Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.03.2008., 13:15   #1
Pitanja i odgovori u vezi Marsa i njegovih aspekata

Baš sam pomislila kada je krenulo s Marsićem u ribama kako bi Eduardo Alves da Silva mogao imati takvog.

Međutim bez sata rođenja se ne zna ni njegov Mars jer je na samom prelasku iz znaka ribe u znak ovna. Izgleda da je siroti Dudu pokupio oba i žrtvu i ratnika. Šuti i trpi, još i tješi ekipu oko sebe, daje im snagu za dalje ....dok ovnov Mars njemu daje snagu da izdrži svu tu bol.

Zeznut neki Mars.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2008., 13:40   #2
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Baš sam pomislila kada je krenulo s Marsićem u ribama kako bi Eduardo Alves da Silva mogao imati takvog.

Međutim bez sata rođenja se ne zna ni njegov Mars jer je na samom prelasku iz znaka ribe u znak ovna. Izgleda da je siroti Dudu pokupio oba i žrtvu i ratnika. Šuti i trpi, još i tješi ekipu oko sebe, daje im snagu za dalje ....dok ovnov Mars njemu daje snagu da izdrži svu tu bol.

Zeznut neki Mars.
Baš sam ga ubacila...rođen 25.02.1983., u ponoć je Mars na 0°05 Ovna tako da mu je sigurno u Ovnu, i taj Mars inače nije kod njega loš, dapače ima odlične aspekte...problem je njegovo Sunce u Ribama koje ima natalno kvadrat Uran/Jupiter i koje trpi Saturnovu opoziciju u ovom periodu...
Saradonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2008., 14:08   #3
Quote:
Saradonija kaže: Pogledaj post
Baš sam ga ubacila...rođen 25.02.1983., u ponoć je Mars na 0°05 Ovna tako da mu je sigurno u Ovnu, i taj Mars inače nije kod njega loš, dapače ima odlične aspekte...
Jee, u znaku ovna mu Marsek. Odlično za njega.
Quote:
problem je njegovo Sunce u Ribama koje ima natalno kvadrat Uran/Jupiter i koje trpi Saturnovu opoziciju u ovom periodu...
Da. Ono što još htjedoh reći bez obzira na sunčeko jest da izgleda je taj nultoprvi stupanj ovna posebno snažan. Gledala sam intervju nekidan s njim pa se mislim kakvu li bi pompu od cijele situacije napravio netko drugi. Dudu to sve fura smireno na granici divljenja ....nema što.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2008., 14:26   #4
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Jee, u znaku ovna mu Marsek. Odlično za njega.

Da. Ono što još htjedoh reći bez obzira na sunčeko jest da izgleda je taj nultoprvi stupanj ovna posebno snažan. Gledala sam intervju nekidan s njim pa se mislim kakvu li bi pompu od cijele situacije napravio netko drugi.Dudu to sve fura smireno na granici divljenja....nema što.
naravno kad mu je Sunce u Ribama 120 Pluton/Saturn....njemu je ovo šta mu se desilo ništa doli gotovo pa obično spoticanje.., a merkur60jupiter - kao ima i gori stvari u životu...pa nije osto bez noge...tako on misli...
Hrabar li je taj Mars u Ovnu...
Saradonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2008., 14:29   #5
Quote:
Saradonija kaže: Pogledaj post
naravno kad mu je Sunce u Ribama 120 Pluton/Saturn....njemu je ovo šta mu se desilo ništa doli gotovo pa obično spoticanje.., a merkur60jupiter - kao ima i gori stvari u životu...pa nije osto bez noge...tako on misli...
Hrabar li je taj Mars u Ovnu...
I kaže da je tako htio Bog.


P.S. evo....nek' onda ostane ovdje i natalka (za ponoć).
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2008., 14:32   #6
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
I kaže da je tako htio Bog.
to progovara mars 90 neptun iz njegovog natala
Saradonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2008., 14:57   #7
Quote:
Saradonija kaže: Pogledaj post
to progovara mars 90 neptun iz njegovog natala
Onda svi Brazilci to imaju, od prvog do zadnjeg su jako pobožni.
grifone is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2008., 15:11   #8
Pitanja i odgovori u vezi Marsa i njegovih aspekata

