Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.10.2017., 09:53   #1
Stvari koje vam idu na živce bez obzira što ostatak svijeta mislio o njima vol. 4

Nova živčana tema je tu, uživajte.

Link na staru.
Carla Marx is offline  
Old 18.10.2017., 12:15   #2


dosta toga me živcira, ali ne mogu sve prijavljivat'
ekaliopa is offline  
Old 18.10.2017., 12:17   #3
Zivcira me danijel delale.
Kog su vraga njega stavili na laganini?
nyssaa is offline  
Old 18.10.2017., 12:21   #4
Živciraju me semafori na kojima zeleno svjetlo traje 3 sekunde. Dodatno živciranje je što su to redovito velika, prometna raskrižja. Jasno mi je da promet treba teći, ali dajte ljudima priliku da prijeđu cestu bez da moraju trčati!
Naravno, živciraju me i oni semafori na kojima 5 minuta čekaš da se upali zeleno.
Scarlett_O_Hara is offline  
Old 18.10.2017., 15:44   #5
Živciraju me turisti po Zagrebu i konstantna gužva, previše ljudi kamo god kreneš ...

Nastavno, živciraju me gužve vikendom kamo god krenuo na izlet ... izgleda da više nitko ne želi biti doma, svi bi samo negdje, bilo gdje ...

Pa onda, živciraju me gužve po restoranima, kafićima, slastičarnicama ... majketi, ljudi ko mrava, samo gmižu okolo ... ne znam jel sam u Zagrebu ili Pekingu?
fleur amour is offline  
Old 18.10.2017., 16:47   #6
Tema abortus i oni muskarci Koji su najglasniji U borbi protiv njega. Pogotovo da ne zele dozvoliti pobacaj kod silovanja.
Da muskarci mogu ostati trudni vec bi dugo se tema rjesila...
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is offline  
Old 19.10.2017., 13:10   #7
Živcira me veličanje sunca i očekivanje drugih da netko obožava sunce. Inače ga ne podnosim, ne osjećam se dobro kad je sunčano vrijeme i sve te bljezgarije, sunce, sunčeva energija, vitamin D, svjetlost, pozitiva i sl. mi idu na neku stvar.
__________________
Iglasto čeljade...
KANARinka27 is offline  
Old 19.10.2017., 13:38   #8
Fali ti sunca.
Hilda is offline  
Old 19.10.2017., 15:38   #9
Kad sredovječne žene nose rasparane traperice.

Kad rijeke ljudi prolaze pokraj prosjaka i prave se da ga ne vide.
Etta is offline  
Old 19.10.2017., 15:59   #10
Quote:
Hilda kaže: Pogledaj post
Fali ti sunca.


1. Zajednicki profili na fejsu.
2. Stavljanje milijun slika djece po drustvenim mrezama.
3. Prijatelji zivotinja
4. Marko perkovic tompson
nyssaa is offline  
Old 19.10.2017., 23:32   #11
Molitelji pred bolnicama.

Neljubazne prodavačice.

Obožavanje McDonaldsa i onih splačina koje nazivaju hranom.

Molitelji pred bolnicama.

Turbo debele obrve na licima djevojaka i gospoja. (ne stoje svima)

Markićka.

Molitelji pred bolnicama.
chokopralina is offline  
Old 20.10.2017., 10:42   #12
Quote:
chokopralina kaže: Pogledaj post
Molitelji pred bolnicama.

Neljubazne prodavačice.

Obožavanje McDonaldsa i onih splačina koje nazivaju hranom.

Molitelji pred bolnicama.

Turbo debele obrve na licima djevojaka i gospoja. (ne stoje svima)

Markićka.

Molitelji pred bolnicama.
Još pogotovo kad ih onak' zacrne, a ten žut od pudera ili žutonarančast.
__________________
Iglasto čeljade...
KANARinka27 is offline  
Old 20.10.2017., 14:10   #13
Quote:
Hilda kaže: Pogledaj post
Fali ti sunca.
Imam ga i više nego dovoljno...
__________________
Iglasto čeljade...
KANARinka27 is offline  
Old 20.10.2017., 14:18   #14
mene zivcira kada se ljudi stalno zale na turiste. umjesto da ih privlacimo, mi ih tjeramo. je, guzve su, normalno da su guzve, Zagreb je glavni grad, normalno da ljudi navale na kafice i restorane, sta cemo im sad, poslat ih sve na Sljeme da nam ne smetaju?
sve se vise slazem s onom zenskom koja je rekla da je najbolja stvar kod Zagreba autoput do mora.
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Old 20.10.2017., 18:18   #15
živcira me kad se netko ima potrebu javno pohvaliti da nekog pozna ili ga je vidio, u trenutku kad dotični iz bilo kojeg razloga ispliva malo više u medije, a do tog trenutka ga nikad nigdje nije spominjao, kao sad što pročitah u Gloriji kolumnu od Milane koju je osmislila na temu notornog Weinsteina. da je kojim slučajem priča pozitivna i da je maltene dobio Nobela, isto bi bilo, samo s pozitivnom predznakom. ovako je on već davno prokazani "predator" od čijeg pohotnog pogleda se ledi(la) krv u žilama, a sve tim čudnije jer je njegov radijus kretanja obično bio u krugu nekog samostana

ima tih primjera još, naročito kad je riječ o "velikim" ličnostima iz nekog područja, pa sad treba izvadit' trenutke gdje je tko (od tih javnih ličnosti) koga takvog vidio, pozdravio ili pak imao priliku i poduže razgovarati ili čak i ručati.

