Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Zabavna glazba

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.02.2013., 17:40   #61
Izjava Adrie entertainmenta:

Beyhive i Bstage ulaznice su raspordane već u službenoj fan club pretprodaji.
Službena fan klub pretprodaja ulaznica organizirana je isključivo za fanove registrirane putem službene web stranice www.beyonce.com. Zbog očekivanog velikog interesa za koncertima na novoj turneji. Beyoncé je na taj način odlučila pokazati zahvalnost svojim najvećim obožavateljima nagradivši ih s mogućnošću ranije kupnje.

Ha, moš' mislit da su se rasprodale preko njene str, koliko ljudi u Hrv je u mogućnosti platiti tolike novce iz tih VIP paketa???
crnasilvac is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2013., 17:47   #62
Quote:
crnasilvac kaže: Pogledaj post
Izjava Adrie entertainmenta:

Beyhive i Bstage ulaznice su raspordane već u službenoj fan club pretprodaji.
Službena fan klub pretprodaja ulaznica organizirana je isključivo za fanove registrirane putem službene web stranice www.beyonce.com. Zbog očekivanog velikog interesa za koncertima na novoj turneji. Beyoncé je na taj način odlučila pokazati zahvalnost svojim najvećim obožavateljima nagradivši ih s mogućnošću ranije kupnje.

Ha, moš' mislit da su se rasprodale preko njene str, koliko ljudi u Hrv je u mogućnosti platiti tolike novce iz tih VIP paketa???
ja sam bila u 10 ujutro ulogirana i spremna ugrabiti svoju kartu za koncert u new yorku i rasprodale se u roku par minuta.


pa naravno da su se prodale karte i kod nas. ko u hrvatskoj nema osoba koje imaju novaca.
*soul*mate* is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2013., 17:51   #63
Ma ne mislim na obične karte već na one iz VIP paketa koji je koštao 1300$
crnasilvac is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2013., 17:57   #64
pa i dalje imaš osoba koje si to mogu priuštit
jest da živimo u hrvatskoj, al tu su djeca liječnika, pravnika, ravnatelja, raznih poduzetnika kojima novci ne stvaraju zapreku
a ima i ludih fanova koji će godinama štedjet
nije to baš toliki broj karata da se ne može prodat

a i računaj na to da su i stranci - iz Italije npr. - kod njih je isto jutro bilo sold out - kupovali karte za ZG.
*soul*mate* is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2013., 18:07   #65
Ja sam kontaktirala mail s njene str. i rekli su mi da ima još VIP paketa...A iskreno, u Srbiji su se ulaznice rasprodale puno brže nego u HR (3000 u 3 sata - kod nas 5000 u 3 dana)..A Eventim u Srbiji je imao i jedne i druge, jest da su se rasprodale u par min, ali ih je bilo...Također kod njih dolaze iz Turske nadalje, čitala sam njihove forume...Ma ne znam, iskreno mislim da je to sve neka muljaža...Kako su nas mogli pustiti da kupimo karte koje ne postoje?
crnasilvac is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2013., 18:13   #66
Quote:
crnasilvac kaže: Pogledaj post
Ja sam kontaktirala mail s njene str. i rekli su mi da ima još VIP paketa...A iskreno, u Srbiji su se ulaznice rasprodale puno brže nego u HR (3000 u 3 sata - kod nas 5000 u 3 dana)..A Eventim u Srbiji je imao i jedne i druge, jest da su se rasprodale u par min, ali ih je bilo...Također kod njih dolaze iz Turske nadalje, čitala sam njihove forume...Ma ne znam, iskreno mislim da je to sve neka muljaža...Kako su nas mogli pustiti da kupimo karte koje ne postoje?

objasni zadnje
*soul*mate* is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2013., 18:18   #67
Znači - mi smo pokupovali karte na Eventimu pod nazivom ''VIP EXPERIENCE''...Te karte su trebale predstavljati BeyHive pit i B stage...Da bi nakon što su ljudi karte platili itd. oni javili da u biti tih ulaznica nema te da ih nisu dobili...I sad ljudi čekaju da im se vrate novci već par dana, a svih dobrih karata je u medjuvremenu nestalo
A da ne pričam da nam nitko ne odg na mail, tako da još uvijek ne znamo što je s time....
crnasilvac is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2013., 18:29   #68
Propustio sam njezin prvi koncert u Zagrebu radi bolesti, ovaj neću ni za što propustiti
ironman7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2013., 20:16   #69
Quote:
crnasilvac kaže: Pogledaj post
Znači - mi smo pokupovali karte na Eventimu pod nazivom ''VIP EXPERIENCE''...Te karte su trebale predstavljati BeyHive pit i B stage...Da bi nakon što su ljudi karte platili itd. oni javili da u biti tih ulaznica nema te da ih nisu dobili...I sad ljudi čekaju da im se vrate novci već par dana, a svih dobrih karata je u medjuvremenu nestalo
A da ne pričam da nam nitko ne odg na mail, tako da još uvijek ne znamo što je s time....
Hahaha kladim se da će u tom VIP experience dijelu biti hrvatski 'celebovi' , razni modni mačci , kvazi maneke...tj.prostitutke i slična ekipa koja će dobiti te karte na tko zna koje načine ( naravno nemaju para da plate to) i onda ce u emisijama tipa exploziv/ekskluziv/inmagazin/redcarpet tjednima nakon pola emisija biti posvećeno njima i njihovom iskustvu u blizini beyonce
Tako je bilo i onda kad je par ljudi trebalo na stejđ sa Britney, kao slučajno će izvući nekoga, a na kraju opet bila 90% ta kvazi 'hrvatski celeb' ekipa
volume3d is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2013., 20:18   #70
pozdrav!!

