Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.10.2017., 11:06   #21
Super su mi te "ovo je moja i Josipova" i onda vristi "nemogu od srece disati" a pjesma je o tipu koji je izasao iz veze, sara okolo i uziva u slobodi svaku noc sa drugom zenskom
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Old 22.10.2017., 11:10   #22
Quote:
nyssaa kaže: Pogledaj post
pa sam joj prokomentirala da nije ni cudo kaj ju je Josip ostavio.


Još gore od ekipe koja sve snima je ona koja mi klepeće na uho dok izvođač nešto priča na pozornici. Pa koji k dolaziš na koncert da klepećeš? Totalno nepoštivanje izvođača.
__________________
I demand unconditional love and complete freedom. That is why I am terrible.
Hot candy is offline  
Old 22.10.2017., 11:28   #23
Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
Super su mi te "ovo je moja i Josipova" i onda vristi "nemogu od srece disati" a pjesma je o tipu koji je izasao iz veze, sara okolo i uziva u slobodi svaku noc sa drugom zenskom
Al bitno da je ona Josipu pokazala da je nebitan.
Jadan je stucao cijeli vecer. Il je bio na drugom kraju arene...s drugom zenskom.
nyssaa is offline  
Old 22.10.2017., 12:00   #24
Quote:
ekaliopa kaže: Pogledaj post
ide mi na živce kad se nađeš u nekoj neformalnoj komunikaciji, s ljudima s kojima se voliš vidjeti, slobodni ste u izražavanju stavova, blebećete o svačemu, ali kad se dotaknu neke teme (i to inicirano od druge strane), naročito politika i političari, "sistem" kao takav, obično u stilu "oni su ti takvi", "neće se to nikad promijenit'", "zakon je takav da mogu", ti glasno kažeš neke stvari tipa "nabijem ih sve" itd, e onda "ali kaj se ti živciraš", "štedi energiju", "ne možeš ništa promijeniti", ili još bolje "'ajde ti pokreni nešto, pokaži svojim primjerom" i sl.

pa dobro kaj se više ne može ništa deklarativno prerešetat', reći svoje mišljenje kad smo već u situaciji "razmjene mišljenja" i vi ste prvi počeli komentirat', dati bio kakav iskreni komentar, a da te se ne "ušutka" standardnim "ne buš ništ' time promijenila", "ne sekiraj se" ili "'ajde ti napravi nešto"
Joj da, ovo. Jučer sam komentirala s nekim poznanicima Horvatinčića i kako me to ljuti i kako ni branitelji ni crkva ni sva ona Imena obitelji sad nemaju komentara, dobila sam da sam ogorčena i negativna, da mi je to loše za zdravlje i usput sam i njima pokvarila dan.
Ay Carmela is online now  
Old 22.10.2017., 12:41   #25
Ja jos mogu razumjeti kad neko snima koncert ali ne mogu razumijeti stavljanje 300 snimaka nocnog izlaska na one story na instagramu
Nit se sta vidi jer je mracno, nit se razaznaje koja je pjesma jer je zvuk za kurac

Jer..vec su pokacene slike doticnih u tom lokalu
Znaju svi vec da su vani u gradu

Cemu jos i te snimke kvalitete kao da je snimano paprikom?
__________________
- Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje?
- makyca: Radije sama, nego ženica.
- QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC.
Simpsolina is offline  
Old 22.10.2017., 16:23   #26
Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
Super su mi te "ovo je moja i Josipova" i onda vristi "nemogu od srece disati" a pjesma je o tipu koji je izasao iz veze, sara okolo i uziva u slobodi svaku noc sa drugom zenskom
Pa dobro, koje pjesme se svira na skoro svakoj svadbi:
Tu noc kad si se udavala
Ispod bijelog vela
Zelene oci
Doci cu ti u snovima
.......
I sve su bas 100% prikladne
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is offline  
Old 22.10.2017., 16:36   #27
Quote:
MrsGahan kaže: Pogledaj post
Pa dobro, koje pjesme se svira na skoro svakoj svadbi:
Tu noc kad si se udavala
Ispod bijelog vela
Zelene oci
Doci cu ti u snovima
.......
I sve su bas 100% prikladne
Znam slučaj gdje su mladenci za prvi ples odabrali pjesmu Kraljica trotoara

