Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.11.2010., 19:52   #81
Quote:
metilj kaže: Pogledaj post
Poševio je i moju ženu, priznala mi je u suzama, pasji sin!!
zašto je plakala, ako joj je dobro bilo?
scarletlemur is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2010., 20:00   #82
Zato što joj je taman postalo dobro kada je bilo gotovo?
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2010., 04:24   #83
Quote:
toorkish kaže: Pogledaj post
'Fala, imam, i jedno i drugo.

To ne bih znao, ne ševim druge alfe.
Mmm,samodopadni jebači.

Uvijek me pretvore u kujicu
__________________
Ne znam sto hocu,al znam kad TO dobijem
Me,myself and I is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2010., 12:39   #84
Quote:
chabarabdich kaže: Pogledaj post
i ja volim zauzete žene po mogućnosti udane,takve su mi najbolje,dam im ono što traže ,sex bez obveza
To je najkvalitetnije
SPLITSKIMAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2010., 12:41   #85
Quote:
Pipi1967 kaže: Pogledaj post
Dok pises o sebi kao da vidim nekoga s kim sam vec dugo u kontaktu. Prijatelj i ljubavnik, neumoljiv, neodoljiv, pozeljan i dobradosao. Sudeci po njemu tesko ces se izvuci iz toga. To je potreba da se stalno dokazujes. Ako nikoga ne povredis u toj prici sve je ok. Tesko je emotivno se ne vezati, to je problem.
Nije uopće problem
SPLITSKIMAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2010., 15:34   #86
meni je super to što su pojebane žene glavne negatikve u svim pričama.
PS... is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2010., 17:48   #87
Uuuu... tu sam ekspert. Nikad nebum zaboravil kad sam opčio sa jednom srednjovječnom gospođom na parkingu ispred njene zgrade u pola noći, kad zove muz na mobitel i dere se " Vidim te kurvetino, na balkonu sam ! "
florijan31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2010., 18:49   #88
Quote:
florijan31 kaže: Pogledaj post
Uuuu... tu sam ekspert. Nikad nebum zaboravil kad sam opčio sa jednom srednjovječnom gospođom na parkingu ispred njene zgrade u pola noći, kad zove muz na mobitel i dere se " Vidim te kurvetino, na balkonu sam ! "
ahahahha, ma lažeš!
PS... is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2010., 19:01   #89
Quote:
florijan31 kaže: Pogledaj post
Uuuu... tu sam ekspert. Nikad nebum zaboravil kad sam opčio sa jednom srednjovječnom gospođom na parkingu ispred njene zgrade u pola noći, kad zove muz na mobitel i dere se " Vidim te kurvetino, na balkonu sam ! "
Mene je tip našao u šumici s njegovom ženom.
Došao s autom, upalio duga svijetla...izbacio sam mu ženu iz auta, a njega išamarao kad mi je nogom lupio po blatobranu.
maramko2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2010., 19:29   #90
Quote:
PS... kaže: Pogledaj post
ahahahha, ma lažeš!
jok..naravno to nam je bio prvi i zadnji čvenk Nadam se daj je još živa...
florijan31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2010., 01:50   #91
Quote:
Pass The Mic kaže: Pogledaj post
Mislim da si na taj način hraniš samopouzdanje, to bi po meni također spadalo u tzv. ordalijska ponašanja, koja su tim više ispunjavajuća čim je iskušenje veće (dakle svjesno izlaganje opasnosti, riziku od smrti itd.). Kad ostaneš neotkriven osjećaš pobjedu, a teže ti se je sakriti pred "svojima", zato te to i pali. Mislim da je riječ o hranjenju ega ...
U potpunosti se slazem. Upravo to sam ucinila jednom, sa jednim od najboljih prijatelja, (vecina drustva su mi muske osobe, otkad znam za sebe je to tako) koji je zauzet.. I kasnije se mislim: "Pa zasto sam ja to ucinila?" I onda skontam, mozda bas zbog toga sto si navela povise. Ne znam. Znam da je oduvijek postojala neka vrsta seksualne napetosti izmedu nas, pa je mozda i zbog toga.. Ali poznavajuci mene, prije je zbog samopouzdanja. A moje misljenje o tome je isto nedefinirano. Ono, znam da nije uredu, al nije mi ni zao.
Balonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2010., 12:00   #92
uh, sad si me napalio!!!
totalno is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2010., 12:23   #93
ali jbg ja sam zauzeta
totalno is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2010., 12:27   #94
Quote:
maramko2 kaže: Pogledaj post
Mene je tip našao u šumici s njegovom ženom.
Došao s autom, upalio duga svijetla...izbacio sam mu ženu iz auta, a njega išamarao kad mi je nogom lupio po blatobranu.

totalno is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2010., 13:59   #95
Splitskiman sta nije problem.Ako se vezes.Ili mislis da je nemoguce vezati se.
__________________
Tako je malo ljubavi na ovom Svetu. Oni koji umeju da vole, ne bi trebali nista drugo da rade.
Dusko Radovic
Pipi1967 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2010., 16:30   #96
Quote:
lycantrophy kaže: Pogledaj post
Nenormalno me uzbuđuje imati spolni odnos sa zauzetim ženama. U početku je to bilo sa djevojkama marginalnih, nepoznatih ljudi, daljih poznanika, zatim kolega, bliskih prijatelja da bi kulminiralo sa stričevom ženom. Najveći problem u cijeloj situaciji jest da mi je mnogo veći užitak biti sa djevojkama/ženama bliskih ljudi nego onih potpuno nepoznatih. U većini slučajeva ja sam direktni ili indirektni inicijator svega.
Gledajući kroz prizmu društvenih konvencija, moglo bi se kazati kako sam zlobni relikt afirmacije darvinističkih postavki, ali situacija nije niti približno jednostavna koliko se čini.

