Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.01.2016., 15:34   #101
kriste, ovo kaj je bilo u NU2 žali bože - te nisam vidio, te intezivno razmišljam, ne znam i ostalo
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2016., 16:11   #102
Quote:
Aurigo kaže: Pogledaj post
Da, ali ne u Hrvatskoj.

Zanimljiva povijesna činjenica - jedini put kad su svi Hrvati živjeli u teritorijalno i po državnom uređenju hrvatskoj državi bilo je nakon pada Italije do pada NDH, dakle od 1943.- 1945..
Naravno. Prava Hrvatska Povijest(tm) je počela 1941, a Hrvati su od 8 do 12. stoljeća živjeli razjedinjeni u Mongoliji i nitko ih nikad nije ujedinio do Poglavnika.
IceClimber is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2016., 15:48   #103
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
kriste, ovo kaj je bilo u NU2 žali bože - te nisam vidio, te intezivno razmišljam, ne znam i ostalo
Jel bi bio sretniji da je na niz pomno planiranih provokacija i zamkica koje je voditelj vjerojatno smisljao nocima poceo vikat za dom spremni i dizat desnicu?

Poslano sa mog SM-G318H koristeći Tapatalk
Little Alex is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2016., 16:54   #104
vrstan stručnjak http://www.vecernji.hr/hrvatska/za-s...ramima-1055452
20. stavak 87. članka kaže da je "računalni program skup računalnih podataka koji su u stanju prouzročiti da računalni sustav izvrši određenu funkciju".
__________________
bolja kobra u džepu nego piton u gaćama
Pulgasari is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2016., 20:19   #105
Bemti Sunce pa šta je ovo, trebali su svi šutit i nakon par dana odgovoriti da nisu našli navedene povrede iz tog članka kod ZM-a.
Mila majko
KatarinaRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2016., 17:01   #106
Povjesničar...Lik je bezveznjak..Ok,voli NDH i te spike,ništa posebno.
Ali,nema ideje za budućnost..Suhoparan je u stvaranju novog svijeta,oslanja se na postojeće.Može satima lamentirati o subjektivnom dojmu povijesti,ali za budućnost nema odviše pojma...
Ocjena je - nema.
Čovjek je bez veze.Bez uvrede..
Sforza Aspang is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2016., 17:10   #107
Nadam se da je dao ostavku u skupstini.
__________________
Kad malo bolje razmislim ustvari ni ne trebam razmišljati današnji tipični Hrvat je Dudek,običan naivac kojeg vječno prevesla Cinober
Sibor is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2016., 01:36   #108
Za mene on kao jedan pravaš trebao obraniti HSP u doba Karađorđevića. Povijesna je činjenica da je ustaški pokret nastao iz HSPa kao reakcija na uspostavu šestosječanjske diktature,ubojstvo Stjepana Radića,prvoprosinjački akt,velikosrpsku hegemoniju. Također,ako usporedimo gostovanje povjesničara Klasića sa povjesničarom Tepešom,vidjet ćemo ogromnu pristranost prvog naročito kod onoga gdje je Klasić govorio o nekoj demokraciji u Jugoslaviji. Tepeš je komotno mogao reći da je u NDH bilo višestranačja pa da je onda i to demokracija ako me razumijete.
Mislim da je previše ispao politički korektan,kao jedan desničar se trebao čvršće postaviti. Šteta što je nacionalnu vodilju pravaša preoteo HDZ ako imamo na umu da su u 19. st. pravaši bili vrlo jaki. Starčević bi trebao biti onaj izvorišni temelj desnice.

Zadnje uređivanje Detektor : 30.01.2016. at 02:06.
Detektor is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2016., 22:31   #109
zanimljivo zapošljavanje trudne supruge! http://www.24sata.hr/politika/trudnu...lio-hss-459536

tko imalo zna kako to ide, jaako zanimljivo!
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2016., 14:12   #110
Zanimljivo...
Obično trudnice u Lijepoj Našoj dobijaju otkaz, a ne zaposlenje...

Očito je vrhunska stručnjakinja. Nešto kao njezin suprug.
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2016., 16:43   #111
Tepeš je pizdek.Da nije bilo gđe.Tomašić još bi se on zadržavao u sanitarnom čvoru stranke.
Sforza Aspang is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2016., 22:43   #112
Ivan Kepec je pravi primjer zlostavljanog maloljetnika. Sad je nabavio crni pojas u taekwondo i naučio još tih opasnih riječi.
Žalit ćete vi svi za Dobroslavom Paragom.
__________________
Seral-tribune vaša dnevna doza pranja mozga
Pomoć pri izradi i izrada maturalnih radova - inbox za detalje!
domothebeast is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2016., 08:19   #113
Jučer "Otvoreno"....žalosno.

