Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.03.2012., 14:45   #4141
Djelomično se slažem za Maybelline Cat Eyes maskaru - trusenje i razmuljavanje u roku odmah

Mada meni se svidio efekt na trepavicama, lijepo mi ih uvrne i podigne. Šteta za nepostojanost...
__________________
Progress over perfection.
Ye Yo is offline  
Old 06.03.2012., 19:40   #4142
to je valjda nešto u maybelline maskarama. ja imam onu one by one. i super mi je efek, ali se trusi. a imam leće i smeta mi to poprilično..
__________________
As kids we're not taught how to deal with success; we're taught how to deal with failure. If at first you don't succeed, try, try again. If at first you succeed, than what? - Charlie Sheen -
Gazdarica is offline  
Old 06.03.2012., 19:51   #4143
Prva teglica me oduševila i vođena time kupim drugu!
Koja greška, poprištavila sam ko u najgorim tinejdž godinama
M. Laševska is offline  
Old 09.03.2012., 21:49   #4144


Nažalost keljim to tu jer sam jednostavno očekivala više.
Nemam iskustva s bb kremama pa ne mogu usporediti. S prekrivanjem sam čak i zadovoljna, hidratizira, ugodan miris. Ali! nijansa light je meni puno pretamna i ono što mi je još veći minus je što se užasno sporo upija - rekla bih gotovo nikad na mojoj koži djeluje jako jako masna
Kailea is offline  
Old 11.03.2012., 14:07   #4145
Lush Retread- prvih mjesec dana mi je bio odličan i kasnije kao da mi je isušivao kosu, drugi dan mi sva bude u rezancima. ne znam je li to možda do slsa u sastojcima. ugl, jedva čekam da ovo potrošim i ne kupujem ponovo.

vitaminska dnevna krema iz aromatice- uzela sam je kad su bile one velike hladnoće jer mi se zna opasno osušit lice, a inače imam mješovitu kožu. krema je izrazito gusta jer kao nema konzervansa, al problem je u tome što se sporo i skoro nikako ne upija u kožu, ostavlja onaj masni film, nije dovoljno hidratantna i još mi je izazvala prištiće tak da s njom sad mažem laktove i pete.
HazeyJane is offline  
Old 14.03.2012., 15:37   #4146
Quote:
Anatomica kaže: Pogledaj post
meni je taj puder odlican,frizura mi se preporodila otkad ga koristim.
doduse moja kosa je jako tanka i rijetka, puna elektriciteta i polovica se voli ljepiti uz lice a ostatak strsati u zrak.
nanesem ga na korijen, dobro protrljam i stavim jos malo onako na random mjesta po kosi i stvarno mi olaksa stiliziranje i kosa mi se daleko manje masti
To je ovaj proizvod?



I meni bi neš tako možda dobro došlo, svaki drugi dan perem kosu, isto je tanka i sva se slijepi

Kako ga ti koristiš?
__________________
x
Elektra is offline  
Old 14.03.2012., 16:01   #4147
Quote:
Kailea kaže: Pogledaj post
Nažalost keljim to tu jer sam jednostavno očekivala više.
Nemam iskustva s bb kremama pa ne mogu usporediti. S prekrivanjem sam čak i zadovoljna, hidratizira, ugodan miris. Ali! nijansa light je meni puno pretamna i ono što mi je još veći minus je što se užasno sporo upija - rekla bih gotovo nikad na mojoj koži djeluje jako jako masna
meni, recimo super. nemam, isto tako, neko iskustvo s b b kremama ali ova mi je zuper

imam normalnu kozu, laganu t zonu i sasvim mi se ok upija.

ajde da i ja procitam da je netko svijetliji od mene
__________________
Sometimes I feel like throwing my hands up in the air
I know I can count on you When food is gone You are my daily meal
voorn7 is offline  
Old 14.03.2012., 20:54   #4148
Quote:
M. Laševska kaže: Pogledaj post
Prva teglica me oduševila i vođena time kupim drugu!
Koja greška, poprištavila sam ko u najgorim tinejdž godinama
A vidiš meni je i dalje odlična! Lice mi se čak očistilo i nemam uopće nikakve bubuljice, upalne procese koji su se znali javiti tu i tamo! Baš sam zadovoljna s kremicom! Odlična mi je i kao podloga za puder! I koristit ću je sve dok mi bude odgovarala!
Dandy_080 is offline  
Old 14.03.2012., 21:36   #4149
Quote:
Elektra kaže: Pogledaj post
To je ovaj proizvod?