Ono što sam htio upitati jest sljedeće:
1. Postoje li na ovome forumu osobe slične meni odnosno poznajete li nekoga ...?
2. Kakvo je vaše mišljenje o kompletnoj situaciji?
3, Na koji način bih po vašem mišljenju trebao riješiti ovaj problem?
Ne kužim kaj te tu uzbuđuje?

Meni je to odvratno al nisam tu da osuđujem.

Daj mi reci jel te pali ili ti smeta to kaj znaš da je kita od tvog strica bila u strininoj pici prije sat vremena pa ju ti sad ližeš iza njega .

Ne razumijem!

1. Ja znam za neke osobe koje imaju slične probleme, tako da nisi ti jedini .

2. Mislim da je situacija jako loša i da će na kraju završit rastavom braka .

3. Netko ti je dobro rekao , mastrubiraj ili pronađi neku curu koja nije zauzeta .
__________________
“The quieter you become, the more you can hear.”
shinobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2010., 16:31   #97
Quote:
florijan31 kaže: Pogledaj post
Uuuu... tu sam ekspert. Nikad nebum zaboravil kad sam opčio sa jednom srednjovječnom gospođom na parkingu ispred njene zgrade u pola noći, kad zove muz na mobitel i dere se " Vidim te kurvetino, na balkonu sam ! "
ma ne lažiiiii! odlično

OT: ima takvih na bacanje samo ne progovaraju o tome. ovo sa strinom mi je doduše malo sick ali svakom njegovo

ps. sad tek vidim da ne lažeš
__________________
Karton Macht Frei. by Tyndall ©
MyPoison is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2010., 17:16   #98
Quote:
florijan31 kaže: Pogledaj post
Uuuu... tu sam ekspert. Nikad nebum zaboravil kad sam opčio sa jednom srednjovječnom gospođom na parkingu ispred njene zgrade u pola noći, kad zove muz na mobitel i dere se " Vidim te kurvetino, na balkonu sam ! "

ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha.....


E turkiš, daj mi reci koliko imaš godina?
hopla is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2010., 19:05   #99
Quote:
Pipi1967 kaže: Pogledaj post
Splitskiman sta nije problem.Ako se vezes.Ili mislis da je nemoguce vezati se.
nije nemoguće nego nesmiš sebi dozvolit ni u snu vezat se u takvoj situaciji...
to bar meni nije problem
SPLITSKIMAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2010., 21:29   #100
Quote:
lycantrophy kaže: Pogledaj post
Nenormalno me uzbuđuje imati spolni odnos sa zauzetim ženama. U početku je to bilo sa djevojkama marginalnih, nepoznatih ljudi, daljih poznanika, zatim kolega, bliskih prijatelja da bi kulminiralo sa stričevom ženom. Najveći problem u cijeloj situaciji jest da mi je mnogo veći užitak biti sa djevojkama/ženama bliskih ljudi nego onih potpuno nepoznatih. U većini slučajeva ja sam direktni ili indirektni inicijator svega.
Gledajući kroz prizmu društvenih konvencija, moglo bi se kazati kako sam zlobni relikt afirmacije darvinističkih postavki, ali situacija nije niti približno jednostavna koliko se čini.

U životu van okvira vlastitoga libida sasvim sam normalna osoba. Ljudi me vole jer sam duhovit, komunikativan, altruističan. Osoba sam na koju se može osloniti u bilo kojoj situaciji, uvijek pun razumijevanja i spreman saslušati probleme drugih često ih stavljajući ispred vlastitih.

Svjestan sam da u dosadašnjem tekstu postoji određena kontradikcija, ali prije nego što me počnete osuđivati, molio bih da uzmete u obzir da je, unatoč mojoj inicijativi, za "grešku" potrebno dvoje, odnosno da navedeno nije samo moj problem. Očito postoje osobe koje podjednako uzbuđuje znati da postoji netko tko ih voli i sve bi učinio za njih dok se podaju nekome drugome.


Ono što sam htio upitati jest sljedeće:
1. Postoje li na ovome forumu osobe slične meni odnosno poznajete li nekoga ...?
2. Kakvo je vaše mišljenje o kompletnoj situaciji?
3, Na koji način bih po vašem mišljenju trebao riješiti ovaj problem?

(Ukoliko imate dodatnih pitanja ili vam je potrebno opisati/pojasniti pojedine situacije, slobodno upitajte, potruditi ću se odgovoriti u što krećem vremenskom roku. Hvala.)
jesi ti normalan, pa u paklu ćeš završit, sotono jedna, aj se ispovidat u crikvu što prije, ma vidi ti njega, on bi si hranio ego,ma marš
lovacnadlovcima is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:08.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger