Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.11.2010., 00:45   #901
da se ja malo osvrnem na ovo gore... bila ja nedavno u jurisicevoj u mc.. i fino zenska koja radi tam uzela si tacnu,neki sendvic ( nisam buljila koji) kavicu ,krumpirice i osla na gablec... tako da...ona koja to gleda svaki dan i ne gadi joj se.. cemu onda ove neobjasnjive price??
mmz<3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 14:42   #902
Quote:
bond007 kaže: Pogledaj post
Ma neće, bez brige sigurno vrijede, probaj sutra ili kad već ak ti prihvate to super, ak ne prihvaćaju, ja ću ti poslati kupone koje želiš.
Ajme kak si ti finaaaaaaaaaaaa :klap:. Probam prvom prilikom pa ti javim kako sam prošla.

Quote:
micek-jerry kaže: Pogledaj post
Mi bili sa isprintnim kuponom, vrijede!
Eto! Valjda bude i u Vž-u tak.
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 19:02   #903
Quote:
roksi395 kaže: Pogledaj post
Dokazi mi da to nije istina. Odi radi tamo i vidi kako je. Ja sam bila, vidjela i znam sto pricam. A ti mi mozes i ne moras vjerovati, zaista je to tvoja stvar. Meni je sasvim svejedno. Moja obitelj ne hoda tamo i nikada nece, a za druge me nije briga.

Nisam dosla ovdje sa misijom spasavanja svijeta, tako da.. radi sto zelis. Ja sam samo napisala svoje iskustvo. Znam da u McDonald'su u kojem sam ja radila nijedan zaposlenik nije nikada pojeo niti jedan meni u pauzi za ručak. Odlazili smo u obliznju pekaru. Mislim da to govori dovoljno samo za sebe.
Frend mi je radio u Mcdonalds-u ali u austriji tamo je pravilo da hamburger stoji neznam 5min i baca se ali naravno on je to sve pojeo
neznam da li kod nas to smiju????
BD-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 22:43   #904
Ja sam radila u McDonald'su i što se tiče higijene -
Za mnogo drugih fast food-ova sam čula da im hamburgeri stoje ne znam koliko dugo, da im štakori hodaju po kuhinji i skladištu, a i sama sam se uvjerila u (ne)kvalitetu nekih. Ono, hamburger k'o da je napravljen dan ranije pa podgrijan (a vjerojatno i je). Uglavnom, u MCD-u se jako, jako pazi na sve to. U kuhinji se svakih 10 minuta moraju prati ruke, zvoni alarm koje vas stalno na to podsjeća. Nisam više sigurna nakon koliko vremena, ali nakon nekoliko minuta se, ukoliko se ne proda, sve baca ili popapaju radnici ako žele (to se, kao, ne smije, ali mi smo to znali raditi). O kvaliteti te prehrane naravno nema smisla govoriti, ali barem možete biti sigurni da nećete dobiti ništa staro, s poda ili slično.
__________________
...zavoli me il' me upropasti...
Blondy-ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 22:56   #905
Frend je radio od otvaranja McDonald'sa u Jurišićevoj. Radio je i u drugim restoranima u Zagrebu, "otvarao" restorane u drugim gradovima. Otišao je od tamo s pozicije trećeg asistenta.

Za neke gore navedene stvari kaže da nisu točne, tj:
- zelena salata je oprana, narezana i vakumirana te je rok trajanja do 7 dana
- pecivo, također vakumirano, dolazi u roku od 12 sati, rok trajanja do 3 dana, odnosno dan i pol od otvaranja
- luk je dehidriran i rok trajanja dvije godine
- djelatnici mcdonaldsa mogu svaki dan mogu pojesti za 4 točkice (1 točkica je hamburger, mali pomfri, malo piće; big mac menu je 3 točkice)
- djelatnici za vrijeme rada ne mogu izlaziti iz restorana u uniformi pa je pitanje kako netko može ići u pekaru

I dan danas jede tamo.
Coco_Nut is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 23:08   #906
Možeš dobit sendvić ako radiš u noćnoj tako je bilo u jednom prije godinu dana.
I 3 pića.
zacky is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 23:27   #907
Quote:
Coco_Nut kaže: Pogledaj post
Frend je radio od otvaranja McDonald'sa u Jurišićevoj. Radio je i u drugim restoranima u Zagrebu, "otvarao" restorane u drugim gradovima. Otišao je od tamo s pozicije trećeg asistenta.

Za neke gore navedene stvari kaže da nisu točne, tj:
- zelena salata je oprana, narezana i vakumirana te je rok trajanja do 7 dana
- pecivo, također vakumirano, dolazi u roku od 12 sati, rok trajanja do 3 dana, odnosno dan i pol od otvaranja
- luk je dehidriran i rok trajanja dvije godine
- djelatnici mcdonaldsa mogu svaki dan mogu pojesti za 4 točkice (1 točkica je hamburger, mali pomfri, malo piće; big mac menu je 3 točkice)
- djelatnici za vrijeme rada ne mogu izlaziti iz restorana u uniformi pa je pitanje kako netko može ići u pekaru

I dan danas jede tamo.
Ovo zvuči sasvim realistično.

Glede luka, imam doma dehidrirani luk i češnjak, rok trajanja 3 godine. Imam još dehidriranu smjesu 7-8 vrsta povrća, zajedno s dehidriranom solju, i zove se Vegeta. Ajmo se sad svi skupa čuditi dehidriranom povrću.
JPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 00:57   #908
ja cu sam rec da su kuponi super. danas sam se uz pomoc njih najela ko malo prase
mmz<3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 11:46   #909
Nema do prije par godina ona akcija hamburger po 5kn
BD-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 12:02   #910
Sjecam se ja akcije za prvih 6 mjeseci ili nesto drugo (znam da je bilo ljeto, a otvorili su u veljaci) kad su dijelili kupone s 1 free 0,25 sokom ili sladoledom (u kornetu) uz kupnju bilo kojeg proizvoda. Imala sam pun novcanik toga i onda odes, kupis kecap (za kunu) i dobijes sok .
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 13:01   #911
Quote:
JPK kaže: Pogledaj post
Ovo zvuči sasvim realistično.

Glede luka, imam doma dehidrirani luk i češnjak, rok trajanja 3 godine. Imam još dehidriranu smjesu 7-8 vrsta povrća, zajedno s dehidriranom solju, i zove se Vegeta. Ajmo se sad svi skupa čuditi dehidriranom povrću.
Imam ja doma ulje za auto, neku staru sivu farbu za metal, možda koji wd40, ali ne pomišljam to koristiti u kuhinji
nick78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 13:19   #912
Quote:
Doria kaže: Pogledaj post
Sjecam se ja akcije za prvih 6 mjeseci ili nesto drugo (znam da je bilo ljeto, a otvorili su u veljaci) kad su dijelili kupone s 1 free 0,25 sokom ili sladoledom (u kornetu) uz kupnju bilo kojeg proizvoda. Imala sam pun novcanik toga i onda odes, kupis kecap (za kunu) i dobijes sok .
nebu ti ni gystric bypass pomogao ak ovak nastaviš
nina 55555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 13:26   #913
To je bilo prije nekih 14 godina.... a ti si mi vec jako dosadna sa svojim komentarima u vezi mene koji nemaju vezu s temom. Ako imas nesto pametno reci u vezi bypassa i vise si nego dobrodosla to podijeliti na primjerenoj temi.. u suprotnom prestani.
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 14:42   #914
Ja u zadnje vrijeme jedem samo ovaj novi Cheeseburger Fresh, baš mi je dobar.
I danas opet.


A propos kupona, mene baš ne oduševljavaju jer ih je većina tipa 2 BigMac-a za cijenu jednog, 2 McChicken-a za cijenu jednog, 2 McMenu-a i sl., a kad idem sam uvijek uzmem samo menu, a dva bi mi bila puno previše , a kad idem s nekim, obično svatko želi nešto drugo, a ne svi isto, pa opet ništa od kupona. Tak da mi obično propadnu...
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 16:31   #915
Uf, ja sam se danas naždrla ko prasica! Iskoristila sam kupon kojim kupiš jedan McChicken, drugi dobiješ gratis i još sam uzela srednji pommes. U gladi su velike oči (u mom slučaju, maaaaaalo preeeeevelike ) pa je tako skoro cijeli pommes završio u smeću, a drugi burger sam mrcvarila pola ure. U svakom slučaju, moram to ponoviti
__________________
20
tina88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 16:55   #916
Iskreni nije mi jasno čemu uopče služe kuponi.
Svatko si ih može isprintati...zašto jednostavno nemaju tu akciju za sve koji dođu.
Malo ne fer prema onima koji nisu skužili da mogu to napraviti preko neta...

Btw. i ja sam si isprintala.
Nije da tamo jedem, (samo koji put ), ali nek se nađe.
Bubi Trubi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 14:16   #917
ja sutra s društvom i bratom krećem u akciju s kuponima
saharasaharović is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 19:24   #918
Quote:
Blondy-ri kaže: Pogledaj post
Ja sam radila u McDonald'su i što se tiče higijene -
... u MCD-u se jako, jako pazi na sve to. U kuhinji se svakih 10 minuta moraju prati ruke, zvoni alarm koje vas stalno na to podsjeća. Nisam više sigurna nakon koliko vremena, ali nakon nekoliko minuta se, ukoliko se ne proda, sve baca ili popapaju radnici ako žele (to se, kao, ne smije, ali mi smo to znali raditi). O kvaliteti te prehrane naravno nema smisla govoriti, ali barem možete biti sigurni da nećete dobiti ništa staro, s poda ili slično.
Quote:
Coco_Nut kaže: Pogledaj post
Frend je radio od otvaranja McDonald'sa u Jurišićevoj. Radio je i u drugim restoranima u Zagrebu, "otvarao" restorane u drugim gradovima. Otišao je od tamo s pozicije trećeg asistenta.

Za neke gore navedene stvari kaže da nisu točne, tj:
- zelena salata je oprana, narezana i vakumirana te je rok trajanja do 7 dana
- pecivo, također vakumirano, dolazi u roku od 12 sati, rok trajanja do 3 dana, odnosno dan i pol od otvaranja
- luk je dehidriran i rok trajanja dvije godine
- djelatnici mcdonaldsa mogu svaki dan mogu pojesti za 4 točkice (1 točkica je hamburger, mali pomfri, malo piće; big mac menu je 3 točkice)
- djelatnici za vrijeme rada ne mogu izlaziti iz restorana u uniformi pa je pitanje kako netko može ići u pekaru

I dan danas jede tamo.
Potpisujem i jedno i drugo. I ja sam radila u McD-u i od ovog napisanog je sve istina. (osim točkica - točkice su se dobivale ovisno o prometu taj dan u restoranu. najčešće bi dobili 2) Bar kod nas u Ri.
Jedno vrijeme mi nije bio gušt jest tamo jer kad si s tim svim mirisima 5-8 sati na dan, stvano nemas volje jos to i jest (bar ja ). Ali nakon sto sam prestala radit, volja se vratila...
Nadam se da sutra idem iskoristit neki kupončić... jedva čekam!
__________________
Čudno je kako je malo potrebno da budemo sretniji, a još čudnije kako nam često baš to malo nedostaje...

Zadnje uređivanje DraMaRi : 04.11.2010. at 19:35.
DraMaRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 22:03   #919
Obično je tako, i sasvim normalno da, ako radiš negdje sa prehranom, ta ti se hrana zgadi....barem na neko vrijeme. U početku ti je gušt, a poslije ju ne možeš vidjeti.
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 21:36   #920
Jel se odjednom može iskoristiti samo jedan kupon ili može i više? Ak je netko možda već isprobao,pa možda zna....
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:12.