Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Kriptovalute

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.01.2018., 13:19   #5761
Quote:
Vermox kaže: Pogledaj post
https://www.rebellious.io/ se stvarno isplatio..trenutnih 280$(2000 rebl) za 5-10 min posla zvuci cist solidnotrazili su mail, twetter(retweet) i telegram acc+ opcionalno download njihovog walleta za stake-nje (10% godišnje)..u jednom trenutku je skocio na 0.5$.trenutno je na 0.14$ nakon tjedan dana trejdanja. exxo
hrpa je takvih, sgr, exrn, etg, elite, blue, onion, btc ovaj btc onaj eth ovaj eth onaj, eeth ieth hahaha masa masa masa coinova koje sam dobio potpuno besplatno a narasli su preko dolara. iskreno, hat je narasla najvise od tih koje sam dobio free. i da, stvarno nije problem retweetat nesto, niti meni, ali eto vidis da ima ljudi koji vjerojatno ni ne znaju sto je twitter a u cryptu su pa onda pizde na nas koji imamo dobronamjerne savjete za ljude koji zele free money. i misle da je dat nekome twitter navlakusa. jaooooo.

uz veliki oprez kao savjet. a rebl sam ja dobio 5000 jer sam odradio onaj kompiciraniji cak sam im logo uredivao. tak da mi je oduzelo mozda 20min sve skupa, kasnije dosta njih ima nastavke airdropa, 2/3 3/3 i glasanja za izlistavanja na exchange za sto isto daju coinove.

Zadnje uređivanje exxo : 21.01.2018. at 13:30.
exxo is offline  
Old 21.01.2018., 13:26   #5762
Quote:
ninja23 kaže: Pogledaj post
zašto to misliš?



pročitaj ponovno moje pitanje pa ćeš vidjeti da ne mješam pojmove. znam da je stejkanje čuvanje coina i da na to ide neki postotak. zato sam pitao kako do coina stejkanjem a kako airdropom. za svako stejkanje se moraš negdje prijaviti, imati coin na svom walletu ili šta? to sam pitao. koji su uvjeti za jedno a koji za drugo.
kod stejkanja samo moraš držati kod sebe coinove i glasati za nekoga ili kako?

ne kužim kako idu te stvari pa sam pitao. ako se nikome neda objašnjavati, ok.


stvarno ne kužim ovo međusobno pljuvanje po "tuđim" coinovima.
moj coin je bolji od tvog i slično. preporučite coin za koji mislite da će uspjeti, neka ga svatko za sebe pogleda i odluči dal će ga uzeti ili ne. ja sam već rekao, meni su ok wabi i ven. dal će netko kupiti ili neće, meni je svejedno.
tko može sa sigurnošću reći da će neki coin uspjeti a drugi propasti? nitko. sve se sutra može srušiti a i mogu i ark i icx i hrpa drugih narasti još 50x kroz godinu dana.
a cuj sto se tice nekih tih pizdarija na kojima gubite vrijeme ovdje, ja se u otpunosti slazem s abuse. daj dosta gnjiljenja po arku i xrp. dosadno je jednostavno uz tolike druge stvari. rekli smo sto puta sve o tim coinovima.

sto se tice glaanja, nema veze sa stejkanjem. stejkanje je kao nagradivanje vjernosti zato sto holdas. i ide preko snapshota. to gugliraj sto je. mozda te zbunjuje to sto sam napisao da neki coinovi, kao npr eltcoin, koje sam dobio na airdropu, rebl isto, imaju stejking. potpuno nevezano uz bilo sto, imaju stake foru kao rise, ark i ostali, a to sto su podijeljeni narodu u pocetku nema veze s vezom. niđe veze hehe. eto ndam se da je sad jasnije.
exxo is offline  
Old 21.01.2018., 13:33   #5763
Pokreni temu o airdropovima?
Upoznaj malo ljude s tim, predstavi one za koje misliš da su ok, kao rebellious prije, a možeš uvatit i koji referal ako ti neki pruža takvu mogućnost.

Vidiš da ima dosta zainteresiranih. Puno više od trolova.
DelmatST is offline  
Old 21.01.2018., 14:34   #5764
Quote:
abusaef kaže: Pogledaj post
Opet TA - moje mišljenje je TA kod cryptoa nema smisla, ali niti za zabavu. TA će reći da graf ima takvu parabolu ili patern da bi sada trebala korekcijado 50... satoshija, a to je toliko van svake logike jer se treba dogoditi sve ono gore što sam tamo nabrojao. Pronalazak ARK je fantastičan bio i meni žao što nisam ušao puno prije, ali to je to - ovo je sada druga faza toga novčića koja više nikoga ne zanima! Sorry, ja možda krivo gledam ali ako je netko na Bittrexu 50. novčić po potražnji ... hvala šta će mi to . Svi ovi novi ulagaći koji dolaze zapravo i ne znaju da ARK postoji - jer se ništa sa njim ne događa mjesecima i likvidnost je mrtva. Jedini rast je imao kada su imali onu "nagradnu igri" koju im je osmislila PR agencija sad nedavno - dakle ne konkretan proizvod .
Po meni ICON je puno ozbijniji, masovniji i korisniji projekt koji će puno toga riješiti, ARK je strogo ograničen na te smart bridge i tu nema puno mogučnosti za nešto - par partnerstva će sklopi a to se neće niti odraziti na cijeni. Iskoristili ste ARK - sad ga šutnite i zaboravite. Ja sam to napravio sa ADA i napravit ću to i sa ICON jednog dana. To su samo novčići koje treba iskoristiti, a ne im se klanjati i osjećati neku zahvalnost.
Gledao sam i fundamente. Sve što oni imaju od fundamenata su želje da nešto realiziraju. I još su ETH token, što samo po sebi dosta govori. Krkne li ETH, A zbloathan je do bola odoše i oni pod led..........

Što se tiče njihovog ulaza među prvih 15, i Aurora coin je svojevremeno bila među prvih pet pa sada više nitko za nju ne zna.

Ali tvoje je rpavo da misliš da je ICON bolji projekt od ARKa. S tim nemam problem, jedino se ne slažem s argumentima koje si iznio.
I naravno da neki coin koji je tek izišao na ICO ima puno više prostora za rast od etabliranih. I legitimno je tražiti takve. Ali nije legitimno upoređivati coine koji se nalaze u dvije različite faze.

To što se ti nadaš da će ICON privući ove što lete od cvijeta na cvijet, je ok, ali ne vjerujem da ćeš od njih imati neke koristi. Tako kako su ušli tako će i izići i ostaviti tebe da provjeriš na vlastitoj koži ima li ICON potencijala ili nema.

Uostalom u odnosu na Adu Cardano ICON su amateri, i po širini projekta i po sustainabilityiju, skalabilijiju, kvaliteti tima, sigurnosti itd itd.

Moraš znati da je ICON odradio uzlet temeljen na nadi, uskoro dolazi vrijeme kad će ulagači tražiti rezultate a onda ćemo vidjeti imaju li oni kvalitetu za realizirati planove ili nemaju........

Između njih i Ade uvijek bi se kladio na Adu.........
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Old 21.01.2018., 19:19   #5765
Hvala na ref. linkovima, dobio sam ih 4-5, iskoristio prvi, od @zdenis83. Imam pitanje sad, posto sam koristio samo Bittrex dosad. Jel mogu napraviti withdrawal sa bittrexa ADA Cardano direktno na Binance? Vidim da je na Bittrexu fee za withdrawal 0.1 ADA što mi se čini povoljno. Kako bi prebacujete sredstva?

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
QuarkTheFerengi is offline  
Old 21.01.2018., 19:40   #5766
Hvala na korisnim info vezanim uz airdrop.
Pitanje: da li svi rade airdrop i distribuciju tokena ili samo neki?
mc bone is offline  
Old 21.01.2018., 20:23   #5767
@KuciloOro Da ne bi ispalo da se sada nadmećemo tko ima bolji novčić ili da ja imam nešto protiv ARK-a. Ja samo ne vidim da ARK može rasti 300% u nekom kračem roku, a ICON to može - samo zato mi ima prednost (dobro iz zbog puno toga još, ali da se ne ponavljam ).
ICON je etc token do tog 24.01., jer oni su sada u testnoj verziji. Od drugog tjedna bi trebali biti na svom blockchainu, imati svoj wallet ... ajmo reći da sada svjedoćimo rađanju novčića (ICO je bio prvi korak, mainnet će biti drugi). Slažem se da je današnja cijena zapravo projekcija onoga što će se tek kasnije dogoditi - ljudi kupuju vijesti, pa onda ide pad cijene ako se to ne ispuni ...

