Natrag   Forum.hr > Društvo > Prirodne znanosti

Prirodne znanosti Čista znanost za jako pametne i one koji takvima žele postati
Podforum: Armstrong Station - Astronomija i astrofizika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.11.2006., 19:31   #1
Fizioterapija

Jel ima ovdje na forumu itko ko je Fizioterapeut? Pitam jer mi sad pocinje faza priprema za diplomski rad,pa ako mi bude sto trebalo da se imam kome javit! Thanks! Btw. u kategoriju ulaze i sportasi, fizijatri, ortopedi, profesori kineziologije i svi koji znaju malo vise o biomehanici!
__________________
Ajd pomalo, nacijo!!!
gambit is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2006., 20:24   #2
Ima. Reći ću ti na pm.
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2006., 14:09   #3
Nedavno sam diplomirala...pa ako ti šta bude trebalo,ako znam.
heler is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2006., 21:56   #4
Ima. Javi se na PM ako imaš kakvo pitanje, jedino su mi vremenski resursi ograničeni.
lahor is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 09:41   #5
Help!!! Namjeravam upisati fizioterapiju...čitam sada na forumu temu o zvu-u ... i svi pljuju po tome !! Al,ne dam se ja. Trebala bi mi samo pomoć oko literature. Našla sam Andreisa i Jalšoveca-Anatomija i fiziologija.Što mi još treba od literature? I,mda,kakva je fizika i kemija? Glupo bi bilo da pitam je li teško,to je malo relativno,ali eto,je li teško,npr. za onoga koji to nema u malom prstu ?
Lias7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 13:23   #6
Ja ti ne mogu pomoći, upisivala sam se davnih dana kad je na prijemnom bila fizika, anatomija i fiziologija. Fizika je uglavnom bila teoretski, jako malo zadataka. Kemija uopće nije bila na prijemnom.

Inače, savjetujem ti da svakako dobro razmisliš jer to baš i nije idealno zanimanje. Jako teško ćeš naći dobar posao (ako nemaš vezu), a i radno vrijeme će ti uvijek biti problematično jer ćeš često morati raditi popodnevne smjene. Druga opcija je patronaža, a onda si cijeli dan na cesti. To svakako nije zanimanje od 8-16h. Plaće isto nisu bogznašto s obzirom na uvjete rada. Ako radiš kod privatnika, često se očekuje i da radiš masaže za što si debelo prekvalificirana sa završenim studijem ft, a često nemaš izbora.
lahor is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:43.