo na terenu preko 59 minuta, neka danas bude bar 40 i over nebi smio biti upitan. Jos jedna stavka koja ide u koris tovog tipa je sto nikola zabija i iz kontri (ukradenih lopti) a ne samo iz vanjskog suta.


Sretno svima, mene jucer austrija unistila

Zadnje uređivanje bambus88 : 17.01.2014. at 23:08.
Padrone is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:18.