tribina - gore B
red 37
mjesto 271

sad molim nekog da mi kaže sa koje strane ću je vidjet i da li je bar donekle ok mjesto HVALA unaprijed
GangstasHalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2013., 20:20   #71
Quote:
volume3d kaže: Pogledaj post
Hahaha kladim se da će u tom VIP experience dijelu biti hrvatski 'celebovi' , razni modni mačci , kvazi maneke...tj.prostitutke i slična ekipa koja će dobiti te karte na tko zna koje načine ( naravno nemaju para da plate to) i onda ce u emisijama tipa exploziv/ekskluziv/inmagazin/redcarpet tjednima nakon pola emisija biti posvećeno njima i njihovom iskustvu u blizini beyonce
Tako je bilo i onda kad je par ljudi trebalo na stejđ sa Britney, kao slučajno će izvući nekoga, a na kraju opet bila 90% ta kvazi 'hrvatski celeb' ekipa

Svaka čast na komentaru - to je mišljenje većine nas koji smo kupili NEPOSTOJEĆE ulaznice! Stvarno su dno dna
crnasilvac is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2013., 22:34   #72
Ja tek sad saznala za njen koncert
Pretpostavljama da su tribine(one bolje,prvi redovi ) rasprodane e sad htjela bi uzet parter no dvije su pozornice pa ne znam bas jer htjela bih bit blizu nje al ovako kad su dvije pozornice ne znam jeli uopce pametno uzimat parter
Kako je bilo na proslom koncertu čujem da su isto bile 2 pozornice je li podjednako vremena stala na jednoj i drugoj ili?
Help
Elaxoxo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2013., 22:41   #73
beyhive karata je bilo dostupno 60,trebali bi stajati na svakom koncertu
30 ljudi sa lijeve i desne strane glavne pozornice..a za beystage 89 karata
Beyhive je bio dostupan sa Dance 4 you paketom( 1190 dolara)
a beystage sa Run the world paketom (1300 dolara) to sam pročitala na twitteru turn up group( oni prodaju ulaznice preko bloga Beyonce) i konstantno odgovaraju fanovima na upite
Tamara21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2013., 09:51   #74
Hm, a da li znaš možda zašto su maknuli Zg i Bg sa Beyhive stranice? Tj. ne mogu se tamo kupiti karte više, a ne piše SOLD OUT kao kod drugih......
crnasilvac is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2013., 10:28   #75
to ne znam zašto..
Tamara21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2013., 10:55   #76
Ja mislim da je to zato što su se tako dogovorili s Adriom. Naime, prije hrv pretprodaje na Eventimu, iz Adrie su nam rekli da će se na Eventimu prodavati vip experience ulaznice po cijeni od 370kn ako ih ostane s Beyoncine pretprodaje - i stvarno, u petak ih je bilo....Da bi sada svi dobili mailove da nam ulaznice ne vrijede!! A sva dobra mjesta su se vec rasprodala!!!
crnasilvac is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2013., 12:27   #77
ali vidjela sam isto da je netko pitao njih na twitteru turn up group,i rekli su da tih karata nigdje neće bit u posebnoj prodaji niti ih smije biti,,vec samo je bilo u sklopu tih paketa,ja stvarno ne znam zasto je adria takvu informaciju dala u javnost da će se prodavati po 370 kn i zasto ih je eventim stavio taj prvi dan pretprodaje,da bi se onda iz eventima i adrie poslije pravdali da oni te karte uopće nisu dobili
Tamara21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2013., 12:40   #78
Ma stvarno nemam rječi....Tako su i meni odg. s Beyoncinog službenog maila - da se mogu kupiti samo u paketima, ali su nama iz Adrie rekli da ako se ne prodaju svi paketi s njene str. da će oni staviti to u prodaju po cijeni od 370kn!
crnasilvac is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2013., 13:26   #79
Pozdrav Može li mi samo netko reći hoće li karata biti tamo oko 20tog? Zato jer ću tek tada biti u mogućnosti kupiti karte a umrla bi da propustim koncert. Anyways savršen bi mi bio parter! Nadam se da će ostati karata
I postoji li možda mogućnost rezervacije?
alyssoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2013., 13:35   #80
Quote:
crnasilvac kaže: Pogledaj post
Znači - mi smo pokupovali karte na Eventimu pod nazivom ''VIP EXPERIENCE''...Te karte su trebale predstavljati BeyHive pit i B stage...Da bi nakon što su ljudi karte platili itd. oni javili da u biti tih ulaznica nema te da ih nisu dobili...I sad ljudi čekaju da im se vrate novci već par dana, a svih dobrih karata je u medjuvremenu nestalo
A da ne pričam da nam nitko ne odg na mail, tako da još uvijek ne znamo što je s time....
gle, ako si iz zagreba u zagrebu lijepo odi tamo njima i da mi prostiš na ozrazu jebi mater.. ja nebi čekala ni 5 minuta već bi tamo bila i rekla nek naprave kompenzaciju i presele te novce u drugu kategoriju ulaznica da ne ostanem bez boljeg mjesta poradi njihove nesposobnosti... ponekad treba malo show izvest, jer ti neće još tjednima vratit te novce, a i ko danas još mailove čita

odi tamo i malo ih pošpotaj
Alicia_K is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:01.