Stvarno nevjerojatno da takav lik može biti predsjednik bilo kakve stranke ili potpredsjednik Sabora.
__________________
Napravite REGISTAR STRANAČKIH ČLANOVA !!!
Darcuese is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2016., 08:54   #114
Quote:
Darcuese kaže: Pogledaj post
Jučer "Otvoreno"....žalosno.

Stvarno nevjerojatno da takav lik može biti predsjednik bilo kakve stranke ili potpredsjednik Sabora.
Može li Hrvatska pasti niže od toga da je Tepeš potpredsjednik Sabora?
komutator is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2016., 08:56   #115
Jesam li ja dobro shvatio da Tepeš, kao neovlašetna osoba, barata tajnim obavještajnim podacima?

http://www.index.hr/vijesti/clanak/t...ma/873760.aspx


O-ho...
ruka-slave is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2016., 09:39   #116
Quote:
ruka-slave kaže: Pogledaj post
Jesam li ja dobro shvatio da Tepeš, kao neovlašetna osoba, barata tajnim obavještajnim podacima?

http://www.index.hr/vijesti/clanak/t...ma/873760.aspx


O-ho...
Znaš koje je njegove opravdanje?
"Pa to se javno govori"...."Čuo sam u hodniku"...
__________________
Napravite REGISTAR STRANAČKIH ČLANOVA !!!
Darcuese is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2016., 09:56   #117
Quote:
Aurigo kaže: Pogledaj post
Da, ali ne u Hrvatskoj.

Zanimljiva povijesna činjenica - jedini put kad su svi Hrvati živjeli u teritorijalno i po državnom uređenju hrvatskoj državi bilo je nakon pada Italije do pada NDH, dakle od 1943.- 1945..
A ne znam. Nisam bas siguran da je necije jednostrano proglasenje nekog teritorija vlastitim dovoljno, bec nekog suvislog medjunarodnog priznanja.

Recimo proglasili Istru u kojoj je i NOB proglasio svoje, a i i njemci dosli nakon talijana ... samo je Malnar falio da si proglasi republiku. Ne znam zakljucujem li pravilno na osnovu tih par recenica online ali rekao bih da su jedino partizani i njemci tamo nakon kapitulacije italije imali prisutnu fizicku silu, NDH je imala samo izjavu i zelju
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2016., 13:54   #118
Quote:
Detektor kaže: Pogledaj post
Za mene on kao jedan pravaš trebao obraniti HSP u doba Karađorđevića. Povijesna je činjenica da je ustaški pokret nastao iz HSPa kao reakcija na uspostavu šestosječanjske diktature,ubojstvo Stjepana Radića,prvoprosinjački akt,velikosrpsku hegemoniju. Također,ako usporedimo gostovanje povjesničara Klasića sa povjesničarom Tepešom,vidjet ćemo ogromnu pristranost prvog naročito kod onoga gdje je Klasić govorio o nekoj demokraciji u Jugoslaviji. Tepeš je komotno mogao reći da je u NDH bilo višestranačja pa da je onda i to demokracija ako me razumijete.
Mislim da je previše ispao politički korektan,kao jedan desničar se trebao čvršće postaviti. Šteta što je nacionalnu vodilju pravaša preoteo HDZ ako imamo na umu da su u 19. st. pravaši bili vrlo jaki. Starčević bi trebao biti onaj izvorišni temelj desnice.
Pravaši su se nakon Starčevićeve smrti raspali na niz frakcija pa opet ujedinjavali itd. Jest, pravaši su bili jaki u 19. st., ali ni približno toliko koliko HSS u Kraljevini. Prouči samo izbore nakon Acina ubojstva koliko je glasova u hrvatskim krajevima dobio HSS i Maček. Po meni, koliko god je nakon 1925. do smrti Radić vrludao, mislim da bi on trebao biti hrvatski temelj, uz naravno neke izvorne Starčevićeve ideje. Naposljetku, prvi je Starčević zagovarao Hrvatsku samostalnu i od beča i od Pešte.
Tepeš naprosto nije političar od formata, vođa je jednog prirepka HDZ-u koji, ne znam kojim pravo, nosi Starčevićevo ime.
__________________
Postoje 3 vrste ljudi: oni koji znaju brojati i oni koji ne znaju.
sleng is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2016., 21:49   #119
Quote:
komutator kaže: Pogledaj post
Može li Hrvatska pasti niže od toga da je Tepeš potpredsjednik Sabora?
Moze, Pero Coric je takodjer u Saboru.
bluesun is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2016., 23:53   #120
Quote:
Darcuese kaže: Pogledaj post
Znaš koje je njegove opravdanje?
"Pa to se javno govori"...."Čuo sam u hodniku"...
...i:
....ja baš nisam toliko iskusan
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:27.