Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kupovanje na internetu

Kupovanje na internetu Shopping iz fotelje

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.01.2018., 11:54   #9261
Ma proba sam je samo produzit i nije moglo. Vjerojatno jer se banka promjenila. Jer sam je uredno prije produzava dok je bila hypo. I onda sam obrisa postojecu i opet nisam uspija. Otic cu danas pa cu probat.
android-Split is offline  
Old 08.01.2018., 12:38   #9262
Obavljeno. Uplatija 20kn i proslo je
android-Split is offline  
Old 20.01.2018., 09:03   #9263
Dakle odaberem proizvod,kliknem na kupi,ponudi mi naćin plačanja,izaberem paypal,otvori mali prozor za log na paypal,potvrdim svoju šifru za logiranje i onda u nedogled vrti "Checking your info…"
U čemu je problem?
fiser is offline  
Old 20.01.2018., 10:27   #9264
Quote:
fiser kaže: Pogledaj post
Dakle odaberem proizvod,kliknem na kupi,ponudi mi naćin plačanja,izaberem paypal,otvori mali prozor za log na paypal,potvrdim svoju šifru za logiranje i onda u nedogled vrti "Checking your info…"
U čemu je problem?
identicna situacija jucer... ocito neki bug

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk
kos24 is offline  
Old 20.01.2018., 11:57   #9265
Ok,dakle nije do mene,danke.
fiser is offline  
Old 20.01.2018., 13:57   #9266
Kod mene isto.
davidovski_4 is offline  
Old 20.01.2018., 18:59   #9267
Imala sam neki refund na PP 11.1. i jos uvijek mi novac nije na visi. Koliko treba da se prebaci?
Wellisia is offline  
Old 20.01.2018., 21:05   #9268
Da li je refund vidljiv na PP, tj. da li je stanje na PP balance uvećan za refund ? Ako da isti možete potrošiti u budućnosti ili ručno povući na Visu, automatski se neće ( prije x godina se moralo postavili da automatski whitdraw-a na kreditnu mjesečno ).
Nercjeger is offline  
Old 20.01.2018., 23:16   #9269
Povrat je vidljiv i ispisan je zelenom bojom, pp balance je nula usd. Kad stisnem Withdrav kaze da nema sto povuci.
Wellisia is offline  
Old 20.01.2018., 23:51   #9270
ekipa koja nemoze platiti preko paypala, ja sam u istom kosu i gledam po ebay forumima ako ima neko rjesenje i nasla sam da je problem u ebay.com, ebay.co.uk i ebay.au. ako se logira na ebay.de i od tamo ide platiti sve radi, ja sam upravo platila konacno svoje iteme!znaci logirajte se na ebay.de i tamo platite!
__________________
"I have no special talent. I am only passionately curious." - Albert Einstein
Jessica Lange : Gods And Monsters Socìetas Raffaello Sanzio
Alerija is offline  
Old 21.01.2018., 05:36   #9271
Quote:
Wellisia kaže: Pogledaj post
Povrat je vidljiv i ispisan je zelenom bojom, pp balance je nula usd. Kad stisnem Withdrav kaze da nema sto povuci.

Trebalo bi bit u roku 5 radnih dana ja mislim. Posalji im mail ako ti je hitno.

Quote:
Nercjeger kaže: Pogledaj post
Da li je refund vidljiv na PP, tj. da li je stanje na PP balance uvećan za refund ? Ako da isti možete potrošiti u budućnosti ili ručno povući na Visu, automatski se neće ( prije x godina se moralo postavili da automatski whitdraw-a na kreditnu mjesečno ).


Ovo nije tocno. Kad platis karticom refund ti vrate direktno na karticu, a ne u balance.

Zamisli da ti ga vrate u balance i onda moras platit 5 dolara povlacenje na karticu.
Anonimi is offline  
Old 21.01.2018., 13:07   #9272
Nije mi hitno ali do sada sam dva ili tri puta imala tu situaciju i novci su mi automatski prebaceni na visu pa sam sad malo zatecena jer to ovako dugo traje. Mislila sam da se u meduvremenu nesto promijenilo.
Wellisia is offline  
Old 21.01.2018., 13:54   #9273
Quote:
Anonimi kaže: Pogledaj post
Ovo nije tocno. Kad platis karticom refund ti vrate direktno na karticu, a ne u balance.

Zamisli da ti ga vrate u balance i onda moras platit 5 dolara povlacenje na karticu.
Da u pravu ste, ja sam zabrijao jer koristim balans za plaćanje, a kad trebam lovu na karticu idem na whitdraw. Sa balansa ide refund na balans.
Nercjeger is offline  
Old 21.01.2018., 21:13   #9274
Hvala na ovom savjetu za Ebay.de jer i ja kao manijak pokusavam cijeli dan kupiti 2 stvarcice, vrti i vrti... probala sa razlicitim accountima, na mobitel , na komp i nikako! Evo sad na njemackom Ebayu normalno proslo
tartaruga is offline  
Old 22.01.2018., 12:18   #9275
Sjelo danas, vidim da pise isplata i iznos je u minusu a racun je uvecan??
Wellisia is offline  
Old 22.01.2018., 12:30   #9276
znači da se radi o stornu isplate. tj nisi dobila uplatu već je isplata poništena.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Old 22.01.2018., 12:59   #9277
Meni je refund išao na paypal balance, ali to je DE račun pa je povlačenje na karticu besplatno.
__________________
Pobjednik:CROpa 2018.
khneza is offline  
Old 22.01.2018., 13:03   #9278
Ovisi o prodavaču, nije ti napravio refund nego ti je napravio uplatu, pa ti je zato išao na balance. Ako naprave baš refund onda se tu radi o poništavanju kupnje pa ide direktno na iznos uplate. Kao kad ti u dućanu rade pa ti račun kartice ide u minus ili ako je debitna iznos vrate natrag. U drugom slučaju ti daju gotovinu pa dobiješ na ruke (u ovom slučaju balance), a kartica i dalje ostaje terećena.
tiluriumm is offline  
Old 22.01.2018., 16:54   #9279
Quote:
Duba kaže: Pogledaj post
znači da se radi o stornu isplate. tj nisi dobila uplatu već je isplata poništena.
A tako znaci... ok, tnx!!
Wellisia is offline  
Old 22.01.2018., 17:50   #9280
na njuškalu prodajem neku stvar i na mail mi se javio čovjek koji je navodno iz USA i sada mi nudi da mi uplati novac na paypall i da mu dam svoju adresu kako bi on poslao kurirsku službu da preuzme paket od mene.

paypall koristim vec godinama ali iskljucivo za kupovinu na ebay-u i slicnim stranicama ali nikada nisam imao iskustva sa time da netko meni uplačuje pa me sada zanima da li je ovo full sigurno ili se radi o nekom zajebu??
tnx
istipa622 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:50.