I meni bi neš tako možda dobro došlo, svaki drugi dan perem kosu, isto je tanka i sva se slijepi

Kako ga ti koristiš?
pa moj ritual s kosom je sljedeci - operem je samo sa samponom, regenerator ne koristim jer onda nemrem nis s njom. na vlaznu stavim hrpu pjene i onda je osusim s fenom da bude nekako tvrđa. onda je opeglam, pa na korijen stavim podosta tog praha, utrljam i napravim friz kakav hocu. u biti ga ni ne stavljam opet do sljedeceg pranja jer mi kosa bude ok, samo je s lakom posprejam.

i skuzila sam da mi se kosa puno manje i sporije masti otkad ga koristim, mogu i po cca tjedan dana ne oprati kosu a da i dalje odlicno izgleda (sto mi odgovara jer je ionak nastojim rijede prati iz razloga sto ne koristim nista osim sampona)

ali moja je kosa stvarno specijalna biljka, par frizera mi se divilo kako uopce mogu s njom izaci na kraj jer je uzasno tanka i njezna, pa ne znam kako ce tebi taj puder odgovarati
__________________
Anatomy Of Beauty blog. Variolavera.com i na Facebooku.
Anatomica is offline  
Old 14.03.2012., 21:49   #4150
Quote:
M. Laševska kaže: Pogledaj post
Prva teglica me oduševila i vođena time kupim drugu!
Koja greška, poprištavila sam ko u najgorim tinejdž godinama
Kako znas da si popristavila od nje?
novabbb is offline  
Old 21.03.2012., 11:22   #4151
Evo da i ja prijavim nešto
balazm za usne koji je bio jako hvaljen Cera di cupra (rozni čep)
grozno nešto, prevodenast, spadne jako brzo, osuši se, što već loš do bola, pomalo isušuje, ružan na usnama i ničem ne služi.
Kanta za smeće!
to je taj!
Dandy_080 is offline  
Old 21.03.2012., 11:54   #4152
Quote:
Kailea kaže: Pogledaj post


Nažalost keljim to tu jer sam jednostavno očekivala više.
Nemam iskustva s bb kremama pa ne mogu usporediti. S prekrivanjem sam čak i zadovoljna, hidratizira, ugodan miris. Ali! nijansa light je meni puno pretamna i ono što mi je još veći minus je što se užasno sporo upija - rekla bih gotovo nikad na mojoj koži djeluje jako jako masna
pridružujem se i ja samo što sam kupila tamniju nijansu
252btc is offline  
Old 21.03.2012., 18:49   #4153
Quote:
novabbb kaže: Pogledaj post
Kako znas da si popristavila od nje?
Sorry, kasnim...
Pripisujem to njoj jer prije no što sam kupila tu kobnu drugu teglicu, nisam imala prištiće, a i nestali su u roku tjedan dana kako sam je prestala koristiti.
Ne kažem ja da je krema loša, nego, eto, meni nikako nije pasala
M. Laševska is offline  
Old 21.03.2012., 19:11   #4154
Mala crvena garnierova kremica za ruke u teglici...


nista ne radi ali uopste nemam nezahvalnu kozu ruku
(u tubi mi je bolja).
Samazza is offline  
Old 22.03.2012., 00:23   #4155
Baleina maska za plavu kosu.


U početku sam mislila da je ok,ali kasnije sam primjetila da mi je kosa sve žuća i žuća.Danas mi se prosula na crnu kožnu jaknu i ostao je žuti trag kojeg sam teško skinula.
la elle is offline  
Old 22.03.2012., 08:56   #4156
Quote:
Sarajka_Mazza kaže: Pogledaj post
Mala crvena garnierova kremica za ruke u teglici...


nista ne radi ali uopste nemam nezahvalnu kozu ruku
slažem se!



kod mene će letiti u smeće MF Lash extension Effect maskara. Kupljena je u Kozmu sad kad su bile maskare na akciji. Suha je ko barut, vjerojatno otvarana i prije nego mi ju je pametna prodavačica (k tome još i šefica) otvorila da mi pokaže kako nije otvarana
Trusi se od prvoj nanošenja i pri nanošenju. Ne znam jel u friškom stanju išta bolja, ali od "extension" u nazivu dobila sam samo produženo vrijeme nanošenja i skupljanja mrvica koje su mi se potrusile po licu.
Doreen is offline  
Old 22.03.2012., 09:18   #4157


Najgora mazalica za tijelo ikada. Peruta se kao da mi netko guli kožu s tijela (koža mi je normalna i nezahtjevna). Niti hidratizira Bog zna kako, jedino je miris ok. L'Occitane kreme za ruke su me također isušile najviše od svih, mislim da odustajem od njihovih mazalica.