Ali ne mogu se složiti da su ti ljudi amateri. Vlasnici projekta su firma Loop - najveća blockchain firma u Koreji - a svi znamo što je Koreja u crypto svijetu. Tko su ljudi koji stoje iza ARK-a? Ok i Apple je krenuo iz garaže ... nema tu pravila, ali opet.

Poanta je da ako jedan dragonchain može rasti ne znam koliko 100% koji je igrica, onda jedan ovakav projekt mora rasti više. Za moj stil ulaganja 200-300% je target. Zato i jesam izašao iz ADA, mada smatram taj novčić izvanrednim - jednostavno dobio sam od nje što sam htio.

Pogledaj ovaj graf umreženosti, tu se čak spominje i Samsung.
http://spec-rationality.com/wp-conte...-1068x1326.png
abusaef is offline  
Old 21.01.2018., 20:26   #5768
Ma sve 5, nema uopće problema, ovo je forum gdje svatko piše svoje mišljenje.
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Old 21.01.2018., 20:55   #5769
Quote:
QuarkTheFerengi kaže: Pogledaj post
Hvala na ref. linkovima, dobio sam ih 4-5, iskoristio prvi, od @zdenis83. Imam pitanje sad, posto sam koristio samo Bittrex dosad. Jel mogu napraviti withdrawal sa bittrexa ADA Cardano direktno na Binance? Vidim da je na Bittrexu fee za withdrawal 0.1 ADA što mi se čini povoljno. Kako bi prebacujete sredstva?

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
nemoj prebacivat adu ni iotu na binance jer imaju malih problema s ta dva walleta.
exxo is offline  
Old 21.01.2018., 21:04   #5770
Quote:
abusaef kaže: Pogledaj post
@KuciloOro Da ne bi ispalo da se sada nadmećemo tko ima bolji novčić ili da ja imam nešto protiv ARK-a. Ja samo ne vidim da ARK može rasti 300% u nekom kračem roku, a ICON to može - samo zato mi ima prednost (dobro iz zbog puno toga još, ali da se ne ponavljam ).
ICON je etc token do tog 24.01., jer oni su sada u testnoj verziji. Od drugog tjedna bi trebali biti na svom blockchainu, imati svoj wallet ... ajmo reći da sada svjedoćimo rađanju novčića (ICO je bio prvi korak, mainnet će biti drugi). Slažem se da je današnja cijena zapravo projekcija onoga što će se tek kasnije dogoditi - ljudi kupuju vijesti, pa onda ide pad cijene ako se to ne ispuni ...

Ali ne mogu se složiti da su ti ljudi amateri. Vlasnici projekta su firma Loop - najveća blockchain firma u Koreji - a svi znamo što je Koreja u crypto svijetu. Tko su ljudi koji stoje iza ARK-a? Ok i Apple je krenuo iz garaže ... nema tu pravila, ali opet.

Poanta je da ako jedan dragonchain može rasti ne znam koliko 100% koji je igrica, onda jedan ovakav projekt mora rasti više. Za moj stil ulaganja 200-300% je target. Zato i jesam izašao iz ADA, mada smatram taj novčić izvanrednim - jednostavno dobio sam od nje što sam htio.