Quote:
Saradonija kaže: Pogledaj post
Mars u Ovnu
Samo dok borba i akcija postoje, kaže on, osjećam život, ćutim svoju snagu koja me jedina raduje, koju ne može istrošiti ni stotinu žena koje mi stalno predbacuju da sam hladan poput svog mača, napet poput luka, strog i nemilosrdan kao život. Ali voljet će me bez obzira što sam tvrd i strog, jer će to nadoknaditi moja strast i snaga, pa bez obzira što nisam stalno u svom domu s njima, onda kada jesam posvećujem im se i totalno predajem. Tada su samo one jedini moj cilj koji moram osvojiti, pobijediti i poraziti. I za divno čudo, one su, što me katkad malčice nervira, jedini pobijeđeni koji se osjeća pobjednikom.
Imam mars u ovnu i istina da sam dosta impulzivna i da znam brzo planit, živac, ali većina ovih stvari što sam čitala o marsu u ovnu i tome da bi se stalno borio nemaju veze sa mnom. Možda što sam žensko i mirni rakić, ali definitivno i zato šta je jedan napadnut pustim kvadratima sa mjesecom, jupiterom, uranom, saturnom i neptunom...moj mars je patnika a ne ratnik

Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Mars u blizancima:
Mars također ne voli otezanje, on je kao vojnik uvijek spreman da pripuca, tako da ovakav Mars ima problema s dvije stvari: jedna je koncentracija na jednu temu ili zamisao. Druga je prebrzo prelažnje s pravog problema, naravno pod pretpostavkom da je problem taj koji treba riješiti, a ne upucati (napucaj ga sad, napucaj ga sad ).

Kako je u prirodi ove planete želja za dokazivanjem, Mars u blizancu se dokazuje kroz mentalno poticajne razgovore, verbalne provokacije, um je uvijek aktivan, spreman da dijalogom napadne i porazi protivnika. Ili istjera stvari na čistac.

Ima još jedna stvar kod ovog Marsa koja se najviše ogleda kroz seksualnu stranu. Pošto je blizanac duplić i vječni leptirić ovakvom Marsu je vrlo otvoren pogled na sve mogućnosti. Samim time teško mu je ostvariti onu - jednu. Teško mu je postići seksualno i fizičko ispunjenje (sjedinjenje ) s jednim partnerom, pa često to ispadne kao neka igra ili ništa ili dva. On je kao i Mars u vagi sklon flertu, s razlikom da onaj u vagi koketira, a ovaj baš fletuje (recimo to su oni stariji stričeki preko pet banki kada bare prodavačice u dućanima ).
huh momak mi ima marsa u blizancima i mogu reć da je ovim poprilično pogođen. Prvo čovjek se obožava svađat, još je agresivni ovan i sve mu je borba. Bože, kad se sa njim uhvatim u raspravu uvijek mislim kako bi bilo dobro da imam nekog pored sebe da mi briše znoj sa čela I skače sa jednog problema na drugi tako da se normalni čovjek pogubi u svemu tome..al najjače od svega je to na koliko god mu logičnih načina čovjek objasnio da je u krivu on neodustaje...

Istina je da je sklon flertu, mislim da on to neshvaća ozbiljno, čisto kao zabavu pa ni mene ne opterećuje previše...ali da je otvoren prema svakakvim mogućnostima nije. Zapravo je baš konzervativan u tom pogledu. A uopće ne znam zašto, možda trigon sa mjesecom
ćićolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2008., 16:17   #9
Quote:
ćićolina kaže: Pogledaj post
Imam mars u ovnu i istina da sam dosta impulzivna i da znam brzo planit, živac, ali većina ovih stvari što sam čitala o marsu u ovnu i tome da bi se stalno borio nemaju veze sa mnom. Možda što sam žensko i mirni rakić, ali definitivno i zato šta je jedan napadnut pustim kvadratima sa mjesecom, jupiterom, uranom, saturnom i neptunom...moj mars je patnika a ne ratnik