Afrodita Oil control maska - ja znam da je normalno da se nakon svakog tretmana lica koža malo zacrveni, ali kako je izgledala nakon tretmana ovom maskom, ja se ne usudim ni prisjećati, koža mi je izgledala pogođena nekom teškom alergijom, ne bi tako ni da sam se umivala u koprivi.

Alverde šamponi - svi. Kure su im, s druge strane, super.

Penathen krema - nerazmaziva, ali doslovce. Gusta, teška, beskorisna. Bacila sam je. Tako mi i treba kad uzimam išta od Johnson & Johnson rasula.
__________________
"...practices that were long abandoned - imprisonment without trial, the use of war prisoners as slaves, public executions, torture to extract confessions, the use of hostages and the deportation of whole populations - not only became common again, but were tolerated and even defended by people who considered themselves enlightened and progressive." George Orwell, 1984.
Linda Hathor is offline  
Old 22.03.2012., 09:21   #4158
Quote:
M. Laševska kaže: Pogledaj post
Prva teglica me oduševila i vođena time kupim drugu!
Koja greška, poprištavila sam ko u najgorim tinejdž godinama
Ja dobila tester ove kreme i odmah sutradan poprištavilo čelo.Ne oni dubinski,upaljeni prištići...već oni površinski,bjelaksti i vidljivi.
Pslava is offline  
Old 22.03.2012., 10:19   #4159
Quote:
Linda Hathor kaže: Pogledaj post


Najgora mazalica za tijelo ikada. Peruta se kao da mi netko guli kožu s tijela (koža mi je normalna i nezahtjevna). Niti hidratizira Bog zna kako, jedino je miris ok. L'Occitane kreme za ruke su me također isušile najviše od svih, mislim da odustajem od njihovih mazalica.
Uvijek me iznenadi kako je sve individualno - imam kremu iz te iste LE linije, samo u varijanti cvijet kakaovca i jako sam zadovoljna, a zadovoljna sam i njihovim kremama za ruke. (Nije da ih branim, ali možda je krema malo prejaka za tvoju kožu, s obzirom da je ultra rich, pa se trusi jer se ne upije dobro?)
Meni pak većina njihovih krema za lice ništa ne radi - nedovoljno su hidratantne i općenito nisam zadovoljna njima, čak ni onom ekstremno skupom linijom immortelle u žutom pakovanju koju reklamiraju kao božanstvenu. Spremam se probati ovu novu liniju za blistavost, ali sam pomalo skeptična temeljeno na prijašnjim iskustvima.
__________________
'We take this small box and shut the furies up in it, they're furious and can't get out, they say let us out and we'll be kind. We gods can do that sometimes, quieten the furies, we can't do everything, we don't exist, people make us up, they make up the furies and how they bite.'
samotna šetačica is offline  
Old 22.03.2012., 10:28   #4160
Quote:
samotna šetačica kaže: Pogledaj post
Uvijek me iznenadi kako je sve individualno - imam kremu iz te iste LE linije, samo u varijanti cvijet kakaovca i jako sam zadovoljna, a zadovoljna sam i njihovim kremama za ruke. (Nije da ih branim, ali možda je krema malo prejaka za tvoju kožu, s obzirom da je ultra rich, pa se trusi jer se ne upije dobro?)
Meni pak većina njihovih krema za lice ništa ne radi - nedovoljno su hidratantne i općenito nisam zadovoljna njima, čak ni onom ekstremno skupom linijom immortelle u žutom pakovanju koju reklamiraju kao božanstvenu. Spremam se probati ovu novu liniju za blistavost, ali sam pomalo skeptična temeljeno na prijašnjim iskustvima.
Heh, meni obrnuto. Jako sam bila zadovoljna njihovom povučenom kremom za osjetljivu kožu, no najzad sam ipak odustala, jer za te cijene ipak očekujem više, a mazalice za tijelo - užas. Moguće je da je prebogata, s tim da se to perutanje nastavi satima kasnije, već kad očekujem da je odjeća "popila" kremu. Ali, zaista može biti da je to prejako za moju kožu.

Njihove kreme za ruke se više ne usuđujem ni pipnut koliko su me u par navrata isušile. Mada, da, sve je to individualno.
__________________
"...practices that were long abandoned - imprisonment without trial, the use of war prisoners as slaves, public executions, torture to extract confessions, the use of hostages and the deportation of whole populations - not only became common again, but were tolerated and even defended by people who considered themselves enlightened and progressive." George Orwell, 1984.
Linda Hathor is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:55.