Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.11.2010., 00:36   #81
Quote:
juretherebel kaže: Pogledaj post
za angry birds imaš level unlocker


a mislim da bi trebalo biti moguće preko Kiesa napraviti update
btw,dal se možeš spojiti na najnoviju verziju Kiesa,meni se sve sjebalo kad sam ga updatao
ja sam si skinuo najnoviju verziju Kiesa i nakon toga vratio na staru jer mi malo malo nije htjeo prepoznat uređaj pa kad sam vratio na staru verziju sve normalno!

btw. još nije izašao update za froyu za našu regiju, tj. čitao sam neki dan da je izašao za UK ! ( putem Kiesa )

evo jučer izašla nova verzija Opera Mobile v. 10.1 beta, ok je samo mi se nesviđa što nema preglednost cijele stranice u komadu,
kad zoom stavim na 100% koliko je najmanje moguće opet mi je odrezan jedan dio stranice, nisam lijen za jedan tap prstom više ali
jednostavno volim da je sve u komadu , može se uključiti mobile verzija al nije to to !!

Zadnje uređivanje rukfaš : 10.11.2010. at 01:08.
rukfaš is offline  
Old 10.11.2010., 12:53   #82
Rufkas @ Nisam napravila updejt na Froyu, tj. pokusavala sam ga, no kako su ono bili povukli Froyo radi nekih bugova, prilikom updejta su me vratili na Eclair, no kako sam promjenila postavke u registriju, bila sam na Eclairu od UK ili neznam koje zemlje vec

Evo nisam znala za updejt na Angry Birds, bas cudno, galaxy mi uopce nije prikazao taj updejt :/ Sad sam otisla na market i morala kliknuti INSTALL, nemam pojma zasto mi ga nije automatski prikazao.

Sto se tice preglednika, ja koristim onaj ugradjeni u Android i on mi je najbolji i najbrzi. Opera mi je tak tak, koristila sam i Dolphin koji je vizualno super (jos sam si stavila rozu temicu, mljac ) al bio je tak spor da sam ga deinstalirala. Zadovoljna sam ovim obicnim skroz. Stavila sam mu ikonicu od Chroma da izgleda fensi i et

Sto se tice Kiesa, nisam ga niti updejtala jer mi je ova verzija super ( s proslom sam imala problema) pa ga nisam htjela sjeb***
*Cupcake* is offline  
Old 10.11.2010., 13:08   #83
Quote:
*Cupcake* kaže: Pogledaj post
Rufkas @ Nisam napravila updejt na Froyu, tj. pokusavala sam ga, no kako su ono bili povukli Froyo radi nekih bugova, prilikom updejta su me vratili na Eclair, no kako sam promjenila postavke u registriju, bila sam na Eclairu od UK ili neznam koje zemlje vec

Evo nisam znala za updejt na Angry Birds, bas cudno, galaxy mi uopce nije prikazao taj updejt :/ Sad sam otisla na market i morala kliknuti INSTALL, nemam pojma zasto mi ga nije automatski prikazao.

Sto se tice preglednika, ja koristim onaj ugradjeni u Android i on mi je najbolji i najbrzi. Opera mi je tak tak, koristila sam i Dolphin koji je vizualno super (jos sam si stavila rozu temicu, mljac ) al bio je tak spor da sam ga deinstalirala. Zadovoljna sam ovim obicnim skroz. Stavila sam mu ikonicu od Chroma da izgleda fensi i et

Sto se tice Kiesa, nisam ga niti updejtala jer mi je ova verzija super ( s proslom sam imala problema) pa ga nisam htjela sjeb***
Ja sam pokušavao update na froyu pomoću Kiesa, s tim da sam da sam također mijenjao registry kako bi mi očitao update na noviju verziju, kada sam ga updateo verzija je bila ecleir samo što više nisam imao hr nego uk jezik, a pošto mi je hr draži uspio sam ga vratiti na našu regiju, ako te zanima o vraćanju eclaira pisao sam koji su registry potrebni za to na temi Samsung I9000 !

E sad čitao sam ovih dana na gsm areni da je ponovno izasao update za froyu ali za UK , neda mi se ponovno zaj. sa registry-ma i pitanje je dali će ga uopće updateat ili će kao i prošli put biti eclair , tako da čekam update za našu regiju .

Međutim isto tako čitao sam da će update na froyu za galaxy s biti dostupan u svim regijama do kraja ove godine !

* ispričavam se što u ovoj temi govorim o ovome ali eto kada su se poklopile
teme sa aplikacijama !

btw. za Angry Birds na marketu mi nudi da označim automatic update ali je meni odznačen jer ga manualno ažurirat., iako kada sam jučer otvorio market
ponudio mi je sam update za Angry Birds !