priznajem samo onda kad si na speed dialu s nekim

oko Todorića i Agrokoraca sve me živcira, a naročito trenutak "uhićenja" i "puštanja na slobodu", ovo drugo je bilo još iritantnije, iako nije da se nismo nagledali takvih "sretnih" trenutaka čemu sav taj publicitet i pravljenje novih "zvijezda?" hebote izlaze iz pritvora ko da su barem pol godine odgulili na Golom otoku, ko da ni sunca nisu vidjeli, nit' se zraka nadisali i sve neka "razdraganost" u njima i oko njih dajte, ljudi, skinite naočale i fokusirajte se na bitno.
ekaliopa is offline  
Old 20.10.2017., 21:03   #16
Zivciraju me zene koje krenu u teretanu pa onda tamo zabusavaju.
Npr. osoba koja tamo radi im zada koje vjezbe ce raditi, namjesti im traku na odredjenu tezinu a one cim se ta osoba odmakne od njih smanje tezinu
Ili dodju u teretanu i tip im kaze "danas cemo raditi vjezbe za noge" a one "ajoooooj neeeee, kud sam danas dosla"

Ono..jbt...je 'l vjezbas za sebe ili za radnika u teretani???
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Old 21.10.2017., 18:24   #17
ide mi na živce kad se nađeš u nekoj neformalnoj komunikaciji, s ljudima s kojima se voliš vidjeti, slobodni ste u izražavanju stavova, blebećete o svačemu, ali kad se dotaknu neke teme (i to inicirano od druge strane), naročito politika i političari, "sistem" kao takav, obično u stilu "oni su ti takvi", "neće se to nikad promijenit'", "zakon je takav da mogu", ti glasno kažeš neke stvari tipa "nabijem ih sve" itd, e onda "ali kaj se ti živciraš", "štedi energiju", "ne možeš ništa promijeniti", ili još bolje "'ajde ti pokreni nešto, pokaži svojim primjerom" i sl.

pa dobro kaj se više ne može ništa deklarativno prerešetat', reći svoje mišljenje kad smo već u situaciji "razmjene mišljenja" i vi ste prvi počeli komentirat', dati bio kakav iskreni komentar, a da te se ne "ušutka" standardnim "ne buš ništ' time promijenila", "ne sekiraj se" ili "'ajde ti napravi nešto"
ekaliopa is offline  
Old 22.10.2017., 06:18   #18
Mene zivcira sto danas ne mozes otic na koncert/ikakvo dogadjanje, bez da ljudi oko tebe to dijele po drustvenim mrezama.
Evo jucer. Slucajno sam zavrsila na Gibonnijevom koncertu, upale nam neke karte u zadnji cas. 90%ljudi oko nas snimaju nekakav live za fejs. (Nemam fejs pa si to kao takvo ne mogu docarat) nema mi smisla. Jebote koji k ides na koncert i pola koncerta provedes drkajuci po mobitelu i fejsu? Poanta je...? Tolko ti je lose na koncertu da stavljas nekakve prelose live snimke ili se hoces pohvalit kak si bila na koncertu?

Kad smo se vracale doma, frendica mi je dala svoj mob da odem na njen profil i pola fejsa joj zatrpano "Gibonni- live" snimkama. Ja na koncertu eventualno okinem jednu sliku i snimim si neku najdrazu stvar, cisto da ju imam live. Iako, mislim da nikad vise u zivotu ne pogledam tu snimku. Al ono, nek se nadje.
nyssaa is offline  
Old 22.10.2017., 09:24   #19
Ja snimam radi sebe, jer volim u slučajnom šaltanju po mobu/kompu naić na 10 godina stare snimke koncerata, razveseli me.
Iako slažem se, previše je stalno tim mobitelom drkat okolo dok covjek pjeva.
Mene recimo isto tako zivcira ekipa koja dodje na svirku da obavi trac partiju, bez obzira na to sto nismo u kazalistu i okej, u areni smo i nije da moras sutit. Al isto tako bemoras ni MLJET i derat ko navijena a svira srcedrapaljna balada u pratnji pianina i tambure e.....zveknila sam neku zensku sinoc skoro majke mi.
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Old 22.10.2017., 09:37   #20
Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
Ja snimam radi sebe, jer volim u slučajnom šaltanju po mobu/kompu naić na 10 godina stare snimke koncerata, razveseli me.
Iako slažem se, previše je stalno tim mobitelom drkat okolo dok covjek pjeva.
Mene recimo isto tako zivcira ekipa koja dodje na svirku da obavi trac partiju, bez obzira na to sto nismo u kazalistu i okej, u areni smo i nije da moras sutit. Al isto tako bemoras ni MLJET i derat ko navijena a svira srcedrapaljna balada u pratnji pianina i tambure e.....zveknila sam neku zensku sinoc skoro majke mi.
Ma dobro zbog sebe, a ne da ceo svet vidi.

Sinoc je jedna od cura za svaku pjesmu prokomentirala: ovo je moja i Josipova. Ovo mi je Josip svirao na gitari. Ova me podsjeca na Josipa. Ova mi je svirala u autu kad smo Josip i ja prekinuli. pa sam joj prokomentirala da nije ni cudo kaj ju je Josip ostavio.
nyssaa is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:20.