Pogledaj ovaj graf umreženosti, tu se čak spominje i Samsung.
http://spec-rationality.com/wp-conte...-1068x1326.png
Pa to i nisu baš ulaganja, nego više špekulacija za kratkotrajnu zaradu, a u tom slučaju jel uopće bitno tko stoji iza novčića i hoće li on uopće napravit funkcionalni model.
Freek is offline  
Old 21.01.2018., 21:27   #5771
U iducih mjesec dana u koje ICOe planirate uloziti?
Haki88 is offline  
Old 21.01.2018., 22:04   #5772
Quote:
KuciloOro kaže: Pogledaj post
Ma sve 5, nema uopće problema, ovo je forum gdje svatko piše svoje mišljenje.
Nije problem imati svoje misljenje, problem je kad se ne provjeri nesto detaljnije i na osnovi toga iznosi krive informacije. To je projekt koji je totalni opozit umjetno pumpanim projektima. ICX je dozivio ovakav rast upravo jer je totalno suprotan od vecine coinsa koji imaju ideju kako bi nesto sredili, dok icon ima prava partnerstva- osiguravajuca drustva, banke, univerziteti u gotovo pa no. 1 drzavi u kripto svijetu- Juznoj Koreji. Mainnet izlazi za 3 dana, a na samom projektu se radi preko 2 godine. Takoder, dok se vecina teamova sastoji od par pojedinaca, icon team cini 50+ ljudi, 10+ developera. A jos nije izasao ni na korejske burze.

Zadnje uređivanje Reoless : 21.01.2018. at 22:21.
Reoless is offline  
Old 21.01.2018., 23:05   #5773
Kad smo kod airdropova za koje se ne treba ništa raditi evo jednog, dovoljno je upisati email adresu i ETH wallet adresu i šalju onoliko WZI tokena koliko je na računu ETH... ako nikog ne smeta, ref. link https://wizzle.referralrock.com/l/ANAD65/

"AIRDROP: From January 16th until January 31st
Everyone who registers will receive free WZI! You just need to provide your e-mail and Ethereum account address. The amount of WZI you will receive will be proportional to the total amount of Ether you have in your registered account. If you don’t have Ether in your account you can still earn free WZI by registering into the referral program.
50 million WZI tokens will be available during the Airdrop!"
ZGTONKA is offline  
Old 22.01.2018., 00:21   #5774
Šta je ovo, svi kupuju neki Etherium... koji je to shitcoin uopće?
rocker1987 is offline  
Old 22.01.2018., 00:30   #5775
Quote:
rocker1987 kaže: Pogledaj post
Šta je ovo, svi kupuju neki Etherium... koji je to shitcoin uopće?
PA treba ga imati za Airdropove
stjepan21 is offline  
Old 22.01.2018., 00:41   #5776
Jebo vas sve u guzicu, nije etherium nego ethereum.
rocker1987 is offline  
Old 22.01.2018., 01:28   #5777
Quote:
rocker1987 kaže: Pogledaj post
Jebo vas sve u guzicu, nije etherium nego ethereum.
Ili najtočije kupujemo Ether coin .
abusaef is offline  
Old 22.01.2018., 02:07   #5778
Moze odgovor netko tko ulaze u ICO? Koje cekate u narednih mjesec dana?
Haki88 is offline  
Old 22.01.2018., 04:42   #5779
Quote:
Haki88 kaže: Pogledaj post
U iducih mjesec dana u koje ICOe planirate uloziti?
Quote:
Haki88 kaže: Pogledaj post
Moze odgovor netko tko ulaze u ICO? Koje cekate u narednih mjesec dana?
S obzirom da u zadnje vrijeme svaki interesantan ICO plane u 20-ak minuta od otvaranja, sumnjam da ce ti itko tko kvalitetno proucava projekte (dakle, potrosi poprilicno svoga vremena) dijeliti tek tako svoja saznanja. Ljudi cijene svoje vrijeme i rad. A i ako sam dobro pohvatao, na ovoj temi najvise dvojica aktivnih korisnika ozbiljnije ulazu u ICO.
__________________
Not my problem.
Carlos is offline  
Old 22.01.2018., 05:33   #5780
@exxo svaka cast na sheranju svih informacija za airdropove, mislim da je dosta ljudi sada dobilo kvalitetan info. Nije bas sve to jednostavno, treba pohvatati končiće, prava džungla.
Najjače mi je kad na temi za bitcoin skeptike kritiziraju bitcoin u smislu da je to san svakog Hrvata zgubidana, ništa ne raditi i obogatiti se, a ako ćeš kvalitetno pratiti kriptosvijet, od airdropova, preko ico do daytrejdanja, i sve to kapitalizirati, dakle zaraditi, a ne igrati se, trebao bi imati 48 sati na dan na raspolaganju.
__________________
Not my problem.
Carlos is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:44.