I ja koristim androidov browser jer mi je on od svih jos i najbolji i najbrzi,
Dolphin je izgledom lijep i mogućnostima moćan ali prespor je !
rukfaš is offline  
Old 10.11.2010., 13:38   #84
Da, vidjela sam ti tu temu, pa tak sam ga i ja vratila na hrvatsku regiju zahvaljujuci tebi, pa hvala Ma ja cekam Froyo samo da mi malo ubrza mobitel i da definitivno popravi GPS, jer ono je strasno!

Ne, meni se nije ponudio updejt al nema veze evo napravila sam pa budem sad nastavila dalje igrat

Ak netko zna konkretno da li se gube aplikacije i progress ako preko Kiesa updejtamo Froyo, molim nek javi
*Cupcake* is offline  
Old 12.11.2010., 02:48   #85
Dali postoji za navigon hrv voice i di bi ga mogao skinut0?
cro_denno is offline  
Old 16.11.2010., 22:18   #86
preporucite mi aplikaciju koja salje adrese i brojeve telefona iz mojih kontakata bluetoothom na neki drugi mobitel
__________________
Split
mungo is offline  
Old 18.11.2010., 15:32   #87
Quote:
teslaCRO kaže: Pogledaj post
Moj Optimus sa 2.1.:
Astro - obavezan tool
Skype
LauncherPro - po meni najbolji launcher out there. Najlijepsi drawer, i vrlo brz
Beautifull widgets pack -odlican pack widgeta, koristim samo sat, ima hrpa skinova
Xfire mobile
Album art graber
Barcode generator - ime kaze sve
Barcode scanner
Camera 360 - odlicna alternativa stock aplikaciji
Google prevoditelj
WinAmp - mozda nije najbolji music player, ali navika...

igre:
NFS Shift
Angry birds
Shoot U!
Abduction

To su apps koji su stalno gore, ostalo se vrti...

di si skinuo, nfs shift? na marketu nema


kaj radim tocno u astro, skino sam

Zadnje uređivanje pri3s7 : 18.11.2010. at 15:47.
pri3s7 is offline  
Old 18.11.2010., 18:22   #88
Skinuo ga je sa nekog foruma (tipa ipmart ili mobilsm)- krekiranu verziju. Najvjerojatnije, pitaj ga na PM da ti pošalje- ako ne uspiješ naći sam.
Astro je file manager, tj. koristi se za upravljanje datotekama. Radiš foldere na mobitelu, premještaš stvari...
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Old 26.11.2010., 14:39   #89
Da li tko zna kad ce android paid aplikacije izaci u hrvatskom marketu ?!

Ili mozda netko zna kak mogu updejtati paid aplikacije koje imam? Neogu preko marketa jer ih ovaj ne nalazi na marketu naravno
*Cupcake* is offline  
Old 26.11.2010., 21:09   #90
Mislim da je jedini način da rootaš i instaliraš Market enabler.
Koliko znam, on omogućava kupovinu (pa tako i update plaćenih aplikacija).
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Old 27.11.2010., 03:45   #91
Hej, evo poslusala sam tvoj savjet Uglavnom, rootala sam galaxy s. I bilo je i vrijeme jer ovaj sporost mobitela mi je postala nepodnosljiva.
No u svakom slucaju, aplikacija dobro radi, vidim sve svoje aplikacije koje su "paid", i pise INSTALLED, znaci prepozna mi market da je instalirana, al imam opciju samo BUY, a ne UPDATE, sto mi je cudno. Pa valjda ak sam je vec "kupila" (dobro nisam al amo rec da market misli da jesam, cim je imam instaliranu ) imam pravo i apdejtat, ne?!
*Cupcake* is offline  
Old 27.11.2010., 09:22   #92
Čekaj, "kupila" si te aplikacije ili si ih stvarno kupila?
Ako si ih "kupila"- stvarno nema načina da ih updateaš preko Marketa.
Ja to radim tako da tu i tamo pogledam je li izašla nova verzija na ipmartu ili mobilsm- u.
Ali, možeš instalirati APKtor- i onda ti on javi kada izađe update za "kupljenu" verziju.
Naravno, što više repozitorija dodaš- veće su šanse da će neki od njih imati tvoju aplikaciju.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Old 27.11.2010., 14:08   #93
Quote:
*Cupcake* kaže: Pogledaj post
Hej, evo poslusala sam tvoj savjet Uglavnom, rootala sam galaxy s. I bilo je i vrijeme jer ovaj sporost mobitela mi je postala nepodnosljiva.
No u svakom slucaju, aplikacija dobro radi, vidim sve svoje aplikacije koje su "paid", i pise INSTALLED, znaci prepozna mi market da je instalirana, al imam opciju samo BUY, a ne UPDATE, sto mi je cudno. Pa valjda ak sam je vec "kupila" (dobro nisam al amo rec da market misli da jesam, cim je imam instaliranu ) imam pravo i apdejtat, ne?!
nakon roota si instalirala bugfix zbog sporosti?
jel potpuno riješio problem i jesi li pokušavala staviti Froyu?
juretherebel is offline  
Old 27.11.2010., 20:59   #94
@assassin: ma nisam ih kupila, skidam ih sve prek neta : shy & guilty : imas pravo, ne postoji mogucnost da ih updejtam ak ih nisam kupila, tako da cu ipak ici preko apktora, nego u zadnje vrijeme nesto mi neradi blackdroid i jos jedan veoma dobar, nadam se da cu to rjesiti i nesmetano skidati dalje

