Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.11.2010., 12:31   #41
provjerila na webu je li stvarno u toj fashion ulici..i je..dobro se sjecam.
ali malo je na prvi pogled sakriven.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2010., 09:33   #42
imaš MAC i u jednom od shoping centrova ali više se nesjećam kojem...
__________________
moj album
leonardal is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 09:47   #43
MAC je u Vaci druga kuća od Zare, a ima ga i u Arena Plazi.. cijene su europske, provjeri si tu: www.maccosmetics.de (samo u forintama)..
muukigirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2010., 12:29   #44
Zna li netko kad počinju sniženja u siječnju? Planiram 3.1. u Budimpeštu pa se nadam da počinju već u prvom tjednu
_Mali_Medo_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2010., 18:02   #45
pocetkom 2010. je bilo u prvom tjednu
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2010., 15:07   #46
ima li netko ovdje zainteresiran za za shopping u budimpešti?
polazak je 11.12.2010., ostalo je još 6 mjesta, cijena 220 kn

sve inf na pm...da ne ispadne da reklamiram neku agenciju
mv32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2010., 19:26   #47
Quote:
mv32 kaže: Pogledaj post
ima li netko ovdje zainteresiran za za shopping u budimpešti?
polazak je 11.12.2010., ostalo je još 6 mjesta, cijena 220 kn

sve inf na pm...da ne ispadne da reklamiram neku agenciju
jel samo taj jedan dan ili?
ficho_3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2010., 11:20   #48
za vikend idem na izlet do Budimpeste... mi cemo vjerojatno obici centar i razgledavati, pa me zanima jel tesko naci H&M u centru grada?
ma.nx is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2010., 11:45   #49
Quote:
ma.nx kaže: Pogledaj post
za vikend idem na izlet do Budimpeste... mi cemo vjerojatno obici centar i razgledavati, pa me zanima jel tesko naci H&M u centru grada?
nije, imaš jedan veliki hm na vorosmarty teru i drugi manji 100tinjak metara dalje u vaci utci. to je sve strogi centar, pješačka zona i lako se nađe. postoji i u shopping centru westend, ali do njega ima pješačenja, to je kod zapadnog željezničkog kolodvora
__________________
Trying to forget someone you love is like trying to remember someone you never met.
luce m@ra is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2010., 12:44   #50
Quote:
luce m@ra kaže: Pogledaj post
nije, imaš jedan veliki hm na vorosmarty teru i drugi manji 100tinjak metara dalje u vaci utci. to je sve strogi centar, pješačka zona i lako se nađe. postoji i u shopping centru westend, ali do njega ima pješačenja, to je kod zapadnog željezničkog kolodvora
hvala najljepsa!
ma.nx is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2011., 12:32   #51
jel zna netko jesu pocela sniženja ili je to tek oko 10.1. ?
snasa88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2014., 13:05   #52
Pozz, ima li coversica negdje u Mađi? Kako im se kreću cijene? Kupila sam davno jedne, bile oko 100 kn, odlicne pa me zato zanima...
__________________
'' Uvijek sam dobro; da se prijatelji ne bi brinuli, a neprijatelji radovali. ''
AnardeF is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2015., 21:10   #53
Išla bih s dečkom ove godine u Budimpeštu pa me zanima imate li preporuke za shopping? Kakve su cijene?
sunceizora is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2015., 21:43   #54
Quote:
sunceizora kaže: Pogledaj post
Išla bih s dečkom ove godine u Budimpeštu pa me zanima imate li preporuke za shopping? Kakve su cijene?
što se tiče cijena odjeće, obuće i kozmetike, otprilike su podjednake kao kod nas, s tim da ovisno o tečaju i preračunavanju cijena neke stvari znaju nekad biti malo povoljnije (recimo, zalomi se da je jedna stvar u Zari 50ak kn jeftinija, ali ne sve ). izbor je - meni se čini - nešto manji nego kod nas što se tiče brendova, osim kad je riječ o luksuznim dućanima tipa Vuitton, kojih je ovdje nešto više.

ne znam što bih ti preporučila, jer zapravo ne znam što te zanima , ali od onoga što nema u Hrvatskoj, osim Vuittona i Burberryja, cure obično kupuju kozmetiku (Body Shop je ovdje prisutan, niche parfemi su dostupniji i izbor je veći, neke kozmetičke marke - Aesop, Rouge Bunny Rouge, mislim da ni REN nema u RH, ali nisam 100% sigurna...); od odjeće, vrlo je popularna Nanushka, 'domaći' brand koji je u međuvremenu izgradio reputaciju vani, a ovdje u samom centru grada ima svoj (prekrasan) dućan, a ima i drugih zanimljivih lokalnih brandova različitih cjenovnih rangova. konačno, Budimpešta je za 2nd hand shopping uzbudljivija od Zagreba recimo, ali samo ako si od onih koji radije kupuju po dućanima - Hrelić je i dalje bolji buvljak .