i slučaj gdje je mlada bila dosta starija od mladoženje pa im je njegova majka naručila ovu pjesmu
__________________
- Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje?
- makyca: Radije sama, nego ženica.
- QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC.
Simpsolina is offline  
Old 22.10.2017., 18:33   #28
Nije zivot jedna zena se nerijetko narucivalo od strane kumova i slicnih, i nerijetko su mlade sa nula smisla humora pizdile na ti naveliko
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Old 22.10.2017., 19:47   #29
E, da i ta pjesma se narucuje
Ta pjesma se u 99% slucajeva pokaze tacnom sto se tice mladozenje
Mojoj kumi je npr muz potvrdio tu pjesmu 2 sedmice nakon vjencanja
__________________
- Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje?
- makyca: Radije sama, nego ženica.
- QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC.
Simpsolina is offline  
Old 22.10.2017., 20:00   #30
Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
Nije zivot jedna zena se nerijetko narucivalo od strane kumova i slicnih, i nerijetko su mlade sa nula smisla humora pizdile na ti naveliko
Mislim da smo o tome već pričali. Ja se slažem s tim mladenkama - neke pjesme nisu primjerene na svadbi, kao posveta jel.
Scarlett_O_Hara is offline  
Old 22.10.2017., 20:55   #31
Quote:
Scarlett_O_Hara kaže: Pogledaj post
Mislim da smo o tome već pričali. Ja se slažem s tim mladenkama - neke pjesme nisu primjerene na svadbi, kao posveta jel.
Ma gle, 99% svih pjesama ikad su neke tužopoljke o neuzvracenim ljubavima, fi bi stigli kad bi tako selektirali. Jebote smijesno je i pjesma je bas za razbit case, moras stvarno bit low self esteem kokos da ju shvaztis kao ozbiljnu posvetu, jel
Evo neki moji frendovi organiziraju svadbu sljwdece godine, vole brkove i nagivaraju bend da nauci "bolje da sam s frendovima pio rujno vino nego tebe kurvo vodio u kino".... mlada includeed. A sad najbolje sa se svi prestanemo zajebavat sa svime ikad u zivotu
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Old 22.10.2017., 21:21   #32
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
E, da i ta pjesma se narucuje
Ta pjesma se u 99% slucajeva pokaze tacnom sto se tice mladozenje
Mojoj kumi je npr muz potvrdio tu pjesmu 2 sedmice nakon vjencanja
Oprosti, ali

Nazalost :/

E a narucivanje pjesama na radiju! E to, to sam prije 100 godina bas voljela poslusati - bila je neka emisija na lokalnom radiju, mislim nedjeljom, taman u vrijeme rucka, narucivale su se pjesme za svasta.
Ljubavnici, ljubavnice, bivse i bivse ljubavi nisu stedili para da pozele sve najbolje svojim neprezaljenima A vrh je da se to slusalo i na nedjeljnim ruckovima kod novoubracenih
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Old 23.10.2017., 00:59   #33
Quote:
Ay Carmela kaže: Pogledaj post
Joj da, ovo. Jučer sam komentirala s nekim poznanicima Horvatinčića i kako me to ljuti i kako ni branitelji ni crkva ni sva ona Imena obitelji sad nemaju komentara, dobila sam da sam ogorčena i negativna, da mi je to loše za zdravlje i usput sam i njima pokvarila dan.
to je to, kao da ne smiješ reći što misliš, iskritizirati nešto očigledno trulo (blago rečeno), ali najbolje je kad druga strana počne temu, ti se nadovežeš, ali kao da je "previše" čuti glasno nečije iskreno mišljenje, pa 'ajmo na drugu temu; ustvari, uopće ne kužim u čemu je kvaka i o čemu bi trebalo razgovarati. a posebno me iritira kad se uspoređuju kruške, jabuke i sve ostalo voće, s povrćem, pa krene zaključak kako su "oni u stvari bolje prošli". pa nosi si ih doma ako ti tako imponiraju

Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
i slučaj gdje je mlada bila dosta starija od mladoženje pa im je njegova majka naručila ovu pjesmu


klasične kičaste svadbe
ekaliopa is offline  
Old 23.10.2017., 01:24   #34
Quote:
hypnotic candy kaže: Pogledaj post
Još gore od ekipe koja sve snima je ona koja mi klepeće na uho dok izvođač nešto priča na pozornici. Pa koji k dolaziš na koncert da klepećeš? Totalno nepoštivanje izvođača.
Joj, to ne podnosim.

Bila sam prije nekog vremena na koncertu s jednom ženskom škvadricom, sve smo štovateljice lika i djela izvođača, jedva smo dočekale koncert. I par tjedana prije koncerta uleti zajednička poznanica s pitanjem može li i ona s nama.

Pa, možeš, zašto ne.

Uglavnom, žena se nije dala ugasiti, pričala je cijeli jebeni koncert. I ništa ju ne dira, što priča doslovce preko pjevača između pjesama, što za vrijeme pjesama mi pjevamo iz sveg glasa , plješćemo i skačemo , ne, ova te vuče za rukav, naginje ti se na uho (viša je od svih nas pa može ) zaustavlja te dok pjevaš i plešeš i brblja. Brblja. Brblja.

I nema te molbe da prestane, nema. Tj. prestane na pola minute-minutu, i onda opet ispočetka. Kad sam potrošila pristojnost i strpljenje, rekla sam joj da šuti na malo manje pristojan i strpljiv način , u nadi da će se uvrijediti i konačno zašutjeti , ali ni ta tišina nije dugo trajala.

Ono, zašto? Zašto? Pričati možeš svaki put kad sjedneš na kavu, a ovaj koncert je u ovom dijelu svijeta jednom u deset-petnaest godina... Pa daj ga slušaj!
zelena truba is offline  
Old 23.10.2017., 01:27   #35
A da dodam, naravno da je žena snimila i stavila na FB valjda svaku sekundu koncerta, tj. onaj dio koji nije provela brbljajući.

Znači, nije bitno slušati i gledati koncert, uživati, plesati i dobro se provesti, bitno je pokazati na FB da si bio na koncertu, a što si zapravo radio i da li uopće voliš izvođače je posve sporedno.
zelena truba is offline  
Old 23.10.2017., 15:02   #36
Javne prosidbe. :fuj:

Nemam ništa protiv da se ljudi vole i sve pet.

Ali ove javne prosidbe na koncertima ili tuđim svadbama su mi odurne. Ne vidim nijedan normalan razlog zbog kojeg bi to netko trebao raditi. Nijedan. Meni je to toliko neukusno da mi dođe da se izrigam. To bi trebalo biti intimno. Kad se već budete ženili onda nek cijeli svijet zna za to.
chokopralina is offline  
Old 23.10.2017., 15:11   #37
Meni su javna žaljenja :bljuj:
Evo, danas Kedžo piše svojoj teti kako mu je bila draga i kako mu je žao što je umrla. Koja je poanta toga?
TIT is offline  
Old 23.10.2017., 15:15   #38
Možda se nada da ga teta gleda "odozgo" i da zna kako mu je bila draga.

Ili je to jeftin PR trik.
chokopralina is offline  
Old 23.10.2017., 15:22   #39
Quote:
chokopralina kaže: Pogledaj post
Možda se nada da ga teta gleda "odozgo" i da zna kako mu je bila draga.

Ili je to jeftin PR trik.
Onda odeš u vrt, okreneš se nebu i popričaš s tetom. Jer nisam sigurna da je teta odmah on-line....
TIT is offline  
Old 23.10.2017., 15:23   #40
Bila sam sarkastična. Nisam vjernik i smiješne su mi te teorije i gledanju s neba.

Iako za Kedžu vjerujem da je u pitanju samo privlačenje pažnje, a nikakva religioznost
chokopralina is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:15.