huh momak mi ima marsa u blizancima i mogu reć da je ovim poprilično pogođen. Prvo čovjek se obožava svađat, još je agresivni ovan i sve mu je borba. Bože, kad se sa njim uhvatim u raspravu uvijek mislim kako bi bilo dobro da imam nekog pored sebe da mi briše znoj sa čela I skače sa jednog problema na drugi tako da se normalni čovjek pogubi u svemu tome..al najjače od svega je to na koliko god mu logičnih načina čovjek objasnio da je u krivu on neodustaje...
Pa zar to nije slika tvog marsa? nemoj mu zamjerati, drugačiji ne može ni biti s obzirom na tvoj mars u ovnu. Da je imalo drugačiji ne bi ga ni mogla doživjeti kao svog marsa
Ne znam baš puno o astrologiji, ali mislim da je mars u ženskom horoskopu,posebno kad si u vezi, više slika partnera nego tvoja. (iskusne tete, jel tako? )
Leela is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2008., 17:20   #10
Quote:
Leela kaže: Pogledaj post
Pa zar to nije slika tvog marsa? nemoj mu zamjerati, drugačiji ne može ni biti s obzirom na tvoj mars u ovnu. Da je imalo drugačiji ne bi ga ni mogla doživjeti kao svog marsa
Ne znam baš puno o astrologiji, ali mislim da je mars u ženskom horoskopu,posebno kad si u vezi, više slika partnera nego tvoja. (iskusne tete, jel tako? )
hmm nisam sigurna da sam te dobro shvatila. U svakom slučaju mars u ženskom horoskopu uvelike utječe na odabir partnera i moj dragi mora imati ovnovske karakteristike to je istina. Ali ja nisam osoba koja je sklona boriti se stalno bez obzira na moj mars u ovnu. Ovo šta sam pisal aza nejga odnosi se na njegov mars koji je u blizancima
ćićolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2008., 15:21   #11
Pitanja i odgovori u vezi Marsa i njegovih aspekata

Ajte mi molim vas recite nešto o neaspektiranom Marsu u Lavu u 12. kući.
__________________
Fuck it!
8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2008., 01:20   #12
Stvorila se i ova tema weeeeeee

Dakle moj marsic se nalazi na 2° skorpiona u sestoj kuci (neki srpski astrolog je drugi stupanj objasnio kao stupanj u kojem planete imaju jace djelovanje, cini mi se da ga Hitler ima na 2° ovna, mozda i od mene bude kakav tiranin)

Nocna sam zivotinja, uvijek pun energije i rijetko flegman.

On je takoder u egzaktnom sextilu s venerom i uranom u jarcu, sedma kuca (izbalansirani, zdravi odnosi u ljubavi, jaka volja vezana za istrazivanjem?).

Jos je u sexstilu s mjesecom (11 kuca, 29° vodenjak, to nemam pojma sta bi moglo predstavljat] i konjukciji s lilith (orb 2°).
pms is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2008., 14:29   #13
Quote:
pms kaže: Pogledaj post
Stvorila se i ova tema weeeeeee

Dakle moj marsic se nalazi na 2° skorpiona u sestoj kuci (neki srpski astrolog je drugi stupanj objasnio kao stupanj u kojem planete imaju jace djelovanje, cini mi se da ga Hitler ima na 2° ovna, mozda i od mene bude kakav tiranin)

Nocna sam zivotinja, uvijek pun energije i rijetko flegman.

On je takoder u egzaktnom sextilu s venerom i uranom u jarcu, sedma kuca (izbalansirani, zdravi odnosi u ljubavi, jaka volja vezana za istrazivanjem?).

Jos je u sexstilu s mjesecom (11 kuca, 29° vodenjak, to nemam pojma sta bi moglo predstavljat] i konjukciji s lilith (orb 2°).
Majke ti,cime se ti bavis?Da ne nosis neku uniformu?
Mars je izuzetno jako postavljen,ne bi valjalo da imas kratak fitilj..
Emilly2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2008., 15:22   #14
Blaah kakve uniforme

Make love not war

Ne znam, imam periode (hmm, dosat ceste) kad me puca hiperaktivnost..i to na nekih 20-30 minuta

Kratak fitilj imam jedino kad me neko iznenadi svojom gluposcu i ogranicenoscu
pms is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2008., 22:03   #15
konjukcija marsa i mc u raku?
Kama is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2008., 22:49   #16
mene zanima što predstavlja konjunkcija marsa i urana u 8.?
Kad se već šamaramo stupnjevima, moj mars je na 29., a Pluto u Škorpiji na 17.
Aha
krademjabuke is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2008., 18:13   #17
Quote:
pms kaže: Pogledaj post
Nocna sam zivotinja, uvijek pun energije i rijetko flegman.:
Pa kako neko sa marsom u sco da ne vampirise,to je mnogo jaka energija.
Kaze ti dupla sco sa marsom u sco na asc
__________________
Etme
Lutijena is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2008., 18:20   #18
mars tigon venera
sekstil mjesec i uran
kvadrat sunce / merkur / neptun

pa i nije loše
__________________
a možda su u šumi..
zvonkaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2008., 18:23   #19
A u kom znaku ti je mars? Kvadrat sa neptunom ume da bude nezgodan.
__________________
Etme
Lutijena is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2008., 18:31   #20
Quote:
Lutijena kaže: Pogledaj post
Pa kako neko sa marsom u sco da ne vampirise,to je mnogo jaka energija.
Kaze ti dupla sco sa marsom u sco na asc
mars u ari je veća energija
raw is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:49.