Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.05.2011., 19:00   #21
ja nebih dao 4500 eura za tak stari auto , pa da je europljan isto tesko, mislim ono za bmw 3/5 se dobije tolko AL AJDe , kinez onak , i takvog izgleda .. nou vej hoze.
MMachéte is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 19:34   #22
Quote:
Đunđi Bunđi kaže: Pogledaj post
Ne, ne vidim kome je problem sto ga ja ne bih kupio?
Meni, tebi, Peri, Đuri?
Znaci, ono sto netko nebi kupio je dokaz ta to ne valja?
Mozda nemam vozacku, mozda nemam noge.... Mozda imam potrebu/zelju za drugacijim autom...?
znao sam da neces skuzit

ti ga ne bi kupio, ja ga ne bi kupio, 10 ljudi iznad ga ne bi kupilo....

tko bi ga kupio???
kupio bi ga RH vonabi rednek jer nema para za novi auto pa kupuje kineza (od 2t sa potrosnjom od 12-15litara i za kojeg ce ga gume i reg+osig izac godisnje 10 000kn) kojeg ''nitko'' ne bi kupio sa 200tkm, a dijelova ni za lijek...

ak vec oce velik auto pred susedima ili ak mu stvarno treba zbog posla kojeg radi, nek kupi neke kaj ce moc popravit u nekom normalnom roku bez cekanja...da mu posel ne trpi, ne


ps. kupi mustang sa milijon konja i budi drukciji..a ne kineza kojeg nitko nece
Sledge_Hammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 19:39   #23
Quote:
Sledge_Hammer kaže: Pogledaj post
znao sam da neces skuzit
Ah, a kako si ti tako vidovit?
Mogu ti biti frend?
Dodas me za frenda na fejsu?

Quote:
Sledge_Hammer kaže: Pogledaj post
ti ga ne bi kupio, ja ga ne bi kupio, 10 ljudi iznad ga ne bi kupilo....
Sve to stoji...
Samo rekoh da sumnjam da je toliko loš kako vi strucnjaci tvrdite.

Quote:
Sledge_Hammer kaže: Pogledaj post
..a ne kineza..
a nije kinez
__________________
oʞɐdoɐu ı oןz
Đunđi Bunđi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 19:52   #24
Quote:
Đunđi Bunđi kaže: Pogledaj post
Dodas me za frenda na fejsu?
si ti gey, decko


Quote:
Đunđi Bunđi kaže: Pogledaj post
a nije kinez
vidis, ljudi nit ne znaju koji je to dik...
Sledge_Hammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 20:45   #25
ej,
ljudi hvala na mišljenju ali meni treba savjet ljudi koji su imali takvo nešto ili vozili ssangyong aute
novije 2007 i sl.kažu da ovaj troši 8 litara i da ima mercedesov motor
jaso is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 20:48   #26
ssang yong kao prvo nije kinez nego KOREJAC...možda zvuči isto ali nije...koristi navodno mercedesovu tehnologiju...za djelove nezna...ako je mercedes ispod lima nebi rekao da ne odgovaraju i mercedesovi djelovi...ko će to kupit??? NITKO jer jebenih 5% ljudi zna za taj auto...kao i za daewoo...ako zaista nema djelova...kao šta je bilo sa protonom,pontiacom,i ekipom...ako ga udariš ili se pokvari u smeće s njim...

@jaso...bojim se da nema tih ljudi ovdje
__________________
Za razliku od automobila,žena vrijedi više ako je malo udarena
matko_gsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 21:03   #27
hvala,
e baš ste me obradovali,pa baš nitko da se javi sa dobrim mišljenjem o tom autu.a meni se tako svidio na prvi pogled
jaso is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 21:18   #28
Quote:
jaso kaže: Pogledaj post
hvala,
e baš ste me obradovali,pa baš nitko da se javi sa dobrim mišljenjem o tom autu.a meni se tako svidio na prvi pogled
svidjela ti se cijena za tu veeliku hrpu lima.....a ovih 8 litara mozes slobodno sanjat

i jedino kaj ima od merca je prednja maska koja onako ''kineski'' slici S klasi
(ko i vjerojatno svi ''mercovi'' dijelovi u tom kineskom smecu)
Sledge_Hammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 22:10   #29
Quote:
Sledge_Hammer kaže: Pogledaj post
svidjela ti se cijena za tu veeliku hrpu lima.....a ovih 8 litara mozes slobodno sanjat

i jedino kaj ima od merca je prednja maska koja onako ''kineski'' slici S klasi
(ko i vjerojatno svi ''mercovi'' dijelovi u tom kineskom smecu)
a jesi nedokazan...to nije kineski auto nego korejski...kao kia,hyundai i daewoo...a kineski poluproizvodi se nikad nisu prodavali u europi...

@jaso...evo zašto nećeš dobit dobro mišljenje o autu...jer vlasnike moš izbrojat na prste jedne ruke...ja sam se vozio u mussu...nije nešto naročito...za taj novac bolje pogledaj mehanički sigurniji auto...npr nissan patrola ili pajera

jer ako ga odlučiš prodavat moći ćeš ga prodat jedino u željezo...teško da će ti se netko javit za taj auto....njega sam njegov naziv puno ruši..
__________________
Za razliku od automobila,žena vrijedi više ako je malo udarena
matko_gsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 22:36   #30
Quote:
jaso kaže: Pogledaj post
ej ljudi,
zanima me mišljenje svih koji imaju neka iskustva sa novim kyronom,kakav je za
održavanje i slično.ovaj što se meni nudi je dizel 2007 godina sa 50000 km,
Evo šta kaže Wikipedia http://en.wikipedia.org/wiki/SsangYong_Kyron

Mercedesov motor
Čak sudjelovao na Dakar rally utrci 2009
A 2008 predstavio svoj hybrid u Ženevi...