@juretherebel: rootala sam sinoc mobitel, al soft root, znaci nakon svakog rebootanja mi se unroota mobitel. To sam si tak napravila dok se ne uvjerim u sve funkcije rootanog mobitela, pa ga budem trajno rootala Nisam nista instalirala, sinoc mi je bio prioritet otvaranje stranog marketa, pa kak sam iskljucila mobitel poslije, opet mi je bio unrootan pa se nisam bavila time.
Budem bas pogledala neke fixove koji postoje, a ako znate neke, slobodno javite, odazivam sebe i svog galaksica kao pokusnog kunica

sto se tice froya, stavljala sam ga prije mjesec dana prek registry hacka al nije mi se uspio apdejtat jer su ga bas povukli. S obzirom da zelim ostati na originalnom hrvatskom, budem ipak pricekala official za hrvatsku, nadam se da ce stici uskoro, jer sam se toliko jbla oko stavljanja froya, prvenstveno zbog krivog vremena

E i da, ak netko zna kakav dobar gps fix nek isto kaze, jer u zadnje vrijeme taj "OBTAIN LOCATION" me toliko zivcira, neznam sto se dogadja eclairu, stvarno jedvo cekam da dojde dugoocekivani froyo!
*Cupcake* is offline  
Old 28.11.2010., 01:14   #95
Koji program skida ključeve za wireless.
jpm is offline  
Old 28.11.2010., 01:36   #96
penetrate
cro_denno is offline  
Old 28.11.2010., 12:12   #97
Quote:
*Cupcake* kaže: Pogledaj post
E i da, ak netko zna kakav dobar gps fix nek isto kaze, jer u zadnje vrijeme taj "OBTAIN LOCATION" me toliko zivcira, neznam sto se dogadja eclairu, stvarno jedvo cekam da dojde dugoocekivani froyo!
Koliko znam, postoji samo ovaj.
Sada, hoće li pomoći i tebi...
Nemaš što izgubiti
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Old 29.11.2010., 18:10   #98
Evo mojih:

Aldiko - ebook čitač
Google finance - samo ime kaže
iGo - navigacija
Simple sound profile widget - jednostavno mijenjanje profila zvonjave
Mini file manager - meni dobar jer je jedostavan
Amtalee - puzzle igra
Angry birds - tko ne zna za to
Tapatalk - aplikacija za forum
Missed message flasher - treptanje ledice za propuštene poruke i pozive
Sticky memo - notepad
Parking SMS
Advance task killer
No Lock - jednostavno isključivanje i uključivanje automatskog zaključavanja ekrana
ACV - čitač stripova
Status switch - widget sa stanjem baterije i jednostavnim uključivanjem i uključivanjem pojedinih "trošila"
Data traffic - widget za jednostavno uključenje i isključenje mobilnog interneta, dobro je da internet putem wireless mreže ostaje aktivan
Traffic counter - mjerač količine protoka podataka putem mobilne veze, kao i wi-fi, brojač poziva i sms poruka
__________________
Old school.
Faca5 is offline  
Old 30.11.2010., 18:42   #99
uh, kaj ste se raspricali sad.

pitanje kratko.

jel neko probao Robo defense na galaxy? igra je opako zarazna.
jedini problem kaj neznam kak nabaviti full version.
free version ima samo 10 lvl.

na marketu mi pokazuje samo free version.

heeeelp
cro_janje is offline  
Old 30.11.2010., 19:28   #100
Čitaj od 90. posta za upute kako omogućiti kupnju aplikacija.
Ako ne misliš kupovati- mobilsm forum.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:39.