ne znam jesam baš pomogla, ali ako te zanima nešto određeno, slobodno pitaj
__________________
And I'm waiting all the day, love
For my dear, dear Irish boy...
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2015., 08:14   #55
xavi Gdje se nalazi The Body Shop, u centru grada ili u nekom shopping centru?
REN kozmetike ima kod nas, baš sam ju nedavno proučavala u Mulleru
__________________
S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom.
Ana So is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2015., 08:22   #56
e vidiš, pojma nisam imala za REN - nisam dugo bila u Mulleru
svi body shop dućani su (nažalost) u shopping centrima, tu ima popis u kojim točno.
__________________
And I'm waiting all the day, love
For my dear, dear Irish boy...
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2015., 17:33   #57
Hvala!
__________________
S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom.
Ana So is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2015., 22:19   #58
Quote:
xavierkat kaže: Pogledaj post
što se tiče cijena odjeće, obuće i kozmetike, otprilike su podjednake kao kod nas, s tim da ovisno o tečaju i preračunavanju cijena neke stvari znaju nekad biti malo povoljnije (recimo, zalomi se da je jedna stvar u Zari 50ak kn jeftinija, ali ne sve ). izbor je - meni se čini - nešto manji nego kod nas što se tiče brendova, osim kad je riječ o luksuznim dućanima tipa Vuitton, kojih je ovdje nešto više.

ne znam što bih ti preporučila, jer zapravo ne znam što te zanima , ali od onoga što nema u Hrvatskoj, osim Vuittona i Burberryja, cure obično kupuju kozmetiku (Body Shop je ovdje prisutan, niche parfemi su dostupniji i izbor je veći, neke kozmetičke marke - Aesop, Rouge Bunny Rouge, mislim da ni REN nema u RH, ali nisam 100% sigurna...); od odjeće, vrlo je popularna Nanushka, 'domaći' brand koji je u međuvremenu izgradio reputaciju vani, a ovdje u samom centru grada ima svoj (prekrasan) dućan, a ima i drugih zanimljivih lokalnih brandova različitih cjenovnih rangova. konačno, Budimpešta je za 2nd hand shopping uzbudljivija od Zagreba recimo, ali samo ako si od onih koji radije kupuju po dućanima - Hrelić je i dalje bolji buvljak .

ne znam jesam baš pomogla, ali ako te zanima nešto određeno, slobodno pitaj
Aaaaa xavierkat, hvala ti najviše!! Puuuno si mi pomogla, zanimalo me za odjeću ponajviše, većinu kozmetike uspjevam nabaviti i kod nas, ali konkretno za odjeću me zanimalo. Znači u običnim dućkasima tipa Zare i Manga su cijene okej, možda povoljnije, a luksuznijih marki je više, a kakve su njihove cijene? Tipa pitam za torbu konkretno..Guess/Michael Kors/LV/CK i sl..jel stave sniženja kakva onaj tj prije Božića ako bi tad išli?
sunceizora is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2015., 23:06   #59
nažalost, nisam baš neka mušterija za torbe, pa i nisam od neke pretjerane koristi ali za LV možeš računati da su cijene kao i u njihovim dućanima u ostatku Europe, možda malo povoljnije zbog tečaja, a pretpostavljam da je tako i sa ostalim luksuznijim dućanima (većina njih je na istoj ulici, aveniji Andrassy, kojom ćete se sigurno prošetati, jer je jedna od najljepših, ako ne i najljepša gradska ulica). što se pak sniženja tiče, proteklih par godina je bilo slabo sniženja prije Božića, nekako kao da to ovdje nija beš praksa - premda određeni dućani znaju imati akcije od kojih 20ak posto za recimo dio asortimana (obično na određeni dan u mjesecu), ali prava sniženja počinju nakon Božića, kao i kod nas
__________________
And I'm waiting all the day, love
For my dear, dear Irish boy...
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2015., 23:52   #60
Hvala ti puno na svim korisnim informacijama, ako što ulovim, super, ako ne, barem ću doživjeti taj poseban adventski ugođaj i vjerujem da će mi biti lijepo Hvala puno još jednom na svim detaljima
sunceizora is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:21.