Egzotika u svakom slučaju i dizajn kao većina korejskih automobila...
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 23:27   #31
Nije mercedesov motor - LICENCA mercedesovog motora. Dakle kopija. I to očajna.
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2011., 00:28   #32
Jaso, ako bas mora bit terenac, bolje gledaj neku toyotu LC ili nissan pathfinder, mozda taj sangjong i nije toliko los automobil ali to je egzotika kod nas i bolje ne riskirat.
C2H5OH is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2011., 03:35   #33
On aj KOrando meni nije izgledao loše uživo. Ovog Mussa mislim da nisma ni vidio uživo. A KOrando sam vidio sad na nekim slikama bezveze. No bolje je da nije obrnuto

Recimo onaj Kaškaj koji je toliko razvikan, meni je uzivo cak ruzan, pogotovo svjetlijim bojama, crni je OK. A ono razvikan je ko osmo svjetsko čudo. Tak da, dizajn je subjektivan dosta.

A ak je SSangYOng kupila Mahindra,. moglo bi tu bit dobrih terenaca. I Indiji svaki drugi osobni auto terenac, pa su nakupili iskustva valjda.
Po meni su tu p'roblem jedino rezervni dijelovi, treba pogledat ima li ih i kako su dobavlivi, jer ako je auto bitn jeftiniji od japanske i ine konkurencije, zašto ne. Svakako je skoro raritetan i isticat ce se
goranbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2011., 08:31   #34
Quote:
matko_gsi kaže: Pogledaj post
a jesi nedokazan...to nije kineski auto nego korejski...kao kia,hyundai i daewoo...a kineski poluproizvodi se nikad nisu prodavali u europi...
znam da nije kinez al lici na kinesko smece pa zato tolko i naglasavam...to kaj ti ne kuzis druga stvar...isto kak nema ni M od mercedesovih dijelova...ima hrpa sudionika dakara tak da me zaboli za to kinesko smece.,.a kaj se tice poluproizvoda u europi, od igracaka do preh.proizvoda nemam rijeci...ima jedan auto koji je katastrofa na adac-u...pa si ga mozes kupit...koji neznam, al ima upucenijih pa ce ti valjda rec da i ti mozes uzivat u egzotici
Sledge_Hammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2011., 09:22   #35
Quote:
jaso kaže: Pogledaj post
ej,
ljudi hvala na mišljenju ali meni treba savjet ljudi koji su imali takvo nešto ili vozili ssangyong aute
novije 2007 i sl.kažu da ovaj troši 8 litara i da ima mercedesov motor
Actyon ima motor od 1998 ccm Mercedes takvog dizela nema, ova fama da ugrađuju Mercedes motore se bazira na 2,9 motoru iz Mussa koji je stvarno bio baza Mercedes ali ni blizu po kvaliteti.

Naravno ovo je jak argument preprodavačima
Neno2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2011., 10:50   #36
Quote:
Neno2 kaže: Pogledaj post
Actyon ima motor od 1998 ccm Mercedes takvog dizela nema, ova fama da ugrađuju Mercedes motore se bazira na 2,9 motoru iz Mussa koji je stvarno bio baza Mercedes ali ni blizu po kvaliteti.

Naravno ovo je jak argument preprodavačima
zar nije bio rexton sa 270 cdi motorom (olfo mercedes motor)
__________________
Čast svakome, veresija nikome!!!
DENNY is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2011., 11:42   #37
Ssangyong 2,7 XDi 2696 ccm = Mercedes 270 CDI 2685 ccm

Ne bih reko a nit ne izgledaju slično osim šta imaju po 5 cilindara.
Neno2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2011., 11:56   #38
A u ovom oglasu gore pise da je mercedesov motor
i onda kupis to smece ,a dobis kineski motor sa plasticnim cilindrima , ali zato ima LEDice ispod
4500 eura 1997 godiste
nesto me stislo , moram na šekret
dont wait for me
evo cak cu ic prek malo zdravog razuma i rec , pa 654278 puta bolji izbor je onda ona Frontera o kojoj je bilo govora , 2.2 mislim sa plinom, 2001 godiste ak se ne varam , isto se o toj cifri radilo pa sam reko da je debelo pretjerana.
malo je pretjerano , al je bagatela prema ovome.
MMachéte is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2011., 12:08   #39
Ja sam gledao jedan novi na Velsajmu izložen sa dignutom haubom i ima znak Mercedesa na poklopcu motora jel i za taj znak se može dobit licenca?
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2011., 12:51   #40
Provaj staviti CR špricu s Mercedesa na Ssangyong?

Neide?

Znaš zašto?

Zato što su na Ssangyongu Denso a na mercu Bosch, niti ne sliče, i još milion takvih razlika.

Ponavljam imali su licencu za motore više mislim ni to ali licencni motor made in Korea nije isto što i Mercedes is Štutgarta.

Hyundai Galoper je licencna kopija Mitsubishi Pajera pa pitaj korisnike jednog i drugog kolika je razlika?
Neno2 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:13.